برگزیده های پرشین تولز

تهران در قعر جدول شهرهای برتر جهان برای زندگی

کشور مورد علاقه شما؟

• Total voters
    47

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
این امارها چندان قابل قبول نیست
ایران بهترین است

crackban

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
این مهدی مولتی یوزر رو کی راه داد PT
فقط مهدی حواست باشه اینجارم مث SATSAT نریز بهم گند نزن فقط
من نمیدونم کی هستی فقط مولظب حرف زدنت باش،تو و امثال تو اونجا رو با افکار فاشیستی و ساندیسی به گند کشیدی که حالم رو به هم میزنید،اصلا مگه اینجا ارثیه پدرته؟ ست ست رو به گند کشیدی حالا اومدی اینجا ساندیس خوری؟ نمیدونستم اینجا هم شما ها رو راه‌میدن والا اینجا هم نمیومدم! خداییش عجب ریشه ای انداختین شما ساندیس خورهااااا

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
n6idgouyksk08lwzmkio.jpg

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
طبق خبر های جدید به دست رسیده در ترکیه شهروندان عادی حق بیرون امدن بدون اجازه دولت ندارن[emoji17]

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
هر جا خونواده باشه اونجا خوبه...
هیچ فرقی نداره کجا باشه جدی می گم اینو تجربه کردم اکثرا کسایی که می نالن گرونی و اقتصاد رو بهونه می کنند ولی بیشتر مشکلات ذهنی و انحرافات دیگه دارن که از خودشون منشا میشه و البته با خانواده هم مشکل دارن

Last edited:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
هیچ فرقی نداره کجا باشه جدی می گم اینو تجربه کردم اکثرا کسایی که می نالن گرونی و اقتصاد رو بهونه می کنند ولی بیشتر مشکلات ذهنی و انحرافات دیگه دارن که از خودشون منشا میشه و البته با خانواده هم مشکل دارن
بله متاسفانه در رفاه کامل اقتصادی به سر میبریم در حدی که پول نون هم نمیتونن بدن ملت[emoji53] شما که شاسی داری میتونی بری پایین شهر اون موقع شاید نظرت عوض شد که از دل خوش نیس از دل پره
مردم گرسنه رو محکوم به این چیزا نکن

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
بله متاسفانه در رفاه کامل اقتصادی به سر میبریم در حدی که پول نون هم نمیتونن بدن ملت[emoji53] شما که شاسی داری میتونی بری پایین شهر اون موقع شاید نظرت عوض شد که از دل خوش نیس از دل پره
مردم گرسنه رو محکوم به این چیزا نکن

من فقط شاسی بلند ندارم من ساندیس خور هستم من چماق بدست هم هستم تازه داعش رو هم من ***** کردم فک کنم 11 سپتامبر هم کاره من بوده درست یادم نمی یاد

lol

عزیزمن ، گفتم تجربه کردم تجربه میدونی یعنی چی؟ اصلا آمار می دونی یعنی چی؟ چند نفر از اطرافیانم چه دوست و آشنا بیشتر هم در محیط دانشگاه وضعیتشون رو بررسی کردم به این نتیجه رسیدم
حالا این چند نفری که {من} در اطرافیانم دیدم باید فرض رو بر این بگیرم که نمونه ای از یک جامعه آماری کلی هستن و نتیجه هم رو می تونم به کل تعمیم بدهم...
حالا نظرت این نیست پس باید یکی از اینا رو رد کنی
1) آمار ممکنه خطلا بده ( با توجه به شاخص های پراکندگی)
2) روش درستی برای روانکاوی افراد استفاده نکردم (با توجه به سلیقه ای بودن روانکاوی)

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
چه حرف بیخودی زدی یعنی چی هر جا خانواده باشه خوبه !!!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
هر جا که خانواده نباشه به یقین خوب نیست
شما متاسفانه موضوعو قاطی پاتی کردی
هر ادمی تو شهر کشور خودش در کنار خوانوادش راحت تره و شکی توش نیست
موضوع تاپیک در مورد شهرای برتر دنیاست لطفا اسپم ندین خونواده ربطی نداره به شهر بهتر و بدتر برای زندگی سالم و پر نشاط نه زندگی پر استرس و پر دود ووو مث تهران

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
توهم مدیریت و فرهنگ فرومی نگیرتتون خدایی نکرده
من نظر خودم رو در مورد روانکای مهاجرت گفتم مدیریت صلاح دونست میتونه هم پستام رو پاک.کنه هم بنم کنه
اینجام فرومه محلی برای تبادل اطلاعات, خوشحال میشم نظرای مخالفم رو بشنوم

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
دقیقا موافقم با حرف
@Armadillo
نماینده ی اون سایت مجله و یا موسسه که خودش به صورت شخصی نیومده ایران بگرده ، این رتبه بندیا همش بر اساس یه سری مستندات قدیمیه
من یه سری از شهر های هند و چین و ازبکستان رفتم که که واقعا شهرشون حتی از لحاظ ظاهری هم ک هزارم تهران ما نیست ، وارد شهر که میشید همه خونه ها قدیمی کلا وضعیت داغون بعد تو این لیست از سایت رسمی موسسه اونارو بالاتر از تهران قرار داده
کلا این معیار ها و حتی معیار سنجش اینترنت که هی میگن آخر دنیاییم آخر دنیاییم غلطه ، برای اینترنتم کلامیگن کره ی جنوبی مقام اول دنیارو داره ولی کسی دقت نمیکنه ک سرعت 10 گیگابیت کره ی جنوبی بر روی شبکه ی داخلی اینترانت کشورشونه نه بر روی بستر اینترنت جهانی !!!
کلا به این مقایسه و ارزش گذاری ها توجه نکنید زیاد
برادر حالت خوش نیست ها! هنوز نفهمیدی که من اونو به مسخره و شوخی گفتم؟
شما و افرادی که مثل شما فکر می کنن در حدی نیستید و نیستن که اعتبار و جایگاه این پژوهش ها رو زیر سوال ببرن. بهتره به جای به جاده خاکی و صحرای کربلا زدن و تعصب های بیجا و چرت و پرت واقعیت رو قبول کنید. همونطور که @mehditab گفت چه بخوایم چه نخوایم واقعیت اینه که پایتخت کشور ایران از بدترین شهرهای دنیا برای زندگی هست. و تازه من شخصا اگه بودم تهران رو تو 5 تای آخر قرار می دادم. اصلا نمی تونم فکر و باور کنم که 23 تا شهر بدتر از تهران وجود دارن تو دنیا!
و اینم بگم که موسسه های زیادی هستن که این لیست ها رو تهیه می کنن (که تو همه لیست ها شهرهای ایران و مشخصا تهران تو قعر جدول هستن) و یقینا خیلی بیشتر از من و شما می فهمن که رفتن اونجا وگرنه که توی ایران داشتن دلالی ارز و زمین و دزدی می کردن و حال می کردن. فاکتورهای زیادی رو هم در نظر می گیرن که می خوان لیست بدن و از روی هوا چیزی نمیگن. از جمله اکونومیست که 30 فاکتور مختلف رو در نظر می گیره که تو سال 2014 که لیست داد تهران در رتبه 129 از 140 قرار داشت.

در مورد اینترنت هم که دمت گرم روحمون رو شاد کردی اول سالی. حتما اینترنت 10 گیگابیتی که امریکا می خواد بده هم روی شبکه داخلی هست!! بعدم فکر نکنم بخوان یه سایت برن دوتا مطلب علمی و خبر بخونن بخوان کلی چیزشکن و چیز پی ان و اینا آتیش کنن! همینش کلی ارزش داره. ;)

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
من فقط شاسی بلند ندارم من ساندیس خور هستم من چماق بدست هم هستم تازه داعش رو هم من ***** کردم فک کنم 11 سپتامبر هم کاره من بوده درست یادم نمی یاد

lol

عزیزمن ، گفتم تجربه کردم تجربه میدونی یعنی چی؟ اصلا آمار می دونی یعنی چی؟ چند نفر از اطرافیانم چه دوست و آشنا بیشتر هم در محیط دانشگاه وضعیتشون رو بررسی کردم به این نتیجه رسیدم
حالا این چند نفری که {من} در اطرافیانم دیدم باید فرض رو بر این بگیرم که نمونه ای از یک جامعه آماری کلی هستن و نتیجه هم رو می تونم به کل تعمیم بدهم...
حالا نظرت این نیست پس باید یکی از اینا رو رد کنی
1) آمار ممکنه خطلا بده ( با توجه به شاخص های پراکندگی)
2) روش درستی برای روانکاوی افراد استفاده نکردم (با توجه به سلیقه ای بودن روانکاوی)
انکه حساب پاک است از محاسبه چه باک است من که با پلیس مشکلی نداشتم و ندارم اتفاقا وقتی یگان ویژه میبینم احساس امنیت میکنم شما اگه با پلیس مشکل داری بحثش جدا
ولی شما که میفرمایی سگدونی خیلی توهین میکنی به 75 میلیون نفر ایرانی که خانواده و فک و فامیلاتم جزو همین 75 میلیون هستن
اقاجان دوست نداری کسی جلوتو نگرفته پاشو برو یه کشور دیگه خدا روزیتو اونجا حواله میکنه فقط به هموطن ما توهین نکن
بی خیال داداش اعصاب خودتو واسه اینا خرد نکن اینایی ک صبح تاشب دارن میگن ایران اینطور اونطور چند دستن یا بچن نتونستن سوکس کنن یا بی کاروبی عارن میخوان از آسمون پول بباره یا اینقدر توقعشون بالاست ک هرکاری رو قبول نمیکنن و کارخوب حتما باید برن خارج حقوق خوب و زندگی خوب گیرشون بیاد و چون ب اینا نرسیدن کجا برای خالی کردن عقده ها خوب؟معلومه اینترنت کلا سعی کنید استارتر وarashministarو آیگنور کنید کلا رئیس توهمی ها همین دوتان بحث نکنید اعصاب خودتون خراب میشه:D

Last edited:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
بی خیال داداش اعصاب خودتو واسه اینا خرد نکن اینایی ک صبح تاشب دارن میگن ایران اینطور اونطور چند دستن یا بچن نتونستن سوکس کنن یا بی کاروبی عارن میخوان از آسمون پول بباره یا اینقدر توقعشون بالاست ک هرکاری رو قبول نمیکنن و کارخوب حتما باید برن خارج حقوق خوب و زندگی خوب گیرشون بیاد و چون ب اینا نرسیدن کجا برای خالی کردن عقده ها خوب؟معلومه اینترنت کلا سعی کنید استارتر وarashministarو آیگنور کنید کلا رئیس توهمی ها همین دوتان بحث نکنید اعصاب خودتون خراب میشه:D
اره خوشگلم ما هم اگه مث شما بیکار بودیم تو خونه نمیگفتیم وضع اقتصادی داغانه
همه چی عالی عالی
نون 1000 تومن چیزی نیس اصلا من خودم ماهی 100 میلیون درامده زیر پام پورشه[emoji3]

Scotia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
386
متوهم آنهایی هستند که پا از دهات خود به آنطرف تر ننهاده و تنها جاذبه طبیعی که به عمر خود دیده اند خر و گاوهای دهاتشان بوده ولی در عین حال یک قابمله لوبیا قرمز نیم پز نوش جان فرموده و سپس به دُرفشانی درمورد کشورهای پیشرفته دنیا می پردازند.

فرهنگ سازی:
آیگنور غلط است و ایگنور صحیح است.
تایپیک غلط است و تاپیک صحیح است.

از روی این دوتا 100 بار بنویس دوباره میام نگاه می کنم.

