برگزیده های پرشین تولز

به نظرتون این محصول تقلبیه ؟

ata_se7en

Registered User
لایک‌ها
333
با عرض سلام و درود و خسته نباشید خدمت همه عزیزان فروم / امیدوارم همیشه سالم و شاد باشین
( دوستان میدونم جای درستی تایپیک نزدم دلیلشم اینه که دکمه ایجاد موضوع جدید تو بخش عمومی برای این بنده غیرفعال هست !! )
دوستان عزیز کسی از شما بزرگواران از این محصول استفاده کرده یا میشناسه ؟ یا اصلا دیده جایی بفروشنش
محصول مربوطه نه اسم مشخصی داره نه ادرسی نه اطلاعاتی ! به نظرتون تقلبی نیست ؟
این رو یکی از دوستان خریده بود که من بهشون گفتم بازش نکن تا ببینم اصلا چی هست ؟

داخلش هم میگن کره بادام زمینی هست !

6prfpck5ps3p0lj05hx9.jpg

agnzh3ga7071v8f3522s.jpg

kwzjfjpdct3ihnk9kblw.jpg

6dclrikw4wupeegq59ad.jpg

pegu206

Registered User
لایک‌ها
867
خب ی قاشق بده سگی,گربه ای امتحان کنه اگه زنده موند اوکیه:D

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
اسکن بارکدش هیچ اطلاعاتی نداد

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
اینکه نوشته تگزاس آمریکا.
از اینا من دیدم. از امارات گرفتیم و خیلی هم عالیه. حالا تقل یا غیر تقلش رو نمیدونم ولی ظاهر که همینه

ata_se7en

Registered User
لایک‌ها
333
خب ی قاشق بده سگی,گربه ای امتحان کنه اگه زنده موند اوکیه:D
سلام
والا نمیتونم مسئول کشته شدن یه حیون بی گناه باشم / والا
اسکن بارکدش هیچ اطلاعاتی نداد
سلام
والا با بارکد خوان گوشی بررسی میکنم ولی نمیدونم این بارکدخوان هی اسکن میکنه و هیچی نمیاره و هی اسکن میکنه و تموم نمیشه !

سلام
ضمن تشکر از توجهتون / جسارتا تمام این سایتارو ببرسی کردم ولی هیچ کدومش سایت مرجه نیستند و کماکان بنده در شک و تریدید هستم
فروشگاه اینترنتی چاره هم ازش داشته قبلا و یه سایت دیگه که یادم نمونده / الان یعنی این محصول واقعا اصله ؟
من خودم از برند JIF یا برند AMERICAN GRADEN استفاده میکنم که فقط کافیه اسمشو تو گوگا سرج کنید همه چیزش رو میاره از بررسیهاش گرفته تا سایت مرجعش ولی خب این واقعا بی پدرو مادره

ata_se7en

Registered User
لایک‌ها
333
اینکه نوشته تگزاس آمریکا.
از اینا من دیدم. از امارات گرفتیم و خیلی هم عالیه. حالا تقل یا غیر تقلش رو نمیدونم ولی ظاهر که همینه
سلام
والا اونم یه برچسبه دیگه و الان خیلی شرکتها فقط مینویسن ولی این کجا و آن کجا !
بله همیشه با این ظاهزسازیها سر مردم کلاه میزارن

vangong

Registered User
لایک‌ها
32
آب و هوایی که الان تو این نقطه از دنیا دارید استفاده می‌‌کنید به مراتب ضررش از این بیشتره!
حساس نشید.
هندیه نه آمریکایی!

ata_se7en

Registered User
لایک‌ها
333
آب و هوایی که الان تو این نقطه از دنیا دارید استفاده می‌‌کنید به مراتب ضررش از این بیشتره!
حساس نشید.
هندیه نه آمریکایی!
بله کاملا با شما موافقم ولی خب به این چیزا هم حساس نشیم که غزل خدافظی رو باید زودتر بخونیم / ما زورمون به آب و هوا نمیرسه عقده هامونو از این طفل بادومی درمیاریم !
فقط یه سوال دارم ازتون که چه جوری تشخیص دادین که اصل هست و دقیقا ساخت کدوم کشوره ؟ چون شما فقط به چندتا عکسش نگاه کردین که جای سوال بود برام ؟؟
با بارکدخوان هم چیزی دستگیرمون نشد !

vangong

Registered User
لایک‌ها
32
بله کاملا با شما موافقم ولی خب به این چیزا هم حساس نشیم که غزل خدافظی رو باید زودتر بخونیم / ما زورمون به آب و هوا نمیرسه عقده هامونو از این طفل بادومی درمیاریم !
فقط یه سوال دارم ازتون که چه جوری تشخیص دادین که اصل هست و دقیقا ساخت کدوم کشوره ؟ چون شما فقط به چندتا عکسش نگاه کردین که جای سوال بود برام ؟؟
با بارکدخوان هم چیزی دستگیرمون نشد !
من به هیچ وجه نگفتم اصله...شاید تو همین ایران پر شده باشه!
رو شیشه (تو عکستون معلومه) زده ساخت هند! + تو اون سایت ایرانی هم که لینکشو گذاشتم براتون، زده بود هندیه.

ata_se7en

Registered User
لایک‌ها
333
من به هیچ وجه نگفتم اصله...شاید تو همین ایران پر شده باشه!
رو شیشه (تو عکستون معلومه) زده ساخت هند! + تو اون سایت ایرانی هم که لینکشو گذاشتم براتون، زده بود هندیه.
درود
پس تقلبیه ؟ مطمئن هستین تقلبیه ؟ چون من دارم طرح شکایت میکنم از فروشنده و حرف شما و چند تن از دوستان دیگه رو مد نظر قرار میدم
دیروزم هم با یکی از نماینده های فروش محصولات چند برند حرف زدم و ایشون گفتن ساخت هند هست و تحت لیسانس امریکا و تقلبی نیست و کیفیت خوبی هم داره
پس گفته های ایشون اشتباه بوده ؟ ایشون گفتن این محصول تا جایی که میدونن نسخه تقلبی نداره و اگر پلمپ و تاریخ داشته باشه دیگه مطمئن هستند
نظر شما چیه ؟ جسارتا شما تو این زمینه فعالیت میکنید ؟

vangong

Registered User
لایک‌ها
32
درود
پس تقلبیه ؟ مطمئن هستین تقلبیه ؟ چون من دارم طرح شکایت میکنم از فروشنده و حرف شما و چند تن از دوستان دیگه رو مد نظر قرار میدم
دیروزم هم با یکی از نماینده های فروش محصولات چند برند حرف زدم و ایشون گفتن ساخت هند هست و تحت لیسانس امریکا و تقلبی نیست و کیفیت خوبی هم داره
پس گفته های ایشون اشتباه بوده ؟ ایشون گفتن این محصول تا جایی که میدونن نسخه تقلبی نداره و اگر پلمپ و تاریخ داشته باشه دیگه مطمئن هستند
نظر شما چیه ؟ جسارتا شما تو این زمینه فعالیت میکنید ؟
سلام؛
برادر من، عزیز من، هموطن من...بنده کی گفتم تقلبیه؟!
277741.gif

پرسیده بودید ساخت کجاست؟... گفتم بهتون هند!
پرسیده بودید اصله؟... عرض کردم، «شاید...»
مطمئناً حرف اون دوستتون هم که نمایندگی محصولات رو دارن معتبرتر از بنده هستش...
موفق باشید

بالا