برگزیده های پرشین تولز

استخدام یک نفر برای انجام امور ساده فروشگاه و سایت فروشگاه در مشهد

all of

Registered User
لایک‌ها
416
انجام شد ...

Last edited:

all of

Registered User
لایک‌ها
416
25 بازدید داشتیم یک نفرم جواب نداده؟ حداقل یک انتقاد که بکنید:D

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
مبلغ نسبت به حجم کار بسیار کمه

all of

Registered User
لایک‌ها
416
مبلغ نسبت به حجم کار بسیار کمه
ممنون از انتقادتون

این فروشگاه مال من که نیست یکی از آشنایان دنبال همچین فردی میگرده منم دارم کمکش میکنم مهارت ها و حقوق رو هم اونا تعیین میکنن نه من

ببینید کار اصلی همون سایته و کارهای جانبی هم بازم مربوط به سایته این که آمار جنس ها و کد ها و حساب و کتابا رو داشته باشه قرار نیست که کار یدی انجام بده یا این که با مشتری حضوری فروشگاه سر و کله بزنه 90 درصدش مربوط به سایت هست پس حجم کاری زیاد نیست

نکته بعدی این که حداقل حقوق 200 تومن هست اگه مهارتش بیشتر باشه تا 400 تومن بالا میره

اینم بگم که فقط اونایی که توی کار زیورآلات مردانه و زنانه تو مشهد هستن میدونن دونستن ریز و درشت اطلاعات تو این کار چه گنجیه اینو میتونید از تعداد مغازه های سطح شهر مشهد که تو این زمینه دارن کار میکنن بفهمید علاوه بر این که آموزش های سئو تا سطح بالایی داده که اگه بخوای جای دیگه ای این آموزش ها رو بگیری بایدکلی پول دستی هم بدی تازه اگه آخر کار رازهای کارشون رو بهت بگن تو همین پی تی طرف یک کلمه کلیدی نصف و نیمه رو آورده صفحه دوم میگن n تومن پول بده تا بهت بگم چیکار کردم درسته که اطلاعات در زمینه سئو توی نت زیاده ولی تقریبا هیشکی اون رازای کارشو نمیاد بگه:)

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
بسته به مهارت ها از 200 تا 400 تومان در ماه (روزی 8 ساعت ماهی حدودا 25 روز)
دوست عزیز همانطور که نوشتید 8 ساعت کاره . اونم فلکه آب
یعنی کسی که آزادشهره منزلش یا حوالی وکیل آباد یا قاسم آباد ، فقط 2 ساعت در روز در مسیره !
8 ساعت کاری یعنی 8 ساعت کار . دیگه معنی نمیده کارش سبکه یا سنگین یا حسابداری یا پای کامپیوتر یا .... ! وقتی 8 ساعتش مشغوله و باید اصول پرستا شاپ و وبمستری رو بدونه ، با احتساب مدت رفت و آمدش به کار دیگه ای نمیرسه . بعد حداقل 200 تومن و حداکثر 400 تومن ؟!

این یعنی یک شخص که قانون کار میگه برای روزی 8 ساعت کاری پایه حقوق کارگر 640 (اگه اشتباه نکنم ) بیاد با این سطح دانش (حالا کم یا زیاد) 200 بگیره ؟!
فکر نمیکنید استثماره ؟

یعنی الان خونه ای هست که به این کارگر (بنا بر محاسبات و حقوق پرداختی دوست شما ، کمتر از کارگر ) با مبلغ 200 تومن اجاره بدن ؟
برفرض اینکه با باد هوا تغذیه کنه و با برگ درختان چنار پارک ملت (الان پاییزه برگا ریخته) خودش و زن و بچش رو بپوشونه !
8 ساعت کاری = 200 تومن

از دولت مهر که خیری ندیدیم ، امیدوارم روزی همین مردم به همنوع خودشون رحم کنن

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
کاملا درسته تو خونه بشینه با همین سایتهای خارجی کار کنه اونم اخر شبا 7-8 دلار رو داره !!!
فکر نکنم کسی حتی حاضر باشه بیاد بهش بگن ماهی 200 میدیم فقط بیا روزی 8 ساعت کاری فلان جا بشین با گوشیت بازی کن بعد برو خونه!!

بالا