برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
سلام دوستان عزیز من یه شرایط برای انتقال به شهر خودمون درست کردم شرایط سرپرستی خانواده. امام جمعه و دادگاه هم تائید کرده چند درصد امکان داره بیفتم به شهر خودم؟ 3 هفته مونده آموزشم تموم شه و فردا میرم بدم بازرسی.

magnetit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:D:general503:سلام خدمت عزیزان تاریخه اعزامه من 1 اسفنده مدرکم فوق لیسانس زمین شناسیه البته واسه **** پذیرش گرفتم چند تا سوال داشتم:
1- از دوستان شنیدم که پادگان کرمانشاه دیگه سرباز نمی گیره به خاطره نیروهای مردمی عراق ایا درسته؟
2- اینم شنیدم که اکثرا پذیرشای **** رو میفرستن پادگان هاشنی نیشابور ؟؟؟؟
3-یکی از دوستام که **** اموزش دیده می گفت اخره اموزشی خیلی از کسایی رو که پذیرش داشتن فرستادنشون سیستان بلوپستان ؟؟؟
4-من یجا دیدم نوشته بود با کد سخا معلوم میشه کجا افتادین. کد من 5 رقمیه با در نظر گرفتن 3 رقم اول و با اینکه **** پذیرش شدم کد 123 میشه هاشمی نیشابور
5-از همه مهمتر من سیگاریم این لامصبو چیکارش کنم تو اموزشی؟
پیشاپیش ممنونم
کسی نیست جواب بده؟

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
آخرین وضعیت درخواست صدور دفترچه اعزام بخدمت است منطورش همان برگ سفید یا سبز هست که محل خدمت را می زند؟

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
رفقا کسی از لشگر 23 تکاور پرندک هست؟

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
دوستان اگه 10 تیر تاریخ فارغ التحصیلی باشه، و مثلا 7-8 تیر واسه ارسال دفترچه اقدام کنیم، تاریخ اعزام کی میشه حدودا؟ راهی هست که تاریخ اعزام رو دورتر برد؟ (البته بدون درخواست تمدید)

یه سوال دیگه، اگه کسی خدمت نره اصلا، یعنی نه دفترچه ای بفرسته نه هیچ کار دیگه ای بکنه
با کسی که برای قبولی توی دانشگاه دفترچه رو بفرسته، ولی اگه دانشگاه قبول نشد، خدمت نره
این دو تا با هم فرقی می کنه؟ یعنی دفترچه رو بفرستی نری با اینکه اصلا هیچ کاری نکنی فرقی دارن؟!

tialisa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
دوستان اگه 10 تیر تاریخ فارغ التحصیلی باشه، و مثلا 7-8 تیر واسه ارسال دفترچه اقدام کنیم، تاریخ اعزام کی میشه حدودا؟ راهی هست که تاریخ اعزام رو دورتر برد؟ (البته بدون درخواست تمدید)

یه سوال دیگه، اگه کسی خدمت نره اصلا، یعنی نه دفترچه ای بفرسته نه هیچ کار دیگه ای بکنه
با کسی که برای قبولی توی دانشگاه دفترچه رو بفرسته، ولی اگه دانشگاه قبول نشد، خدمت نره
این دو تا با هم فرقی می کنه؟ یعنی دفترچه رو بفرستی نری با اینکه اصلا هیچ کاری نکنی فرقی دارن؟!
سلام. شما هر وقت فارغ التحصیل شدید و نامه معرفی به **** وظیفه رو از دانشگاه گرفتید اونوقت میتونید برای ارسال دفترچه اقدام کنید پس زودتر نمیتونید اقدام کنید. تاریخ اعزام شما بستگی داره معمولا برای شهریور و اگه تقاضا زیاد باشه برای آبان میفتید. تاریخ اعزام تحصیل کرده ها اول ماه های زوج هست.
خوب اگه میخوای اعزامت دیر تر بشه دیر تر دفتر چه رو بفرس. دقیق نمیدونم فک کنم تا یک سال بعد فارغ التحصیلی فرصت ارسال دفتر چه رو داشته باشی زمان ما یکسال بود(92سال 92)
در مورد سوال دومتون اگه کسی دفتر چه نفرسته خوب اگه تا مهلت مقرر بعد فارغ التحصیلی که فک کنم یسال باشه نفرستی غیبت میخوری و بعد اون هر وقت بفرستی بسته به مدت غیبت از 3 ماه تا 6 ماه اضاف خدمت میخوری.من حس میکنم شما می خواید واسه کنکور بخونید خوب شما تا جایی که فرصت دارید میتونید دفترچه رو دیر تر پست کنید و برای کنکور بخونید. پس نگران فرستادن یا نفرستادن نباشیدو
اگه شما برای قبولی توی دانشگاه بفرستید اما دانشگاه قبول نشید باید برید خدمت وگرنه غیبت می خورید. واسه چه کنکوری می خواید امتحان بدید بگید تا راهنماییتون کنم کی دفتر چه رو بفرستید

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
سلام. شما هر وقت فارغ التحصیل شدید و نامه معرفی به **** وظیفه رو از دانشگاه گرفتید اونوقت میتونید برای ارسال دفترچه اقدام کنید پس زودتر نمیتونید اقدام کنید. تاریخ اعزام شما بستگی داره معمولا برای شهریور و اگه تقاضا زیاد باشه برای آبان میفتید. تاریخ اعزام تحصیل کرده ها اول ماه های زوج هست.
خوب اگه میخوای اعزامت دیر تر بشه دیر تر دفتر چه رو بفرس. دقیق نمیدونم فک کنم تا یک سال بعد فارغ التحصیلی فرصت ارسال دفتر چه رو داشته باشی زمان ما یکسال بود(92سال 92)
در مورد سوال دومتون اگه کسی دفتر چه نفرسته خوب اگه تا مهلت مقرر بعد فارغ التحصیلی که فک کنم یسال باشه نفرستی غیبت میخوری و بعد اون هر وقت بفرستی بسته به مدت غیبت از 3 ماه تا 6 ماه اضاف خدمت میخوری.من حس میکنم شما می خواید واسه کنکور بخونید خوب شما تا جایی که فرصت دارید میتونید دفترچه رو دیر تر پست کنید و برای کنکور بخونید. پس نگران فرستادن یا نفرستادن نباشیدو
اگه شما برای قبولی توی دانشگاه بفرستید اما دانشگاه قبول نشید باید برید خدمت وگرنه غیبت می خورید. واسه چه کنکوری می خواید امتحان بدید بگید تا راهنماییتون کنم کی دفتر چه رو بفرستید
خیلی ممنون
راستش من 10 تیر آخرین نمره م ثبت شد و رسما تحصیلم تمام شد، اما هنوز برای دریافت مدرک و اینا کاری نکردم!
یعنی در حال انجام کارهاش هستم...تسویه و ...
واقعا این شانس هست که برای آبان بیفته اعزام؟! خیلی خوبه اگه اینطوری باشه

برای کنکور هم راستش برای آزاد و سراسری و پیام نور ثبت نام کردم
برای علمی کاربردی هم میخوام ثبت نام کنم واسه محکم کاری اما نمیدونم کی ثبت نامشه و اصلا برای آدمای عادی هم هست یا نه!
آخه انگار واسه شاغل هاست...

البته واسه آزاد و سراسری و پیام نور رشته مدیریت بازرگانی رو زدم(اکثر گرایشهاشو)، میگن کلا رشته مدیریت آسونه قبول شدن، خودمم مهندسی صنایع خوندم

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
راست است که می گن درجه ها در ارتش کم شده.
الان سربازی در نیروی هوایی ارتش به لیسانس ، فوق دیپلم و دانشجو انصرافی چه درجه ای می دهند.؟

tialisa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خیلی ممنون
راستش من 10 تیر آخرین نمره م ثبت شد و رسما تحصیلم تمام شد، اما هنوز برای دریافت مدرک و اینا کاری نکردم!
یعنی در حال انجام کارهاش هستم...تسویه و ...
واقعا این شانس هست که برای آبان بیفته اعزام؟! خیلی خوبه اگه اینطوری باشه

برای کنکور هم راستش برای آزاد و سراسری و پیام نور ثبت نام کردم
برای علمی کاربردی هم میخوام ثبت نام کنم واسه محکم کاری اما نمیدونم کی ثبت نامشه و اصلا برای آدمای عادی هم هست یا نه!
آخه انگار واسه شاغل هاست...

البته واسه آزاد و سراسری و پیام نور رشته مدیریت بازرگانی رو زدم(اکثر گرایشهاشو)، میگن کلا رشته مدیریت آسونه قبول شدن، خودمم مهندسی صنایع خوندم
خواهش میکنم. من فکر کردم شما سال بعد تیر ماه فارغ التحصیل میشید. اولا برید سوال کنید چه مدت بعد فارغ التحصیلی فرصت ارسال دفتر چه دارید. اگه کسی از دوستان میدونه بگه پیش فرض میگیریم یک سال. خوب یعنی شما تا تیر ماه سال بعد فرصت دارید دفتر چه رو بفرستید بازم اگه اشتباه میگم دوستان تصحیح کنن. خوب با توجه به اینکه سال بعد 24 ماه میشه و هر کی قبل سال بفرسته حتی اگه سال بعد بره همون 21 ماه خدمت میکنه خیلی ها همین امسال میفرستن طوری که فک کنم الان تا تیر ماه پر شده یا نزدیکه پر شه خوب حالا شما تازه سال بعد تیر بفرستی فک کنم بره واسه ماه 8 یا حتی 10.
واسه همین من پیشنهادم اینه مدام اینجا سر بزنید و ببینید تاریخ اعزام اونایی که فرستادن کی هست و هر وقت رسید حدود ماه 8 شما بفرستید.

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
خواهش میکنم. من فکر کردم شما سال بعد تیر ماه فارغ التحصیل میشید. اولا برید سوال کنید چه مدت بعد فارغ التحصیلی فرصت ارسال دفتر چه دارید. اگه کسی از دوستان میدونه بگه پیش فرض میگیریم یک سال. خوب یعنی شما تا تیر ماه سال بعد فرصت دارید دفتر چه رو بفرستید بازم اگه اشتباه میگم دوستان تصحیح کنن. خوب با توجه به اینکه سال بعد 24 ماه میشه و هر کی قبل سال بفرسته حتی اگه سال بعد بره همون 21 ماه خدمت میکنه خیلی ها همین امسال میفرستن طوری که فک کنم الان تا تیر ماه پر شده یا نزدیکه پر شه خوب حالا شما تازه سال بعد تیر بفرستی فک کنم بره واسه ماه 8 یا حتی 10.
واسه همین من پیشنهادم اینه مدام اینجا سر بزنید و ببینید تاریخ اعزام اونایی که فرستادن کی هست و هر وقت رسید حدود ماه 8 شما بفرستید.
خیلی ممنون
راست میگین، اینو اصلا حواسم نبود! مرسی
البته تاریخ اعزام رو هم میشه 1-2 ماهی تمدید کرد دیگه؟
تازه یه تمدید 6 ماهه هم هست که برای پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه گذاشتن که دقیق نمیدونم چجوریه...

یه سوال، الان من گواهینامه مو سال 87 گرفتم و 5 سالش تموم شده و باید برم تمدید کنم
من الان دانشجو نیستم اما مشمول هم نیستم(توی یکسال فرجه قبل اعزام هستم) ، میتونم گواهینامه مو تمدید کنم؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
خیلی ممنون
راست میگین، اینو اصلا حواسم نبود! مرسی
البته تاریخ اعزام رو هم میشه 1-2 ماهی تمدید کرد دیگه؟
تازه یه تمدید 6 ماهه هم هست که برای پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه گذاشتن که دقیق نمیدونم چجوریه...

یه سوال، الان من گواهینامه مو سال 87 گرفتم و 5 سالش تموم شده و باید برم تمدید کنم
من الان دانشجو نیستم اما مشمول هم نیستم(توی یکسال فرجه قبل اعزام هستم) ، میتونم گواهینامه مو تمدید کنم؟
اره میتونی تمدید کنی .مشکلی نداره

magnetit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام این برگه سفید کی میاد من اعزامم 1 اسفنده؟

Mehrdadm9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من برای امریه اقدام کردم حالا رفتم **** وظیفه محل آموزشیم رو بپرسم ببینم امریه شدم یا نه گفت افتادی هاشمی نژاد امریه شدی حالا که از بچه های نیشابور پرسیدم گفتن هاشمی نژاد کلا تعطیل شد نیشابور دیگه آموزشی نداره کسی اطلاعی نداره که کجا میفتم یا مثل من باشه؟

Last edited:

Alice71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان سرباز
من یکم اسفند اعزام هستم به پادگان هوافضا **** اردکان یزد (از شیراز)
این درسته که روز اول جیره میدن بعد میگن بیستم بیایید؟
چون شنیدم یکی از دوره ها نگه داشتن و بیچاره اونا که چیزی نبرده بودن...
و کلا مرخصی ها تو این دوره چطوره؟
و هر نصیحت دیگه ای؟
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
سپاس

Alice71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آیا کسی میدونه که لیسانس ها تو **** هم درجه شون کم شده یا نه؟
لطفا سوال قبلی رو هم جواب بدید
ممنون

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
سلام
ممنون

یکی از رفیق های من با لیسانس داره خدمت می کنه بهش معادل استواری دادن
نمی دونم تو **** بهش چی میگن
زرم دار
رزم یار
رزم آور

خلاصه معادل استواری تو ارتشه ولی می گفت اگه راننده بشم بهم ستوان سومی می دن

nima3s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان سرباز
و هر نصیحت دیگه ای؟
سپاس
سلام دوست عزیز
منم اموزشی همونجا افتادم . البته سال ۸۸ ، والا اون موقع اینطوری بود که از صبح ساعت ۶ که ما رسیدیم اونجا بعد از بازرسی بدنی و وسایل وپر کردن فرم تا ۱۲ الاف بودیم بعدش بردنمون دمه انبار وسایلو تحویل گرفتیم رفتیم اسایشگاه تا فرداشم بیکار بودیم .منم فکر می کردم که میگن بعدا
بیایید . از جند دوره قبل از ما دیگه نمیفرستادن که برید بعدا بیان حالا الان رو نمیدونم دیگه . یه سری تجربیات از اونجا دارم که خواستی برات میگم .

ramin_m125

Registered User
لایک‌ها
163
سلام دوستان سرباز
و هر نصیحت دیگه ای؟
سپاس
من که خاتمی بودم که نگه داشتن ( لباس اندازه میدن ) ولی دیر جیره دادن
یه دست لباس راحتی برا احتیاط ببرید، اگر لازم نشد میان دوره ببرین خونه
مرخصی هم تا میتونی بگیر ( اولای دوره نمیدن معمولا)

سلام
ممنون
20% ستوان سه که معمولا نمیدن
همه رو رزمدار میدن

بالا