برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
دیلی اکسپرس : باشگاه های انگلیسی به دنبال خرید بوسکتس
466365083-0-standard-730-0.jpg

اختصاصی / روزنامه ی دیلی اکسپرس روز یکشنبه در خبری اعلام کرد که چند باشگاه انگلیسی وضعیت بوسکتس را نظارت میکنند . این روزنامه مدعی شده است باشگاه های انگلیسی چلسی , منچستر یونایتد و آرسنال به دنبال خرید هافبک بارسلونا هستند .

دیلی اکسپرس همچنین گفته است منابع نزدیک باشگاه با رد این خبر اعلام کرده اند که بارسلونا به طور مداوم با بوسکتس و مدیر برنامه هایش درتماس است و حتی به او پیشنهاد اولیه ی گسترش قراردادش نیز ارائه شده است . برای لوئیس انریکه بوسکتس بازیکنی غیر قابل تعویض است و باشگاه در حال حاضر نمیتواند خروج او را متصور شود .

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
the-front-MD-dec-22-2014.jpg

روزنامه ال موندو دیپورتیوو جلد امروز خود را به لوییس انریکه و زوبی زارتا اختصاص داد

مصاحبه ال موندو با 300 نفر از شرکای بارسلونا

لوییس انریکه : 6.8

زوبی زارتا : 4.2

لوچو نمره خوبی از شرکای بارسلونا گرفت ، زوبی به حالت تعلیق در آمده و لوییس سوارز ارزشمندترین امضای بارسلونا شد

نکات قابل توجه بر روی خرید های بارسلونا

لوییس سوارز : 8.30

کلودیو براوو : 7.86

راکیتیچ : 7.46

تراشتگن : 7.16

رافینیا : 6.21

متیو : 5.96

داگلاس : 3.24

فرمائلن : 1.8
----------------------
the-front-sport-dec-22-2014.jpg

روزنامه اسپورت اسپانیا اما جلد امروز خود را به نیمار اختصاص داد و تیتر (( نیمار 2020 )) را برگزید .

بارسلونا قرارداد نیمار را به مدت 2 سال بهبود می بخشد

نیمار : من امیدوارم که با مسی و سوارز سال های سال در کنار هم باشیم

مهاجم بارسلونا سالن بدنسازی خود را نشان می دهد
-----------------
ژاوی: بهترین تصمیم زندگی ام ماندن در بارسلونا بود؛ بازگشت به دوران پپ دشوار است
xavi-25056.jpg

هافبک کهنه کار باشگاه بارسلونا اعلام کرده که ماندن در بارسلونا بهترین تصمیمی بوده که در فصل تابستان اتخاذ کرده است.

به گزارش گل، بازیکن 34 سال باشگاه بارسلونا در فصل تابستان در آستانه خروج از نیوکمپ قرار داشت، اما سرانجام لوئیز انریکه وی را متقاعد کرد در تیمش بماند. ستاره سابق تیم ملی اسپانیا اذعان می کند که او اصلا مایل نبوده که بارسا را ترک کند و هم چنین می گوید اگر قرار باشد به تیمی برود، رئال مادرید آخرین گزینه او خواهد بود.

ژاوی به خبرنگاران در کشور مصر می گوید: "من به تیم بارسلونا تعصب دارم. حقیقت این است که من از شهر بارسلونا هستم و در مادرید نمی توانم خوشحال باشم، من قصد گول زدن کسی را ندارم. من در جایی هستم که همیشه رویایش را داشتم، من خیلی خوش شانس هستم. فوتبال زندگی من است و بهترین تصمیم من ترک نکردن بارسلونا بود.

من نمی خواهم بارسا را ترک کنم، قصد دارم تا انتها ادامه دهم، می خواهم تا زمانی که می توانم برای بارسلونا بازی کنم. بسیاری از بازیکنان جدید به تیم ما ملحق شدند، هدف ما این است که یک بارسا قوی تر را بسازیم، ایرادی ندارد حتی اگر من روی نیمکت بنشینم."

بارسلونا پس از یک فصل نا امید کننده با تاتا مارتینو، حال لوئیز انریکه را بر روی نیمکت مربیگری خود می بیند. در همین حال ژاوی اذعان می کند که تیم آن ها می تواند عناوینی را کسب کند، اما با این وجود معتقد است که بازگشت به دوران پپ گواردیولا امری بسیار دشوار است.

او گفت: "عصر پپ گواردیولا فوق العاده بود، این رقابت در زمان تیتو هم ادامه داشت. ما در سال گذشته موفق نشدیم جامی را کسب کنیم، اما امسال می توانیم این کار را انجام دهیم. سخت است که دستاوردهای دوران گواردیولا را تکرار کنیم، تیم های دیگر بر روی ستستم بازی ما مطالعه کرده اند ، به طوری که آن ها سخت در عقب جمع می شوند و این کار را دشوار می کند.

ما در برابر کوردوبا خوب بازی کردیم، رئال مادرید نیز یک تیم بزرگ و بسیار خوب است، اما ما باید برای بهبود سطح کار خود، سخت تلاش کنیم و در پایان به اهدافمان برسیم."

ژاوی اذعان می کند که پس از بازنشستگی مشخص نیست که چه کاری را انجام می دهد، اما مسلما او در فوتبال خواهد ماند.

اسطوره باشگاه بارسلونا افزود: "من نمی دانم پس از بازنشستگی چه کاری را انجام خواهم داد، ممکن است یک مدیر ورزشی بشوم، یا یک مربی، شاید هم مربی برای بچه ها. مهم این است که همه این ها به فوتبال مربوط می شوند."

در نهایت ژاوی در پاسخ به این که بهترین بازیکنی که او در کنارش بازی کرده چه کسی است، بیان کرد: "لیونل مسی. من نمی توانم تاریخ را قضاوت کنم، اما مسی بهترین کسی بود که من کنارش بازی کردم."

