برگزیده های پرشین تولز

نگهداری گیاهان آکواریومی

Tragzes

Registered User
لایک‌ها
253
Image_3.5.jpg

رفع مشکل تولید رنگدانه های گیاه Echinodorus Ozelot RED
900.jpg

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
عالیه ادامه بدید! گیاهان آکواریومی فوق العاده زیبایی خاصی دارن و واقعا آکواریوم های Plant رو زیبا میکنن! فقط بدیش اینه نمیشه هر ماهی رو باهاشون نگهداشت!

Errick

Registered User
لایک‌ها
173
دوست من خوبه که میبینم این پشتکار رو داری و ادامه میدی.... من یک آکواریوم پلنت دارم... یه چندتا بوته کریپتون و چندتا هم گندمی دارم... خاکم JBL بود البته با کودش 3 سال پیش خریدم.. حالا میخوام گیاه ها رو افزایش بدم... آیا کوده شما برای همه گیاهها مناسبه یا نه.. و آیا گیاه های مختلف برای فروش هم دارید
ممنون میشم جوابم را پخ کنید

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

Tragzes

Registered User
لایک‌ها
253
دوست من خوبه که میبینم این پشتکار رو داری و ادامه میدی.... من یک آکواریوم پلنت دارم... یه چندتا بوته کریپتون و چندتا هم گندمی دارم... خاکم JBL بود البته با کودش 3 سال پیش خریدم.. حالا میخوام گیاه ها رو افزایش بدم... آیا کوده شما برای همه گیاهها مناسبه یا نه.. و آیا گیاه های مختلف برای فروش هم دارید
ممنون میشم جوابم را پخ کنید
مرسی لطف دارید
شرمنده خیلی وقته گذشته بازم پ خ میفرستم شاید مفید واقع شد
این ها هم با کولور آب مشکل دارن؟
نه،برای گیاهان مخصوصا آبزی کلر مشکل ساز که نیست هیچ این عنصر رو بصورت جزئی از تغذیه جذب و استفاده هم میکنن
کلر در فتوسنتز استفاده میشود اگر گیاه رو داخل اب تازه شهری قرار بدید فتوسنتزش اینقدر زیاد میشه که حباب های اکسیژن از برگ هاش با اندازه درشت خارج میشه
این هم عکس جدید از همون مدل گیاه باترکیب تغذیه جدید برگهای غول پیکر :
IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B2_%DB%B1%DB%B1%DB%B3%DB%B8%DB%B1%DB%B9.jpg

DSC05698.JPG

بالا