برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام
بنده از Turbobit چندين پارت گرفتم ولی يکی از پارت ها روی 96 درصد گير کرد و يک گيگ از حجم خريداری شده تلف کرد! اين در حالی که در تلاش دوّم همان پارت مانند ديگر پارت ها 100 درصد بارگيری شد. لطفا رسيدگی فرماييد.
سلام
لطفا نام کاربری تون رو ارسال کنید.

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
با سلام
بنده از Turbobit چندين پارت گرفتم ولی يکی از پارت ها روی 96 درصد گير کرد و يک گيگ از حجم خريداری شده تلف کرد! اين در حالی که در تلاش دوّم همان پارت مانند ديگر پارت ها 100 درصد بارگيری شد. لطفا رسيدگی فرماييد.

مشکل حل شد با تشکر از پيگيری شما.

ak 47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
mux.jpg

ابزاری برای " ترکیب کردن فایلهای صدا و تصویر مستقیم شده از یوتیوب " در فایل منیجر فایل گیر اضافه شد.
کاربرد این ابزار برای دانلود کیفیت هایی از ویدئوهای یوتیوب هست که معمولا ویدئوهای بدون صدا هستند، مثل کیفیتهای 1080p و بالاتر و همینطور کیفیت 480p
اکنون با کمک این ابزار می توانید فایل کامل صوتی تصویری را برای این کیفیتها در پنلتان بصورت رایگان تولید کنید و سپس آن را دانلود کنید.
البته می بایست هر دو فایل صدا و ویدئوی بدون صدا را از قبل در پنلتان مستقیم کرده باشید و سپس از این ابزار برای ترکیب این دو فایل استفاده کنید.
دستتون درد نکنه
خیلی احتیاج بود یه لینکو با همین روش (4k)هم بود مستقیم کردم
صدا و تصویر کاملا هماهنگ بود

fortaleza

Registered User
لایک‌ها
17
نمیدونم چرا ولی جدیدا سرعت سرورهای فایلگیر به طرز عجیبی پایین اومده
از آی پی داخل نهایتا میتونم با سرعت 10 کیلوبایت دانلود کنم. عملا اگه برم از همون سرورهای مبدا دانلود کنم به صرفه تر هست.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
نمیدونم چرا ولی جدیدا سرعت سرورهای فایلگیر به طرز عجیبی پایین اومده
از آی پی داخل نهایتا میتونم با سرعت 10 کیلوبایت دانلود کنم. عملا اگه برم از همون سرورهای مبدا دانلود کنم به صرفه تر هست.
ما که هیچ گونه محدودیتی نذاشتیم و مشکل کندی هم اصلا نداره فایل گیر.
مطمئنا مشکل از اینترنتتون هست که سرعتش نسبت به بعضی دیتاسنترهای خارج از ایران کند شده، سایت فایل گیر در دیتاسنتر مشهور لیزوب (لوکیشن آلمان) قرار داره، لینک زیر لینک تست سرعت خود دیتاسنتر لیزوب هست:
http://mirror.de.leaseweb.net/speedtest/100mb.bin
اگر سرعتتون برای دانلود این لینک هم پایین هست مسلما سرویس دهنده اینترنتتون فعلا مشکل داره.

hojje

Registered User
لایک‌ها
33
سلام و خسته نباشید

سرعت مستقیم کردن از یوتوب فاجعه شده :(:(:(

لطفا پیگیری کنید

نام کاربریمم hojje

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام و خسته نباشید

سرعت مستقیم کردن از یوتوب فاجعه شده :(:(:(

لطفا پیگیری کنید

نام کاربریمم hojje
سلام
یوتیوب سررورهای بسیار زیادی داره، ممکن هست بعضی اوقات بعضی سرورهاش از مبداء دچار مشکل افت سرعت موقتی بشن.
در هر صورت سرعت انتقال هر فایل به فایل گیر فقط به سرعت سرور مبداء میزبان اون فایل بستگی داره.
با سپاس

nersy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چند روزه نمیتونم وارد سایت بشم
همش میگه اعداد تصویر رو درت وارد نکردیلبالو گیلاس میچینه یا سایت مشکل پیدا کرده
یه نگاه به لاگ من بندازین لطفا
ممنون
نام کاربری : nersias

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
من چند روزه نمیتونم وارد سایت بشم
همش میگه اعداد تصویر رو درت وارد نکردیلبالو گیلاس میچینه یا سایت مشکل پیدا کرده
یه نگاه به لاگ من بندازین لطفا
ممنون
نام کاربری : nersias
سلام
تست کنید ببینید اگر با یک وی پـی ان یا فیلتــرشکن می تونید وارد سایت بشید، مطمئنا مشکل از سرویس دهنده اینترنتتون هست، با پشتیبانی سرویس دهنده اینترنتتون تماس بگیرید و ازشون پاسخ بخواهید، اونها باید مشکل رو شناسایی و رفع کنند، معذرت می خوام، 4 تا آدم ناشی حتما نشستند اینقدر تنظیمات و محدودیت های اینترنت رو انگولک کردند و متوجه نیستند که چه مشکلاتی برای اینترنت کاربر بوجود آوردند، ممکن هست سرویس دهنده اینترنت شما عکسها رو از روی سرور کش که از قبل ذخیره کرده نشون میده و برای همین عکس کد امنیتی واقعی رو به شما نشون نمیده، این می تونه همچین مشکلی برای شما ایجاد کنه.
با سپاس

nersy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اشکال از اینترنت نیست. منزل محل کار و موبایل سه تا منبع جدان که از هیچکدوم نمیشه. همین الان با فایرفاکس امتحان کردم رفت. مشکل از کرومه. میشه بگین چیکار میتونم بکنم؟ غیر از پاک کردن کش؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
اشکال از اینترنت نیست. منزل محل کار و موبایل سه تا منبع جدان که از هیچکدوم نمیشه. همین الان با فایرفاکس امتحان کردم رفت. مشکل از کرومه. میشه بگین چیکار میتونم بکنم؟ غیر از پاک کردن کش؟
اگر فایرفاکس بدون فیلتــرشکن و ... درست بود بله مطمئنا مشکل از مرورگر کرومتون هست.
غیر از پاک کردن کش شما یکبار هم تمام افزونه های نصب شده در کروم رو غیرفعال کنید و تست کنید، اگر درست شد که می بایست بعد دونه دونه افزونه ها رو فعال کنید و هر بار تست کنید تا معلوم بشه کدوم افزونه این اشکال رو ایجاد می کنه، اگر هم کلا با غیرفعال بودن همه افزونه ها مشکل سرجاش باقی هست، بهتر هست این کروم رو کاملا حذف کنید و ورژن جدید کروم رو مجددا نصب کنید.

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.براعیدنوروز تخفیف نمیذلرید؟چیکار کنیم پولامونوبراخرید جمع کنیم؟؟

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
انشاالله

farsicover2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نمیخواستم اینجا بیان کنم ولی چون 2بار ایمیل فرستادم و جوابی ندادید الان اینجا مجبورم بنویسم
بهتر نیست زمانی که یک هاستر رو کامل پشتیبانی نمیکنید اونو وارد لیست هاستهای پشتیبانیتون نکنید؟که من فقط برای استفاده ازین هاست(inclouddrive) از سایت شما حجم خریدم و خوب شد که حجم بیشتری نخریدم.
الان هم بنده از سرویس دهیتون هیچ رضایتی ندارم چون این هاست رو پشتیبانی نمیکنید
وجه پرداختی را برگشت داده
باتشکر

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
نمیخواستم اینجا بیان کنم ولی چون 2بار ایمیل فرستادم و جوابی ندادید الان اینجا مجبورم بنویسم
بهتر نیست زمانی که یک هاستر رو کامل پشتیبانی نمیکنید اونو وارد لیست هاستهای پشتیبانیتون نکنید؟که من فقط برای استفاده ازین هاست(inclouddrive) از سایت شما حجم خریدم و خوب شد که حجم بیشتری نخریدم.
الان هم بنده از سرویس دهیتون هیچ رضایتی ندارم چون این هاست رو پشتیبانی نمیکنید
وجه پرداختی را برگشت داده
باتشکر
سلام
این سایت inclouddrive اتفاقا از همین دیروز بصورت فری تحت ساپورت فایل گیر قرار گرفت.
همواره درخواست ساپورتش رو کاربران داشتند و همیشه پاسخ من به کاربرها این بوده که این سایت در حالت فری سرویس محدودی رو ارائه میده و خیلی از لینکهاش بدون داشتن اکانت پریمیوم قابل دانلود نیست، از طرفی رتبه اش هم فعلا آنقدر ضعیف هست که ارزش نداره اکانت پریمیومش رو بخریم، تا اینکه دیروز به اصرار یکی دو تا از کاربرها که گفته بودند به همون صورت فری ساپورت کنید هم کار ما راه می افته ساپورتش کردیم.
حالا اینکه این باعث شد وقت شما گرفته بشه عذرخواهی می کنم.
لطفا شماره کارتتون رو ارسال کنید تا وجه رو برگشت بزنم.
اما اگر یک مقدار آشنایی با فایل گیر داشتید این اتفاق براتون پیش نمی آمد، توی فایل گیر سایتهایی که بصورت پریمیوم و به خوبی و و بدون هیچ محدویتی ساپورت میشن همونهایی هستند که اسم و لوگوشون در صفحه اصلی فایل گیر دیده میشه، بقیه هاست ها همه بصورت فری ساپورت میشن.
با سپاس

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.بیت شیر مشکل داره؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام.بیت شیر مشکل داره؟
سلام
سایت بیت شیر خیلی وقت هست که تعطیل شده و ظاهر سایتش در حد یک دکور باقی مونده، هیچ لینکی از این سایت برای هیچکس قابل دانلود نیست، همینطور هیچ استفاده دیگه ای از سایتش نمیشه کرد، یعنی نه میشه وارد اکانت شخصی شد و نه فایل درش آپلود کرد.
برای همین یکی دو ماهی هست که از ساپورت خارج شده.

Arsinmzr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بنده 60 گیگ حجم خریداری کردم و 13.87 GB فایل رو مستقیم کردم و الان موجودی اکانت: 19.18 گیگ هست
یهنی الان 46.13 گیگ باید داشته باشم
و به ازای هر دالود یه گیگی که میزدم تقریباپ 4 گیگ از حجمم رو کم میکرد
ممنون میشم رسیدگی کنید و برام درستش کنید

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
بنده 60 گیگ حجم خریداری کردم و 13.87 GB فایل رو مستقیم کردم و الان موجودی اکانت: 19.18 گیگ هست
یهنی الان 46.13 گیگ باید داشته باشم
و به ازای هر دالود یه گیگی که میزدم تقریباپ 4 گیگ از حجمم رو کم میکرد
ممنون میشم رسیدگی کنید و برام درستش کنید
سلام
حتما لینکهاتون از یکی از سایتهای filesmonster یا nitroflare بودند.
این دو سایت با ضریب 4 ساپورت می شوند.
ضرایب هاست ها در قسمت پایین صفحه اصلی فایل گیر درج شده و توضیحاتش در راهنما موجود هست.
با سپاس

بالا