برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع کاهش یا افزایش وزن

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان این شکم رو میشه با چه رژیمی آب کرد ؟
مخصوصا چربی های کهنه ی شکم رو که با ورزش هم به این راحتی آب نمیشه :(

erfanrs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
دوستان این شکم رو میشه با چه رژیمی آب کرد ؟
مخصوصا چربی های کهنه ی شکم رو که با ورزش هم به این راحتی آب نمیشه :(

من خودم یه جایی خوندم که چربی های تازه زودتر اب میشن
یعنی مثلا شما بدنت طوریه که اول چربی تو باسنت جمع میشه بعد شکم در اینصورت اول چربی های اونجا سوزونده میشن بعد شکم کوچیک میشه برای همین بعضیا شکمشون سخت کوچیک میشه
حالا یه سری ورزشها هم میتونه روندش رو سریع تر کنه

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
برای از بین بردن چربی های شکم اول از همه **** غذایی مناسب بعد هم تمرین هوازی و پیاده روی سرعتی پیشنهاد میشه
البته استفاده از چربی سوز هایی مثل ال کارنتین با دز مجاز و زیر نظر مربی کمک زیادی میکنه

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
برای از بین بردن چربی های شکم توضیح بسیاری داده شده اگر در تاپیک بگردید به جوابتون حتما خواهید رسید

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
برای از بین بردن چربی های شکم توضیح بسیاری داده شده اگر در تاپیک بگردید به جوابتون حتما خواهید رسید
سلام و عرض ادب
خیلی از پست های مفیدتون استفاده کردم
شرمنده سوال میکنم چون شرایتم نسبت به بقسه تفاوت داره
من کمی ارتروز زانو دارم
21سالمه و وزنم 175 هستش و قدم 177
اول اینکه افزایش قد میتونم داشته باشم؟راه و روش؟
دوم اینکه چربی اضافه دارم و بیشترش توی شکم و پهلو هستش.و کمی سینه و رون پا
مشکلی برای دویدن ندارم ولی وقتشو ندارم.سرباز هستم..ولی باشگاه میتونم تردمیل برم.روی تردمیل پیاده روی سریع باشه یا دیدن؟
کلا شاید 5کیلو اضافه داشته باشم.ولی خب میخوام کامل بسوزونم و بعدشم به عضله برسونم(هدف بلند مدت)**** و ورزش
شما به **** غذایی مرتبط با گروه خونی اعتقاد دارین؟من گروه خونی O+ دارم ولی فقط گوشت مرغ میخورم!یعنی غیر از این دورست ندارم
سوالات زیاد دیگه ای دارم.ممنون
باز هم عذر میخوام

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام و عرض ادب
خیلی از پست های مفیدتون استفاده کردم
شرمنده سوال میکنم چون شرایتم نسبت به بقسه تفاوت داره
من کمی ارتروز زانو دارم
21سالمه و وزنم 175 هستش و قدم 177
اول اینکه افزایش قد میتونم داشته باشم؟راه و روش؟
دوم اینکه چربی اضافه دارم و بیشترش توی شکم و پهلو هستش.و کمی سینه و رون پا
مشکلی برای دویدن ندارم ولی وقتشو ندارم.سرباز هستم..ولی باشگاه میتونم تردمیل برم.روی تردمیل پیاده روی سریع باشه یا دیدن؟
کلا شاید 5کیلو اضافه داشته باشم.ولی خب میخوام کامل بسوزونم و بعدشم به عضله برسونم(هدف بلند مدت)**** و ورزش
شما به **** غذایی مرتبط با گروه خونی اعتقاد دارین؟من گروه خونی O+ دارم ولی فقط گوشت مرغ میخورم!یعنی غیر از این دورست ندارم
سوالات زیاد دیگه ای دارم.ممنون
باز هم عذر میخوام