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
41 سال پیش
22-desembre-1973---gol-de-cruyff-a-reina-v1419010782.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / به نقل از وبسایت رسمی باشگاه ، بیست و دوم دسامبر سال 1973 ، درست 41 سال پیش در چنین روزی اسطوره باشگاه بارسلونا یوهان کرایف هلندی موفق شد گلی فوق العاده را وارد دروازه ی اتلتیکو مادرید کند . در یکی از بازی های برگزار شده در لیگ در حضور انبوهی از تماشاگران یوهان کرایف با یک حرکت آکروباتیک موفق شد دروازه اتلتیکو مادرید را باز کند جوری که حتی دروازه بان وقت اتلتیکو مادرید میگل رینا موفق نشد عکس العملی از خود نشان دهد چرا که این ضربه غیر قابل پیش بینی از بازیکن هلندی بود . رکساچ نیز گلی دیگر برای بارسلونا به ثمر رساند و گاراته نیز تک گل اتلتیکو در این دیدار را به ثمر رساند تا این بازی با نتیجه 2-1 به سود بارسلونا به پایان برسد .
------------------
احتمال تمدید قرارداد نیمار با بارسلونا
neymar-21906.jpg

نیمار تا 2018 قرارداد دارد اما باشگاه در سال دوم حضور وی می‌‌خواهد کم کم قرارداد وی را تمدید کند.

به گزارش Sport کاتالونیا، شاید مدت قرارداد نیمار بسیار بالا باشد اما بارسلونا همواره قرارداد بازیکنانش را به مدت طولانی مدت تمدید می‌‌کند. نیمار یکی‌ از اصلی‌‌ترین بازیکنان باشگاه در سال‌های آینده است. مسی، پیکه، آلبا و بوسکتس هم همین شرایط را دارند.

صحبت‌ها میان پدر نیمار و بارسلونا انجام شده است و اولین قدم‌ها برداشته شده است. بارسلونا می‌‌خواهد تا 2020 با نیمار تمدید کند. نیمار هم از آینده خود مطمئن است. مسلما دستمزد نیمار در قرارداد جدید افزایش پیدا می‌‌کند. احتمالا بند جدایی زود هنگام وی هم به 190 میلیون یورو می‌‌رسد.

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
برتري مسي بر رونالدو بدون احتساب پنالتي ها

کريس رونالدو سال 2014 را با زدن 61 گل به پايان رساند.او 3 گل بيشتر از لئو مسي به ثمر رساند و بهترين گلزن جهان در سال 2014 لقب گرفت.
00998313.jpg

مسی در ابتدای سال 2014، همچنان دوران بهبودی مصدومیتش را طی می کرد و کمی طول کشید تا به کوران مسابقات بازگردد. با اینحال او توانست به رکورد 58 گل زده در طول سال دست یابد که البته فاصله زیادی با آمار 91 گل زده او در سال 2012 داشت. مسی سال 2010، 60 گل و سال 2011 نیز 59 گل زده بود.

فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در این سال توانست دو رکورد مهم را بشکند. رکورد بهترین گلزن لالیگا و رکورد بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان.مسی در 52 بازی رسمی بارسلونا در سال 2014 به میدان رفت و در 31 بازی نیز موفق به گلزنی شد.(در 60 درصد مسابقات).

کریس رونالدو اما موفق شد تا به بهترین گلزن سال با زدن 61 گل بدل شود اما 13 گل از این 61 گل، از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. به عبارتی رونالدو بدون احتساب پنالتی ها، 48 گل در سال 2014 به ثمر رسانده است. در سویی دیگر، از 58 گل مسی، 7 گل از روی نقطه پنالتی بدست آمده است. در واقع بدون احتساب پنالتی ها، مسی 51 به 48 از رونالدو پیشی می گیرد.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تماس مدیربرنامه های مدافع بارسا با سیتیزن ها
a9fea00a-bf3a-3533-8a53-a8b03b6054a7.jpg

به نظر می آید احتمال این که یکی از بازیکنان بارسا به لیگ برتر بپیوندد، هست.
به گزارش Football Espana و طبق گزارشاتی که منشتر شده است، یکی از مدیر برنامه های جوردی آلبا دو ماه پیش با مسئولان باشگاه منچستر سیتی برای انتقال این بازیکن به لیگ برتر صحبت کرده است.

آلبا که در مهم ترین بازی این فصل بارسا یعنی ال کلاسیکو نیمکت نشین بود، از شرایط خود در تیم آبی اناری راضی نیست و پیش بینی می شود این تماس به دو منظور انجام شده باشد. یکی این که او قصد جدایی از بارسا و به دنبال چالشی جدید است و یکی هم این که مدیربرنامه های وی قصد داشته است با این حرکت به باشگاه اسپانیایی فشار بیاورد تا حقوق او را افزایش دهند.
شایان ذکر است قرارداد قعلی آلبا با بارسا تا سال 2017 می باشد و او سالیانه 3.5 میلیون یورو دستمزد می گیرد، تقریبا یک سومِ حقوق دنی آلوز!

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
تماس مدیربرنامه های مدافع بارسا با سیتیزن ها
a9fea00a-bf3a-3533-8a53-a8b03b6054a7.jpg

به نظر می آید احتمال این که یکی از بازیکنان بارسا به لیگ برتر بپیوندد، هست.
به گزارش Football Espana و طبق گزارشاتی که منشتر شده است، یکی از مدیر برنامه های جوردی آلبا دو ماه پیش با مسئولان باشگاه منچستر سیتی برای انتقال این بازیکن به لیگ برتر صحبت کرده است.

آلبا که در مهم ترین بازی این فصل بارسا یعنی ال کلاسیکو نیمکت نشین بود، از شرایط خود در تیم آبی اناری راضی نیست و پیش بینی می شود این تماس به دو منظور انجام شده باشد. یکی این که او قصد جدایی از بارسا و به دنبال چالشی جدید است و یکی هم این که مدیربرنامه های وی قصد داشته است با این حرکت به باشگاه اسپانیایی فشار بیاورد تا حقوق او را افزایش دهند.
شایان ذکر است قرارداد قعلی آلبا با بارسا تا سال 2017 می باشد و او سالیانه 3.5 میلیون یورو دستمزد می گیرد، تقریبا یک سومِ حقوق دنی آلوز!
ای داد
ای بیداد
[emoji12]

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
پويول : بهترين گل عمرم؟ گل به ریال در 2-6 تاريخي
carles-puyol-9176.jpg

کارلس پويول، تنها بازيکن سرشناس اسپانيايي بود که در سال 2014 از دنياي فوتبال خداحافظي کردو هم اکنون در کادر مديريت ورزشي بارسلونا مشغول به کار است.

به گزارش "ورزش سه"، پویول سال 1995، در تیم های پایه ای بارسلونا مشغول به بازی شد و سال 1998 از سوی فان خال، برای اولین بار پیراهن تیم اول بارسلونا را به تن کرد.در حالیکه سال 2014 چند روزی به پایانش نمانده است، کارلس پویول، کاپیتان سابق بارسا در مصاحبه ای در مورد علت اعلام بازنشستگیش گفت:" 20 سال بود که پیوسته مشغول بازی کردن بودم و بالاخره یک جایی باید این مساله متوقف می شد. مصدومیت های متوالی سبب شد تا به این نتیجه برسم که دیگر زمان استراحت فرا رسیده است. با این حال، بلافاصله از سوی باشگاه پیشنهاد حضور در کادر مدیریت ورزشی به من داده شد و نتوانستم آن را رد کنم.بارسلونا خانه من است و نمی توانستم خیلی از آن دور بمانم. حالا خوشحالم که همچنان در این باشگاه مشغول به فعالیت هستم."

پویول در مورد بهترین گلی که در دوران فوتبالش به ثمر رساند، گفت:" باعث افتخار من است که در بهترین بارسلونای همه تاریخ عضویت داشتم. بهترین گل من با پیراهن بارسا، گلم به ریال در پیروزی تاریخی 2-6 بود. و بهترین گلم با پیراهن تیم ملی اسپانیا، گل به آلمان در نیمه نهایی جام جهانی 2010."

پویول در مورد زهردارترین مهاجمی که با آن روبرو شده نیز افزود:" مسی. بارها در تمرینات مقابل او ایستادم و مهار او بسیار دشوار بود. البته طبیعی بود چرا که مسی بهترین بازیکن دنیاست."
----------------
لوئیز سوارز بهترین خرید ، خوان لاپورتا رئیس آینده
60794-1419338507.jpg

هواداران باشگاه بارسلونا در یک نظر سنجی خوان لاپورتا را به عنوان ریاست آینده باشگاه بارسلونا برگزیده اند.

به گزارش AS روزنامه اسپورت کاتالونیا از روز شنبه گذشته نظرسنجی را پیرامون ریاست آینده باشگاه بارسلونا به انجام رساند که بر اساس آن 40 درصد از هواداران رسمی باشگاه بارسلونا که کارت عضویت و حق حضور در انتخابات این باشگاه برخوردار هستند به بازگشت خوان لاپورتا مدیر سابق آبی اناری ها رای داده اند. همچین 25.6 در صد از اعضا خواهان ابقای خوزه ماریا بارتومئو ریاست فعلی باشگاه، 10.3 به آگوستی بندیتو و 24.1 نیز به سایر گزینه ها رای داده اند.

گفتنی است بر اساس این نظرسنجی 61 درصد هواداران معتقدند که این انتخاب باید در تابستان سال آینده به انجام برسد و این در حالی است که 39 درصد باقی مانده رای به برگزاری این انتخابات در تابستان سال 2016 میلادی داده اند.

luis-suarez-21768.jpg

شایان ذکر است از نکات جالب دیگر این نظر سنجی مخالفت 50 درصدی هواداران با تمدید قرارداد باشگاه با اسپانسر قطری خود در سال 2018 و از آن عجیب تر مخالفت 75 درصدی طرفداران با پیراهن معرفی شده کمپانی نایکی برای فصل آینده شاگردان لوئیز انریکه بوده است.

همچنین پیرامون وضعیت این فصل بارسا تا بدین جای فصل نیز 48 درصد حال و روز این روزهای تیم را مناسب و 42 درصد آمادگی تیم ر ا 'تنها رضایت بخش' دانسته و سایر هواداران نیز از شرایط فعلی شاگردان لوئیز انریکه ابراز نارضایتی کرده اند.

در آخرین قسمت این نظر سنجی نیز هواداران بارسا به خرید های این فصل تیم و عملکرد آن ها تا بدین جای فصل از10 نمره دادند که بر این اساس لوئیز سوارز با نمره 8.3 بهترین خرید لوئیز انریکه به شمار رفته و نمرات سایر خرید های بارسا نیز به شرح زیر بوده است.

000.JPG
-------------------
دیلی میل : مونتویا به زودی با یوونتوس مذاکره میکند
60784-1419328438.jpg

اختصاصی / دیلی میل امروز در خبری اعلام کرد که مارتین مونتویا مدافع جوان بارسلونا هفته ی آینده با نمایندگانی از باشگاه یوونتوس مذاکره خواهد کرد . دیلی میل همچنین ادعا کرد که به غیر از این باشگاه ایتالیایی دو باشگاه انگلیسی لیورپول و اورتون نیز علاقه مند به مارتین بوده اند .

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
چاوی هرناندز چه مصاحبه ی خوبی کرده. گفته که ک. رونالدو حتی توی سه تای اولش هم برای توپ طلا جایی نداره چون در جام جهانی هیچ کاری نتونست بکنه. البته حق داشت که کاری نکنه آخه کسی نبود لقمه ی جویده براش آماده کنه که این بزنه توی گل.

البته ژاوی قبلاً هم گفته بود که این قیاس مع الفارغه و مسی توی یه مرحله ی دیگه بازی می کنه.

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
6 بازی در 21 روز شروعی برای 2015
pic-2014-10-18-barcelona-eibar-19-v1419332506-jpg.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / بازیکنان بارسلونا پس از بازگشت به تمرینات در سال جدید خود را برای چالشی سخت در ابتدای سال آماده خواهند کرد . بازی های بارسلونا در ماه ژانویه بین روز های 4 تا 24 ژانویه برگزار خواهد شد . بارسلونا در این بین باید هم در لالیگا و هم در جام حذفی به میدان برود .

آزمونی سخت در آنوئتا

بارسلونا در اولین بازی خود در سال جدید در لالیگا به مصاف رئال سوسیداد خواهد رفت . شاید در نگاه اول جدال بارسلونا رده دومی با سوسیداد رده چهاردهمی آسان به نظر برسد اما اگرآخرین برد بارسلونا در آنوئتا بخواهیم به یاد آوریم باید به سال 2007 باز گردیم . در آن بازی اینیستا و ساموئل اتوئو برای بارسلونا گلزنی کردند . بارسلونا سال گذشته نیز در این زمین دو بار به میدان رفت . یکبار در جام حذفی و دیگری در لالیگا . بارسلونا بازی خود در لالیگا را با نتیجه 3-1 واگذار کرد و در کوپا دل ری نیز دو تیم به تساوی 1-1 رسیدند . رئال سوسیداد اگر چه این فصل نتایج خوبی نگرفته است اما باید بخاطر بیاوریم که ابتدای فصل آنها با 4 گل رئال را در زمین خود شکست دادند .

