برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
بازیکنهای دیگه ای هم که به تیم لینک شدن یا ارزش خرید ندارن(هوملز) و یا اصلا ممکن نیستن(بیل و رویس)، بازیکنهای آینده دار و تاپمون هم در اندیشه رفتن از تیم هستن من یکی که هیچ آینده ای واسه تیم نمیبینم...
رویس نیم فصل دیگه قراردادش با دورتموند تمام میشه!
اگر تمدید نکنه؛ رئال که نیازی نداره، بارسا محروم از خرید هست و بایرن هم که رسما گفت نیازی نداره! تیمهای دیگه هم هیچکدوم به اندازه ی منچستر در حقوق دادن به بازیکن دست و دلباز نیست!
نمیشه پیش بینی کرد ولی محتمل ترین تیم همین منچستر هست!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
رویس نیم فصل دیگه قراردادش با دورتموند تمام میشه!
اگر تمدید نکنه؛ رئال که نیازی نداره، بارسا محروم از خرید هست و بایرن هم که رسما گفت نیازی نداره! تیمهای دیگه هم هیچکدوم به اندازه ی منچستر در حقوق دادن به بازیکن دست و دلباز نیست!
نمیشه پیش بینی کرد ولی محتمل ترین تیم همین منچستر هست!
خوب شاید رئال اونقدر نیاز بهش نداشته باشه و بارسا هم تعطیل باشه، ولی مطمئن هستم که رئال فرصت خریدش رو از دست نمیده، چلسی عملا با خرید کوادرادو و علاقش به داگلاس نشون داده که به دنبال رویس نیست، ولی سیتی 100 درصد رویس رو میخواد...
بایرن هم فیلم بازی میکنه...
اما رویس فکر نمیکنم علاقه ای به اومدن به یونایتد داشته باشه...
سخته مقابل پیشنهادهای کلان رئال بازیکنی بتونه مقاومت کنه از طرفی سیاست باشگاه رئال هم همینه دنبال بهترین هاست و در این کار تقریبا همیشه موفق بوده
واسه دخیای ما هم دندون تیز کردن با توجه به اسپانیایی بودنش هم سخته بشه نگهش داشت
توی یه چند تا از رسانه و خبرگزاریهای انگلیسی شایعه شده بود که رئال می خواد دخیا رو بصورت آزاد به دست بیاره اینکه دخیا هنوز هم حاضر به تمدید قرارداد نشده یکم به این شایعات قوت می بخشه که در این صورت حسابی از رئال رو دست می خوریم
خوب یکی از دوستان به من گفت که چرا منچستر نتونه بازیکناشو نگه داره؟؟؟ واقعا برای خود من هم سوال شد، ما رونالدو رو بخاطر مشکلات مالی وعلاقه خود رونالدو به رئال از دست دادیم، ولی هیچ دلیلی نمیبینم که ما دخیارو از دست بدیم، مگه اینکه سوء مدیریت و خرابکاری مربی باشه...
نه مشکل مالی داریم و نه مشکل تراکم دروازه بان تاپ...
پوگبا رو هم اگه از منچستر متنفر نبود، هیچ دلیلی نمیدیدم که نتونیم بخریمش...
بازی امروز رو جایی پخش نمیکنه؟؟؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
United team to face Leicester (kick-off 15:00 GMT): De Gea, Valencia, Jones, Rojo, Shaw, Blind, Januzaj, Di Maria, Rooney, van Persie, Falcao. Subs: Valdes, McNair, Smalling, Fellaini, Herrera, Mata, Wilson. (soccerball)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
United team to face Leicester (kick-off 15:00 GMT): De Gea, Valencia, Jones, Rojo, Shaw, Blind, Januzaj, Di Maria, Rooney, van Persie, Falcao. Subs: Valdes, McNair, Smalling, Fellaini, Herrera, Mata, Wilson. (soccerball)
همین الان اومدم بذارمااا!
بهترین ترکیبی که از اول فصل تو ذهنم بود همینه! امیدوارم جواب بده

Sent from my XT910 using Tapatalk

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
همین الان اومدم بذارمااا!
بهترین ترکیبی که از اول فصل تو ذهنم بود همینه! امیدوارم جواب بده

Sent from my XT910 using Tapatalk
اصلان بنظر من این بهترین ترکیب نیست! نظر من اینه که یکی از مهاجمها کم بشه و بجاش هررا کنار بلیند بازی کنه. یعنی 4231

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اصلان بنظر من این بهترین ترکیب نیست! نظر من اینه که یکی از مهاجمها کم بشه و بجاش هررا کنار بلیند بازی کنه. یعنی 4231
تصحیح میکنم دوست داشتنی ترکیب واسه من اینه :p
البته معین نگاه کن الان بلیند عقب بازی کنه، یانوزای و دی ماریا وینگ، رونی شماره 10، دو رابین و فالکائو هم جلو خوبه ها!
4132 میشه، گل که بزنیم میشه یه مهاجم کم کنه هررا رو بیاره تو

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دقیقا همینو میخواستم بنویسم!!!!!!
اصلا هافبک تو زمین نیست!!!!!!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610