با سلام
خواهش می کنم
مشکل آرتروز بعد از یک مدت با تمرینات مناسب و **** غذایی تقریبا از بین خواهد رفت و نگرانش نباشید
برای چربی های اضافه و احتباس آب و املاح روش های مختلفی هست
توصیه می کنم برای شروع عرق کاسنی خریداری کنید و در 2 هفته اول **** روزی نصف لیوان کاسنی رو به همراه آب مصرف کنید به علت خاصیت مدر کی داره باعث
میشه سدیم - پتاسیم - فسفر از ادرار دفع بشه و به چربی ها نزدیکتر بشید.
تردمیل رو به هیچ عنوان توصیه نمی کنم به دلیل مشکلاتی که برای قلب و زانو ایجاد می کنه که با یک سرچ ساده هم متوجه میشید
پیاده روی کنید خیلی بهتره
سینه اولین جایی که در **** سایزش کمتر میشه
البته اگر به صورت ارثی از بیماری ژنیکوماستی رنج می برید به یک عمل سرپایی احتیاج هست
اگر هم دلیل دیگه ای داره احتمال 40% با مصرف پروویرون ممکنه مشکلتون حل بشه.
**** و تمرینات هوازی به گروه خونی و ژنتیک ربط مستقیم داره
سینه مرغ رو به صورت آبپز یا کبابی می تونید مصرف کنید ( در هفته در کل بیش از 5 گرم نمک استفاده نکنید )
از فیبرها بهره لازم رو ببرید مثل پرتقال و دیگر میوه ها
کاهو و سبزیجات هم استفاده بشه. ( 2 وعده در روز )
ماهی رو مصرفش رو به 2 الی 3 وعده در هفته برسونید
شما بیش از 100 کیلوگرم اضافه وزن دارید نه 5 کیلوگرم نوشتید 175 کیلوگرم ؟!
فکر کنم اشتباه تایپی دارید !

سوال دیگه ای بود در خدمتم

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
با سلام
خواهش می کنم
مشکل آرتروز بعد از یک مدت با تمرینات مناسب و **** غذایی تقریبا از بین خواهد رفت و نگرانش نباشید
برای چربی های اضافه و احتباس آب و املاح روش های مختلفی هست
توصیه می کنم برای شروع عرق کاسنی خریداری کنید و در 2 هفته اول **** روزی نصف لیوان کاسنی رو به همراه آب مصرف کنید به علت خاصیت مدر کی داره باعث
میشه سدیم - پتاسیم - فسفر از ادرار دفع بشه و به چربی ها نزدیکتر بشید.
تردمیل رو به هیچ عنوان توصیه نمی کنم به دلیل مشکلاتی که برای قلب و زانو ایجاد می کنه که با یک سرچ ساده هم متوجه میشید
پیاده روی کنید خیلی بهتره
سینه اولین جایی که در **** سایزش کمتر میشه
البته اگر به صورت ارثی از بیماری ژنیکوماستی رنج می برید به یک عمل سرپایی احتیاج هست
اگر هم دلیل دیگه ای داره احتمال 40% با مصرف پروویرون ممکنه مشکلتون حل بشه.
**** و تمرینات هوازی به گروه خونی و ژنتیک ربط مستقیم داره
سینه مرغ رو به صورت آبپز یا کبابی می تونید مصرف کنید ( در هفته در کل بیش از 5 گرم نمک استفاده نکنید )
از فیبرها بهره لازم رو ببرید مثل پرتقال و دیگر میوه ها
کاهو و سبزیجات هم استفاده بشه. ( 2 وعده در روز )
ماهی رو مصرفش رو به 2 الی 3 وعده در هفته برسونید
شما بیش از 100 کیلوگرم اضافه وزن دارید نه 5 کیلوگرم نوشتید 175 کیلوگرم ؟!
فکر کنم اشتباه تایپی دارید !

سوال دیگه ای بود در خدمتم
سلام و عرض ادب
اول اینکه تشکر میکنم بابت پاسختون
جای تردمیل دچرخه ثابت خوبه؟
مصرف پروویرون؟؟من متوجه نشدم اصلا.میشه بیشتر بگین
من وزنم 75 هستش!اشتباه تایپی بوده که شده175
از نظر دست و.. لاغر هستم.چربی اضافه شکم و پهلو و سینه و ران هستش
ایتسک و نوشیدنی دیگه توی دفع از ادرار کمک نمیکنه؟
مواد غذایی که میتونم استفاده کنم بیشتر بگین

مدت تقریبی که میتونم شکم رو به دلخواه برسونم چقدر وقت لازمه؟
تمرینات بدنسازی با وزنه چی توضیه میکنید؟
حین **** و اب کردن چربی قصد ساختن یه بدن با تناسب اندام مناسب هم دارم!(فیتنس)
خلاصه انگیزه و امید بسیار بالا!
بازم ممنون.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام و عرض ادب
اول اینکه تشکر میکنم بابت پاسختون
جای تردمیل دچرخه ثابت خوبه؟
مصرف پروویرون؟؟من متوجه نشدم اصلا.میشه بیشتر بگین
من وزنم 75 هستش!اشتباه تایپی بوده که شده175
از نظر دست و.. لاغر هستم.چربی اضافه شکم و پهلو و سینه و ران هستش
ایتسک و نوشیدنی دیگه توی دفع از ادرار کمک نمیکنه؟
مواد غذایی که میتونم استفاده کنم بیشتر بگین

مدت تقریبی که میتونم شکم رو به دلخواه برسونم چقدر وقت لازمه؟
تمرینات بدنسازی با وزنه چی توضیه میکنید؟
حین **** و اب کردن چربی قصد ساختن یه بدن با تناسب اندام مناسب هم دارم!(فیتنس)
خلاصه انگیزه و امید بسیار بالا!
بازم ممنون.

سلام
خواهش می کنم کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم
اون هم برای زانو جالب نیست البته اگر 15 دقیقه الی 20 دقیقه دور سبک باشه مشکلی نداره ولی برای زیرشکم و دورشکم عالیه
بله متوجه شدم فکر می کردم اشتباه تایپی باشه
برای زیرشکم : پرش به حالت طناب یعنی همون طناب زدن ولی نیازی به طناب نیست و کمی آرام تر این کار رو انجام بدید ( 3 ست 1 دقیقه ای یا 3 ست 45 تایی )
پهلو : دورشکم چرخش چوب به طرفین 3 ست 2 دقیقه - زمانی که حسابی بعد از یک مدت دورشکمتون نرم شد و آبکی شد مس گری : 2 ست 5 دقیقه ای )
( از انجام حرکت دورشکم دمبل اکیدا خودداری کنید . دلیل : پهن تر شدن دورشکم به دلیل تقویت این عضله )
ران : با همون پیاده روی و دوچرخه ثابت خیلی زود نتیجه خواهید گرفت ( 99.99%)
فقط مواردی که عرض کردم مصرف کنید
3 الی 5 دقیقه قبل از مصرف غذا 2 لیوان آب نوشه جان کنید.
روزانه 5 الی 7 عدد خرما بخور.
مصرف نمک رو در هفته به 5 گرم برسون
در دوران کات از انواع ویتامین ها باید استفاده کنی مثل : ویتامین C در هفته اول روزانه 250 میلی گرم و بعد از اون روزی 500 میلی گرم ) نیازی به مصرف بیشتر نیست چون رژیمتون سبک خواهد بود.
در کل زمان نتیجه گیری ربط مستقیم به نوع **** و تمرینات داره
100% تمرینات بی هوازی باید داشته باشید . وزنه های سبک و تعداد ست ها 4 تایی و تعداد حرکات پایین تر از 12 تا نیاد مثلا پرس سینه هالتر : 12 - 15 - 15 - 20
برای شروع به پروتئین کم کربو یا وی 100% احتیاج دارید - گلوتامین - ال - کارنیتین ( جهت کمک در چربی سوزی )
در مورد پروویرون الان زوده بخوام براتون توضیح بدم **** بگیرید اگر به نتیجه نرسیدید یک عکس از سینتون بفرستید می گم خدمتتون که ژنیکوماستی است یا خیر ممکنه هیپوگنادی باشه که بعید میدونم
مشکلی نداره می دونم اعتماد به نفس رو پایین میاره ولی خیالتون تخت اگر درست نشد با تمرین با یک عمل ساده مشکلتون برای همیشه برطرف میشه