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
امروز یه گشت حسابی زدم توش اتفاقا، پر دهاتی پشت کوهی شده بود. حتی خونه سابقمونم دیدم یه دهاتیه خریده:D
تو تاکسی دو نفر با زبون دهاتشون حرف می زدن که بعد پیدا شدنشون مردی در هیبت @افتک!! گفت فهمیدی زبونشون مال کدوم دهات بود؟ منم گفتم نه، اینجا رسما شده بزرگترین دهات دنیا:D
اتفاقا منم همین چند روز پیش تهران بودم. واقعا تهران طویله است از همه نظر. دود و دم ماشین ها و هوای آلوده، شلوغی سرسام آور و کلافه کننده، اختلاف طبقاتی بسیار شدید و وحشتناک، حلبی آبادها و خرابه های پایین شهر، معتادها و خلافکارهای ولگرد، کاسب ها و بازاری های دزد و کلاهبردار و پلید که دست شیطان رو هم از پشت می بندن، راننده تاکسی های عوضی و بی شعور، ملت احشام و گاگول که وحشیانه به سمت مترو حمله می کنن، احشام دهاتی که گاو و گوسفنداشون رو فروختن و رفتن اونجا خونه خریدن و معلوم نیست با زبون چه دهاتی صحبت می کنن، مسیرهای بسیار طولانی و طاقت فرسا، فاحشگان پولی بی انصاف (از شبی 2 میلیون به بالا) و نسبتا منصف (شبی 500ت)، بچه 18 ساله های چیز نشور بالاشهری که با ثروت بابا جون بهترین ماشین ها رو دارن، فساد و فحشای گسترده و وحشتناک، گرونی و بی صاحبی وحشتناک، بچه های کار بیچاره که به جای تو خونه و سر درس و مدرسه بودن باید سر چهار راه ها گل فروشی کنن و شیشه ماشین تمیز کنن، ملت وحشی و بی تمدن که توی ماشین هاشون قمه 1 متری دارن، خیابان های کثیف و پر از زباله، گداهایی که هر 20 متر به 20 متر می رسن و ازت کمک می خوان، فروشنده های پاچه ملت بکن و هزاران چیز دیگه. انصافن هرچی بگم کم گفتم.
البته اینم بگم که از بین جمعیت 99.999999 درصدی احشام تو ایران، بخش زیادی از اون درصدی که جزو احشام نیستن ساکن تهران هستن. درواقع اینطوری بگم که احشام تو تهران نسبت به دهات های دیگه ایران (خصوصا دهات های مرزی دورافتاده و فرهنگ زیر خط فقر) کمتر هستن و این باعث میشه که یه کم توازن به هم بخوره و تهران نسبت به جاهای دیگه ایران احشام کمتر داشته باشه. البته با تفاوت خیلی ناچیز!
یعنی سوریه و یمن که الان درگیر جنگ داخلی هستند از ایران رتبه شون بهتره؟ این آمار سیاسیه
داداش شماره ساقیت رو پ.خ کن برام شدیدا بهش نیاز دارم. اگه یه بار دیگه مطالعه بفرمایید متوجه رتبه صنعا و دمشق می شوید که چنده. البته قبلش باز چیزی مصرف نکنید که اینطوری دچار اشتباه نشید.
شما کدوم شهر هند و چین رفتید؟از ایران فقط تهران حضور داره دهات های دیگه جزو شهرها محسوب نشده اند!
این آمار بر اساس معیارهای پاکیزگی، امنیت، زیبایی و وضعیت اقتصادی تنظیم شده.امنیت و پاکیزگی که بهتره چیزی در موردش نگیم!
زیبایی که واقعا بسیار زیبا هست!!!وضعیت اقتصادی با درامد 300 دلاری مردم و تورم خدا درصدی وضعیت ما خیلی خوب نشون داده.
کسی اینترنت 10 گیگابیت بر ثانیه نمیخواد ملت به 2 مگابیت هم راضی هستند.خودم 512 کیلو دارم ماهی 25 تومن به این حروم زاده ها پول میدم.
چرا وقتی میگن در صنعت نانو و پزشکی و فلان رتبه داریم در پوست خود نمیگنجیم ولی وقتی حرف از استانداردهای زندگی میشه اینا مهم نیستند!
به دلایلی آمار دقیق در ایران وجود نداره که خودمون بهتر میدونیم چرا!چه خوشمون بیاد چه نیاد این جایگاه پایتخت کشورمون هست و بجای اینکه خودمون گول بزنیم قبولش کنیم.
متاسفانه شما غربزده ها و عشاق امریکا فقط زیبایی را در برج ایفل و مجسمه آزادی و Space Needle و میدان تایمز نیویورک و یا در طبیعت سوئیس و اتریش و آلمان می بینید! برو تهران ببین چطوری برج میلاد (گُهیاد) رو از روی CN Tower تورونتو کپ زدن جوری که اصلا معلوم نیست یا برو دربند طبیعت رو ببین حال کن. طبیعتی که با قلیون و زغال زیباتر هم شده.
دوست بنده استانبول درس میخونه میخوای بگم نصف شب عکس بگیره بذارم اینجا؟!!
آخه این حرفا چیه خدایی!!!
مگه تو ترکیه اصلا دوربین و گوشی دوربین دار هم هست که بخواد عکس بذاره؟
آخه از این دست مسائل به کشورهای دیگه هم نسبت میدن!
یکی میگفت اتریش چون برق گرون هست ساعت 9 به بعد چراغ ها خاموش میکنن!!نمیدونم یکم فکر کردن سخته؟اگه اینطوره بیان ایران 24 ساعته چراغ ها روشن کنن و لذت ببرن!اونقدر بدبخت شدیم کشورهای دیگه میخوایم با این حرفای بی پایه و اساس و خنده دار بد نشون بدیم.
اونکه این حرف رو زده بوده به نظرم ساقیش باید اسکار کرسی شعرسازی بگیره :D تازه اینکه چیزی نیست. تو استرالیا اصلا گازکشی نیست و باید هیتر برقی روشن کنن که اونم گرونه و پول ندارن بدن.
هر جا که خانواده نباشه به یقین خوب نیست
خیلی فاکتور مهمی رو درنظر گرفتید و خواهشن این رو به تدوینگرهای این پژوهش ها اطلاع بدین تا دفعه بعد فاکتور "نزدیکی به خانواده" رو هم درنظر بگیرن.
برادر من نوشته معیارها فلان چیزان بعد میگی خانواده؟ اگه اینطوری باشه تهران بهترین شهر دنیاست چون همه کنار خانواده هستن :D کشورهای منحطی مثل امریکا و کانادا و سوئد و ... هم به دلیل فساد و بی بند و باری بیش از حد که توشون وجود داره و هر مردی 4 تا زن و 40 تا صیغه داره بدترین کشورهای دنیا هستن چون خانواده توشون وجود نداره در نتیجه میشن بدترین کشورها.

