برگزیده های پرشین تولز

مشکل افت شدید بازدید!اگه کسی میتونه کمک کنه بیاد داخل

ho3inn

Registered User
لایک‌ها
49
سلام دوستان

حدود یک هفته پیش من یک سایت خریداری کردم.
اما طی چند روز بعد بازدید از 4000 آی پی به 800 آی پی رسیده و گوگل سایت از 3000 به 350 رسیده! تا الان که عصر روز شنبه هست!
تنها کار خاصی که انجام دادم این بود که قالب سایت رو عوض کردم.و اینکه صاحب دامنه که دامین رو انتقال نداده بودن روز 4شنبه گذشته اشتباهی dns رو واسه 1 ساعت برداشته بودن که بعد درست کردن.
کسی از دوستان میدونه یا میتونه این مشکل چیه و حلش کنه؟(با هزینه)
ممنون میشم اگه کسی بتونه همینجا اعلام کنه تا من جزئیات بیشتری در اختیارش قرار بدم.ممنون

ho3inn

Registered User
لایک‌ها
49
ورودی ها همون ورودی های قبلی هست

فقط تعدادش کمتر شده

اگه قالب رو به همون قالب قبل برگردونم درست میشه ؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
از وب مستر به بخش کرول برید و ارور های ان رو در زمان اشاره شده پیدا کنید همزمان روند و شتاب کرول رو در بخش سایت مپ در وب مستر مشاهده کنید شتاب کرول در زمان های فوق چه جوری بوده کم شده یا افزایش داشته ارور های سمت سرور رو هم کشف کنید در نهایت امیدوارم مشکل هرچه زودتر برطرف بشه

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
سایت رو تو گوگل وبمستر ثبت کنین و نمودار ورودی رو چک کنین ببینین اون نمودار ثابته یا پایین اومده؟
اگه نمودار ثابت باشه فروشنده ورودی گوگل فیک بهتون میفرستاده یعنی کلاه سرتون گذاشته که اینکار خیلی سادس

ولی اگه نمودار افت کرده مطلبی که ورودی گوگل بالایی داشت رو چک کنین شاید اومده پایین یا ...

چون این اتفاق برا من افتاده عکس یه بازیگرو گذاشته بودم اون عکس اولین نتیجه بود و منم روزی از اون عکس بالای هزار تا ورودی می گرفتم تا اینکه یه سایتی با رتبه بالاتر از من اون عکسو گذاشت کلا عکس من از نتایج حذف شد و ورودی من هزار تا کم شد !
نتیجه رو چک کن بگو

ho3inn

Registered User
لایک‌ها
49
سایت رو تو گوگل وبمستر ثبت کنین و نمودار ورودی رو چک کنین ببینین اون نمودار ثابته یا پایین اومده؟
اگه نمودار ثابت باشه فروشنده ورودی گوگل فیک بهتون میفرستاده یعنی کلاه سرتون گذاشته که اینکار خیلی سادس

ولی اگه نمودار افت کرده مطلبی که ورودی گوگل بالایی داشت رو چک کنین شاید اومده پایین یا ...

چون این اتفاق برا من افتاده عکس یه بازیگرو گذاشته بودم اون عکس اولین نتیجه بود و منم روزی از اون عکس بالای هزار تا ورودی می گرفتم تا اینکه یه سایتی با رتبه بالاتر از من اون عکسو گذاشت کلا عکس من از نتایج حذف شد و ورودی من هزار تا کم شد !
نتیجه رو چک کن بگو
سلام داداش ممنون از جوابت چک کردم یکی از مطالبی که تو گوگل لینک اول بود رفته صفحه 5 گوگل متاسفانه

با چند نفر که صحبت کردم گفتن که بخاطر تعویض قالبت بوده که این اتفاق افتاده و قالبو به حالت قبل برگردوندم بازم به حالت قبل برنگشت
شما میتونی کمکی کنی تو این زمینه؟

ho3inn

Registered User
لایک‌ها
49
درود
از وب مستر به بخش کرول برید و ارور های ان رو در زمان اشاره شده پیدا کنید همزمان روند و شتاب کرول رو در بخش سایت مپ در وب مستر مشاهده کنید شتاب کرول در زمان های فوق چه جوری بوده کم شده یا افزایش داشته ارور های سمت سرور رو هم کشف کنید در نهایت امیدوارم مشکل هرچه زودتر برطرف بشه

داداش درست منظورت رو نفهمیدم که باید چیکار کنم!

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
اگر سایت در وب مستر تولز ثبت شده شما از وب مستر از طریق ستون کناری به قسمت Crawl برید بعدش از منوی که باز می شه Crawl Errors رو ببینید چه ارور های داده تاریخ هم چک کنید نوع و شماره ارور یا ارور ها هم ببینید با زمانی که این مشکلات شروع شد تاریخاش می خونه یا نه قبلش بوده بعدش بوده همونجا Not found رو هم ببینید داستانش چه جوریه تعدادش تاریخش بعدش به Crawl Stats برید هر سه چارت امار رو بررسی کنید شیب صعودی بوده یا سقوط کرده ناگهانی پایین اومده بالا رفته
مرحله بعد ار همون ستون کناری به Sitemaps برید ارور داده یا نه اخرین چک پوینت سایت مپ یا سایت مپای سایت شما تاریخش کی بوده
بعد از بررسی همه اینها امیدوارم سرنخ مشکل پیدا بشه بعدش می تونید نسبت به رفعش اقدام کنید

ho3inn

Registered User
لایک‌ها
49
اگر سایت در وب مستر تولز ثبت شده شما از وب مستر از طریق ستون کناری به قسمت Crawl برید بعدش از منوی که باز می شه Crawl Errors رو ببینید چه ارور های داده تاریخ هم چک کنید نوع و شماره ارور یا ارور ها هم ببینید با زمانی که این مشکلات شروع شد تاریخاش می خونه یا نه قبلش بوده بعدش بوده همونجا Not found رو هم ببینید داستانش چه جوریه تعدادش تاریخش بعدش به Crawl Stats برید هر سه چارت امار رو بررسی کنید شیب صعودی بوده یا سقوط کرده ناگهانی پایین اومده بالا رفته
مرحله بعد ار همون ستون کناری به Sitemaps برید ارور داده یا نه اخرین چک پوینت سایت مپ یا سایت مپای سایت شما تاریخش کی بوده
بعد از بررسی همه اینها امیدوارم سرنخ مشکل پیدا بشه بعدش می تونید نسبت به رفعش اقدام کنید

سلام داداش چک کردم

فروشنده سایت در زمان فروش سایت و قبل از اینکه من سایت رو در وب مستر ثبت کنم اقدام به عملی غیر مردانه کرده بود و کیووردهایی که از گوگل ورودی های بیشتر رو داشته در سایت سرچ و صفحه ی مورد نظر رو در قسمت remove url قرار داده بود و اونا رو از ایندکس گوگل حذف کرده بود که من با کمک دوستم یوز aytayweb مشکل رو حل کردم و بازم به صدر گوگل اومدم و از ایشون و تمام دوستان نهایت تشکر رو دارم بازم ممنون....

بالا