برگزیده های پرشین تولز

سایتهای معتبر فروش کارت شارژ و مورد تایید

starv

Registered User
لایک‌ها
35
سایت خود بانکی که حساب داری معتبرتر هست + سایت خود اپراتور

ramezan2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرکت رایانمهر خرید اینترنتی شارژ از وب سایت های ذیل را تأیید می نماید و مسئولیت خرید از آنها را به عهده می گیرد.
لطفا تنها از این فروشگاها خرید کنید و به هر وبسایتی اعتماد نکنید :rolleyes:

لیست این فروشگاهها عبارتند از:

kartsharzh.com

ramzche.ir

eCharge.ir

gsmCharge.com

iran3ell.net

Charge.Cloob.com

recharge.ir

barbodcharge.com

operator.ir

ekart.ir

hamraheaval24.com

sharj.ir

charge.payamsara.com

carti.ir

4sharj.com

esharge.com

irancell24.com

ircharge.mobi

charge.niksalehi.com

98pars.com

chargeiran.ir

sharj724.com

charge.Ir-tci.org

tsharj.com

newcharge.ir

toopcharge.com

mtncharge.com

taliya24.com

sharj24.ir

mhcharge.com

echargeir.com

msharj.com

mciirancell.com

chargeha.com

asansharj.com

SamanCharge.com

bo2sharj.com

behcharge.com

hamrahcharge.com

goodcharge.com

charge.niazerooz.com

irancharge.com

wecharge.ir

hamrahto.com

oxincharge.com

tcharge.ir

charge.persiantools.com

chargestan.com

takCharge.com

ir-sharj.com

no-charge.ir

taksharj.com

irazar.ir

echargeshop.com

abrcharge.com

sitap24.com

sharjkonid.com

sharjfa.com

tehrancharge.com

sharjcell.ir

sellcharge.com

cartsharj.net

cellCharge.ir

hitcharge.ir

charge.porseshkadeh.com

asancharge.com

zarcharge.com

echarge.p30city.net

charge.behtarin.com

charge.efinder.ir

echargecell.com

ekramcharg.com

echargeonline.ir

charge.absharan.com

supportgsm.com

sogmad.com

iransharzh.ir

mcishop.com

kiafilm.net

charge.laptopir.com

magicsharj.com

charge.namadineh.com

chargemobile.ir

ariyacharge.ir

irancell.bz

24kart.ir

eshelcharge.com

charge.iranvij.ir

sharj98.ir

irmeta.net

qsharj.com

3sharj.com

pcharge.ir

simsharj.com

09123456789.com

mcirancell.com

123charge.ir

bcharge.ir

bodosharj.com

charge.irangan.com

iransharge.com

hamrahcharge.ir

csharjh.com

irancell-mci.com

chargeonline.ir

emobilecharge.ir

charge.dahbist.com

comecharge.com

mcicharge.ir

charge.phalls.com

charge-mobile.com

echarge.iranwebmoney.com

chargekade.com

zahedan-charge.com

parsicharge.com

charge24.ir

mob-charge.com

persiansharj.com

irecard.com

rapidcharge.com

charge.net20.ir

charge.helpfa.com

allcharge.ir

irancell-mci-tallia-charge.com

shopcharge.com

nasircharge.ir

mobsharj.com

charge.arya-web.com

irancellmci.com

mecharge.ir

persiancharge.com

ebbig.com

chaarger.com

charge9.com

charge-hamrah.com

golkoochik.com

onlinecharge.org

mobi-charge.ir

asiacharge.com

1charge.ir

e-paycharge.com

aradcharg.com

axez1.com

pasiniccharge.com

http://rayanmehr.co.ir/محصولات-و-خدمات/ای-شارژ/معرفی-سایت-های-شارژ.aspx

ramezan2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
سایت فروشگاه شارژ رمزچه هم از نمایندگان رسمی شرکت رایانمهر میباشد لطفا به لیست سایت های معتبر فروش شارژ اضافه نمایید
ramzche.ir

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام
دوستان شرمنده من یک سوال دارم ببخشید اینجا میزارم یک سوال در رابطه با این فروشگاه های شارژ و پرداخت قبض بود اگر برای مثلا شارژ 5 هزار تومانی فروشکاه 100 تومان سود داره برای پرداخت قبض چطوری هست مثلا طرف که میاید قبض خود را در سایت شما پرداخت میکنه به قیمت پرداختی روی قبض پول پرداخت میکنه پس سود فروشگاه چی میشه چه کسی باید سود بده امیدوارم نگید که سود به پول قبض اضافه میشه چون طرف دیگه نمیاید از طریق درگاه فروشگاه قبض را پرداخت کنه میره سراغ بانک خودش؟لطفا و خواهشا راهنمایی کنید و
اگر دوستان اسکریپ فقط پرداخت قبض دارند من خریدارم

ممنون

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
سلام
دوستان شرمنده من یک سوال دارم ببخشید اینجا میزارم یک سوال در رابطه با این فروشگاه های شارژ و پرداخت قبض بود اگر برای مثلا شارژ 5 هزار تومانی فروشکاه 100 تومان سود داره برای پرداخت قبض چطوری هست مثلا طرف که میاید قبض خود را در سایت شما پرداخت میکنه به قیمت پرداختی روی قبض پول پرداخت میکنه پس سود فروشگاه چی میشه چه کسی باید سود بده امیدوارم نگید که سود به پول قبض اضافه میشه چون طرف دیگه نمیاید از طریق درگاه فروشگاه قبض را پرداخت کنه میره سراغ بانک خودش؟لطفا و خواهشا راهنمایی کنید و
اگر دوستان اسکریپ فقط پرداخت قبض دارند من خریدارم

ممنون

دوست عزیز سود قبض برای فروشگاه های رایانمهر 30 تومن هست.به ازای هر قبض با هر مبلغی.
این 30 تومن کارمزد جایی هست که باهاش قبض پرداخت میشه.پرداخت قبض با عابر بانک ها و ... هم به همین شکل هست.درصدی از مبلغ قبض که کمتر از 4درصد میشه و یا ممکنه به طور ثابت محاسبه یشه، به کسی که طرف قرارداد با سازمان مربوطه هست (آب ، گاز و ...) داده میشه.این سود توی همون مبلغ قبض گنجانده شده.مثل شارژ که 2000 تومن فروخته میشه و 2درصش میشه سود.قبض هم 30 تا تک تومنی.
درباره اسکریپت هم شما کلا سوالت اشتباست.همه چی که اسکریپت نیست.من کلا نمیتونم درک کنم اینکه میگن اسکریپت یعنی چی.اما اگه منظور شما تکه کد یا بستری هست که بشه باهاش قبض پرداخت کرد چنین چیزی وجود نداره.مگه با 4 خط کد میشه به سازمان آب وصل شد؟ مگه با کد و طراحی وب سایت، شما با سازمان ها قرارداد می بندید؟وقتی طرف شناسه قبض رو میزنه شما باید مبلغ رو به کاربر بگید.مبلغ هم باید از سازمان مربوطه اون قبض دربیارید که شما دسترسی ندارید.این کار بعد از عقد قرار داد با سازمان ها انجام میشه که اونها یه وب سرویس میدن.

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
دوست عزیز سود قبض برای فروشگاه های رایانمهر 30 تومن هست.به ازای هر قبض با هر مبلغی.
این 30 تومن کارمزد جایی هست که باهاش قبض پرداخت میشه.پرداخت قبض با عابر بانک ها و ... هم به همین شکل هست.درصدی از مبلغ قبض که کمتر از 4درصد میشه و یا ممکنه به طور ثابت محاسبه یشه، به کسی که طرف قرارداد با سازمان مربوطه هست (آب ، گاز و ...) داده میشه.این سود توی همون مبلغ قبض گنجانده شده.مثل شارژ که 2000 تومن فروخته میشه و 2درصش میشه سود.قبض هم 30 تا تک تومنی.
درباره اسکریپت هم شما کلا سوالت اشتباست.همه چی که اسکریپت نیست.من کلا نمیتونم درک کنم اینکه میگن اسکریپت یعنی چی.اما اگه منظور شما تکه کد یا بستری هست که بشه باهاش قبض پرداخت کرد چنین چیزی وجود نداره.مگه با 4 خط کد میشه به سازمان آب وصل شد؟ مگه با کد و طراحی وب سایت، شما با سازمان ها قرارداد می بندید؟وقتی طرف شناسه قبض رو میزنه شما باید مبلغ رو به کاربر بگید.مبلغ هم باید از سازمان مربوطه اون قبض دربیارید که شما دسترسی ندارید.این کار بعد از عقد قرار داد با سازمان ها انجام میشه که اونها یه وب سرویس میدن.
سلام
ممنون از شما جوابتان خیلی خیلی کامل بود و جای تشکر زیاد داره
در مورد اسکریپ هم باید عرض کنم من هم خودم مفهوم افزونه و اسکریپ در ورد پرس را تا چندی قبل نمیتونستم بفهم و اینکه در دانشگاه ما اصلا زبانهای برنامه نویس میخوندیم و وردپرس نبود
در حقیقت باید گفت که اسکریپ یک برنامه کوچکی هست که کار خاصی را به تنهای انجام میده و روی هاست نصب میشود بدون اینکه شما از برنامه های مدیریت محتوا (مثل وردپرس یا جمولا )
استفاده کنید حالا ممکنه به زبان php یا asp.net و.... ساخته شده باشد
اما افزونه یا Plugins همه مشابه اسکریپ هست با این تفاوت که شما وردپرس را نصب کردی و در داخل وب سایت شما یک کار خاصی را انجام میدهد مثلا امار بازدید سایت را میدهد و....
در مورد قیمت قبض و اینکه بعد از دادن شماره شناسه قبض استعلام قیمت میشود من توی اینترنت نتونستم وافعا بفهمم مرکز استعلام قیمت که کدها فرستاده میشود کجا هست فکر کردم همه قبض ها از یکجا استعلام میشود اما اینجوری که شما فرمودید پس برای هر قبض باید به سازمان مربوطه کدها ارسال بشود و همچنین با قرارداد با سازمان مربوطه

