برگزیده های پرشین تولز

{پرسش}آیا ویرایش قدیمی برای سئو ضرر داره؟

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037

webs

Registered User
لایک‌ها
1,464
باید به این مت کارتز گفت به جای باز کردن باغ وحش در گوگل (الگوریتم مرغ مگس خوار، پاندا و پنگوئن و اینجور جک و جونورها) برو با اسپم های سایت های فارسی که از الگوریتم های 10سال پیش استفاده می کنن برخورد کن.

ضمناً من بارها و بارها مطالب قبلی رو ویرایش کردم و آپدیت هایی رو بهش اضافه کردم، رتبه اش بهتر هم شده. اینا (گوگل) خودشون هم نمی دونن چی نوشتن! مثل دکترها(!) هر روز یه چیزی میگن!

البته به نظر من منظورش این بوده که یه نفر میاد یه مطلب می نویسه و اون مطلب در گوگل بالا نمیاد، بعدش میاد کل متن رو دستکاری می کنه. بله اینجور دستکاری ممکنه زیاد جالب نباشه. ولی اگه در حد آپدیت مطالب باشه مشکلی نداره. سعی هم بشه در انتهای مطلب قبلی نوشته بشه، آپدیت... سپس متن جدید آپدیت اضافه بشه و مطالب قبلی زیاد تغییر نکنه.

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
اضافه کردن محتوا به پست های قدیمی ، تاثیر خیلی خوبی داره ...
نمونه بین المللی : ویکی

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
پس یعنی به محتواهای قبلی متن اضافه کنیم تاثیرش مثبته؟

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
تجربه شخصی بنده : بله
ممنون . حالا اگر متنی داشته باشیم که تو گوگل در جایگاه مناسبی داشته باشه ولی بخواهیم محتواشو تغییر بدیم به فرض مثال یه سایتی معرفی کردیم در زمینه کسب درآمد که اسکم شده یا محصولی که فروشگاه ها دیگه نمیارنش میخواهیم بازدید کننده هارو به خرید محصول جدید تشویق کنیم. چه کار انجام بدیم که رتبه گوگل رو داشته باشیم با توجه به این که ویرایش کلی متن مضر هستش.

all of

Registered User
لایک‌ها
416
ممنون . حالا اگر متنی داشته باشیم که تو گوگل در جایگاه مناسبی داشته باشه ولی بخواهیم محتواشو تغییر بدیم به فرض مثال یه سایتی معرفی کردیم در زمینه کسب درآمد که اسکم شده یا محصولی که فروشگاه ها دیگه نمیارنش میخواهیم بازدید کننده هارو به خرید محصول جدید تشویق کنیم. چه کار انجام بدیم که رتبه گوگل رو داشته باشیم با توجه به این که ویرایش کلی متن مضر هستش.
من که بارها (بیش تر از 100 بار) محتوا ها رو ویرایش کردم ولی تا حالا مشکلی پیش نیومده ولی شما میخوای کلا محتوای صفحه رو عوض کنی احتمالا تو کلمات که قبلا بالا بودی افت میکنی مگه سئو آن پیج رو برای اون کلمات همچنان رعایت کنی
بیشتر از این باید از حرفه ای های انجمن بپرسی من نمیدونم

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271

ترجیحا محتوای مطالب قدیمی رو به طور صد در صد تغییر ندید
نظر بنده اینه ( شایدم اشتباه باشه ) : شما می تونید یه سایت کسب درآمد یا یک محصول نزدیک به موضوع مطلب مورد نظرتون ( اگر وجود داشته باشه ) رو در آخر مطلب قدیمی اضافه کنید و دلیلش رو به بازدیدکننده توضیح بدید

بالا