برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به اندروید در این تاپیک.

aein

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان میخوام پاور بانک بگیرم چه مارکی خوبه ؟ صدمه نمیزنه به باطری گوشیم ؟ htc one mini 2

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
دوستان میخوام پاور بانک بگیرم چه مارکی خوبه ؟ صدمه نمیزنه به باطری گوشیم ؟ htc one mini 2
بهتره اولا از برندهای معروف انتخاب کنید پاوربانک مهمترین بخشش ولتاژه که می بایست 5 ولت ثابت باشه. آمپر ولی تا اونجا که میدونم فرقی نمیکنه چقدر باشه کم بودنش باعث دیر شارژ شدن باتری میشه و اگه زیاد هم باشه گوشی اتوماتیک به اندازه نیازش برمیداره بهترینش اینه با آمپر شارژر گوشی بکی باشه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

behnam3361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
1 فایل راهنمایی خرید پاور بانک واستون آپ کردید
امیدوارم کمکتون کنه
موفق باشید

فایل های ضمیمه

• راهنمای خرید پاور بانک.pdf
    156.3 KB · نمایش ها: 8

HomeFront

Registered User
لایک‌ها
92
z3 سونی عکس و فیلم برداری 4k داره

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
سلام
من می خوام یه پوشه که اشتباهی از روی گوشی پاک کردمو برگردونم.
نرم افزار ریکاوری Wondershare Dr.Fone for Android 4.6.108 را نصب کردم ولی تا چند مرحله که جلو میره انگار یه مشکلی برای اتصال گوشی به کامپیوتر پیش میاد.

چند تا نرم افزار دیگه هم امتحان کردم ولی جواب نداد.
دوستان اگر با این دسته نرم افزارها آشنایی دارید،راهنماییم کنید.

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
من جدیدا گوشی گرند پرایم خریدم سفحه لمسی با دوبار لمس عمل میکنه چجوری به یک لمس تغییرش بدم؟
ممنون

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
من جدیدا گوشی گرند پرایم خریدم سفحه لمسی با دوبار لمس عمل میکنه چجوری به یک لمس تغییرش بدم؟
ممنون
کسی نیست به ما کمک کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
منم یه سوال دارم برادرم یه هوآوی Y210D داره اندروید 2.3 ه میخوام روش اندروید 4.2 نصب کنم باید چیکار کنم؟ امکانش هست؟

چون تو گوشی دیمو مدل S40 که خودم قبلا داشتم سخت افزارش با هوآوری Y210D یکی بود اما روش اندروید 4.2 نصب که فضا بیشتری از RAM در اختیار میزاشت خیلی سریعتر و بهتر بود

اگر آموزش نصب اندروید 4.2 روی هوآوی Y210D بزارید ممنون میشم

alissbadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به شما دوستان من یه سوال داشتم اول ببینید چی میگم بعد جواب بدید من میخوام بین air2 و سونی z2 tablet یکی رو بگیرم من میخوام روشون لینوکس نصب کنم رو هر دومیشه حالا ایر از این لحاظ بهتره که خرید برنامه براش راحت تره ولی گرونتره اگه من بخوام سونی بگیرم چطور باید براش برنامه خرید (منظورم بازار یا مایکت نیستا از خود گوگل پلی) یه چیز دیگه الان ایفون 4sکه دیگه اصلا تولید نمیشه هنوز براش اپدیت جدید میاد ولی اگه من سونی بگیرم تا چند سال براش اپدیت جدید میاد من خودم نظرم اول سونی شما هم نظرتون رو کامل بگید

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
وقتی میخوام دیتای بازی ها رو به پوشه obb در پوشه android بریزم بهم پیغام خطا میده از هر طریق هم امتحان کردم کپی نشد مشکل از دیتای بازی هم نیست چون توی گوشی های دیگه امتحان کردم بازی اومده ولی توی گوشیم نمیاد گوشی HTC ONE هست.
بعضی بازی ها توی پوشه gameloft/games هستن میاد ولی در حین بازی پیام has stoped میده و از بازی میپره بیرون برا این مشکلات باید گوشی رو روت کنم یا ریست فکتوری که درست بشه یا رام گوشی رو عوض کنم.
لطفا کمک کنید

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
میخام تمام افرادی که توی گوگل پلاس ایمیل و... هستند از دفتر تلفن خارج بشن
چه جوری؟

رحیم شریفی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میخوام گوشیم رو روت کنم XPRIA V مدل LT25i اندروید 4.3 هست بعد با روت کردن اسیبی به گوشی نمیرسه ممنونم

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
منم یه سوال دارم برادرم یه هوآوی Y210D داره اندروید 2.3 ه میخوام روش اندروید 4.2 نصب کنم باید چیکار کنم؟ امکانش هست؟

چون تو گوشی دیمو مدل S40 که خودم قبلا داشتم سخت افزارش با هوآوری Y210D یکی بود اما روش اندروید 4.2 نصب که فضا بیشتری از RAM در اختیار میزاشت خیلی سریعتر و بهتر بود

اگر آموزش نصب اندروید 4.2 روی هوآوی Y210D بزارید ممنون میشم

دوست عزیز شما اول ببینید اصلا رام رسمی 4.2 واسه گوشیتون ریلیز شده یا نه بعد اگه موجود بود رام رو دانلود کنید. راه های مختلفی واسه فلش رام های هواوی هست. ساده ترین راه اینه که تو مموری کارت یه پوشه به اسم dload بسازید و فایل رامو که دانلود کردید بندازید توش. بعد از تو تنظیمات وارد قسمت حافظه بشید و گزینه اخر که upgrade هست رو انتخاب و اپگرید از طریق رم رو انتخاب کنید. بعد از 10 دقیقه گوشی اپدیت میشه

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
میخام تمام افرادی که توی گوگل پلاس ایمیل و... هستند از دفتر تلفن خارج بشن
چه جوری؟

داخل تنظیمات دفتر تلفن این تنظیمات و فیلتر وجود داره که تعیین میکنید چه مخاطبایی نمایش داده بشه.

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
سلام
میخوام گوشیم رو روت کنم XPRIA V مدل LT25i اندروید 4.3 هست بعد با روت کردن اسیبی به گوشی نمیرسه ممنونم

خیر روت کردن اگه مراحل کار رو درست انجام بدید مشکلی پیش نمیاد.
توصیه میشه همیشه روشی رو واسه روت کردن انتخاب کنید که احتیاجی به باز کردن بوت لودر نداشته باشه و انجام روت با همون بسته موندن بوت لودر انجام بشه
تو گوشیای سونی وقتی بوت لودرو باز میکنی یه سری امکانات از کار میفتن

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
دوستان کسی اندروید 5 رو گوشیش داره

چطوریه؟؟
خوبه؟
به نظرتون آپدیت کنم؟

اگه واسه گوشیتون بصورت رسمی اندروید 5 اومده حتما اپدیت کنید
بی نهایت تغییر داشته نسبت به 4 و بسیار بهینه و علاوه بر اون فوق العاده زیبا تر و کاربر پسندتر شده

amin020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سفارش برنامه هک وایرلس + آموزش 100% علمی
(تضمینی 100%)
(با اجازه استارتر)
www.et-fa.ir

Madasga

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا با نصب رام....برنامه ها هم پاک میشود ؟
گیمی مثله کلش آف کلنز

mehdi pato

Registered User
لایک‌ها
175
بالا