بازهم با تشکر فراوان از شما که اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار میدهید امیدوارم دوستان دیگه هم از دانش شما بهر ببرند

javad_90b

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
116

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
اشتباه رایج همه:
اولا رایانمهر بیش از 2000 نماینده داره که همگی معتبرن.دوما شرکت های دیگه که نمایندگی میدن سایتای نماینده هاشون هم تعدادشون سرجمع بالای 10 هزارتا میشه که همگی معتبرن.
برای تهیه شارژ فقط از سایت های فروش کارت شارژ این شرکتها تهیه کنید.نه بانک ها و موسسات بزرگ مثل 733 و حتی نه از خود این شرکت ها.چرا؟
چون این مووسسات به اندازه کافی پولدار هستند و جاافتاده.یعنی چی همش میگید بانک معتبره؟مگه اون بدبختی که نمایندگی شارژ گرفته نا معتبره؟مگه اصلا می تونه دزدی کنه؟ میخواید از بانک ها بخرید که توی جیب بانک ها بره؟
چرا از سایت های ضعیف و این سایت های زیر مجموعه و نماینده (که رایانمهر برای نماینده های USSD کد هم گذاشته) نخرید؟ از این ها بخرید که قشر ضعیف تر کشور، تقویت بشه.
این سایت های نماینده به همون اندازه سایت های نمایندگی دهنده و سایت بانک ها و موسسات مولتی میلیاردر معتبر هستند.چی علکی بهونه اعتبار و اعتماد میارید؟فرق این سایت ها اینه که پول ندارن پشت هم توی تلویزیون تبلیغ کنن یا شعبه فیزیکی ندارن در سطح شهر؟
ما که 60 ساله نیستیم.نسل جدید نباید از این حرفا بزنه.دروازه پرداخت که دارن.یو اس اس دی که دارن.پشتیبانی که دارن پس دیگه مشکل چیه!!همین تفکر رو دارید که قیمت خودروی از رده خارج کشور ما اینقدره دیگه

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
همه معتبرند ولی قدیمی ها پردرآمد

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
برای بازاریاب که سودش از پاپ آپ هم کمتره درآمدش برای بازاریاب اینقدر کمه که سقف برداشت فقط 1000 تومن هست!

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
این سایت هم برای خرید شارژ معتبره
شارژ رایتل - خرید شارژ رایتل
آقای محسن مدیر ماهان شارژ راست میگه
سایت های کارت شارژ که نمایندگی گرفتن هم معتبرن و دلیلی برای کلاهبرداری ندارند
خودم را مثال میزنم : من اومدم از شرکت ایویز ( شرکت ایویز هم به اندازه رایانمهر معتبر هست و الان فروشگاه های بزرگی مانند
فروشگاه شارژ سایت دانلود ها- ورزش 3 و ... را پشتیبانی میکنه ) نمایندگی گرفتم و به سلیقه خودم یه فروشگاه طراحی کردم
هدف من اینه که مشتری جذب کنم و هر چقدر امکاناتی که ارائه میدم قوی تر بشه مشتری هام بیشتر خرید میکنند
وقتی که بیام فرضا کلاهبرداری کنم بعد چند بار خرید سایتم میوفته سر زبونها و به عنوان کلاه بردار شناخته میشم
...به نظر من بانک ها اون قدری درآمد دارند روزانه که اصلا چشمشون به فروش کارت شارژ نیست و فقط برای تکمیل خدمات
کارت شارژ میفروشن
اما وقتی منی که کل سرمایه زندگیم را دارم خرج فروشگاه کارت شارژ میکنم از سایتم خرید نشه و مردم برن از بانک
خرید کنند صدمه جبران ناپذیری به من میخوره و وضعم از اینی که هست بدتر میشه
بالا