برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
فلچر هم پس از 20 سال بازی در منچستر (با احتساب تیم جوانان) با قرارداد 3.5 ساله به وستهام پیوست
نشد که مثل گیگز و اسکولز کفشهاش رو تو منچستر آویزان کنه این اواخر خیلی افت کرده بود خصوصا بعد از رفتن فرگی

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فلچر هم پس از 20 سال بازی در منچستر (با احتساب تیم جوانان) با قرارداد 3.5 ساله به وستهام پیوست
نشد که مثل گیگز و اسکولز کفشهاش رو تو منچستر آویزان کنه این اواخر خیلی افت کرده بود خصوصا بعد از رفتن فرگی
فلچر بعداز اون بیماری عجیبی که داشت فوتبالش تمام شد...
وقتی که برگشت همه میگفتیم که چطوری داره فوتبال بازی میکنه!!!!
درسته که ما بهش احترام گذاشتیم(رئیس) و تو تیم نگهش داشتیم، ولی خودش باید همون پارسال از فوتبال خداحافظی میکرد...
اخبار میگه که کوادرادو هم دیگه عملا رفته چلسی به سلامتی...
ما هم فقط تو فکر فروش کسایی هستیم که فوتبالشون تمام شده و یا اصلا مشتری ندارن...

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
وقتی صحبت از انتقال و نگرانی از آینده یک بازیکن جوان در تیم منچستریونایتد به گوش می رسد ، بدون شک اولین سوالی که به ذهن همگان می رسد این است که آیا او به یک پوگبای دیگر تبدیل خواهد شد ؟
بدون شک وقتی نام آندرس پریرا به این سوال مربوط شود ، جواب بله خواهد بود .

منچستر یونایتد که هنوز افسوس از داست دادن پاول پوگبا را می خورد حال با چالشی جدید یعنی جلو گیری از تکرار آن اتفاق و نگه داری آندریس پریرا ، ستاره جوان خود در باشگاه رو به رو می باشد .

شرایط وقتی نگران کننده تر می شود که پدر این ستاره در مصاحبه با نشریه فرانسوی در جواب به این سوال که با توجه به بازی نرسیدن به پسرش در ترکیب تیم اصلی آیا بهتر نیست که به او تیم دیگری منتقل شود ، جواب می دهد :

” فقط می توانم بگویم که پسرم تنها می خواهد بازی کند تا به پیشرفت خود ادامه دهد و در این لحظه انتقال او مسئله اصلی نیست . او در منچستریونایتد است ، یکی از بزرگ ترین باشگاه های دنیا . البته اگر انگلیسی ها با انتقال او در این زمستان موافقت کنند ، بله پاریسن ژرمن می تواند باشگاهی بسیار خوب برای او باشد . “

البته اگر بخواهیم صادق باشیم با وجود استعداد بالای پریرا در باشگاهی مثل پاریسن ژرمن نیز به او فرصت زیادی نخواهد رسید . آن ها هم اکنون با صدر جدول چهار امتیاز فاصله دارند و رقابت های لیگ قهرمانان نیز باید به مصاف چلسی بروند و بدون شک زمان خوبی برای انتقال این هافبک به باشگاه فرانسوی نمی باشد .

برای مشخص شدن آینده او تنها باید منتظر نشست و دید که سرانجام کار او با یونایتد چه خواهد شد .

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بالاخره یه بازیکن خریدیم .... صدیق الفیتوری!
مدافع لیبیایی سالفورد سیتی که سابقه ی بازی در تیم آکادمی سیتی رو هم داشته قرارداد 18 ماهه ست و قراره در تیم زیر 21 ساله های منچستر بازی کنه

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
بنا بر گزارش سایت رسمی باشگاه بن آموس پس از توافق بین دو باشگاه یونایتد و بولتون به طور قرضی راهی این تیم شد . این دروزه بان ۲۴ ساله که مدت یک ماه به بولتون قرض داده شده است و می تواند در غیاب دروازه بان شماره یک بولتون که در تمرینات از ناحیه رباط مچ پا آسیب دیده است کمک بسیاری به این تیم کند . گفتنی است آدم بوگدان دروازه بان شماره یک بولتون که در مقابل لیورپول عملکرد درخشانی داشت به علت مصدومیت بازی تکراری این دو تیم را در جام حذفی از دست خواهد داد .

