برگزیده های پرشین تولز

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
ببخشید یه سوالی برام پیش اومده
الان شما که دارید تو یه سایت خارجی کار می کنید یه جورایی هم برا دشمن ( درسته اصلا کارش ربطی به این حرف ها نداره )
تا حالا فکر کردین کار شما مشکلی داره یا نه؟؟؟؟؟
یا اصلا به این فکر کردین که شاید بچه های اطلاعات کار های شما رو پیگیری کنه؟؟؟؟؟
((( از این رو میگم که یکی از آشناها خوب یادم نمیاد برای آهنگ درخواستی یا خرید به شبکه ی ماهواره ای زنگ زده بود چند روز بعد خونشون زنگ زدن ازشون برای کارش جواب خواستن )))
اصلا یه چیزی تا حالا برا کسی مشکلی پیش نیومده ؟؟؟؟؟
اصلا پیگیری بچه های اطلاعات رو ولش کن
تا حالا فکر کردید پولی که دارید از کاری که برا دشمن انجام میدید حلاله یا نه ؟؟؟؟؟
کسی برا حلال بودن پولش تا حالا تحقیق کرده ؟؟؟؟؟؟
این ها رو نمی گم که بخوام کسی رو متحول کنم دارم می پرسم :|
کی میخواید دست از این حرفا بر دارید بخاطر همیناست که به ما میگن جهان سوم.
دشمن چیه عزیز ؟ این ماییم که همه دنیا رو دشمن میدونیم وگرنه همه دارن زندگیشون رو میکنن و کسی با کسی کاری نداره.
برای پولش هم حلال تر از اون پول بازار ایرانه که روزانه خیلی ها به راحتی سره بقیه رو کلاه میزارن، کافی یه سر به بازار بزنی مخصوصا الان که نزدیک سال جدید بعد میفهمی که درآمد کدومش حلالتره ...

Last edited:

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
کی میخواید دست از این حرفا بر دارید بخاطر همیناست که به ما میگن جهان سوم.
دشمن چیه عزیز ؟ این ماییم که همه دنیا رو دشمن میدونیم وگرنه همه دارن زندگیشون رو میکنن و کسی با کسی کاری نداره.
برای پولش هم حلال تر از اون پول بازار ایرانه که روزانه خیلی ها به راحتی سره بقیه رو کلاه میزارن، کافی یه سر به بازار بزنی مخصوصا الان که نزدیک سال جدید بعد میفهمی که درآمد کدومش حلالتره ...
سلام برای چند اکانته بودن چه نظری دارین عزیز :):):):general408::general408::general408::general408::general611::general611::general611::general611:
جهت اطلاع می گم
اونا ما رو تحریم کردن ما هم مجبوریم یه جورایی دورشون بزنیم خخخخخ
در حالی که خوده کراوود تو سایتش گفته چند اکانته بودن و استفاده از پروکسی ممنوع است

حالا استفاده از پروکسی به کنار مجبوریم
اما در مورد چند اکانته بودن چه نظری دارین؟

Last edited:

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
هر ایپی از نظر قانونی میتونه به یک شخص متعلق باشه پس مشکلی هم سره چنداکانته بودن نیست چون هر ایپی رو جدا خریداری میکنیم و ماهانه پولشو میدیم و در واقع امتیازشو میخریم برای مدتی و جای اون شخص ما از ایپی استفاده میکنیم.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
هر ایپی از نظر قانونی میتونه به یک شخص متعلق باشه پس مشکلی هم سره چنداکانته بودن نیست چون هر ایپی رو جدا خریداری میکنیم و ماهانه پولشو میدیم و در واقع امتیازشو میخریم برای مدتی و جای اون شخص ما از ایپی استفاده میکنیم.
به هر حال کراوود چنین قانونی گذاشته که بنده بالا ذکر کردم

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
خوب به سلامتی یکی دیگه از اکانت های لول دار آمریکا منم ساسپند شد و 99% جواب تیکت هم معلومه :D
خود کراود علاقه ای نداره که ما مثل آدم تو سایتشون کار کنیم . حتی من یکبار بهشون ایمیل زدم که آقا چرا کاربرهای ایران رو بلاک کردین درصورتی که اگه ربطی به این داستان های تحریم داشت باید 4 سال پیش اینکار رو میکردین نه یک سال پیش که باز هم مثل همیشه جوابی ندادن :D .
نتیجه :
اینا که نمی ذارن ما بصورت عادی و با یک اکانت کار کنیم پس هرکس اگر واقعا میخواد از این سیستم درآمدی داشته باشه فقط باید چند اکانته کارکنه تا بتونه حداکثر در یک ماه از هر اکانت 50-60$ دلاری دربیاره و بره دنبال اکانت بعدی . گ... بابای هرچی لوله ! :D این 6 مین اکانت لول دار من بود که بی دلیل مسدود شد ..کلی تسک بزن و صبر کن تا لول بگیری بعد اینجوری بره هواااا . چه با ip استاتیک باشی یا داینامیک اینا هر چند ماه یکبار این کار رو به عمد میکنند و کلی کاربر رو می پرونن ..فقط هم ماها نیستیم این داستان شامل کشورهای آمریکای جنوبی و اروپای شرقی هم میشه که یهو بی دلیل و بی خبر اکانت هاشون مسدود شده .

bnmnb

Registered User
لایک‌ها
83
خوب به سلامتی یکی دیگه از اکانت های لول دار آمریکا منم ساسپند شد و 99% جواب تیکت هم معلومه :D
خود کراود علاقه ای نداره که ما مثل آدم تو سایتشون کار کنیم . حتی من یکبار بهشون ایمیل زدم که آقا چرا کاربرهای ایران رو بلاک کردین درصورتی که اگه ربطی به این داستان های تحریم داشت باید 4 سال پیش اینکار رو میکردین نه یک سال پیش که باز هم مثل همیشه جوابی ندادن :D .
نتیجه :
اینا که نمی ذارن ما بصورت عادی و با یک اکانت کار کنیم پس هرکس اگر واقعا میخواد از این سیستم درآمدی داشته باشه فقط باید چند اکانته کارکنه تا بتونه حداکثر در یک ماه از هر اکانت 50-60$ دلاری دربیاره و بره دنبال اکانت بعدی . گ... بابای هرچی لوله ! :D این 6 مین اکانت لول دار من بود که بی دلیل مسدود شد ..کلی تسک بزن و صبر کن تا لول بگیری بعد اینجوری بره هواااا . چه با ip استاتیک باشی یا داینامیک اینا هر چند ماه یکبار این کار رو به عمد میکنند و کلی کاربر رو می پرونن ..فقط هم ماها نیستیم این داستان شامل کشورهای آمریکای جنوبی و اروپای شرقی هم میشه که یهو بی دلیل و بی خبر اکانت هاشون مسدود شده .
کراوود ساسپند کرد؟ :|
اوه اوه وضعیت له شده
چقدر مسخره
بعد از چند ئقت ساسپند شدید؟

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
کراوود ساسپند کرد؟ :|
اوه اوه وضعیت له شده
چقدر مسخره
بعد از چند ئقت ساسپند شدید؟

حداکثر تا 2 ماه هر اکانت لول دار من دوام آورده یعنی حداکثر تونستم 200$ با هر اکانت تسک بزنم ... بعدش هر دفعه به هر بهانه ای که شده یا لول رو گرفتن یا مسدود کردن .

bnmnb

Registered User
لایک‌ها
83
پس می شه گفت باید هر 1.5 ماه یه بار یه اکانت لول دار درست کنیم
اون بی لولها رو هم که بدجوری دارن ساسپند می کنن
کلا بگیر بگیره :(

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
هر وقت دیدید از فیشر خبری نیست یعنی دارن گیر میدن :D

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
البته اینو بگم اخر عمری که پامون لبه گور شد
باید یه دلجویی از جناب فیشر و کراوود بکنیم که اون دنیا دست به گریبان ما نشن خخخخخخ
هر چند دست ما از اون ها خیلی دوره
البته بنده در حال حاظر دارم با یک اکانت کار می کنم مگر بلایی سره اکانت بیاد
بنده به روزی دو یا پنج دلار هم قانعم
به هر حال ﺑﺪﻭﻥ ﺗﻼﺵ ﻭ ﮐﻮﺷﺶ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺪﺳﺖ ﻧﻤﯽ ﺁﯾﺪ

رالف والدو امرسون: هر روزی که پایان می رسد آن را به کناری بگذار. آنچه در توانت بوده است را انجام داده ای؛ بعضی اشتباهات و کارهای احمقانه انجام شده اند؛ هرچه زودتر فراموششان کن. فردا روز جدیدی است، آن را با اشتیاق و امید شروع کن و درگیر افکار کهنه گذشته نشو.

Last edited:

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
این همون نظر‌سنجی هست که توش باید انشاء بنویسی!!! :general408:

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
بزنین بره دیر و زود فلگ میشین باز خودشون فلگو برمیدارن:D

یه بار دیگه هم اینو زدم من:D

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
وووواااااووووو چقدر تسک اومده برام چکار کنم:D:D:D:D:D
من فقط با یک اکانت و در ویندوز اصلی چندین ماهه دارم کار می کنم
ببینین چطور بدونه هیچ دقدقه ای و دور از هر گونه استرسی دارن به من تسک میدن خخخخخخ
خدا کنه که این روند کار همچنان ادامه داشته باشه

Last edited:

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
چه تسکی اومده دوستان ؟

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
ببخشید یه سوالی برام پیش اومده
الان شما که دارید تو یه سایت خارجی کار می کنید یه جورایی هم برا دشمن ( درسته اصلا کارش ربطی به این حرف ها نداره )
تا حالا فکر کردین کار شما مشکلی داره یا نه؟؟؟؟؟
یا اصلا به این فکر کردین که شاید بچه های اطلاعات کار های شما رو پیگیری کنه؟؟؟؟؟
((( از این رو میگم که یکی از آشناها خوب یادم نمیاد برای آهنگ درخواستی یا خرید به شبکه ی ماهواره ای زنگ زده بود چند روز بعد خونشون زنگ زدن ازشون برای کارش جواب خواستن )))
اصلا یه چیزی تا حالا برا کسی مشکلی پیش نیومده ؟؟؟؟؟
اصلا پیگیری بچه های اطلاعات رو ولش کن
تا حالا فکر کردید پولی که دارید از کاری که برا دشمن انجام میدید حلاله یا نه ؟؟؟؟؟
کسی برا حلال بودن پولش تا حالا تحقیق کرده ؟؟؟؟؟؟
این ها رو نمی گم که بخوام کسی رو متحول کنم دارم می پرسم :|
مرجع تقیلد من میگه هرجور از کافر پول بکنی حلاله:general304:

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
مرجع تقیلد من میگه هرجور از کافر پول بکنی حلاله:general304:
بحث ایشون پول‌کندن نیست، بحث سره این هست که از کاری که شما انجام می‌دید (تسک‌زنی) اون شرکت آمریکایی هم سود می‌بره . . .
که البته نمونه‌های خیلی عظیم‌تری از این دست وجود داره مثل مایکروسافت و اپل . . . کرادفلاور که حالا بماند . . .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا