برگزیده های پرشین تولز

ارائه لیست ایمیل برای ایمیل مارکتینگ براساس کلمه کلیدی منتخب شما !

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
سلام به همه دوستان
عنوان تاپیک کاملا مشخص است میخوام یک سرویس جدید رو نمایی کنم
خیلی از دوستان دنبال ایمیل فعال هستند برای کارهای مختلف ولی مشکل اینجاست که ما برخلاف تمامی کمپین های ایمیل مارکتینگ لیست ایمیل هدف مند نداریم، تمامی دوستانی که گروه یاهو دارند و ایمیل هاشون داره اسپم میشه به خاطر اینه که اصول ایمیل مارکتینگ را بلد نیستند ! و ضرر هنگفتی دارند میدن که اینجا جای صحبتش نیست چون خیلی کارها در ایران مخصوصا فضای وب به صورت اصولی انجام نمی شود.
به هرحال کاری که من میخوام بکنم و میتونم بکنم ولی باز هم بسته به نیاز شما حتما باید مورد بررسی قرار گیرد، ارائه لیست ایمیل براساس کلمه انتخابی شما است !
توضیح بیشتر :
فرض کنیم کلمه انتخابی شما " هتل" است
بنده تمامی صفحات گوگل که این کلمه را دارد پیدا میکنم و هر ایمیلی که در آن صفحه باشد برای شما استخراج میکنم ! و در اختیار شما به صورت لیست میدم
توضیح اول : کلمه کلیدی که شما میدید توسط من بررسی میشه تا خروجی و سختی آسونی کار را بررسی کنم و یا میگم انجام میدم یا نمیدم ! این یعنی هر سفارشی 100% انجام نمیدم، دلیش هم غیرقابل توضیح.
توضیح دوم :
کلمات انتخابی را پیغام خصوصی کنید
توضیح سوم : زمان تحویل پروژه کاملا بستگی به وسعت URL ها و نوع کلمه دارد.
توضیح چهارم : با این روش شما لیست هدف مند تری به نسبت قبل و البته فعال تری خواهید داشت ولی هیچ تضمینی در بازخورد نهایی داده نمیشود.
توضیح پنجم : قیمت بستگی به تعداد لیست ایمیل دارد از هر آدرس ایمیل نیم تومان تا 10 تومان !
توضیحات بیشتر به مرور اضافه می شود.

بالا