برگزیده های پرشین تولز

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
کلیکسنس پرداخت به پرفکت و پیزا نداره...
من با سرور انگلیس ثبت نام کردم...با بقیه کشورها نمیشد
یعنی بقیه کشورارو میزد استفاده از وی پی ان؟ حتی با استفاده از اون افزونه؟

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
بلی...فقط با انگلیس برام باز شد
من تو این مدت تسک های خوبی تو بقیه سایت ها بجز NEOBUX ندیدم

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
دوستان!
خبری از تسک نیست؟
کسی تسک داره که انجام بده؟!

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
بلی...فقط با انگلیس برام باز شد
من تو این مدت تسک های خوبی تو بقیه سایت ها بجز NEOBUX ندیدم
پس با این حساب اون افزونه نقشی در ثبت نامتون نداشته.کاش میشد فهمید این افزونه دقیقا چه کاری انجام میده.

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
دوستان این تسک هایی که استارت داره رو چجوری باید حل کرد میگه crowd flower رو نصب کنید بعد رو استارت کلیک کنید
کلمه مورد نظر رو سرچ کنید خودش تایمر میاره برای من کلا 2 بار تایمر اورد تونستم حل کنم بقیش نمیشه نمیدونم چکار کنم
نزدیک 30-40 تا تسک اینجوری دارم ولشون کردم!!
بعضی وقتا هم میخواد 3 تا کلمه رو سرچ کنیم!؟؟
هر کی بلده بهم بگه چجوریه
باتشکر
82377649148127830024.png
خیلی ساده افزونه خوده کراودو نصب میکنیو بقیه مراحلشم که سادهس.

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
پس با این حساب اون افزونه نقشی در ثبت نامتون نداشته.کاش میشد فهمید این افزونه دقیقا چه کاری انجام میده.
عزیزم! دوستان که جواب سوال شما رو دادند.
ببین، وقتی وارد اینترنت میشی، سایتهای مختلف از جمله شبکه های اجتماعی، سایتهای بازاریابی و تبلیغاتی، سایتهای امنیتی و ... شما رو ردیابی می کنن تا ببینند شما چطور در اینترنت گشت و گذار می کنید و از چه سایتها یی بازدید می کنید تا به این شکل بتونن به سلایق و علایق شما در اینترنت پی ببرن. به عبارتی ، در تمام مدت که شما در اینترنت به گشت و گذار مشغول هستید، تحت نظر این سایتها قرار دارید!
افزونه مورد نظر اجازه انجام این کار رو به سایتهای اشاره شده نمیده و شما میتونید بدون اینکه ردی از خودتون در اینترنت به جا بگذارید، با خیالی آسوده در اینترنت به گشت و گذار بپردازید.
خوب در مورد سایت کراد هم باید گفت که هم خودش میتونه ردیابی شما رو انجام بده و هم میتونه از سایتهایی که این کار رو انجام میدن استفاده کنه که در هر حالت به هویت اصلی شما پی خواهد برد.

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
Last edited:

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
عزیزم! دوستان که جواب سوال شما رو دادند.
ببین، وقتی وارد اینترنت میشی، سایتهای مختلف از جمله شبکه های اجتماعی، سایتهای بازاریابی و تبلیغاتی، سایتهای امنیتی و ... شما رو ردیابی می کنن تا ببینند شما چطور در اینترنت گشت و گذار می کنید و از چه سایتها یی بازدید می کنید تا به این شکل بتونن به سلایق و علایق شما در اینترنت پی ببرن. به عبارتی ، در تمام مدت که شما در اینترنت به گشت و گذار مشغول هستید، تحت نظر این سایتها قرار دارید!
افزونه مورد نظر اجازه انجام این کار رو به سایتهای اشاره شده نمیده و شما میتونید بدون اینکه ردی از خودتون در اینترنت به جا بگذارید، با خیالی آسوده در اینترنت به گشت و گذار بپردازید.
خوب در مورد سایت کراد هم باید گفت که هم خودش میتونه ردیابی شما رو انجام بده و هم میتونه از سایتهایی که این کار رو انجام میدن استفاده کنه که در هر حالت به هویت اصلی شما پی خواهد برد.
درسته.ولی کاربردش تو ثبت نام سایت هایی مثل کلیک سنس چیه؟ یعنی با این افزونه میشه تو این سایت ثبت نام کرد؟یا نه تاثیری نداره؟چون حتما میدونید که این سایت اجازه ثبت نام با وی پی ان رو نمیده. در کل میخوام بدونم ایا تاثیری در این مورد داره یا خیر؟

