برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

adibmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حاجی 10 میلیون کجا میشه تو ملک انداخت من 100 میل دارم موندم کجا باش ملک میدن و نمیدونم اینده ملک قابل ربسک هست بخرم یا بانک بزارم

مرد حسابی منم نگفتم با 10م میشه . . .
این که گفتم موقعیتش هست منظورم همین بود. که بذارم کنار یکی دیگه زمین بگیریم منم درصدمو بگیرم(حالا حتی اگه شده 1درصد . . .:general406:).
فقط تو چیزی که موندم ریسکشه. تو یکی دو سال پیش زمین خوب سود میداده. الانو نمیدونم. موندم چیکار کنم؟؟؟ :general208:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
ملک در هر صورت سود داره
اگر یک آدامس موزی هم بخرید مطمئن باشید نه قیمتش ثابت میمونه و نه پایین میاد - هیچ چیزی 100% نیست ولی این قصیه دیگه در کشور عزیزمون 100% شده:D

دوستان بانک قوامین 27% سود میده ماهیانه ولی تا 1 سال پول باید دستشون ثایت بمونه 85 میلیون موجوده که می خوام سرمایه گذاری کنم
بانکی هست که بیشتر از قوامین با همین شرایط 1 سال اصل پول دست بانک باشه و من ماهیانه سودشو بگیرم ؟ اگر هست معرفی کنید یا موسسه اعتباری یا شرکت های خصوصی فرقی نداره
ممنون میشم

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
این سپرده دلار بانک ملت چجوریه امنه؟ ، پول ما رو نمی خورن؟ یعنی دلار بزاریم بعدا دلار بهمون میدن؟ یا نه میگن دلار نداریم، ریال و به نرخ مبادله ای و... از این برنامه‌ها؟ ممنون!

اگه داستان دلار خیلی داغ بشه و مثلا ۱هفته ای بره بالای ۴ تومن تحویل دلار ۱کم سخت میشه،اگه مبلغ کم باشه مثلا ۱۰۰۰۰ تا اصل و سودشو راحت بهت میدن برای مبالغ بالا معمولا میگن بیا هفته ای ۳-۴ هزار تا بگیر.این تجربه ای است که عموم با بانک پارسیان روی ۱۰۰۰۰۰ دلار داشت.البته آخر همه مبلغ رو به دلار دریافت کرد

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
دوستان الان قوامین 1 ساله چند درصد سود میده؟ بنده از شعبه شهرمون سوال کردم گفت 1 ساله 25 درصد ولی بعضی از دوستان توی این تاپیک گفتن 27 درصد میده ایا شرایط خاصی داره ؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
دوستان الان قوامین 1 ساله چند درصد سود میده؟ بنده از شعبه شهرمون سوال کردم گفت 1 ساله 25 درصد ولی بعضی از دوستان توی این تاپیک گفتن 27 درصد میده ایا شرایط خاصی داره ؟
مبلغ زیر 50 میلیون 25 درصد بالای 50 میلیون 26 و با چانه زنی 27 بهتون میدن. اگر هم بالای صد باشه 27 میده قوامین

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
بله
بالای 100 میلیون

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
مبلغ زیر 50 میلیون 25 درصد بالای 50 میلیون 26 و با چانه زنی 27 بهتون میدن. اگر هم بالای صد باشه 27 میده قوامین

بله
بالای 100 میلیون
والا به بنده گفتن برای هر مبلغی سود 1 ساله 22 درصد هست و اگه تا پایان سال برداشت نکنید 3 درصد پاداش داره که میشه 25 درصد باز امروز دوباره میرم سوال کنم

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
والا به بنده گفتن برای هر مبلغی سود 1 ساله 22 درصد هست و اگه تا پایان سال برداشت نکنید 3 درصد پاداش داره که میشه 25 درصد باز امروز دوباره میرم سوال کنم
بله
چون اون طرح عمومیشون هست
اما اگه بگین برای بالای 100 میلیون یا بالای 50 میلیون چقدر میدین
اونوقت بهتون میگن
+
اون طرح 22 درصدی جریمه نداره
اما این طرح ها همه قبل از موعد اگه بردارین جریمه داره

فقط اگه بالای 50 میلیون دارین به قول دوستمون چونه بزنید که بالاتر بگیرید چون بعضی اوقات این کارو میکنن

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
بله
چون اون طرح عمومیشون هست
اونوقت بهتون میگن
+
ممنونم
بانک دیگه ای هست که سود بیشتری بده و معتبر باشه؟

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
معتبر ( مجوز دار) دیگه نداریم
بی مجوز بانک آینده هست که بدون سقف 27 درصد میده
بانک اینده به نظرتون میشه اعتماد کرد ؟ برای مبلغ بالای 100 میلیون بانک آینده چند درصد میده؟