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
سلام
خواهش می کنم کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم
اون هم برای زانو جالب نیست البته اگر 15 دقیقه الی 20 دقیقه دور سبک باشه مشکلی نداره ولی برای زیرشکم و دورشکم عالیه
بله متوجه شدم فکر می کردم اشتباه تایپی باشه
برای زیرشکم : پرش به حالت طناب یعنی همون طناب زدن ولی نیازی به طناب نیست و کمی آرام تر این کار رو انجام بدید ( 3 ست 1 دقیقه ای یا 3 ست 45 تایی )
پهلو : دورشکم چرخش چوب به طرفین 3 ست 2 دقیقه - زمانی که حسابی بعد از یک مدت دورشکمتون نرم شد و آبکی شد مس گری : 2 ست 5 دقیقه ای )
( از انجام حرکت دورشکم دمبل اکیدا خودداری کنید . دلیل : پهن تر شدن دورشکم به دلیل تقویت این عضله )
ران : با همون پیاده روی و دوچرخه ثابت خیلی زود نتیجه خواهید گرفت ( 99.99%)
فقط مواردی که عرض کردم مصرف کنید
3 الی 5 دقیقه قبل از مصرف غذا 2 لیوان آب نوشه جان کنید.
روزانه 5 الی 7 عدد خرما بخور.
مصرف نمک رو در هفته به 5 گرم برسون
در دوران کات از انواع ویتامین ها باید استفاده کنی مثل : ویتامین C در هفته اول روزانه 250 میلی گرم و بعد از اون روزی 500 میلی گرم ) نیازی به مصرف بیشتر نیست چون رژیمتون سبک خواهد بود.
در کل زمان نتیجه گیری ربط مستقیم به نوع **** و تمرینات داره
100% تمرینات بی هوازی باید داشته باشید . وزنه های سبک و تعداد ست ها 4 تایی و تعداد حرکات پایین تر از 12 تا نیاد مثلا پرس سینه هالتر : 12 - 15 - 15 - 20
برای شروع به پروتئین کم کربو یا وی 100% احتیاج دارید - گلوتامین - ال - کارنیتین ( جهت کمک در چربی سوزی )
در مورد پروویرون الان زوده بخوام براتون توضیح بدم **** بگیرید اگر به نتیجه نرسیدید یک عکس از سینتون بفرستید می گم خدمتتون که ژنیکوماستی است یا خیر ممکنه هیپوگنادی باشه که بعید میدونم
مشکلی نداره می دونم اعتماد به نفس رو پایین میاره ولی خیالتون تخت اگر درست نشد با تمرین با یک عمل ساده مشکلتون برای همیشه برطرف میشه
من بازم تشکر میکنم
فقط انشاالله بتونم جبران کنم
همه چیز یادداشت شد و از همین الان مورد استفاده قرار میگیره
کلا غذاهای چرب رو میخوام حذف کنم.و ناهار اگه برنج باشه یک سوم بخورم
یک سوال هم در رابطه با وی 100%
اول اینکه وی غیر از چربی سوزی به عضله ساختن هم کمک میکنه؟(چون بدن قشنگ دوست دارم ولی حجم خیلی زیاد دوست ندارم.(همون فیتنس)
دوم اینکه وی اورجینال رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
وی چربی سوزی میکنه ؟ خیر چربی سوزی نمی کنه و فقط عضلات رو تغذیه می کنه
والا بنده فروشنده نیستم.وی گلد کمپانی ON رو میتونید از داروخانه هم تهیه کنید

mohsen-75

Registered User
لایک‌ها
58
اصلا به شما پیشنهاد نمیکنم که بدوید ... متاسفانه توی کشور ما جا نیفتاده هنوز که دویدن باعث لاغری نمیشه

من چند جا توضیح دادم اما اینجا هم توضیح میدم براتون ... شما برای لاغری درست و دقیق باید بدونید ضربان

قلبتون چقدر هست ... نه برای یک لحظه بلکه دائم موقع ورزش باید این موضوع رو بدونید تا بهترین نتیجه رو

توی کوتاهترین زمان ببرید ... ببین شما وزنت میگی بالاست ... پس 100 % ضربانت هم بالاست

حالا چربی سوزی چه زمان اتفاق میفته ؟ زمانی که شما ضربانتون توی رنج 134 تا 140 باشه

البته بستگی داره چند سالتونه ... اما اگر در رنج 18 تا 30 هستید ضربان شما باید دورو بر 138 باشه موقع

ورزشون تا بیشترین پربی رو بسوزونید ... درسته با دویدن سریع عرق میکنید اما اون چربی نیست که داره میسوزه

چون زمانی که ضربان بیش از حد بالا بره دیگه عضلات میسوزن نه چربی ... عمیق ترین چربی ها زمانی میسوزه

که شما ضربانتون اون مقداری که گفتم باشه ... اصلا هم با عرق کردن کاری نداشته باشید که مثلا من عرق

