برگزیده های پرشین تولز

افسردگی برای معافیت

hardforzist

Registered User
لایک‌ها
134
سلام.واقعا چنین چیزی وجود داره؟توی بندهای معافیت که هست.ولی چجوری تعیین می کنن؟اگه واقعا افسرده باشی معافیت بهت میدن؟کسی تا حالا مهافیت گرفته با این روش؟من الان پیش دانشگاهی ام و 18سالم تموم شده.میتونم درخواست معاینه پزشکی بدم به جای این برگه موقتی که برام اومده؟

afoadi

Registered User
لایک‌ها
86
دوست عزیز نرفتن خدمت سربازی خوبه ولی نه به هر قیمتی!! شما به آینده فکر کن که با اون کارت معافیت آینده شغلی و استخدامی شما چه خواهد شد؟ اگر زمانی قصد مهاجرت از کشور رو داشته باشید مطمئنا براتون خیلی مزاحمت ایجاد میکنه

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
معافیت اعصاب و روان به هیچ وجه ارزش نداره حتی نمیتونی گواهینامه بگیری باهاش استخدام دیگه پیشکشت
من خودم معافیت ماده 33 بند 8 کژخویی ها و مغایرت با **** جامعه و اصول نظامی گری رو دارم به خودم اجازه نمیدم هیچ کاری بکنم

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49
باید سابقه بستری و پرونده کلفت داشته باشی

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوست عزیز نرفتن خدمت سربازی خوبه ولی نه به هر قیمتی!! شما به آینده فکر کن که با اون کارت معافیت آینده شغلی و استخدامی شما چه خواهد شد؟ اگر زمانی قصد مهاجرت از کشور رو داشته باشید مطمئنا براتون خیلی مزاحمت ایجاد میکنه
یعنی کسی سربازیشو عادی تموم کنه صددرصد تضمینی واسش کار؟من خودم رفیقم معافیت گرفته مشغول ب کار ی عالمه دیگه هم همینجور از هر راهی شده سربازی نری 2 سال عمرتو هدرندی جاش 2 سالو ب چسبی ب کار ارزش داره البته نرفتن از راه قانونی

hardforzist

Registered User
لایک‌ها
134
ممنون ولی ربطی به مهاجرت نداره فکر کنم.

afoadi

Registered User
لایک‌ها
86
ممنون ولی ربطی به مهاجرت نداره فکر کنم.

متاسفانه مدتیه بعضی از کشور ها مثل امریکا خیلی به کارت پایان خدمت توجه میکنن که کجا خدمت کردید؟ یا اینکه اگر معاف شدید چرا معاف شدید و این جور چیزها!!!

afoadi

Registered User
لایک‌ها
86
یعنی کسی سربازیشو عادی تموم کنه صددرصد تضمینی واسش کار؟من خودم رفیقم معافیت گرفته مشغول ب کار ی عالمه دیگه هم همینجور از هر راهی شده سربازی نری 2 سال عمرتو هدرندی جاش 2 سالو ب چسبی ب کار ارزش داره البته نرفتن از راه قانونی

دوست عزیز مطلب منو دوباره بخون !!! من نوشتم سربازی نرفتن خوبه ولی نه به هرقیمتی!!! من کجای حرفم نوشته شده سربازی بری 100% کار گیر میاری؟! منظور من این بود که مثلا اگر بخاطر افسردگی و یا اختلال روانی کارت معافیت پزشکی بدن ممکنه برای کار و شغل آینده دچار مشکل بشی

hardforzist

Registered User
لایک‌ها
134
حالا اگه معافیت بگیری با این روش بعدا می تونی لغوش کنی؟دوب

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوست عزیز مطلب منو دوباره بخون !!! من نوشتم سربازی نرفتن خوبه ولی نه به هرقیمتی!!! من کجای حرفم نوشته شده سربازی بری 100% کار گیر میاری؟! منظور من این بود که مثلا اگر بخاطر افسردگی و یا اختلال روانی کارت معافیت پزشکی بدن ممکنه برای کار و شغل آینده دچار مشکل بشی
شما نوشتی ب هر قیمتی نباید نری منم گفتم حرفت درسته روی کارتهای پایان خدمت معمولا اسم بیماری نوشته نمیشه فقط نوشته میشه بند فلان نوع فلان فلانش هم عددو رقمه و معافیت در کل ی نوع جایی هم استعلام نمیگیرن پارتی هم این وسط همه چیزو حل میکنه

afoadi

Registered User
لایک‌ها
86
شما نوشتی ب هر قیمتی نباید نری منم گفتم حرفت درسته روی کارتهای پایان خدمت معمولا اسم بیماری نوشته نمیشه فقط نوشته میشه بند فلان نوع فلان فلانش هم عددو رقمه و معافیت در کل ی نوع جایی هم استعلام نمیگیرن پارتی هم این وسط همه چیزو حل میکنه

برادر بزرگوار من نوشتم ممکنه دچار مشکل بشن!!! (چون مواردی رو دیدم و مستدل خبر دارم ) نگفتم 100% !!!فقط ریسک کار هر چند جزئی را گوشزد کردم- اگر قرار به پارتی بازی باشه که خوب همه کاری میشه کرد!!

afoadi

Registered User
لایک‌ها
86

برادر بزرگوار من نوشتم ممکنه دچار مشکل بشن!!! (چون مواردی رو دیدم و مستدل خبر دارم ) نگفتم 100% !!!فقط ریسک کار هر چند جزئی را گوشزد کردم- اگر قرار به پارتی بازی باشه که خوب همه کاری میشه کرد!!

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
معافیت اعصاب و روان به هیچ وجه ارزش نداره حتی نمیتونی گواهینامه بگیری باهاش استخدام دیگه پیشکشت
من خودم معافیت ماده 33 بند 8 کژخویی ها و مغایرت با **** جامعه و اصول نظامی گری رو دارم به خودم اجازه نمیدم هیچ کاری بکنم
یعنی چی بیشتر توضیح میدی درمورد جمله آخرت؟

buy66

Registered User
لایک‌ها
19
خواص و کاربرد قرص ب کمپلکس
– ترکیبی کامل برای افراد دارای مشاغل سنگین و پراسترس – مکمل منحصر به فرد برای **** های غذایی و دوران نقاهت بعد از بیماری – مکملی مناسب برای زنان باردار و شیرده – پیشگیری و درمان کم خونی ناشی از کمبود ویتامین B12 و اسید فولیک – کمک به رشد و سلامت نوجوانان – حاوی Special Yeast (مخمر غنی شده) که جذب ویتامین ها را تا چندین برابر افزایش می دهد. – به شکل کپسول نرم، که بلعی آسان و جذبی بیشتر دارد. – تنها ب-کمپلکس حاوی ویتامین B12، اسید فولیک، بیوتین، پانتوتنات و مخمر غنی شده در ایران – بدون ایجاد مشکلات ناشی از تزریق آمپول های ویتامین ب-کمپلکس برطرف کننده نیاز بیماران می باشد.

بالا