برگزیده های پرشین تولز

فروش aiwa z-1300

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
فروخته شد

با درود بی کران . بنده معمولا در پرشین تولز خرید و فروشی ندارم چون بازار صوتی اینجا خیلی وقت هست که به حالت رکود دراومده
در هر حال بد بدونستم که این دستگاه رو اینجا هم آگهی فروش کنم تا شاید بدرد عزیزان انجمن بخوره و ضمن اینکه با هدفون و یا آمپ هدفون خوب هم معاوضه میکنم .

این دستگاه 1000 وات pmpo هست .
صدای با کیفیت و پویا . دارای دو خروجی سوارند و یک خروجی ساب ووفر اکتیو هست که مجموعاً این سیستم 5 کانال سینمایی حساب میشه

یونیتش بسیار تمیز و بدون خط و خش هست مثل دستگاه نو . باندهاش هم تمیزه و مناسب و هست زدگی ها بسیار کمی عمدتاً در پشت داره که شاید دو سه تا بشه و در کل بسیار تمیزه
درارای ریموت کنترل فابریک و اصلی
سی دیپلیرش تعمیر میخواد و فعلاً دی اکتیو هست.اپتیکش سالم هست و در صورت تعمیر نیازی به اپتیک نداره .یک flat هم میخواد .(به احتمال فراوان آیسی درایور موتور درب سوخته که قیمتش 1500 تومنه و روی مدار پیکاپ قرار داره) فلتش هم که خراب بود درش آوردم
بدون سوراند هست . اون سوراندهای روی باندها مارک سونی بود و جداگونه فروخته شد .

قیمت هم 200 تومن

سوالات متداول:

usb میخوره ؟

خیر
دی وی دی میخوره ؟
خیر
اچ دی ام آی میخوره ؟
خیر ؟
کنترل داره ؟
بله
چرا میخوای بفروشیش ؟
چون سیستم صوتی زیاد دارم
چکی میفروشی ؟
خیر
نصفشو الان بدم نصفشو 1 ماه دیگه ؟
خیر
کمتر میدی ؟
مقدار کمی تخفیف میدم
ارسال به شهرستان داری ؟
در صورت پذیرفتن شرایط ارسال و قبول ریسک آسیب پذیری و تقبل تمامی هزینه ها ... بله
اول ارسال میکنی بعد واریز ؟
خیر
نصفش رو الان کارت به کارت کنم نصفش هم موقع تحویل و تست کردن ؟
خیر
قیمت آخر ؟
قیمت اول و آخری وجود نداره . متذکر مقداری کمی تخفیف میدم اون هم به صورت پیام خصوصی
معاوضه داری؟
بله . با هدفون هم قیمت با این دستگاه . نه سر میدم و نه سر میگیرم .
تعمیریه ؟
خیر . تعمیری نیست و تمامی قطعات فابریک
کاستاش سالمه ؟
بله هر دو کست سالم هست و تمسمه ها به تازگی تعویض شدن
سوراندهاش فابریکه ؟
خیر . مارک سونی هست
به خروجی ساب ووفرش میتونم ساب ماشین 1000 واتی وصل کنم جواب میده ؟
نه عزیز من . خروجی ساب دستگاه به صورت پسیو هست و تک فیش(مونو) هست و باید به ساب ووفر اکتیو (وات دلخواه)وصل کنید.بهترین وات 50 تا 70 وات تا صدا مچ بشه
ساب اکتیو چیه ؟
ساب ووفری هست که داخل باکسش آمپلی فایر وجود داره و جهت تغذیه به برق جداگونه متصل میشه و یک ورودی مونو داره .

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B3_%DB%B2%DB%B0%DB%B3%DB%B4%DB%B2%DB%B8.jpg

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B3_%DB%B2%DB%B0%DB%B3%DB%B6%DB%B0%DB%B2.jpg

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B3_%DB%B2%DB%B0%DB%B4%DB%B2%DB%B3%DB%B6.jpg

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B3_%DB%B2%DB%B0%DB%B5%DB%B5%DB%B5%DB%B9.jpg

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B3_%DB%B2%DB%B0%DB%B3%DB%B7%DB%B2%DB%B8.jpg

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B3_%DB%B2%DB%B0%DB%B3%DB%B8%DB%B5%DB%B4.jpg

IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B2%DB%B1%DB%B3_%DB%B1%DB%B4%DB%B5%DB%B7%DB%B4%DB%B4.jpg

Last edited:

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
نبوووووود ؟ :general105:

یعنی اسقاطش کنم ؟؟؟؟:general707:

باندهاش هم جدا میفروشم . 100 تومن

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
یعنی این یه تیکه رو خوب اومدی
چرا میخوای بفروشیش ؟
ممن نمیدونم این سوال چیه که میپرسن علت فروش چیه؟یعنی چی این سوال؟برام قابل هضم نیست چرا بعضی ها این سوالو میپرسن

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
یعنی این یه تیکه رو خوب اومدی
چرا میخوای بفروشیش ؟
ممن نمیدونم این سوال چیه که میپرسن علت فروش چیه؟یعنی چی این سوال؟برام قابل هضم نیست چرا بعضی ها این سوالو میپرسن
الان موضوع رو برات روشن میکنم بیژن خان ;)
بعضی از دوستان فکر میکنن که دستگاه رو یه سیخونک حسابی زدیم بهش و میخوایم همچین بگی نگی قایمکی :general710: ردش کنیم بره :general705: برای همین این سوال رو میپرسن :general106:

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
الان موضوع رو برات روشن میکنم بیژن خان ;)
بعضی از دوستان فکر میکنن که دستگاه رو یه سیخونک حسابی زدیم بهش و میخوایم همچین بگی نگی قایمکی :general710: ردش کنیم بره :general705: برای همین این سوال رو میپرسن :general106:
خوب حالا بر فرض که این باشه مگه طرف میاد بگه !!یادمه داشتم ماشین میفروختم بدجور برای یه مشکل شخصی که برام پیش اومده بوده پول لازم بودم طرف خریدارم همین سوالو ازم کرد منم بهش گفتم خرابه دوست دارم بهت بندازم !!طرف گفت چرا ناراحت میشی حالا ؟منم گفتم فلسفه این سوال رو به من بگو تا من بهت بگم .حالا باید بیام سر تا ته پیازو به طرف بگم که برای چی میخوام بفروشم اصلا به تو چیه تو ببین ماشین اینه اگر بکارت میاد بردار اگر نه نه وقت خودت رو بگیر نه مارو !!واقعا بعضی سوالات آدم رو اذیت میکنه اکثر سوالاتی که زدی از اون دسته سوالاته مثلا چکی میدی؟الان برادر از برادر چک نمیگیره بعضی دیگه میگن میشه نصفشو الان بدم کالا رو ببرم نصفش ماه دیگه؟:general208:یا اینکه یه عروسک دایناسور دارم طاق میزنی ؟:eek:

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
خوب حالا بر فرض که این باشه مگه طرف میاد بگه !!ی

همینو بگو دادا ...
اتفاقاً منم امروز رفته بودم داخل یه فروشگاه و منتظر نشته بودم تا جنسم آماده بشه یه مورد تقریباً مشابه دیدم ! یه بابایی اومد گفت فلان چیز چند ؟ جنسش خوبه ؟ بعد فروشنده گفت عالیه جنس رُند بازاره و باقی داستان . بعد که یارو رفت فروشنده یه نگاهی به من کرد و گفت نمیدونم این چه سوالیه همه میپرسن ! اگه آشغال هم باشه من که نمیگم آشغاله باید جنسمو بفروشم . منم یه لبخندی زدم و درست میگی

hb-alone

Registered User
لایک‌ها
20
سلام.......میتونم به دی وی دی پلیر یا لپ تاپ وصل کنم و ازش صدا بگیرم؟؟؟خروجیشو داره؟؟به خروجی آی یو ایکسش میشه وصل کرد و صدا گرفت؟؟

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
سلام.......میتونم به دی وی دی پلیر یا لپ تاپ وصل کنم و ازش صدا بگیرم؟؟؟خروجیشو داره؟؟به خروجی آی یو ایکسش میشه وصل کرد و صدا گرفت؟؟
سلام از ماست
بله اتفاقاً بدرد همین کار میخوره چون از نظر خیلی ها کاست و سی دی ترک منسوخ شده هست
شما میتونید دی وی دی پلیر و یا کامپیوتر خودتون رو به وروی aux دستگاه متصل کنید و از گوش کردن به موسیقی لذت ببرید . خروجی های سینمایی نظیر سوراند و ساب ووفر اکتیو هم داره که با اضافه کردن این امکانات صدای دستگاه بسیار پویاتر و پرتوان تر میشه .

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
سلام خدمت شما..اگه امکان داره یه راهنمایی کوچیک بفرمایید..
من شبیه اینو دارم که یه پلیر بهش وصل کردم و ارش صدا میگیرم. به ورودی aux یا md که میزنم فقط صدا از چب و راست پخش میشه و سوراند ها کار نمیکنن. بلندگوی سوراند هم فابریک خودشه (فقط تهش نمیدونم چرا فیش نداشت خودم یه فیش بهش چسپوندم که بهشه وصلش کرد به ظبط) .سابووفرشم موجود نیست حالا نمیدونم اون کار میکنه یا نه.

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
سلام
این مواردی رو که میگم به دقت انجام بده
1: هر دوتا بلندگوی سوراند باید همزمان به خروجی سوراند متصل باشن تا صدا در بیاد . اگر به صورتی تکی وصل کنید صدا در نمیاد .
2: از سلامت هردوتا سوراند اطمینان کسب کنید چرا که اگر یکی از اونها خراب باشن طبق بند شماره 1 صدا در نمیاد. بدین صورت که هر کدام از سوراندها رو به صورت تکی به خروجی بلندگوی اصلی وصل کنید و اگر دیدید که صدا ندارن یا ایراد از فیشی که متصل کردید هست و یا از سیمشون که احتمالاً قطع شده و یا بلندگوی داخلش که احتمالاً سوخته .

خروجی ساب ووفر هم اگر یک "اسپیکر کامپیوتر" و یا " آمپلی فایر و بلندگو " و یا "ساب ووفر اکتیو" داشته باشید میتونید به راحتی چک کنید

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
داداش دمت گرم سر اون یکی هم فیش زدم همزمان وصلش کردم درست شد
عجب چیزی شد :D

بالا