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
بعضیا فکر میکنن همین که تو شلوارت بمب منفجر نمیشه یعنی امنیت و به خاطرش باید شکرگزار جمهوری اسلامی هم باشی
امنیت یعنی اینکه یه روز پا نشی ببینی اون اسکناسی که تو جیبته ارزشش نصف شده
امنیت یعنی پول و بودجه ای که مال توست برای تو خرج میشه
امنیت یعنی اینکه وقتی بیمار شدی به اولین چیزی که فکر کنی سلامتیت باشه نه پول درمان
امنیت یعنی اینکه بتونی یه چشم انداز چند ساله از آینده برای خودت تصور کنی
امنیت یعنی اینکه بتونی بری دنبال علایقت نه اینکه تمام عمرتو مشغول پول درآوردن و جمع کردن برای بچه هات باشی

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
خداییش تو تهران تفریج داریم ؟ سرگرمی داریم ؟
افسرده ترین مردم دنیا هستیم دلیلش هم مستقیما به دلیل نبودن تفریح و سرگرمی و شرایط بد اقتصادیه
تو سطح شهر که قدم میزنید به چهره مردم دقت کنید خداشاهده همه ناراحتن و مشحصه که فکر و درگیری دارن
کی گفته نداریم؟ شما پول داشته باش بده مشـروب 100 میلیونی بخر یا مازاراتی میلیاردی و...
کار هم که برو وزارت کار درجا با حقوق ماهی 10 میلیون تومان استخدام می شی. هزینه تحصیل هم مثل آلمان رایگان می باشد.
دختر هم خواستی 700 الی 3 میلیون هست آخه دیگه چی می خوای از زندگی؟
چرا خودتو از جامعه جدا کردی آخه؟ برو تو جامعه بگرد و از نعمت زندگی در بهشت بهره مند شو!

بالا