بارسلونا باید 4 روز بعد یعنی روز هشتم ژانویه در نیوکمپ از الچه پذیرایی کند . این دیدار رفت دو تیم در مرحله یک هشتم پایانی جام حذفی می باشد .

جدالی برای انتقام از اتلتیکو

شاید سخت ترین دیدار بارسلونا در ژانویه همین دیدار با اتلتیکو مادرید باشد. آنها سه روز پس از دیدار رفت جام حذفی یعی روز یازدهم ژانویه باید در خانه پذیرای اتلتیکو مادرید باشند . بارسلونا فصل گذشته 6 بار در برابر اتلتیکو مادرید قرار گرفت . دو بازی در سوپر کاپ اسپانیا ، دو بازی در لالیگا و دو بازی در لیگ قهرمانان اروپا جدال های این دو تیم در فصل گذشته بوده است . از این 6 بازی 5 دیدار با تساوی به پایان رسید و بازی برگشت چمپیونزلیگ در خانه اتلتیکو با نتیجه یک بر صفر به سود اتلتیکو به پایان رسید . اما شاید تلخ ترین بازی به دیدار پایانی لالیگا در نیوکمپ برگردد . جایی که بارسلونا با تساوی یک بر یک در خانه لالیگا را از دست داد . این بازی می توانست با گلی که لیونل مسی به ثمر رساند و کمک داور بازی به اشتباه آن را مردود اعلام کرد جام را در دستان کاتالانها قرار دهد اما سرانجام اتلتیکو قهرمان لالیگا شد .

دیداری برای رویارویی با مادریدی

بارسلونا روز پانزدهم ژانویه باید در خانه الچه بازی برگشت رقابت های کوپا دل ری را برگزار کند . بارسلونا سعی خواهد کرد احتمالا در نیوکمپ و در بازی رفت کار را تمام کند چرا که پس از دیدار دشوار برابر اتلتیکو و خستگی بازیکنان لوییس انریکه بتواند به بازیکنان اصلی خود استراحت دهد . بارسلونا در صورت صعود از این مرحله با یکی از دو تیم اتلتیکو و ریال دیدار مرحله یک چهارم را برگزار خواهد کرد .

بارسلونا روز 18 ژانویه نیز باید در هفته نوزدهم رقابت های لالیگا به مصاف دیپورتیوو لاکرونیا برود . این دیدار دور از خانه برگزار خواهد شد و سر انجام در آخرین بازی ماه ژانویه روز بیست و چهارم بارسلونا این بار در لالیگا باید در خانه الچه هفته بیستم رقابت ها را برگزار کند . در صورتی که بارسلونا بتواند در مرحله یک هشتم جام حذفی از سد الچه بگذرد این دیدار برای تیم میزبان حکم بازی انتقامی را خواهد داشت .
------------------
تایید نیمار و مدیر برنامه اش ، به زودی تمدید تا 2020
neymar-agente-confirman-renovara-breve-hasta-2020-1419362726568.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / به گزارش اسپورت ، نیمار جونیور و ایجنت این بازیکن تایید کردند که به زودی قراردادی را تا سال 2020 با بارسلونا به امضا خواهند رساند .هم نیمار و هم نماینده وی آقای واگنر ریبریو روز سه شنبه در تماسی از سوی اسپورت تایید کردند که برای بهبود قرارداد تا سال 2020 بسیار نزدیک هستند . قرار داد فعلی نیمار تا ژوئن 2018 اعتبار دارد و قرار داد جدید دو سال دیگر او را در باشگاه ماندگار خواهد کرد یعنی تا ژوئن سال 2020 ، و در حال حاضر جلساتی برای هفته های آینده برای نشست دو طرف برنامه ریزی شده است . عامل بازیکن ادعا می کند که نیمار پس از یکسال حضور در بارسلونا در سال دوم تطبیق یافته است و رو به جلو گام بر می دارد و البته که می خواهد با باشگاه تمدید کند . او تایید کرد که باشگاه و بازیکن برای رسیدن به توافق نهایی بسیار نزدیک هستند .

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
دو همشهری به دنبال جذب بازیکن جوان بارسا
adama-traore-25196.jpg

اورتون آماده امضای قرارداد با آداما ترائوره مهاجم باشگاه بارسلونا است.
مذاکرات با این بازیکن 18 ساله در آستانه آغاز است. لیورپول همشهری اورتون نیز تمایل به خرید این بازیکن دارد اما گزارش‌ها حاکی از آن است که آبی‌های بندر لیورپول در این قرارداد پیشگام هستند.
------------------
the-front-MD-dec-24-2014.jpg

روزنامه ال موندو دیپورتیووبا چاپ عکسی از پدرو ، آلبا و پیکه تیتر (( نجات )) را انتخاب کرد .

پیکه ، آلبا ، پدرو

احیای این سه بازیکن یکی از بزرگترین محاسن لوییس انریکه است

تفکر دفاع میانی برای ترک باشگاه ، بازگرداندن نقش کلیدی وینگر و لوچو بازیکن جزایر قناری را بجای الکسیس انتخاب کرد

آبیدال تایید کرد که به بارسلونا می رود .

زوبی زارتا به سختی می تواند کار دفتری خود را انجام دهد

نیمار تنها مرکز خود در برزیل را افتتاح کرد
----------------------
the-front-sport-dec-24-2014.jpg

اما روزنامه اسپورت اسپانیا نسخه امروز خود را به نیمار اختصاص داد و تیتر (( نیمار تمدید خواهد کرد )) را انتخاب کرد .

تاییدیه بازیکن برای بصورت اختصاصی برای اسپورت

آینده : ما در حال صحبت کردن هستیم و من بررسی خواهم کرد چرا که در بارسلونا خوشحال هستم

تیم : ما قصد فتح تمامی عناوین را داریم و می خواهیم فاتح لیگ قهرمانان شویم

ایجنت نیمار واگنر ریبریو : بارسلونا می خواهد قرارداد او را تمدید کند و توافق انجام گرفته تا سال 2020 است

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
استوک علاقه مند به روبرتو
barca-llegada-de-los-jugadores-54419487310-54115221154-600-396.jpg
اختصاصی بارسانیوز/به گزارش روزنامه نگار ورزشی رونامه اسکای اسپورت استوک سیتی علاقه مند است تا سرخی روبرتو هافبک جوان بارسا را به خدمت بگیرد سرخی روبرتو این فصل بازی های کمی انجام داده است و اسوک سیتی هم خواهان خرید اوست.باید دید استوک می تواند پس از به خدمت گرفتن بویان و مارک مونیسا از بارسا روبرتو را به خدمت بگیرد.
--------------
بازي دوستانه بارسلونا در قطر قطعي شد
20144211341125734-20.jpg