نکردم پس لاغر نمیشم ... عرق کردن هیچ ربطی به لاغری نداری ... برای اینکه ضربانتون رو بتونید موقع ورزش

بدونید باید برید یک جایی که لوازم ورزشی مثل ترد میل دوچرخه ثابت الپتی میفروشه و از اونها بخواید

بهتون Polar بدن یا همون نشون دهنده ضربان قلب ... قیمتش از 40 هست تا 300 هزار تومان

که شما تو رنج 50 بگیری برای کافیه ... یک ساعت هست و یک بند که ساعت روی دستتون بسته میشه

و بند مخصوص دور بدنتون که ضربان رو روی ساعت نشون میده براتون ... همیشه جوری ورزش کن که ضربانت

روی 138 بمونه ... حالا 2 تا بالا پایینش اشکال نداره ... اما از 135 پایین تر نره ار 140 هم بالاتر نره

پیتزا برنج روغن بستنی نون ته دیگ سرخ کردنی سس مایونز کامل باید قطع کنی

برای اینکه از لحاظ روحی اذیت نشی هر 7 روز 1 وعده حق داری هر چی میخوای بخوری

یعنی بشین کله پاچه و چلو کباب و نوشابه و بستنی و همرو فقط تو 1 وعده بخور

چون در در وعده بدن ما بیشتر از 1500 کیلو کالری نمیتونه جذب کنه پس اگه شما 400000000 کالری هم بهش

برسونی بقیش دفع میشه ... اما یادت باشه فقط توی 21 وعده نه توی 1 روز و اون وعده هم ناهار باشه نه شام

دویدن جز اینکه لاغرت نمیکنه بلکه کشکک های زانوت رو هم داغون میکنه ;)

سلام
آقا توصیه شما رو کاملا خوندم الان موندم چیکار کنم
من چاق نیستم ولی تابستون مینیسک پای راستم پاره شد از اون موقع تا کل مهر رو کلا باشگاه رو گذاشتم کنار بعد از عمل استراحت بعد از اون باشگاه رو شروع کردم
ولی توی این مدت که از فعالیت دور بودم شکمم یه ذره چربی اورده که اصلا راضی نیستم از این وضع برای همین خیلی جاها شنیدم که ورزش هوازی بهترین راه برای این کار من هم شروع کردم یه هفتس شروع کردم به دویدن بعد از چند روز یه روز صبح که داشتم میدوییدم زانو پای چپم شروع کرد به درد گرفتن و به غیر از اون وقتی بیرون جایی زیاد وایمیستم راه میرم پاهام زود خسته میشن
من از همه جا هرکس بهترین راه رو همینطور یه ورزش مفید رو روزی نیم ساعت دویدن شنیدم اما حالا موندم که چیکار کنم یعنی دوییدن رو بزارم کنار ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام
آقا توصیه شما رو کاملا خوندم الان موندم چیکار کنم
من چاق نیستم ولی تابستون مینیسک پای راستم پاره شد از اون موقع تا کل مهر رو کلا باشگاه رو گذاشتم کنار بعد از عمل استراحت بعد از اون باشگاه رو شروع کردم
ولی توی این مدت که از فعالیت دور بودم شکمم یه ذره چربی اورده که اصلا راضی نیستم از این وضع برای همین خیلی جاها شنیدم که ورزش هوازی بهترین راه برای این کار من هم شروع کردم یه هفتس شروع کردم به دویدن بعد از چند روز یه روز صبح که داشتم میدوییدم زانو پای چپم شروع کرد به درد گرفتن و به غیر از اون وقتی بیرون جایی زیاد وایمیستم راه میرم پاهام زود خسته میشن
من از همه جا هرکس بهترین راه رو همینطور یه ورزش مفید رو روزی نیم ساعت دویدن شنیدم اما حالا موندم که چیکار کنم یعنی دوییدن رو بزارم کنار ؟

