برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران آرسنال

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خر شانسی مون سر اینه که نه فالکائو رو دارن، نه رودریگز رو، نه مربی پارسالشون، امسالم بدجور به هم ریختن!
ما اگرم بیایم بالا، 100 بار سکته رو زدیم، حالا ببین کی گفتم...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دیگه خداییش حقمون بود بعد این همه سال یه قرعه بهتر بهمون بخوره

منتظر این بازیم
بارسلونا – منچسترسیتی
دلم میگه سیتی حذفش میکنه چقدرم دوست دارم به دست انگیلیسی ها حذف شن اصلا حذف بارسا همش لذت داره:p

ونگر در موناکو
thumbnail.php

Last edited:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@usl
این اکانت هزاران بار گفته شد که فیک هست.
یه خواهش دارم ازت، کاری ندارم به اینکه منچستری ها همیشه در تاپیکشون به ما تیکه میندازن، بعد بازی استوک تو تاپیکشون تمسخر می کردن، یا می گفتن آرسنالی های بدبختن و تیکه های کل کل آمیز مینداختن. صمیمانه ازت خواهش دارم که این پست رو تو تاپیک کل کل بذاری که اینجا درگیری یا بحثی نشه، ممنون.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
دوستان آرسنالی هی حسرت میخوردین اول گروه بشین
الان دورتموند اول شد خیلی خوش بحالش شد:D
فکر کنم مسئولین یوفا دیگه دلشون بحال آرسنال سوخت 2 سال بارسا 2 سالم بایرن گفتن یه حالی بهتون داده باشن

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
هانری کبیر رسما خداحافظی کرد
sndd.jpg

بهترین مهاجمی که دیدم
واقعا همه چی تمام بود

هانری در مورد قهرمانی در وایت هارت لین...

وقتی تو خونه تاتنهام قهرمانی خودمون رو قطعی کردیم، اونا در آخرین دقیقه بازی رو 2 - 2 کردند و شادی می کردند چون به وضوح خوشحال بودند که یک تساوی مقابل ما بدست آوردند. و به یاد دارم که به ماوریسیو تارسیو گفتم، درک می کنید که تنها به یک امتیاز نیاز داشتیم تا قهرمان بشیم؟ و همه اونا واقعا شوکه شدند! بعد من گفتم "بله، و حالا ما میریم که تو زمین شما جشن بگیریم، بای بای!"

آرسن ونگر...

تیری هانری میتونه توپ رو در وسط زمین بگیره و و گلی بزنه که هیچ کس دیگه تو دنیا قادر به گل کردن اون توپ نیست.

دنیس برگکمپ...

اگر به تمام چیزهایی که هانری داره نگاه کنید، فکر نمی کنم بتونید جای دیگه اونارو پیدا کنید. در جای درستی توپ رو به او بدید و سرعت او باعث میشه از هر مدافعی در جهان عبور کنه.

آرسن ونگر...

چه چیزی او رو خاص کرده؟ او ترکیبی از استعداد فیزیکی و قابلیت تکنیکی داره، همچنین فوق العاده باهوشه و بالاتر از همه اشتیاق بی نظیری در مورد این بازی داره.

پاتریک ویرا...

تیری بهترین مهاجم جهانه. با فاصله زیاد او بهترین در جهانه. تیری تنها گلزنی نمی کرد. حتی وقتی روز خوبی نداشت میتونست یک پاس مهم بده. او شخصیت قدرتمندی داره. اگر اوضاع بد پیش بره، او بلافاصله اوضاع رو درست می کنه. تاثیر او در باشگاه بسیار زیاده.

آرسن ونگر در مراسم رونمایی از مجسمه تیری هانری...

حرفه بی نظیر او به سادگی در رابطه مستقیم با کلاس تیری بود. او بازیکنیه که به عنوان یک مربی هر آنچه آرزو دارید در اختیار داشت، پتانسیل فیزیکی، سطج تکنیکی، هوش فوق العاده و البته چیزی که مردم در مورد بسیاری از ورزشکاران سطح اول فراموش می کنید این هست که او فوق العاده خود را فدای این کار کرد و زندگی بسیار جدی داشت. او یک الگوی حرف ایه که هر انچه می تونید در جهان برنده بشید رو بدست اورده. تیری، تو واقعا خاص بودی.

لیلین تورام...

او با پاهای خود جادو می کرد و استعداد بی نظیری برای گلزنی داشت. بهترین قابلیت او سرعتش در زمان حمل توپ بود. او شاید سریع ترین مردی باشه که تاحالا کفش فوتبال به پا کرده. هیچ مدافعی در جهان نمیتونه اونو مهار کنه.

آلن اسمیت...

او می تونه کارهایی رو انجام بده که رونالدو نمیتونه. وقتی رو فرم باشه هیچ کس نمیتونه متوقفش کنه. او شبیه به هیچ مهاجم دیگری نیست. باید بگم که هیچ بازیکنی مثل او رو ندیدم. او یک ورزشگاه با قابلیت فوق العاده و اشتیاق مثال زندنی برای بهترین بودنه.

زین الدین زیدان...

رونالدینهو خاصه اما احتمالا تیری هانری با استعداد ترین فوتبالیستی هست که می تونید در کنارش یک بازی زیبا ارائه کنید.

تیری هانری بعد از ترک نیویورک ردبولز...

یه جورایی هرگز آرسنال را ترک نمی کنید. چند بار میتونید برگردید؟ در مرحله ای این به یک انتقال بد تبدیل میشه. همه ما فیلم اول راکی رو دوست داشتیم اما در مورد فیلم آخر مطمئن نیستم.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
تیری هم رفت، چه دورانی داشتم دوران مدرسه باهاش، چه کارها که نمی کرد، تنها حسرتم اون فصلی بود که راحت می تونستیم قهرمان اروپا بشیم اما به خاطر غرور به چلسی ای که همیشه می بردیمش باختیم...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
این وست هم بیخیال بشو نیست، همه بازیا رو داره می بره!!!!
ساوتهمپتون هم برد!
تاتنهام هم برد.
فقط یونایتد مساوی کرد.
فردا هم تو زمین لیورپول داریم، که من چشم آب نمی خوره بتونیم ببریم با اینکه لیورپول اوضاع خوبی نداره! همیشه تیما روبرو ما یادشون میفته باید از بحران خارج شن، و دفاع های ما بخصوص مرته ساکر میگن بفرمایید بزنید تو گل! پشت دفاع و ضربه ایستگاهی هم فرقی نداره، همه میرن تو گل. حالا اگر بالوتلی بازی کنه من خو میدونم میشه کریس رونالدو:D
مصدومیت چند تا از هافبکامون هم اصلاً بهانه ای نیست! مربی اگر مربی باشه، با چوب بستنی هم برد میاره...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
رفتم الان ورزش 3
5 دقیقه دنبال آرسنال میگشتم اون وسطا قفل کرده بودم پیدا نمیکردم
بعد در عالم قفلیت اومدم امتیاز چلسی رو ببینم دیدم چلسی صدر نیست
یهو به خودم اومدم دقیق جدولو نگاه کردم فقط زار زار به حال خودمو این سایتای ایرانی خندیدم:general509::D

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
ونگر :
"من خرج کردن پولی که ندارم رو نمی پسندم. الان پول هست بنابراین مشکلی برای خرج کردن همه اش نیست. چیزی که من مقابلش وایستادم، خرج کردن پولی بود که آینده ی باشگاه رو به خطر مینداخت"

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ونگر :
"من خرج کردن پولی که ندارم رو نمی پسندم. الان پول هست بنابراین مشکلی برای خرج کردن همه اش نیست. چیزی که من مقابلش وایستادم، خرج کردن پولی بود که آینده ی باشگاه رو به خطر مینداخت"
پس یعنی الان که موجودی داریم خرج میکنیم؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
پس ایسکو رو بگیرن یه حالی بکنیم:p

چرا دیگه نمیشه نتیجه بازی های تیمو پیش بینی کرد واقعا تخیلی شده نتایجمون

2nd Benedict

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
تفکرات پیچیده دفاعی ونگر:
مرتساکر هست دفاع رو جمع میکنه، ناسلامتی 2.5 متر قد داره.

• Like
Reactions: usl
بالا