برگزیده های پرشین تولز

کمک کنید اب داخل گوشیم رفته

masoud01

Registered User
لایک‌ها
4
سلام یه گوشی سونی اکسپریا z دارم که داخلش اب رفته روشن نمیشه چیکار کنم قابل تعمیر هست کسی تو تهران میتونه تعمیر کنه بگه

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
سلام یه گوشی سونی اکسپریا z دارم که داخلش اب رفته روشن نمیشه چیکار کنم قابل تعمیر هست کسی تو تهران میتونه تعمیر کنه بگه

دوست عزیز اول گوشی اب زده رو با اب تمیز بدون املاح بشور و بعد اون رو بزار توی یه چیزی ابش رو بکشه . دوستمون درست گفتن برنج خوبه . ضمنا شستن برای اینه که بعضی اب های پر املاح مثلا اب شور دریا کلا بورد رو میخوره و نابود میکنه و باید سریع شسته بشه با اب بدون املاح و نباید بزاری همونجور خشک بشه

فروشگاه متفاوت ردز www.radz.ir

masoud01

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز اول گوشی اب زده رو با اب تمیز بدون املاح بشور و بعد اون رو بزار توی یه چیزی ابش رو بکشه . دوستمون درست گفتن برنج خوبه . ضمنا شستن برای اینه که بعضی اب های پر املاح مثلا اب شور دریا کلا بورد رو میخوره و نابود میکنه و باید سریع شسته بشه با اب بدون املاح و نباید بزاری همونجور خشک بشه

فروشگاه متفاوت ردز www.radz.ir
الان به نظرتون چیکار کنم دادم تعمیر کار چون خارج از کشور بودوم اینطوری شد

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
من زد وان داشتم ضد اب بود کلا مینداختم داخل پارچ تا صبح میموند :D

چیکار کردی اب رفته توش؟

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
دادا بدترین حرکت برای خشک کردن وسایل برقی آب خورده خشک کردن با سشوار هست:)
یعنی پدر گوشی یا ... در میاد!
بهترین کار اینه که اول باتری رو جدا کنید تا برق داخل قطعات قطع بشع و اتصالی نکنه (باتری جدا شدنی نیست گوشی رو حد اقل خاموش کنید) و در صورت امکان قطعات گوشی رو تا جایی که امکان داره از هم جدا کنید (مثلا درب پشت رو باز کنید یا اگه قابی چیزی قابل جدا شدن داره جدا کنید)
بعد همه رو بندازید داخل گونی برنج خشک تا آبشو بکشه حتی شده به مدت یکی دو روز
البته برا شما ضد آبه فکر کنم همونجور که آب سخت میره داخل سخت هم بیاد بیرون

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام اولین روز سال گوشیم افتاد تو اب (اپل) درش اوردم با سشوار خشکش کردم 4ساعت گذاشتمش تو برنج.الانم مثل تراکتور کار میکنه.

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
من موبایل iphone 5 دارم و به راحتی اون رو توی آب می ذارم و می شورمش. موبایل های اپل همشون ضد آب هستند و آب به داخل هیچ یک از قطعات آنان نفوذ نمی کند.

بالا