دویدن رو هیچ کس در باشگاه ها توصیه نمی کنه خیلی عجبیه سال 2015 رو داریم شروع می کنیم ولی هنوز روش های سنتی هنوز ادامه داره
حتی دانشمندان استفاده از تردمیل رو هم دیگه توصیه نمی کنند
پیاده روی اگر به دستگاه ها دسترسی ندارید
برای دور شکم خیلی توضیح دادیم هم من هم دیگر دوستان
دورشکم چرخش چوب به طرفین فعلا 3 ست 3 دقیقه ای انجام بدید به صورت روزانه یا 5 روز در هفته
بعد از اینکه احساس کردید دورشکمتون حسابی نرم و آبکی شده از مس گری استفاده کنید هفته 4 بار هر بار 2 ست 5 دقیقه ای
پرش به حالت طناب روزانه برای از بین بردن چربی های زیرشکم که سخت ترین کار شماست 3 ست 35 الی 75 تایی بستگی به وزنتون داره
دوچرخه ثابت اون هم دور متوسط و بعضی اوقات بدون درجه 20 الی 30 دقیقه 4 بار در هفته
حتما از مدرها استفاده کنید مثل عرق کاسنی که بتونه بهتون کمک شایانی در دفع سدیم پتاسیم و فسفر کنه
روزانه نصف لیوان کاسنی + نصف لیوان آب ( نیازی به مصرف داروهای مدر و خطرناکی مثل لازیکس یا همون فروزماید ندارید )

chiko88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام خدمت دوستان عزیز
اگه لطف کنید من رو هم راهنمای کنید واسه لاغری تو باشگاه با چه دستگاهی کار کنم حرکات بهتر واسه لاغری
قد :: 182
وزن :: 90
سن 23
مرسی

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان سلام
من قدم 183 هستش و وزنم 70 72 هستش و باید وزنم بره بالا . بدنسازی کار می کنم 5 ساله و با هورمونای آشغال وزنم رفته بود روی 80 کیلو تازه همه می گفتن الان خوبی اما خوب جدیدا درگیر کارام بودم و وزنم اومده باز روی 70 کیلو و باید خودم رو برسونم روی 80 تا سال نو :)
بدنم خشکه و به قول خودمون تیکه پاره و شکم 6 تیکه و .... میخوام با وزن خشک هم برم بالا . راهی هست ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام خدمت دوستان عزیز
اگه لطف کنید من رو هم راهنمای کنید واسه لاغری تو باشگاه با چه دستگاهی کار کنم حرکات بهتر واسه لاغری
قد :: 182
وزن :: 90
سن 23
مرسی

کلا برای دوران کات - چربی سوزی و شکیل کردن بدن بیشتر از حرکات دمبل و سیم کش بهره ببرید
تعداد ست ها 4 و تعداد تکرار حرکت در اون ست بین 20 - 12 باید باشه که می تونه بالاتر هم باشه که مستقیما به **** و مکمل ها و ... مصرفی شما ربط داره.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان سلام
من قدم 183 هستش و وزنم 70 72 هستش و باید وزنم بره بالا . بدنسازی کار می کنم 5 ساله و با هورمونای آشغال وزنم رفته بود روی 80 کیلو تازه همه می گفتن الان خوبی اما خوب جدیدا درگیر کارام بودم و وزنم اومده باز روی 70 کیلو و باید خودم رو برسونم روی 80 تا سال نو :)
بدنم خشکه و به قول خودمون تیکه پاره و شکم 6 تیکه و .... میخوام با وزن خشک هم برم بالا . راهی هست ؟

بله استفاده از تستوسترون و مشتقات اون در یک بازه زمانی فقط بهتون جواب میده و بعد از اون کم کم اثراتش از بین میره
استفاده از استروئیدهای آنابولیک بدون مشاوره کار درستی هم نیست البته
شرایط شما با دیگر دوستان متفاوت هست و اگر قصد استفاده از استروئید ها رو دارید و به فکر بدن پیشرفته تری هستید نوع راهنمایی شما هم با دیگران فرق خواهد کرد.
با وزن خشک بالا اومدن هزینه سنگینی داره استفاده از داروهایی مثل وینسترول ( استانازولول ) پارابولان ( ترنبولون هگزا هیدرو بنزیل کربنـات ) - پریموبولان دپو - بولدنون - اکویی پویز ( بولدنون آن دسیلنات ) - مسترون ( دروستانولون پروپیونات ) و دیگر داروهای خشک اثرات ماندگار و فوق العاده ای بر روی بدن دارند که بعد از 5 سال تمرین احتمالا باهاشون تا حدودی آشنایی دارید
بنده هم مثل شما همیشه سعی می کنم خشک بیام بالا ولی خوب هزینه بالایی داره
الان هم در دوره پارابولان ( بوینر اینگلهیم آلمان ) + وینسترول دپو ( MediTech آلمان ) هستم.
باید مشخص کنید قصد استفاده از استروئید ها رو دارید یا خیر ؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
بله استفاده از تستوسترون و مشتقات اون در یک بازه زمانی فقط بهتون جواب میده و بعد از اون کم کم اثراتش از بین میره
استفاده از استروئیدهای آنابولیک بدون مشاوره کار درستی هم نیست البته
شرایط شما با دیگر دوستان متفاوت هست و اگر قصد استفاده از استروئید ها رو دارید و به فکر بدن پیشرفته تری هستید نوع راهنمایی شما هم با دیگران فرق خواهد کرد.
با وزن خشک بالا اومدن هزینه سنگینی داره استفاده از داروهایی مثل وینسترول ( استانازولول ) پارابولان ( ترنبولون هگزا هیدرو بنزیل کربنـات ) - پریموبولان دپو - بولدنون - اکویی پویز ( بولدنون آن دسیلنات ) - مسترون ( دروستانولون پروپیونات ) و دیگر داروهای خشک اثرات ماندگار و فوق العاده ای بر روی بدن دارند که بعد از 5 سال تمرین احتمالا باهاشون تا حدودی آشنایی دارید
بنده هم مثل شما همیشه سعی می کنم خشک بیام بالا ولی خوب هزینه بالایی داره
الان هم در دوره پارابولان ( بوینر اینگلهیم آلمان ) + وینسترول دپو ( MediTech آلمان ) هستم.
باید مشخص کنید قصد استفاده از استروئید ها رو دارید یا خیر ؟
آره با اکثر دارو ها آشنایی دارم مخصوصا وینسترول Meditech و جنشی .
نه اصلا و ابدا نمیخوام سمت دارو های هورمونی برم . مکمل مشکلی ندارم اما هورمون دیگه اصلا . دوست دارم از راه سخت تری خودم رو بیارم بالا که طبیعی هم باشه .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
پس کارتون به شدت سخته با توجه به ژنتیکی که دارید
اضافه کردن حجم عضلانی بسیار سخت خواهد بود.
استفاده از گینرهای قدرتمند مثل : مس گینر ( مس تک ) کمپانی ماســل تک و یا سریوس مس کمپانی اپتیموم نتریشن ON
تزریق نروبیون ( ویتامین B1 - B6 - B12 ) هر 6 روز یکبار به مدت 4 هفته
استفاده از ویتامین E روزانه 400IU تا 4 هفته
استفاده از مولتی ویتامین فارماتون روزانه 1 عدد
استفاده از ال - آرژنین روزانه 1000 میلی گرم ( 2 هفته اول ) 1500 گرم ( 2 هفته دوم ) ( 2 هفته سوم 1000 میلی گرم ) ( در مجموع 6 هفته مصرف کنید )
میزان کالری مصرفیتون رو در 2 هفته اول به 3200 کالری در روز برسونید و در 2 هفته دوم 3600 کالری برسونید )
وزنه ها رو افزایش بدید
ست ها به صورت 4 تایی و تعداد حرکات در ست ها به این شکل باشه : 8 - 10 - 12 - 15 یا 6 - 8 - 8 - 12
از حرکات پرس سینه - اسکات - ددلیفت حتما در برنامتون استفاده کنید
وعده ها رو به 7 وعده در روز برسونید که 3 وعده اون به شکل مصرف میوه هستند.
میزان پروتئین مصرفیتون : 2 هفته اول وزنتون ضرب در 2.1 و در 4 هفته بعدی وزن بدن ضرب در 2.6

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
درود
نزدیک به 2هفته تقریبا 2سایز از شکم و پهلو تقریبا کم شده!
البته فقط رعایت کردم غذارو
از امروز انشالا باشگاه رو هم شروع میکنم
بدن رو به مرور باید خشک کنم
<3

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
درود
نزدیک به 2هفته تقریبا 2سایز از شکم و پهلو تقریبا کم شده!
البته فقط رعایت کردم غذارو
از امروز انشالا باشگاه رو هم شروع میکنم
بدن رو به مرور باید خشک کنم
<3

انشاالله
خواستن توانستنه
با تمرین خیلی زودتر به نتیجه میرسی

بالا