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
بانک اینده به نظرتون میشه اعتماد کرد ؟ برای مبلغ بالای 100 میلیون بانک آینده چند درصد میده؟
والا من به شخص جرئت نمیکنم
اما دیگران بوده که رفتن و سپرده کردن شایدددد هیچ مشکلی هم پیش نیاد ها اما خوب اگر هم پیش بیاد....
آینده برای هر مبلغی فقط 27 درصد میده
البته یکساله با پرداخت 3 ماه یک بار هم داره که 28 درصده ولی سودش رو هر 3 ماه یکبار میریزه

m-ha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
عزیزان سلام
حداقل مبلغ تا 30 روز (روزشمار) بانک اینده چقدر باید باشد تا سود تعلق بگیرید.دوستم با 20000 افتتاح حساب کرده که بعد 3 روز از افتتاح 10000000 میخواهد به حسابش حواله بزند.ایا به حسابش برای بار اول (اماه اول ) سود تعلق میگیرید؟ممنون از لطفتون

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
بله
چون اون طرح عمومیشون هست
اونوقت بهتون میگن
+

فقط اگه بالای 50 میلیون دارین به قول دوستمون چونه بزنید که بالاتر بگیرید چون بعضی اوقات این کارو میکنن
الان تماس گرفتم به قوامین گفتن برای بالای 100 ملیون همون 22 درصد هست و تا پایان مدت 1 سال اگه برداشت نشه 3 درصد پاداش در مورد سود 27 درصد سوال کردم که گفت چند ماه پیش بوده ولی الان برداشته شده

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
عزیزان سلام
حداقل مبلغ تا 30 روز (روزشمار) بانک اینده چقدر باید باشد تا سود تعلق بگیرید.دوستم با 20000 افتتاح حساب کرده که بعد 3 روز از افتتاح 10000000 میخواهد به حسابش حواله بزند.ایا به حسابش برای بار اول (اماه اول ) سود تعلق میگیرید؟ممنون از لطفتون
اگه حساب به صورت روز شمار هست سود تعلق میگیره و به تعداد روزی که پول ایشون داخل بانک باشه سود واریز خواهد شد

Last edited:

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
من حدود 20 روزي هست توي سايت بانك آينده اسم نوشتم، كسي هم براي اينترنت بانك تماس نگرفت(فقط براي پيشخوان مجازي تماس گرفت) وقت هم نكردم برم شعبه براي اينترنت بانك،مشكلي پيش نمياد حالا برم دنبالش يا بايد دوباره در سايت اسم بنويسم؟
درضمن كارمزدي ازتون بابت فعال كردن اينترنت بانك نگرفتن؟
در مورد پيشخوان هم مطمئن هستين فقط توي سايت اداري كار ميكنه؟
?????????

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
الان تماس گرفتم به قوامین گفتن برای بالای 100 ملیون همون 22 درصد هست و تا پایان مدت 1 سال اگه برداشت نشه 3 درصد پاداش در مورد سود 27 درصد سوال کردم که گفت چند ماه پیش بوده ولی الان برداشته شده
دوست عزیز تلفنی جواب نمیدن یا اگر هم بدن همون 22 رو میگن اما وقتی بری حضوری و بگی و بهشونم بگی میخوام ببرم بانک آینده اگر اینجوری سود برام باز میکنید تا نبرم و پیش معاون شعبه هم برید و باهاش اول گپی بزنید و سلام و علیک میخواستم یه لطفی کنید بگید چطوری میشه این سپرده 27 درصدی رو باز کنم اگر هم نمیشه که ببرم بانک آینده اونوقت ببنید که راحت براتون با 27 درصد باز میکنن
حالا خواستید امتحان کنید جواب میده براحتی

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
دوست عزیز تلفنی جواب نمیدن یا اگر هم بدن همون 22 رو میگن اما وقتی بری حضوری و بگی و بهشونم بگی میخوام ببرم بان آینده اگر اینجوری سود برام باز میکنید نبرم و پیش معاون شعبه هم برید و باهاش اول گپی بزنید و سلام و علیک میخواستم یه لطفی کنید بگید چطوری میشه این سپرده 27 درصدی رو باز کنم اگر هم نمیشه که ببرم بانک آینده اونوقت ببنید که راحت براتون با 27 درصد باز میکنن
حالا خواستید امتحان کنید جواب میده براحتی
حتما اینو امتحان میکنم
در مورد سود 27 درصد صفحه قبل گفتید قبل از موعد برداشت بشه جریمه داره میخواستم بدونم جریمش چقدر هست؟

بالا