نشست امروز مديران بارسا با دو نتيجه مهم پايان يافت. اولي قطعي شدن ديدار دوستانه بارسا در قطر و دومي تمديد قرار داد 4 ساله با کمپاني آئودي به عنوان يکي از اسپانسرهاي باشگاه.
این بازی به همت "Qatar Sport Investments"، به عنوان اصلی ترین اسپانسر باشگاه بارسلونا روز 4 فوریه در دوحه برگزار خواهد شد. این دیدار بین دو بازی بارسلونا در لالیگا برگزار می شود . بارسا پس از انجام بازی خانگی مقابل ویارئال، راهی قطر خواهد شد و سپس به بیلبائو می رود تا مسابقه خود در زمین اتلتیک را انجام دهد.این مساله مورد موافقت لوئیس انریکه سرمربی بارسا نیز قرار گرفته است.
--------------
این دیگه چه جورشه تو وسط بازیهای لیگ بازی دوستانه انجام بدیم!!! اونم درست پشت سر بازی دوستانه با بیلبائو داریم :general211:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
10 انتقال نااميد کننده سال 2014 (عکس)
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1193060&title=10_انتقال_نااميد_کننده_سال_2014_(عکس)
سال 2014 براي برخي بازيکنان و تيم ها از لحاظ نقل و انتقالات چندان خوش يمن نبود.

انتقال 5.5 میلیون یورویی داگلاس از سائوپائولو به بارسلونا

00999183.jpg

راکيتيچ: توقعاتم در بارسا بالاتر رفته است

ايوان راکيتيچ کروات، تابستان امسال از سويا به بارسلونا پيوست و در اين فصل به يک بازيکن غالبا ثابت در ترکيب بارسلونا تبديل شده است.
00999198.jpg
راکیتیچ به عنوان کاپیتان سویا، فصل گذشته جام قهرمانی لیگ اروپا را بالای سر برد و حالا در بارسلونا انتظار دارد تا این افتخار، در فصل جاری به قهرمانی لیگ قهرمانان ارتقا پیدا کند.

وی به وبسایت یوفا گفت:" من سال گذشته با سویا قهرمان لیگ اروپا شدم و دیدم که بازیکنان و هواداران سویا چقدر از این اتفاق بزرگ، هیجان زده شده بودند. حالا که به بارسلونا آمده ام، سطح توقعاتم بالاتر رفته چرا که بارسا تیم قدرتمندتر و بزرگتری است. می خواهم با این تیم یک قدم به جلو بردارم و قهرمان چمپیونزلیگ شوم."

با آمدن راکیتیچ، ژاوی هرناندز تقریبا به یک نیمکت نشین در بارسا تیدیل شده است. راکیتیچ اما عنوان می کند که بازی و حتی تمرین کردن کنار ژاوی افتخار بزرگی برای اوست:" ژاوی و بازیکنانی همچون او که افتخارات زیادی کسب کرده اند، می توانند به هر تیمی کمک کنند تا به موفقیت دست یابد. آنها تجربیات گرانبهایی دارند که باید استفاده کرد. برای من که بازی و حتی تمرین کنار ژاوی باعث افتخار است. از او چیزهای زیادی یاد گرفته ام."

نيمار: انگار هنوز خواب مي بينم

نيمار اين روزها براي تعطيلات در برزيل به سر مي برد. هرچند هنوز فرصت نکرده تا بصورت کامل به استراحت بپردازد.
00999175.jpg

روز گذشته نیمار در یک بازی خیریه حضور یافت و امروز نیز در مراسم افتتاحیه انستیتو "Projeto neymar jr"، که یک موسسه خصوصی است حاضر شد. در حاشیه این مراسم، نیمار در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" بسیار خوشحالم. امیدوارم در سال جدید، پدرم و همه اعضای خانواده ام شاد و سلامت باشند.ترک برزیل و پیوستن به بارسلونا اتفاق ویژه ای بود که برای من رخ داد و باید شکرگذار خداوند باشم که در همه حال، پشتیبان من بوده است. انگار هنوز خواب می بینم و در رویا به سر می برم."

نیمار در مورد شایعه تمدید قراردادش تا سال 2020 با بارسلونا گفت:" من در بارسلونا شاد و خوشحالم. تا 2018 با این تیم قرارداد دارم و هنوز مدت زیادی تا اتمام قراردادم باقی مانده است. کارهای انجام نشده زیادی دارم که باید در این تیم انجام دهم."

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
the-front-sport-dec-25-2014.jpg

روزنامه اسپورت اسپانیا با چاپ عکسی از لوییس سوارز تیتر (( سوارز خوشحال )) را انتخاب کرد .

لوییس تعطیلات خوشی را برای بارسایی ها آرزو کرد

من می خواهم عناوین زیادی را فتح کنم

بازی کردن با مسی و نیمار یک نعمت است

مورینیو : چلسی اجازه ندارد با مسی قرارداد امضا کند

مربی پرتغالی اذعان کرد آنها به دلیل رعایت فیرپلی مالی نمی توانند با مسی قرارداد امضا کنند

مدارس فوتبال بارسلونا در جهان : این پروژه ای است که آبیدال آن را هدایت خواهد کرد

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
پاریس سنت ژرمن به دنبال بوسکتس
busquets-junto-a-sammir-foto-j-54421393310-54115221154-600-396.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / روزنامه دیلی اکسپرس از علاقه پی اس جی به بوسکتس خبر داده است . این روزنامه بریتانیایی به این نکته اشاره کرده است که یکی از اولویت های پاریسی ها جایگزین کردن بوسکتس به جای تیاگو موتا است .

بوسکتس نیز ممکن است همانند ویکتور والدس به دنبال چالش جدیدی خارج از اسپانیا باشد . پیش از این نیز شایعاتی درباره علاقه باشگاه های لیگ برتری مثل آرسنال ، چلسی و منچستر یونایتد مطرح شده بود .
---------------
مقایسه بارسلونای لوییس انریکه با مارتینو
luis-enrique-tata-martino-1419411105662.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / تعطیلات کریسمس فرصت مناسبی را در اختیار رسانه ها قرار می دهد تا تیم های خود را به لحاظ آماری مورد بررسی قرار دهند . روزنامه اسپورت نیز با بهره گیری از این فرصت بارسلونا امسال را با سال گذشته مقایسه آماری کرده است . بارسای لوییس انریکه پس از 16 هفته از رقابت های لالیگا اکنون در رده دوم جدول قرار دارد . بارسلونا 12 برد ، 2 تساوی و 2 باخت در کارنامه دارد . 41 گل زده ، 7 خورده و کسب 38 امتیاز در این شانزده هفته حاصل کار شاگردان لوییس انریکه در لالیگا امسال بوده است .