بن آموس چهار بازی ابتدایی این فصل را به روی نیمکت تیم اصلی سپری کرد کسی که کار خود را با منچستر یونایتد از بازی مقابل میدلزبرو در سال ۲۰۰۸ آغاز کرد و حال پس از سپری کردن دوران قرضی خود در پتربویونایتد ، مولد نروژ ، اولدهام اتلتیکو ، هال سیتی و کارلایل یونایتد باید در بولتون هم تجربه ای تازه کسب کند . البته او شرایط بازی کردن مقابل لیورپول در بازی تکراری جام حذفی را نخواهد داشت.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
این عمر عبد الرحمان رو هم میخریدن بد نبود. تو بازی نیمه نهایی هم باز از اون پاسهای شاهکارش داد
بد نبود؟ عالی بود! اون همه پول سر کاگاوایی دادیم که بازیش مقابل این عمر عبدالرحمان محو بود سطح بازیش خیلی فراتر از سطح آسیاست به تنهایی امارات رو کشید بالا
در طول مسابقات دهها پاس طلایی داد که یکی از یکی قشنگ تر خصوصا بازی امروز اکثر پاسهایی هم که لو می داد بخاطر ضعف هم تیمی هاش بود که یا حرکت نمی کردن یا درگیر نمی شدن
بجای اینکه با پولهای هنگفت راه بیافتن دنبال خرید اسم بازیکنا بد نیست یکم به استعدادها توجه کنن باز دم کلوب گرم که چشمهاش بازه استعدادیابهای باشگاه ما که انگار خواب تشریف دارن

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
متاسفانه مثل اینکه کریک مصدوم شده و 4 هفته دور از میادین خواهد بود.
Louis van Gaal has told MUTV that Manchester United midfielder Michael Carrick is set to miss around four weeks of action with a muscle
مصدومیت کریک رو سایت باشگاه هم تایید کرده.
فن خال جدا شدن فلچر و اندرسون رو یجورایی تایید کرده.
یک مدافع دیگه هم فروختیم: مارنیک ورمیجل 23 ساله.
صحبتهایی از علاقه لاتزیو به چیچاریتو شنیده میشه.
پریرا هم هنوز تمدید نکرده.
دخیا هم هنوز تمدید نکرده.
هوملس رو دوباره بهمون لینک کردن.
دراگوویچ همچنان داره میاد!!

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کلا تیم رفته به خاموشی
نه بازیکن خوب (نه بازیکن اسمی - منظور بازیکنیه که تعصب داشته باشه به باشگاه) جذب شده نه تغییری در استراتژی تیم دیده میشه

تیمهای دیگه با این وضعیت سبقت خواهند گرفت. اول فصل این همه صحبت کوادرادو بود که بیاد منچستر - اخرش هم رفت چلسی
به قول دوستان از نظر استعداد یابی هم که کشک. کلا رفتن تو فاز استعداد سوزی. نمونه اخرش همین پریرا که هنوز هم من بازیشو ندیدم اما تعریف زیاد ازش میشه

تاکتیک هم که همون سیستم 3-5-2 هست و بعیده فان خال تغییرش بده
بازیکنای اسمی هم که جذب شده اصلا در حد و اندازه های سابق خودشون نبودن
دی ماریا - فالکائو

برای ترمیم خط دفاع هم چاره ای اندیشیده نشده.
از اون طرف تنها روند رو به رشد تیم روند حفظ تعداد مصدوم ها بوده

کلا با این وضع اینده روشنی متصور نیست.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یادتون میاد که چند روز پیش گفتم که کوین دبروین (Kevin De Bruyne) رو به تیممون لینک کردن؟؟؟
تو بازی که چند دقیقه پیش تمام شد، بایرن رو نابود کرد این پسر 23 ساله، فوق العاده بازی کرد...
البته ظاهرا بازیکن چلسی هستش و قرضی داره برای ولفسبورگ بازی میکنه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
به گزارش سایت رسمی باشگاه صادق الفتوری با قراردادی ۱۸ ماهه به تیم تحت هدایت وارن جویس یعنی رزو های یونایتد پیوست .
این مدافع راست سابق تیم سالفورد سیتی ۲۰ سال سن دارد و کارش را در این باشگاه شمالی نزدیک به یک ماه پیش شروع کرد اما در مدت حضور موقت یک هفته ای خود در کمپ تمرینی یونایتد توانست تاثیر گذار باشد و قراردادی دائم با این باشگاه عقد کند .

“صادقانه بگویم ، برای من رویایی بود که به حقیقت پیوست . باید از باشگاه سالفورد سیتی بابت فرصتی که به من دادند و اعتمادی که به من داشتند تشکر کنم ، طبیعتا به آینده و اتفاقاتی که در آن رخ خواهد داد فکر میکنم ، شانس حضور در منچستر یونایتد . باورم نمی شود . “

این مدافع اهل لیبی است و برادرش هم اکنون در عضویم تیم برنلی می باشد . خود او نیز سابقه حضور در منچسترسیتی را نیز دارد .

