برگزیده های پرشین تولز

شرایط دریافت کارتخوان سیار ؟

vahid__moghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان،
بنده برای استفاده شخصی خودم می خواستم دستگاه کارتخوان سیار داشته باشم، تقریبا تراکنش های بانکیم هم زیاده، جواز خاصی هم ندارم.
میخواستم بدونم که اصلا امکان گرفتن پایانه فروش (پوز) سیار برای هر کسی وجود داره یا خیر ؟
بانکش هم برام مهم نیست، حتی از این شرکت های خصوصی هم باشه برای من تفاوتی نداره

ممنونم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
مهم معدل حساب هست. اگه بالای 20 تومن باشه میدن بهت

vahid__moghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مهم معدل حساب هست. اگه بالای 20 تومن باشه میدن بهت
دوست عزیز بسیاز ممنونم بابت پاسخگویی
اما در مورد معدل 20 یه کم بیشتر توضیح میدید؟
معدل 20 در طی چه مدتی ؟ 3 ماه اخیر ، 6 ماه اخیر ، 1 سال اخیر یا از اول افتتاح حساب؟
این شرایط برای کدام بانکها هست؟ برای همه بانک ها صدق میکنه؟
آیا جواز یا مدرک خاصی نیاز ندارن ؟
کجا شرایطش از همشون ساده تر هست ؟

ممنون

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
دوست عزیز بسیاز ممنونم بابت پاسخگویی
اما در مورد معدل 20 یه کم بیشتر توضیح میدید؟
معدل 20 در طی چه مدتی ؟ 3 ماه اخیر ، 6 ماه اخیر ، 1 سال اخیر یا از اول افتتاح حساب؟
این شرایط برای کدام بانکها هست؟ برای همه بانک ها صدق میکنه؟
آیا جواز یا مدرک خاصی نیاز ندارن ؟
کجا شرایطش از همشون ساده تر هست ؟

ممنون
همینکه حساب جاری داشته باشی کافی هست و خیلی گیر نمیدن. معدل سه ماهه معمولا.

اغلب بانکها همینه ولی سلیقه ای برخورد میشه گاهی. مونده به رییس شعبه.

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
سیار آنتن دهی ش ضعیفه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
کلا گرفتن کارت خوان نیاز به مجوز کسب و ........داره؟؟؟؟؟؟یا فقط حساب دارای گردش خوب داشته باشیم کافیه؟؟؟؟؟؟؟

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
سلام خدمت تمامی اساتید!
برای دریافت کارت خوان سیار شرط اصلی داشتن حساب در همون بانک هستش!
باید بصورت دوره ای یا در ماه حداقل سه بار (میزانش هم تا سقف 1 تومن) حسابتون تراکنش داشته باشین!
برای دریافت هم با مراجعه به بانک مربوطه که در اون حساب دارین! یه فرم دو برگه بهتون داده میشه تا پر کنید!
و یه چک تضمینی (مبلغ 500 تومن) به عنوان وثیقه ازتون دریافت میشه تا در صورت خرابی دستگاه کارتخوان از این چک شما به عنوان دریافت خسارت استفاده میشه!
و بعد حدود 20 روز میتونید برین دریافت کنید! فقط یادتون باشه موقع دریافت حتما بگین سیم کارت دیتای همراه اول براتون ست کنن!
روز اول هم حتما چک کنید بغضا بعضی هاشون ممکنه مشکل داشته باشن! همون موقع تحویل چک کنید!
نکته: همه دستگاه های کارتخوان از کشور چین وارد میشه و تحت نظارت و ساپورت بانک سامان هستش! و هیچگونه فرقی بین کارت خوان های بانک ملی و ملت و ...... نیست فقط
طرح و ظاهرشون فرق دارن و کارایی همه یکسانه!
سوالی بود در خدمتم

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
سلام خدمت تمامی اساتید!
باید بصورت دوره ای یا در ماه حداقل سه بار (میزانش هم تا سقف 1 تومن) حسابتون تراکنش داشته باشین!
برای دریافت هم با مراجعه به بانک مربوطه که در اون حساب دارین! یه فرم دو برگه بهتون داده میشه تا پر کنید!
و یه چک تضمینی (مبلغ 500 تومن) به عنوان وثیقه ازتون دریافت میشه تا در صورت خرابی دستگاه کارتخوان از این چک شما به عنوان دریافت خسارت استفاده میشه!
و بعد حدود 20 روز میتونید برین دریافت کنید! فقط یادتون باشه موقع دریافت حتما بگین سیم کارت دیتای همراه اول براتون ست کنن!
روز اول هم حتما چک کنید بغضا بعضی هاشون ممکنه مشکل داشته باشن! همون موقع تحویل چک کنید!
نکته: همه دستگاه های کارتخوان از کشور چین وارد میشه و تحت نظارت و ساپورت بانک سامان هستش! و هیچگونه فرقی بین کارت خوان های بانک ملی و ملت و ...... نیست فقط
سوالی بود در خدمتم

اضافه بر اینا اینکه جواز کسب و کپی سند مالکیت مغازه یا اجاره نامه نیاز و ضروری می باشد
من برای شرکت بانک پارسیان کار میکردم برای خود بانک پارسیان باید 700 هزار تومن واریز میکردید و برای سایر بانک ها 1 تومن
سیم کارت هم دیتا بود و تا زمانی که من بودم فقط ایرانسل داشت حالا رو نمیدونم ولی قرار بود با همراه اول قرار داد ببنده
کلا آنتن دهی ضعیفی داشت و باتری خوبی هم نداشت!

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
اضافه بر اینا اینکه جواز کسب و کپی سند مالکیت مغازه یا اجاره نامه نیاز و ضروری می باشد.(بله دقیقا دوست عزیز)
من برای شرکت بانک پارسیان کار میکردم برای خود بانک پارسیان باید 700 هزار تومن واریز میکردید و برای سایر بانک ها 1 تومن(قبلا اینطوری بود ولی الان با بخشنامه بانک مرکزی به 500 نومن کاهش پیدا کرده)
سیم کارت هم دیتا بود و تا زمانی که من بودم فقط ایرانسل داشت حالا رو نمیدونم ولی قرار بود با همراه اول قرار داد ببنده(الان قرار داد بستن دوست عزیز)
کلا آنتن دهی ضعیفی داشت و باتری خوبی هم نداشت!(ایرانسل اره برای اینکار خوب نیست ولی همراه اول مشکل رو حل کرده!)
تشکر از دوست عزیز

vahid__moghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان عزیز خیلی ممنونم از پاسخگوییتون
حالا به نظرتون به کدوم بانک یا شرکت مراجعه کنم که مراحل ساده تری داشته باشه ؟
و اینکه حتما باید جواز کسب و سند مالکیت یا اجاره نامه نیاز هست ؟ اگر هیچ یک از اینا موجود نباشه واقعا هیچ راهی نداره ؟ سفته ای چیزی ...
ممنونم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
سلام خدمت تمامی اساتید!
سوالی بود در خدمتم
کی گفته همه کارت خوانها زیر نظر بانک سامان هست؟

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
کی گفته همه کارت خوانها زیر نظر بانک سامان هست؟

سورس و پشتیبانی تمامی کارت خوان ها تحت نظر بانک سامان انجام میشه!
تحقیق بکنید متوجه عرایض بنده میشین!

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
سورس و پشتیبانی تمامی کارت خوان ها تحت نظر بانک سامان انجام میشه!
تحقیق بکنید متوجه عرایض بنده میشین!

تحقیق کردیم و خودمون هم این کاره هستیم دادا:general703:

اینجوری نیست.

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
من که نمیتونم برای اثبات حرفای خودم با شما بحث کنم!
رئیس بانک سامان شهریار تبریز جناب فخری! حدود دو ماه پیش خودشون اینو گفتن حتی نامه رسمی از طرف بانک مرکزی بود که در اون نامه از زحمات بانک سامان تقدیر کرده بودن!
در همین حد اطلاع دارم دوست عزیز!
حتی کارت خوان هایی که از بانک های دیگه برای تعمیر و پشتیبانی میاد رو هم مسولیت ساپورتشو به عهده گرفتن!

Hossein_Salar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یکدستگاه کارتخوان سیار دارم که تا مدتی بهش احتیاج ندارم اگر کسی میخواد کارتخوان را به همراه کارتی که پول بهش میره و رمزش در اختیار ایشون میزارم
09122588921

بالا