بارسلونا در فصل گذشته زیر نظر جراردو مارتینو سرمربی آرژانتینی خود توانسته بود در شانزده هفته 14 برد کسب کند و در مقابل با یک تساوی و یک شکست با کسب 43 امتیاز ، 5 امتیاز بیشتر از لوییس انریکه بدست بیاورد . بارسلونا در فصل گذشته 44 گل به ثمر رساند و تنها در یک مورد ضعیف تر ظاهر شد و آن هم تعداد گل خورده بود . فصل گذشته بارسلونا 3 گل بیش از زمان کنونی دریافت کرده بود ( 10 گل ) . نکته مهم تر اینکه در همین مرحله از رقابت ها مارتینو مسی را به علت آسیب دیدگی از دست داد ، بازیکنی که عملکرد اساسی برای باشگاه و لوییس انریکه داشته است ( گلزن برتر تیم با 15 گل در لالیگا و 8 گل در لیگ قهرمانان ) .

تا پایان نیم فصل نخست 3 بازی باقی مانده است و در بهترین شرایط تیم تحت هدایت انریکه می تواند با برد اتلتیکو در نیوکمپ و دیدارهای خارج از خانه در برابر رئال سوسیداد و دیپورتیوو لاکرونیا و کسب 9 امتیاز ، دور اول رقابت ها را با 47 امتیاز به پایان رساند ولی باز هم به 50 امتیازی که مارتینو در پایان نیم فصل کسب کرد نخواهد رسید .

حال دیدارهای لیگ قهرمانان را بررسی خواهیم کرد . بطور خلاصه لوییس انریکه در لیگ قهرمانان بهتر از مارتینو کار کرده است . وی توانست با کسب 5 پیروزی و یک شکست و بدست آوردن 15 امتیاز از 18 امتیاز ممکن به عنوان تیم صدر نشین راهی مرحله بعدی رقابت ها شود . او 2 امتیاز بیشتر از تاتا مارتینو بدست آورد . پارسال بارسلونا با کسب 4 پیروزی ، یک تساوی و یک شکست با 13 امتیاز به عنوان صدر نشین راهی مرحله بعدی شده بود . در آمار گل های زده و خورده نیز عملکرد هر دو تیم تقریبا یکسان بود . امسال 15 گل زده و 5 گل خورده و سال گذشته 16 گل زده و 5 گل خورده . جالب اینکه حریفی که پارسال مارتینو در برابر آن قرار گرفت امسال نیز حریف بارسلونا در مرحله یک هشتم رقابت ها است . بارسلونا در ورزشگاه اتحاد با نتیجه 2-0 و در نیوکمپ با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید .

در کوپا دل ری نیز بارسلونا با غلبه بر هوئسکا باید در مرحله بعدی در مقابل الچه قرار گیرد . فصل گذشته مارتینو تا فینال بارسلونا را پیش برد اما در این دیدار 2-1 مغلوب ریل مادرید شد .

شباهت هایی در مقایسه آنها وجود دارد ولی روش کار و ایده های تاکتیکی این دو تفاوت بزرگی با هم دارد . لوییس انریکه کاملا از سیستم چرخشی استفاده می کند بطوری که او در 24 بازی با 24 چیدمان مختلف پا به میدان گذاشته است .

مقایسه با پپ گواردیولا و تیتو ویلانووا

تیم های تحت هدایت گواردیولا و تیتوی ویلانووا در هفته شانزدهم رقابت ها بر خلاف تیم لوییس انریکه صدر نشین بودند . البته در آخرین فصل گواردیولا بارسلونا در هفته شانزدهم در رده دوم قرار داشت که در نهایت هم نایب قهرمان لالیگا شد . بارسلونا در 5 فصل حضور این دو سرمربی توانست 4 بار قهرمان لالیگای اسپانیا شود .

بارسلونای پپ گواردیولا تا هفته شانزدهم :

فصل رتبه در جدول امتیاز برد تساوی باخت گل زده گل خورده

2009_2008 اول 41 13 2 1 48 10

2010_2009 اول 40 12 4 0 37 10

2011_2010 اول 43 14 1 1 51 9

2012_2011 دوم 37 11 4 1 50 8

بارسلونای تیتو ویلانووا تا هفته شانزدهم :

فصل رتبه در جدول امتیاز برد تساوی باخت گل زده گل خورده

2013_2012 اول 46 15 1 0 54 18
-------------------
نتیجه ی دادگاه تجدید نظر قبل از 1 ژانویه اعلام میشود
60808-1419428662.jpg

اختصاصی / دادگاه داوری ورزش CAS به دلیل تخلف در نقل و انتقالات بازیکنان زیر سن قانونی بین سال های 2009 تا 2013 توسط بارسلونا این باشگاه را تا ژانویه ی سال 2016 از فعالیت در نقل و انتقالات منع کرد .

بعدها پس از اعلام این حکم باشگاه بارسلونا درخواست تجدید نظر خود را برای تعلیق این حکم تقدیم دادگاه کرد تا حداقل در نقل و انتقالات تابستانی سال 2015 باشگاه امکان خرید بازیکن را داشته باشد .

به گزارش اسپورت تصمیم دادگاه تجدید نظر قبل از تاریخ 1 ژانویه اعلام خواهد شد . یعنی قبل از شروع نقل و انتقالات زمستانی تکلیف بارسلونا مشخص خواهد شد .
---------------
پیشنهاد 20 میلیونی برای به خدمت گرفتن مونتویا
martin-montoya-en-el-partido-d-54422082840-54115221154-600-396.jpg

اختصاصی / در ایتالیا میگویند باشگاه یوونتوس به دنبال مونتویا است . در فرانسه میگویند مارسی او را میخواهد . در اسپانیا اما نماینده ی این بازیکن میگوید انتقال قرضی نداریم !

باشگاه ایتالیایی یوونتوس اصرار دارد تا بعد از تعطیلات کریسمس با نمایندگان مارتین مونتویا مذاکره کند و احتمالا مدیر ورزش این باشگاه و در راس آنها بپه ماروتا به بارسلونا سفر خواهند کرد تا قراردادی در ماه ژانویه میان یوونتوس و مارتین بسته شود .

در حالی که ارزش مارتین مونتویا گفته میشود بیشتر از 12 میلیون یورو نیست اما باشگاه یوونتوس حاضر به پرداخت 20 میلیون یورو شده است .

علاوه بر یوونتوس مارچلو بیلسا میخواهد مونتویا را به مارسی ببرد . این باشگاه فرانسوی برای تابستان روی خرید مونتویا حساب باز کرده است .
همچنین موندو دپورتیو اعلام کرده است دو باشگاه انگلیسی اورتون و لیورپول نیز علاقه مند به جذب این مدافع 23 ساله ی بارسلونا هستند .
----------------
چی میگی 20 میلیون !!!!!!!!!!!!!اونم یووه ؟؟!! یوه ای که واسه الکسیس سانچز 20 داده بود اگر اشتباه نکنم
یوه عمرا" 20 بده
اگر این رقم حقیقت داشته باشه عالیه بدن بره :D

Last edited:

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
ريکلمه:بارسا ميتواند با 3 گل رئال را شکست دهد

خوان ريکلمه، ستاره ي سابق تيم ملي آرژانتين، به حمايت از بارسلونا پرداخت و گفت که آنها مي‌توانند رئال را شکست دهند.
00999216.jpg

رئال و بارسا در طول این فصل، در برنابئو به مصاف یکدیگر رفتند که رئال موفق شد با نتیجه ی 3-1، بارسا را شکست دهد. در حال حاضر، بارسا با یک بازی بیشتر، پایین تر از رئال در رده ی دوم قرار دارد ولی ریکلمه که در حال حاضر در تیم آرجنتینوس جونیور توپ می‌زند، عنوان کرد که بارسا با وجود مسی، توانایی شکست دادن رئال را دارد.

او گفت:" بارسا می‌تواند با نتیجه 3-0 رئال را شکست دهد. آنها مسی را دارند و همین برای هر تیمی کافیست. به رئال هم برای قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان تبریک می‌گویم."

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
هداياي سوارز به خانواده هاي فقير اروگوئه

لوئيس سوارز، مهاجم بارسلونا، 500 بسته هديه براي کودکان و خانواده هاي فقير در اروگوئه ارسال کرد.
00998911.jpg

مهاجم سابق لیورپول که دستی در کارهای خیریه دارد، این هدایا را برای بیمارستانی در شهر مونته‌ ویدئو با پیغامی روی آنها ارسال کرد. روی بسته ها نوشته شده بود:" به شما کریسمس را تبریک می‌گویم و برایتان سال جدید بسیار خوبی را در کنار عزیزانتان آرزو می‌کنم. لوئیز سوارز و خانواده."

سوارز همچنین سفیر خیریه ی "دکتر اسکمینی پرز" است که برای مبارزه با سرطان در کودکان تلاش می‌کنند.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
نيمار:نميدانم به خوبي رونالدو ومسي ميشوم يانه

نيمار، ستاره بارسا، تاييد کرد که کريس رونالدو و ليونل مسي يک سر و گردن از ساير بازيکنان دنيا بالاتر هستند و رسيدن به آنها کار ‏راحتي نيست.‏
00999293.jpg

نیمار که در تابستان 2013 به بارسا پیوست، امسال هم در فهرست نهایی نامزدهای توپ طلا قرار ندارد. او ‏که به تازگی کاپیتان برزیل شده، نمی داند که می تواند به سطح دو فوق ستاره حال حاضر فوتبال دنیا برسد، یا نه.‏
او به خبرنگاران گفت:" نمی دانم هرگز به خوبی مسی و رونالدو می شوم یا نه. آنها در حال حاضر از همه بازیکنان دیگر دنیا بهتر ‏هستند. مقایسه شدن با آنها دشوار است. تنها امیدوارم که بتواند پیشرفت کنم و هر روز بهتر شوم."‏
نیمار همچنین در مورد دوران حضورش در بارسا صحبت کرد و گفت:" تطبیق پیدا کردن با شرایط جدید نیاز به زمان دارد. من هر ‏روز و هر فصل بهتر می شود. فکر می کنم بازی در اروپا تجربه خوبی است. من از بازی در سانتوس راضی بودم اما به دنبال یک ‏شانس دیگر بودم؛ یک چالش بزرگتر و امیدوارم همچنان از بازی کردن لذت ببرم."‏
نیمار در مورد سال 2014 هم صحبت کرد و گفت:" سالی بود که من چیزهای زیادی یاد گرفتم. فراز و نشیب هایی داشتم. می دانم که ‏باید سطح بازی ام را بهتر کنم و نمی توانم در باد موفقیت ها بخوابم. باید بهتر و بهتر شوم. این درسی است که از سال 2014 گرفتم."‏

خالکوبی جدید مسی:p

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
00999276.jpg

نشریه ال موندو دپورتیوو با چاپ عکسی از نیمار، تبریک عید او را روی جلد برده است

00999277.jpg

"تبریک سوارز" هم تیتر اصلی نشریه اسپورت است.
این نشریه از قول مهاجم اروگوئه ای بارسا، کریسمس را به هواداران این تیم تبریک گفته و نوشته که سوارز می خواهد در سال جدید به جام های زیادی برسد

+++++++++++

دوست دارم تابستون بتونیم بازیکن بخریم
اولیشم بریم مارکو رویس رو بخریم
همین ...

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
ساندرلند سمپر را می خواهد
sergi-samper-demostrado-mucha-madurez-siempre-que-luis-enrique-dado-oportunidad-1419611337825.jpg
اختصاصی بارسا نیوز / بازی های خوب هافبک جوان بارسلونا در تیم بارسلونای بی و همچنین تیم اول بارسلونا موجب شده است تا تیم هایی برای جذب وی ابراز علاقه نمایند . سرجی سمپر یکی از جوانان آینده دار بارسلوناست . دیلی میلگزارش می دهد ساندرلند علاقه مند است این هافبک جوان را در بازار نقل و انتقالات ژانویه به تیم خود منتقل کند و تا 30 ژوئن سال آینده به طور قرضی در این تیم بازی کند . با این حال تیم های دیگری نظیر آرسنال و تاتنهام نیز خواهان این بازیکن هستند . هر زمان که لوییس انریکه به وی فرصت بازی در تیم اول را داده او بخوبی پتانسیل بالای خود را نشان داده است .

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
فوری : مارتین مونتویا با انتقال به یوونتوس موافقت کرد
81a2c3aa-f703-3c75-a99b-0e7019dd3df6.jpg

اختصاصی بارسانیوز | بعد از اینکه مارتین مونتویا متوجه شد که مدت زمان محدودی برای بازی کردن در بارسلونا و زیر نظر لوئیز انریکه خواهد داشت، تمایل خود برای جدایی از باشگاه را اعلام کرد و اکنون نمایندگان یوونتوس برای نهایی کردن این انتقال آماده پرواز به کاتالونیا هستند.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی تیم یووه درخواست خرید یک مدافع راست و یک مدافع مرکزی را در طول نقل و انتقالات زمستانی کرده است و این بازیکن در صدر لیست آنها قرار دارد.

بنا به گزارش Sport Mediaset، مونتویا پاسخ مثبتی به پیشنهاد قرارداد 4 ساله باشگاه ایتالیایی داده، هرچند احتمال انتقال قرضی نیز رد نشده است. یووه قصد دارد در ابتدا او را به صورت قرضی جذب کند، اما بارسا اصرار به فروش بازیکن دارد.

رولاندو (از پورتو) نیز گزینه ترجیحی بانوی پیر برای دفاع میانی است. پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ایتالیا از 5 ژانویه باز خواهد شد و یوونتوس مصمم است تا هرچه زودتر مونتویا را به ترکیب خود اضافه کند.
--------------
مسی ، رکورددار بیشترین هت تریک در سال 2014
ballon-dor-2015-why-lionel-messi-is-on-track-to-claim-fifth-best-player-of-the-year-award.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / طی بررسی های انجام شده توسط سایت بارسانیوز توسط ابوالفضل قنبری رکورددار بیشترین هت تریک در اروپا و در سال 2014 متعلق به لیونل مسی است . این ستاره ی آرژانتینی بیشتر از رونالدو 5 بار هت تریک کرده است . امار هت تریک ها :

لیونل مسی 5 هت تریک - کریستیانو رونالدو 4 هت تریک - سرخیو آگوئرو 3 هت تریک - زلاتان ابراهیموویچ و نیمار جونیور با 3 هت تریک
--------------
سرجی سمپر کلید انتقال دنیس سوارز
sergi-samper-tercer-canterano-que-hace-debutar-luis-enrique-1411072762579.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / عملکرد خوب هافبک بارسلونا که در تابستان به سویا نقل مکان کرده است مسئولان را به فکر بازگرداندن وی کرده است . قرارداد واگذاری دنیس سوارز کاملا روشن است . این قرارداد برای کاهش قیمت ایوان راکیتیچ از 20 به 17 میلیون یورو امضا شد . در آن زمان دو باشگاه یک انتقال دو ساله بسته با یک گزینه خرید پس از دو فصل به ارزش 6 میلیون یورو را به امضا رساندند . بارسلونا می تواند در آینده با 9 میلیون دوباره دنیس سوارز را خریداری کند و اگر سویا از دنیس استفاده کند بارسا می تواند 3 میلیون یورو تخفیف بگیرد .

بارسلونا به دلیل محرومیتی که فیفا به علت مورد لاماسیا اعمال کرده است در تابستان حق امضای قرار داد با بازیکنی را نخواهد داشت . برای این منظور باشگاه جزئیات این بازیکن را پیگیری کرده است و متقاعد شده است که او کیفیت بازی در تیم اول را دارد .

روابط بین دو باشگاه بارسلونا و سویا بسیار عالی است و قطعا باشگاه سویا فرمولی را برای جبران این موضوع پیدا خواهد کرد . سویا و شخص اونای امری علاقه مند به جذب سرجی سمپر هستند . انتقال قرضی می تواند بدون هزینه باشد و شاید بازیکن دیگری مثل آداما ترائوره در این عملیات شرکت کند .

طرفین در حال حاضر در مورد این بحث که تازه شروع شده است سکوت کرده اند اما هیچ پیشرفتی تا سال آینده صورت نخواهد گرفت . دنیس امیدوار است بتواند به بارسلونا ملحق شود .
---------------
مصاحبه اینیستا در مورد توپ طلا
iniesta-sigue-confiando-mas-en-54422160010-53544647905-352-256.jpg

اختصاصی بارسا نیوز /به گزارش ال موندو آندرس اینیستا که امروز در دیداری خیریه شرکت کرده بود در پایان این دیدار در مصاحبه ای کوتاه شرکت کرد .

پس از سوال رسانه ها اینیستا گفت که سال آینده باید آنچه را که در سال 2014 به آن دست نیافتیم را بدست بیاوریم و انتظارات را برآورده کنیم و همچنین به لحاظ فردی نیز بهبود یابم .چرا که شما می توانید همیشه بهتر عمل کنید . اینیستا در پاسخ به سوال در مورد توپ طلا نیز اضافه کرد که مطمئن است که این جایزه را هم تیمی خود لئو مسی برنده می شود و گفت این جایزه ای است که به همه ما کمک می کند .

آندرس همچنین در مورد این سوال که آیا نیمار می تواند درسال 2015 به مسی و رونالدو برسد افزود که شکی در کیفیت بالای نیمار ندارد واین بازیکن در مسیر درستی رشد خود در تیم را ادامه می دهد .
--------------
the-front-MD-dec-27-2014.jpg

روزنامه ال موندو دیپورتیوو با چاپ عکسی از لوییس انریکه تیتر (( سال 2015 انریکه بارسا را برای قهرمانی آماده می کند )) را انتخاب کرد .

چالش سرمربی بهره برداری از تمامی ارزشهای تیمی و دست آوردهای شخصی برای رسیدن به چیزی بیش از یک تیم

نیمار در تعطیلات با چهره جدید

لوییس سوارز : مربی تیم از من می خواهد تا خودم باشم
----------------
the-front-sport-dec-27-2014.jpg

روزنامه اسپورت جلد امروز خود را به دنیس سوارز بازیکن جوان و قرضی بارسلونا در سویا اختصاص داد

امضای 2015

دنیس سوارز خود را برای آمدن به نیوکمپ آماده می کند

دنیس : اینیستا الگوی من به عنوان یک بازیکن است

بخاطر رونالدینیو من به بارسلونا آمدم

سمپر مذاکراتی را با سویا خواهد داشت تا در ژوئن او بازیکن آزاد باشد

نیمار در دیدار دوستانه دیگر

نیمار : من توانم خیلی بیشتر پیشرفت کنم
++++++++++++++++++
خدایش اینا دارند چیکار میکنند:general111::general208::general211:

بالا