برگزیده های پرشین تولز

باید چیکار کنم از دست شرکت پست

hamidrzm

Registered User
لایک‌ها
19
با سلام - بنده مرسوله ای در تهران داشتم که ساعت 14:28 دقیقه روز 24 آذر 1393 تحویل پست تهران داده شد و به شیراز ارسال شد . روز 25 آذر ساعت 7:26 صبح مرسوله به شیراز رسید و ساعت 5:16 صبح 26 آذر ماه تحویل توزيع پيشتاز 715 شد بعد از یک روز یعنی 27 آذر ساعت 9:08 صبح به واحد توزیع تحویل داده شد ولی مرسوله ی بنده تا امروز که 28 آذر ماه است به بنده تحویل داده نشده است با وجود اینکه سرویس من پیشتاز بوده . معلوم هم نیست کی برسه فردا یا پس فردا یا ...
با وجود اینکه من در مرکز شهر هستم (شیراز) با گذشت حدود 106 ساعت از حرکت مرسوله هنوز مرسوله به دستم نرسیده.
آیا همچین تاخیری مشکل دار نیست ؟؟
لطفا نظرات خود رو بنویسید
bwhkdarf0rl76lcnkf85.png

تازه مرسوله بنده مربوط به شرکت دیجیکالا می باشد

hamidrzm

Registered User
لایک‌ها
19
سفارش قبلیم از سرویس تیپاکس استفاده کردم که واقعا مزخرف بود
سفارش رو امروز ثبت میکنی حدودا فردا یا پس فردا میرسه ولی زنگ میزنن (حالا این زنگ زدن خودش یه چند وقت زمان میبره) میگن بیا ببر - با وجود این همه تبلیغات توی سایتشون که می گن سرویس درب به درب هست و این حرفا
بعد که رفتم بستمو تحویل بگیرم یه اتاق کثیف و خیلی قدیمی نا مرتب بود و واقعا تعجب کردم تو این بی نظمی مرسولات رو حداقا میتونن بروسنن :general401:
حالا این دفعه توبه کردم خواستم از پست پیشتاز استفاده کنم که بدتر شد

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
۴ روز همش ؟
داداش مرسوله پیشتاز من یه بار ۹ روز طول کشید .. بعد از کلی جر و بحث هم گفتن اقا مامور توزیع سن و سالش بالاست .. ملاحظه ش رو بکنید
فاصله واحد توزیع زیاد بوده هوا گرم بوده نمیتونسته بیاد
جالب اینکه هر روز مرسوله رو با خودش میبرده من میرفتم اونجا نبود .. بعد از ظهر بر میگردونده

hamidrzm

Registered User
لایک‌ها
19
دوست عزیز امروز که هیچی با فردا میشه 6 روز در صورتی که اکثر جاها در مورد پست پیشتاز نوشته
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
دوست عزیز پست که متاسفانه ماه به ماه عملکردش داره بدتر میشه خصوصا برای شهرستانها
تی پاکس هم من قبلا درر شیراز استفاده کردم دقیقا شرایط مثل شما رو داشتم،طرف قسم روی قسم میگفت که ما سه بار اومدیم در خونه و شما نبودید!در حالیکه همیشه حداقل یه نفر توی خونه هست
بعد هم که رفتم تجویل بگیرم ربع ساعتی معطل شدم تا بسته رو پیداش کردن،همه هم با شلوار کردی میگشتن داخل اتاق و چه ادبیات عالی هم داشتن

hamidrzm

Registered User
لایک‌ها
19
دقیقا توی بقیه شهر ها هم که پیگیر شدم همینجوری بوده تیپاکس

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
دقیقا توی بقیه شهر ها هم که پیگیر شدم همینجوری بوده تیپاکس
تیپاکس شهر ما هم همینطور ! یه خونه ی قدیمی ، بغل خیابون که شده تیپاکس ;) تیپاکس کلا ارسالش زمینی و تاخیرش قابل تحمل ! پیشتاز که هوایی چرا اینطوره نمیدونم ! :(

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
تیپاکس شهر ما هم همینطور ! یه خونه ی قدیمی ، بغل خیابون که شده تیپاکس ;) تیپاکس کلا ارسالش زمینی و تاخیرش قابل تحمل ! پیشتاز که هوایی چرا اینطوره نمیدونم ! :(
سفارش قبلیم از سرویس تیپاکس استفاده کردم که واقعا مزخرف بود
سفارش رو امروز ثبت میکنی حدودا فردا یا پس فردا میرسه ولی زنگ میزنن (حالا این زنگ زدن خودش یه چند وقت زمان میبره) میگن بیا ببر - با وجود این همه تبلیغات توی سایتشون که می گن سرویس درب به درب هست و این حرفا
بعد که رفتم بستمو تحویل بگیرم یه اتاق کثیف و خیلی قدیمی نا مرتب بود و واقعا تعجب کردم تو این بی نظمی مرسولات رو حداقا میتونن بروسنن :general401:
حالا این دفعه توبه کردم خواستم از پست پیشتاز استفاده کنم که بدتر شد
عجیبه شهر ما هم همینطوره!!!!:general107:
من که مرسولات خودم پیگیری میکنم و میرم از پست میگیرم اون 48 ساعت و 72 ساعتم تبلیغه :)

بالا