برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید نوت 4

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با سلام به همگی دوستان

چند سوال دارم ممنون میشم جواب بدید

1- الان سونی z آلترا دارم می خوام بدونم ارزش داره بفروشم و نوت 4 بگیرم ؟ ( باید بالای 1200 روش بزارم )

2- بنظرتون با گارانتی بگیرم یا خیر؟ تفاوت قیمت چقدره ؟

3- شرکت های گارانتی معتبر کدوم ها هستن ( دیدم دوستان با گارانتی های متفاوت خرید کردن ) و کدوم ها رو پیشنهاد میدید که گارانتیش واقعا گارانتی باشه نه پول مفت دادن و قیمتش هم منطقی باشه ؟

4- این مدل h با تمام بازی های تو بازار سازگار هست ؟ ( از نظر cpu و gpu )

5- با آپدیت های آینده در مدل h امکان فعال شدن 4g نیست ؟ ( رام اصلی )

6- این مدل c اصلا تو بازار هست و چقدر گرون تره ؟ با گارانتیش وارد نخواهد شد کلا ؟

7- خیالم از بات اینکه میگن کاستوم نسخه c رو روی H میشه زد راحت باشه ؟

8- الان رنگ پر طرفدار و زیباترش که مردونه باشه کدومه ؟ ( قطعا صورتی نیست
ct.gif
)

9- قیمت با گارانتی های معتبر هم اگر اطلاع دارید ممنون میشم بفرمایید

10- رو چه حسابی گفته میشه با آپدیت به آندرویید 5 نسخه ی اگزینوس 64 بیتی خواهد شد ؟

11- از نظرقیمت با توجه به بالا رفتن دلار الان بخرم بهتره یا صبر کنم ارزون تر خواهد شد ؟

12-پلمپ جعبه دقیقا به چه صورتی هست ؟ ( لیبل - نایلون و ... )

13 - آیا ارزش داره صبر کنم s6 بیاد اون رو بگیرم چون شنیدم اسنپ دراگون 810 داره و دوربین 20 و صفحه 5.5 اینچ ( که خیلی با صفحه 5.7 نوت فرقی نداره )

ممنون که پاسخ میدید فقط امیدوارم یکی از استاد های عزیز که لطف میکنه جواب میده جواب های کامل به هر یک از سوالات بده که هم من و هم بقیه استفاده کنن

Last edited:

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
جواب سوالاتون از اول تا اخر

1-هیچوقت سونی رو با سامسونگ مقایسه نکن سامسونگ یه دنیای دیگست که باید تجربه کرد البته خودم به سری نوت سامسونگ بیشتر از گوشیای دیگش علاقه مندم چون واقعا کامله
2-وقتی زیاد داری هزینه میکنی با گارانتی بگیر- هزینه گارانتیشم باید 100 تومن باشه
3- گارانتی سامسونگ شرکت سامتل
4- سری h یعنی 8 هسته ای که نوت 3 هشت هسته ای تمام بازی های روز رو بالا میاره چه برسه به این ..... در کل سری 4 هسته ایش بهتره
5- 4g فقط سری f دارن مثل نوت 3 که فقط سری 9005 این قابلیت رو داره یعنی مدلهای 4 هسته ای که بهتر هستن
6- این مدل رو خبر ندارم والا بستگی به شرکت داره که سابقه نداشته که بخواد بیاره مثل نیاوردن نوت 3 سری 9002
7- کدوم ادم مومنی میاد گوشی مدل بالا مثل این رو کاستوم رام میزنه؟ اینا که مثل برق و باد آپدیت میاد براشون!
8- همیشه مشکی و مشکی خواهد بود
9- http://www.digikala.com/Product/DKP-41590/Samsung-Galaxy-Note-4-N910H-32GB/گوشی-موبایل-سامسونگ-گلکسی-نوت-4-N910H-
10- باید یه سرچ بزنی رو گوگل و مدل چیپستشو در بیاری که چه قابلیتایی داره و این چیپست ماله خود سامسونگ هست
11- قطعا ارزونتر میشه و زمانی که قیمتش برسه به 1700 ارزش خرید داره چون مدل قبلی سامسونگ هم تو رنج این قیمت بالا پایین میکرد و بعد از گذشت 1 سال هنوز هم تغریبا 1650 قیمت نوش هست
12- برچسب سفید که سریال و imei گوشی روش نوشته در 2 طرف گوشی همه گوشیاش همینجوریه
13- ارزش نداره چون وقتی اس 6 بیاد میگی صبر کنم اس 7 بیاد اسنپ دراگون 815 داره! انسان بسته به احتیاج که در یک زمان خاص داره انجام به خرید میگیره

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان بنچ مارک مقایسه تک هسته ای از اسنپ دراگون و اگزینوس رو در نوت 4 برام میزارید ببینم کدوم قویتره و چقدر ؟

و اینکه 3G و 4G در سرعت چقدر باهم فرق دارن ؟

این مدل اکزینوس تمام هسته ها ( 8 هسته ) باهم کار میکنه ؟ یا 4 هسته اول کار میکنه و بعد در کارد سنگین 4 هسته دومی وارد میشه ؟ کدوم 4 هسته ای اول کار میکنه ؟

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
اسنپ دراگون cpu مخصوص به خودشو میزنه
سامسونگ چیپست مخصوص ساخته که جای مدیا تک رو پر کرده

پردازنده های 8 هسته ای کورتکس و 4 هسته ای اسنپ دراگون کریت که بازدهیه کریت خیلی بیشتر از کورتکسه
8 هسته ای cpu بهینه شدست یعمی نو کم کار رو 4 هسته ضعیف و تو پرکار رو 4 هسته قوی ......
3جی و 4 جی هم نمیدونم چون اینجا ایرانه نمیشه اینو تشخیص داد

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
اگه نوت 4 میخوای بخری نسخه اسنپدراگون 805 بخر.زیاد به بنچ مارک توجه نکن تجربه کاربری حرف اول میزنه نه اعداد و ارقام.
زد الترا به اندازه کافی قوی هست و کار آدم راه میندازه.نوت 4 طبیعتا خیلی بهتره.اما قطعا ارزش 1200 تومن پول بیشتر نداره.
من زد الترا داشتم یه سال باهاش کار میکردم سال بعد نوت 5 میخریدم.سری اس در مقابل سری نوت زیاد جالب نیست.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
والا این سامسونگ هم معلوم نیست چه غلطی میکنه
الان خیلی ها میگن در آپدیت به آندرویید 5 سنسورهای گوشی نوت 4 که در ایران آپدیت شه همگی از کار می افته
از طرف دیگه سری 910h هم که 4g نداره !!!
و این سری h کلا آپدیت هاش خیلی تعطیل هست مثلا 3 تا 6 ماه بعد از سری c آپدیت های جدید براش میاد !!!
و در آخر هم کاستوم رام های بسیار کمتری براش منتشر میشه نسبت به نسخه c

از نظر باتری هم مثل اینکه شانسی هست مال بعضی ها عالی جواب میده در حد 1 تا 1.5 روز به بالا با کار سنگین مال بعضی ها در حد زیر 5 ساعت در کار سنگین !!!
از اونور سری c که مشکلات اش خیلی کمتره بدون گارانتی هست و قیمت اش هم حدود 300 از سری h گارانتی دار بیشتره و بسیار کمیابه
و دوربین سری h که سنسور دوربین سامسونگ رو داره میگن بهتر از سری c با دوربین سونی هست که منطقی و درست هم هست

کلا آدم یک جورایی منصرف میشه از خرید اش

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
داداش یه چیزیو همیشه تو ذهن داشته باشه
هیچوقت رو هیچ بنچمارکی هیچ حسابی باز نکن و ملاک انتخابت هیچوقت بنچمارک و اعداد و ارقامش نباشه.
اما در مورد صحبتای دیگت اینکه هیچوقت حرفای هر کسیو باور نکن و گوش نده
این که میگی میگن سنسورا از کار میفته کاش من میدونستم اوناییکه میگن کیا هستن
بهر حال اینم شاه حرفایی هست بعضیا واسه با اطلاع جلوه دادن خودشون میزنن
یعنی یه حرف کاملا بی پایه و اساس و خیلی عذر میخوام کاملا چرت هستش
هر گوشی گرفتی رامشو با خیال راحت دان میکنی و فلش میزنی رو گوشی و بدونه هیچ مشکلی استفاده میکنی بدون حتی یک درصد اشکال
چه اپدیت افلاین و چه اپدیت ota که رام ها رسمی باشن نه کاستوم

در مورد انتخاب گوشیم نظری ندارم چون هرجا نظری دادم دوستان ازش به عنوان تعصب و جانبداری از برند خاصی یاد کردن
( این درحالیه که گوشی معرفی شده ی خودشونو جانب دارانه نپنداشتن)

پ ن : انجمنهای پرشین تولز به دلیل تغییرات فنی برای مدتی غیر فعال است. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم

ye_fereshteh

Registered User
لایک‌ها
144
سلام دوست عزیز، خوبی؟ آخر نوت 4 خریداری نمودید؟!!
داداش نتیجه تحقیقاتتون رو میشه به ما هم بگید؟

ayda.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میخوام گوشی بخرم ولی نمیدونم چی؟! میشه راهنمایییم کنین؟ سری c نوت 4 مد نظرمه..

بالا