Last edited:

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
درسته.ولی کاربردش تو ثبت نام سایت هایی مثل کلیک سنس چیه؟ یعنی با این افزونه میشه تو این سایت ثبت نام کرد؟یا نه تاثیری نداره؟چون حتما میدونید که این سایت اجازه ثبت نام با وی پی ان رو نمیده. در کل میخوام بدونم ایا تاثیری در این مورد داره یا خیر؟
اصلا بحث کلیک سنس فرق میکنه.کلیک سنس ب کانکشن شما کار داره
خیلی سیستم جالبی داره هر جوری میری تشخیص میده مگه اینکه یه ای پی از یه کشوری مثلا مغولستان داشته باشی بری شاید بتونی ثبت نام کنی که بعد یه ساعت بن میشی
فکر کلیک سنسو نکنین نمیشه توش کار کرد یعنی من تا حالا کسیو ندیدم

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
اصلا بحث کلیک سنس فرق میکنه.کلیک سنس ب کانکشن شما کار داره
خیلی سیستم جالبی داره هر جوری میری تشخیص میده مگه اینکه یه ای پی از یه کشوری مثلا مغولستان داشته باشی بری شاید بتونی ثبت نام کنی که بعد یه ساعت بن میشی
فکر کلیک سنسو نکنین نمیشه توش کار کرد یعنی من تا حالا کسیو ندیدم
پس در کل تاثیری تو این مورد نداره این افزونه؟ چون اون دوستمون گفت که قبل از نصب افزونه اجازه ثبت نام نمیداده ولی افزونه رو نصب کرده اجازه ثبت نام داده.

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
پس در کل تاثیری تو این مورد نداره این افزونه؟ چون اون دوستمون گفت که قبل از نصب افزونه اجازه ثبت نام نمیداده ولی افزونه رو نصب کرده اجازه ثبت نام داده.
این افزونه اصلا کارش اون نیست نه مربوط نمیشه.من یکبار با آی پی ترکیه بدون هیچ افزونه ای ثبت نام کردم.
معلوم نیست گاهی رد میکنه گاهی نمیشه شما رد کنی.مشخص نیست.
تو گوگل بزنید بلوک کردن tracker ببینید چیا میاره بخونید تا کاملا متوجه شید که کار اون افزونه ها چیه

sorek17

Registered User
لایک‌ها
114
40 تا فیشر اومد.خر کیف شدم.:general711: بعد دیدم هیچ کدوم کار نمیکنه:general505:.شانسه اخه :general107:

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
اقا من دو دلار دراووردم و میخوام آبش کنم؟کسی میدونه کچا باید آبش کنم؟
این دوستان صراف زیر 10 دلار خرید ندارن
این دو دلار خرج حجم مصرفی این تسک زدن ها میشه:mad:اصلا نمیصرفه!

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
موفق شدم!
دوستان! فیشرهای موبایل یاهو رو با Safari on iPad انجام بدن!
درست میشه.
دوست عزیز با چه افزونه ای میزنی؟من تایمرو میاره. ولی موقع زدنه تیک اخره تسک میگه باید با موبایل انجام بدید.با مرورگره سافاری؟

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
قبلا دلار سنتر بود متاسفانه الان زده خرید فروش نداریم.

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
به مدیر میهن پی تو یاهو پیام بده شاید ازت بخره ایدیش رو تو سایتش زده

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
دوست عزیز با چه افزونه ای میزنی؟من تایمرو میاره. ولی موقع زدنه تیک اخره تسک میگه باید با موبایل انجام بدید.با مرورگره سافاری؟
Windows 7-Google Chrome-User Agent Switcher1.8.6

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا