برگزیده های پرشین تولز

فروش سینمای خانگی LG-928 نو

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
سلام

یه سینمای خانگی LG - K 928 خریدم به نیت اینکه به تلویزیون وصل کنم و صدای تلویزیون رو از اون بشنوم ، متاسفانه به دلیل بی دقتی موقع خرید و عدم اطلاع رسانی فروشنده این دستگاه این قابلیت رو نداره و الان برای من فاقد کارایی هست و بدون هیچ گونه استفاده قصد فروشش رو دارم :-(

مشخصات دقیقتر دستگاه اینطوریه :
LG - K928
5.1 کاناله
DVD پلیر (پخش MP3-VCD-CD) - رادیو - میکروفون و ...
ورودی USB با پشتیبانی از MKV-AVI-DIVX-MP3-MP4-MPEG و .... - خروجی HDMI - ورودی AUX ، ورودی صدا دو کاناله (2.1)

دستگاه گارانتی گلدایران داره و کاملا نو هست ، بسته بندیش باز شده ، روشن و تست شده و تنها دلیلش هم همونه که گفتم .
850 ت خریدم و حاضرم تا 800 هم بدم ، خریدار باشید پایین تر از این هم باهاتون راه میام .

خرید حضوری : فیروزکوه
خرید غیر حضوری : ارسال از طریق پست یا باربری به انتخاب خریدار

شماره موبایل : 9392652276

Last edited:

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
ضمن عرض پوزش به خاطر عدم وجود تصاویر ، از مدیریت محترم خواهشمندم در صورت امکان تاپیک رو نگه دارید تا در اولین فرصت عکس ها رو ضمیمه کنم .

(الان محل کارم هستم و امکان عکس برداری و پیوست اون وجود نداره)

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
برای شنیدن صدای تلویزیون از سینمای خانگی باید از ورودی AUX استفاده کنی.

تلویزیون خروجی صدا نداره ، فقط از طریق کابل hdmi و خروجی اپتیکال میسر هست که سینما فاقد این ورودی هاست .

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
شرمنده امیر خان @amir_t6262 ، بجا نیاورده بودم تازه شناختم - بابت زیرنویس های عالیت ممنون ;-)

amir_t6262

Registered User
لایک‌ها
24
از خروجی هدفون صدا بگیر.
یک کابل تبدیل 3.5mm به aux میخواهی.

i_equ_audio_audio.full.png

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
دوست گرامی تلویزیونت چیه که خروجی صدا نداره؟

در مورد اینکه هر 5 تا اسپیکر صدا بده هم با این کابلی که دوستان پیشنهاد دادن فقط 2 کانال صدا انتقال پیدا میکنه و سینمای خانگی فرکانس ها رو فیلتر میکنه و میفرسته واسه ساب تا اونم صدا رو پخش کنه!

حالا 2 تا نکته هست که تا وقتی فیلم یا تصویر با صدای 5.1 نداشته باشی نمیتونی انتظار داشته باشی همه باندها کار کنه مگه اینکه از حالت مجازی سینمای خانگیت استفاده کنی و صدا رو 5.1 کنی(البته شبیه سازی میشه و خیلی پیشنهاد نمیشه)

از طرفی شما درست باندها رو چیدین که دنبال صدای 5.1 هستین؟

اگه مثلا ساراند بزارید جلو صداش با فرانت ترکیب میشه و تفکیک که ایجاد نمیکنه هیچ ، باعث ایجاد صدای مزاحم هم میشه براتون و صدا رو خراب میکنه!

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
دوست گرامی تلویزیونت چیه که خروجی صدا نداره؟

در مورد اینکه هر 5 تا اسپیکر صدا بده هم با این کابلی که دوستان پیشنهاد دادن فقط 2 کانال صدا انتقال پیدا میکنه و سینمای خانگی فرکانس ها رو فیلتر میکنه و میفرسته واسه ساب تا اونم صدا رو پخش کنه!

حالا 2 تا نکته هست که تا وقتی فیلم یا تصویر با صدای 5.1 نداشته باشی نمیتونی انتظار داشته باشی همه باندها کار کنه مگه اینکه از حالت مجازی سینمای خانگیت استفاده کنی و صدا رو 5.1 کنی(البته شبیه سازی میشه و خیلی پیشنهاد نمیشه)

از طرفی شما درست باندها رو چیدین که دنبال صدای 5.1 هستین؟

اگه مثلا ساراند بزارید جلو صداش با فرانت ترکیب میشه و تفکیک که ایجاد نمیکنه هیچ ، باعث ایجاد صدای مزاحم هم میشه براتون و صدا رو خراب میکنه!

تلویزیونم LG مدل 42LA62100 هست .

منظورتون اینه اگه فیلم با صدای 5.1 داشته باشم تو سینما هم 5.1 پخش میشه ؟ با همین کابل !!

یعنی چی درست چیدم ؟؟ ترتیبش مثل زیر هست دیگه :

Front left : جلو ، چپ
Front right : جلو ، راست
rear left : عقب ، چپ
rear right : عقب ، راست
center : وسط
Subwoofer : ووفر

من فیلم هام رو تو لپتاپ پخش میکنم ، لپ تاپ با کابل hdmi به tv وصل هست و ....

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
تلویزیونم LG مدل 42LA62100 هست .

منظورتون اینه اگه فیلم با صدای 5.1 داشته باشم تو سینما هم 5.1 پخش میشه ؟ با همین کابل !!