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
به گزارش سایت رسمی باشگاه صادق الفتوری با قراردادی ۱۸ ماهه به تیم تحت هدایت وارن جویس یعنی رزو های یونایتد پیوست .
این مدافع راست سابق تیم سالفورد سیتی ۲۰ سال سن دارد و کارش را در این باشگاه شمالی نزدیک به یک ماه پیش شروع کرد اما در مدت حضور موقت یک هفته ای خود در کمپ تمرینی یونایتد توانست تاثیر گذار باشد و قراردادی دائم با این باشگاه عقد کند .

“صادقانه بگویم ، برای من رویایی بود که به حقیقت پیوست . باید از باشگاه سالفورد سیتی بابت فرصتی که به من دادند و اعتمادی که به من داشتند تشکر کنم ، طبیعتا به آینده و اتفاقاتی که در آن رخ خواهد داد فکر میکنم ، شانس حضور در منچستر یونایتد . باورم نمی شود . “

این مدافع اهل لیبی است و برادرش هم اکنون در عضویم تیم برنلی می باشد . خود او نیز سابقه حضور در منچسترسیتی را نیز دارد .

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1200843&title=فان-خال:بازيکن-جديد-نمي-خريم

هرچی تا حالا این آقا گفته برعکسش در امده خخخخخخخ
این خبر برای دو سه روز قبل از خرید هست

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1200843&title=فان-خال:بازيکن-جديد-نمي-خريم

هرچی تا حالا این آقا گفته برعکسش در امده خخخخخخخ
این خبر برای دو سه روز قبل از خرید هست
داداش این رو که واسه تیم رزروها خریدن و خودش هم میدونه که راهیابیش به تیم اصلی خیلی سخته.
ولی لامصب عجب اسم باحالی داره : الفیتوری
تلفظ این هم مثل اون بازیکن بود فکر کنم فقولی! باحاله:D
راستی لازم به ذکره که قیافش هم کپی اسمالینگه! شاید برادر اسمال باشه الکی خودش رو لیبیایی جا زده!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دیگه کارمون به جایی رسیده که با خرید یه بازیکن آماتور اینقدر خوشحال میشیم؟؟؟!!!!!!
استروتمن هم که انگار دوباره جراحی میشه و باید گفت اگه به بازیهای آخر فصل هم برسه هیچی از بازیش مشخص نمیشه!! پس خریدش دقیقا یه چیزی شبیه فالکائو میشه...(یه ریسک بزرگ، چیزی که الان اصلا تیم بهش نمیتونه فکر کنه ریسک کردن هستش)
بازیکنهای دیگه ای هم که به تیم لینک شدن یا ارزش خرید ندارن(هوملز) و یا اصلا ممکن نیستن(بیل و رویس)، بازیکنهای آینده دار و تاپمون هم در اندیشه رفتن از تیم هستن من یکی که هیچ آینده ای واسه تیم نمیبینم...
راستی دراگوویچ هم انگار داره سر از اینتر در میاره معین جان...
در مصاحبه ای که گل با فن خال داشته، ازش در مورد دخیا پرسیدن که ممکنه به رئال بره و اون هم این جواب رو داده که ما میخوایم دخیارو نگه داریم ولی در فوتبال همه چیز ممکن هستش، تو گفتی و من هم باورم شد، مثل خیلی چیزهای دیگه ای که گفتی از اول فصل...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب فکر میکنم پوگبا خیلی واضح گفته که دیگه داره به اسپانیا فکر میکنه!!!:
It's thanks to Llorente that I'm learning Spanish
در مصاحبه ای اعلام کرده که داره از یورنته اسپانیایی یاد میگیره!!!!...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خوب فکر میکنم پوگبا خیلی واضح گفته که دیگه داره به اسپانیا فکر میکنه!!!:
It's thanks to Llorente that I'm learning Spanish
در مصاحبه ای اعلام کرده که داره از یورنته اسپانیایی یاد میگیره!!!!...
سخته مقابل پیشنهادهای کلان رئال بازیکنی بتونه مقاومت کنه از طرفی سیاست باشگاه رئال هم همینه دنبال بهترین هاست و در این کار تقریبا همیشه موفق بوده
واسه دخیای ما هم دندون تیز کردن با توجه به اسپانیایی بودنش هم سخته بشه نگهش داشت
توی یه چند تا از رسانه و خبرگزاریهای انگلیسی شایعه شده بود که رئال می خواد دخیا رو بصورت آزاد به دست بیاره اینکه دخیا هنوز هم حاضر به تمدید قرارداد نشده یکم به این شایعات قوت می بخشه که در این صورت حسابی از رئال رو دست می خوریم

بالا