یعنی چی درست چیدم ؟؟ ترتیبش مثل زیر هست دیگه :

Front left : جلو ، چپ
Front right : جلو ، راست
rear left : عقب ، چپ
rear right : عقب ، راست
center : وسط
Subwoofer : ووفر

من فیلم هام رو تو لپتاپ پخش میکنم ، لپ تاپ با کابل hdmi به tv وصل هست و ....

اگه میخوای صدای 5.1 بگیری باید از خروجی اپتیکال تلویزیون استفاده کنی و خروجی هدفون 2 کانال بیشتر بهت نمیده!

الان دقیقا یادم نیست و ببین سینمای خانگیت ورودی اپتیکال داره(اگه اشتباه نکنم باید داشته باشه)

اگه داشت یه کابل 10-15 تومنی اپتیکال بگیر و صدای 5.1 از سیستم بگیر!

البته بگم صدا و سیما و ماهواره صداشون 2 کاناله و تفاوت صدا رو فقط توی فیلم 5.1 کانال میتونی حس کنی!

ترتیب باندها درسته ومنظورم این بود که مثل بعضی ها فقط دنبال صدای بیشتر نباشید و تا باندها درست چیده نشه نمیشه صدای درستی گرفت!

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
دوست عزیز ، اگه ورودی اپتیکال داشت دیگه فروختنم چی بود !!؟ :-|
Sent from my Windows Phone using Tapatalk ;-)

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
اگه به سینمای خانگی 5.1 ورودی دوکانال(استریو) بدید , ضمن اینکه بلندگوهای سنتر و rear غیر فعال میشن , ساب ووفر سیستم هم کارایی لازم رو نداره !

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
اگه به سینمای خانگی 5.1 ورودی دوکانال(استریو) بدید , ضمن اینکه بلندگوهای سنتر و rear غیر فعال میشن , ساب ووفر سیستم هم کارایی لازم رو نداره !
دلیل منم برای فروش همینه !!
من همه فیلمهام تو هارد و لپتاپم هست و این سینما مناسب افرادی هست که میخوان به موسیقی و رادیو گوش بدن یا فیلم DVD نگاه کنن .

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
سلام..
شرمنده واسه اسپمم...من سینماهای زیادی تا حالا عوض کردم شما باید سینمایی میگرفتی که قابلیت برگشت صدارو داشته باشه...البته تلویزیونم باید audio out رو داشته باشه..حتی کابل اپتیکالت..منم اولین بار که سینما گرفتم اشتباه شمارو کردم... البته ال جی رو دقیق نمیدونم ولی سینمای سامسونگ فکرنکنم کمتراز 1300..1400 این قابلیت رو داشته باشن...بازم دقیق نمیدونم...سینما هم اسمش باهاشه...ماله فیلم دیدنه...5.1 هم فیلم باید قابلیت 5.1 رو داشته باشه...والا منکه همیشه سینماهایی که داشتم یا رو مود ماتریکس میزاشتم یا فوتبال یا مجازی....اینجوری همه بلندگوها کار میکردن...بزن به رسیور و اچ دی ببین با صداش حالشو ببر...صدا و سیما که کیفیت تفکیکی! بهت نمیده...فقط میتونی از صدای مجازی که همه بلندگوها کار کنن رو ازش بگیری..

daffy_duck376

Registered User
لایک‌ها
27
تلویزیون خروجی صدا نداره ، فقط از طریق کابل hdmi و خروجی اپتیکال میسر هست که سینما فاقد این ورودی هاست .
دوست عزیز برای این هدف شما به جای استفاده از سینمای خانگی میتونی از محصول جدید ال جی به نام ساند بار استفاده کنی توضیحات اینجا
دستگاه کیفیت بسیار مناسبی داره و اگه تلویزیونت اسمارت باشه میتونه از طریق کابل نوری باهاش سینک بشه و اگه نباشه از طریق simplink بهش میتونی وصل بشی. مدل سیمی اون رو (باندش با سیم وصل میشه به تلویزیون رو میتونی 400 تومن بخری اما نسخه بیسیم اون رو ( از طریق wifi وصل میشه و 100 تا کار دیگه هم واستت میکنه رو میتونی 1100 از همین جایی که لینکش رو گذاشتم بخری اینجا. البته اینجایب فقط جهت راهنمایی عرض کردم و صاحب این سایت با من نسبتی نداره!

Last edited:

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
دوست عزیز برای این هدف شما به جای استفاده از سینمای خانگی میتونی از محصول جدید ال جی به نام ساند بار استفاده کنی توضیحات اینجا
دستگاه کیفیت بسیار مناسبی داره و اگه تلویزیونت اسمارت باشه میتونه از طریق کابل نوری باهاش سینک بشه و اگه نباشه از طریق simplink بهش میتونی وصل بشی. مدل سیمی اون رو (باندش با سیم وصل میشه به تلویزیون رو میتونی 400 تومن بخری اما نسخه بیسیم اون رو ( از طریق wifi وصل میشه و 100 تا کار دیگه هم واستت میکنه رو میتونی 1100 از همین جایی که لینکش رو گذاشتم بخری اینجا. البته اینجایب فقط جهت راهنمایی عرض کردم و صاحب این سایت با من نسبتی نداره!

ممنون دوست عزیز !! در هر صورت این یکی رو باید بفروشم تا اون یکی رو بخرم دیگه !! ;-)

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
قابل توجه دوستانی که تو کار خرید و فروش لوازم صوتی تصویری هستند

در صورت تمایل با یک دستگاه سینمای خانگی 5.1 که ورودی optical یا hdmi arc داشته باشه تعویض میشه و مبلغ باقی مانده پرداخت میشه .

بالا