برگزیده های پرشین تولز

فروش عمده و تکی دیاگ قابل حمل و شخصی ELM327 با پایین ترین قیمت نسبت به بازار

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
مدل usb موجود هست
مدل بلوتوث قدیمی ورژن 1.5 موجود نیست ولی ورژن 2.1 موجود هست البته این مدل رو جدید آوردیم و فقط روی یکی دو مدل BMW تست کردیم/ روی بقیه خودروها تست نشده.

milkywayishere

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام رفقا
اگر ممکنه بفرمایید تبدیل سوکت دوپین به OBD رو از کجا باید تهیه کرد و یا چطور باید ساخت؟

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
سلام ببرید پیش یک سیم کش ماهر بگید می خوام تبدیل 2 به 16 بزنم برای دیاگ . خودش میدونه چکار کنه.

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
******‌ توجه ****** نمایندگی فروش دیاگ در استان تهران ****** توجه ******

با توجه به تقاضای تعداد زیادی از دوستان تهرانی، تصمیم بر این هست که نمایندگی در تهران جهت تست و فروش دستگاه دیاگ زده بشه . افرادی که علاقه به فروش دستگاه در تهران دارند جهت اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرند. اولویت با همکارانی هست که در زمینه خودرو فعالیت می کنند. در ضمن این نمایندگی در استان تهران انحصاری بوده و کلیه فروش های مربوط به این استان به این نمایندگی ارجاع می شود.
09305662972
با تشکر

milkywayishere

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ببرید پیش یک سیم کش ماهر بگید می خوام تبدیل 2 به 16 بزنم برای دیاگ . خودش میدونه چکار کنه.
سلام مجدد به رفقا
آقا من کل شهر رو گشتم ولی کسی اصلا متوجه نمیشد که من دارم اصلا چی میگم. شایدم فکر میکردن دارم فحششون میدم!!!
یه بزرگواری کنید بفرمایید چطور این تبدیل رو درست کنم. خدا خیرتون بده.... بگید... گیرشم ;(

البته من تهرانی نیستم

farokh70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام ميخواستم ببينم دياك بلتوثي تمام كارهاي دياكهاي ديگه رو انجام ميده مثلا پارامتر ها .وخطاها .پاك كردن خطاها .اگر ميشد يك توضيحات كامل ميداديد خيلي خوب بود .
و آيا آموزشم داره ؟
منو هاش با چه زباني هست .
وخيلي بهتر ميشد اگر درگاه بانكي ميگذاشتيد كه از همين سايت خريداري ميشد .با تشكر

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
سلام
اگر اولین پستم رو کامل می خوندید همه چیز رو کامل متوجه می شدید همچنین یک کلیپ تست هم داخل اولین پستم گذاشتم برای تست روی خودروی پارس که توسط خودمون تهیه شده ، اون رو ببینید همه چی دستتون میاد کامل توضیح داده شده داخل کلیپ.
با این دیاگ می تونید هم پارامترها رو مشاهده کنید و هم خطاها رو و هم می تونید خطاها رو پاک کنید. توضیحات کامل تر داخل کلیپ هست.
کار باهاش فوق العاده راحت هست چون محیطش گرافیکی هست دقیقا مثل پشت آمپر خودرو درجه داره. آموزش هم کامل تلفنی خدمت تمام دوستانی که خرید کردند داده شده.
بقیه دوستانی هم که داخل پرشین تولز جنس خودشون رو می فروشند به همین صورت می فروشند . نمیشه درگاه گذاشت.

power boy

Registered User
لایک‌ها
195
داداش الان موجودی چی دارین؟
اینکه کدوم مدل آخرین ورژن هست که رو خودرو های بیشتری جواب بده +لطف میکنین قیمت نهایی رو پخ کنین؟؟
ممنون .
ورژن قدیمی خوبه یا اینکه جدیده؟؟

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
داداش الان موجودی چی دارین؟
اینکه کدوم مدل آخرین ورژن هست که رو خودرو های بیشتری جواب بده +لطف میکنین قیمت نهایی رو پخ کنین؟؟
ممنون .
ورژن قدیمی خوبه یا اینکه جدیده؟؟
سلام
هم مدل USB و هم بلوتوث موجود هست .
به این موضوع توجه کنند که ورژن 2.1 این دستگاه هیچ قابلیت اضافه تری نسبت به این ورژن یعنی 1.5 نداره چون استاندارد OBD ده سال هست که تقریبا ثابت هست و نرم افزارهای هر دو ورژن یکی هست . ، تفاوت ورژن های مختلف این دستگاه در تعداد پروتکل هایی هست که ساپورت می کنه که ورژن 1.5 (همین مدل) تا به حال کارایی بسیار بهتری نسبت به ورژن 2.1 که بنده ، قبلا به عنوان نمونه وارد کردم داره و با خودروهای داخلی و خارجی هماهنگ تر هست . از ورژن 2.1 ما فقط روی BMW و بنز تست کردیم و جواب داده ولی روی خیلی از خودروهای داخلی جوابگو نیست. این مدل اصطلاحا Can Support هست . بهترین مدل در حال حاضر به تجربه ما مدل 1.5 هست.
با تشکر

power boy

Registered User
لایک‌ها
195
سلام
هم مدل USB و هم بلوتوث موجود هست .
به این موضوع توجه کنند که ورژن 2.1 این دستگاه هیچ قابلیت اضافه تری نسبت به این ورژن یعنی 1.5 نداره چون استاندارد OBD ده سال هست که تقریبا ثابت هست و نرم افزارهای هر دو ورژن یکی هست . ، تفاوت ورژن های مختلف این دستگاه در تعداد پروتکل هایی هست که ساپورت می کنه که ورژن 1.5 (همین مدل) تا به حال کارایی بسیار بهتری نسبت به ورژن 2.1 که بنده ، قبلا به عنوان نمونه وارد کردم داره و با خودروهای داخلی و خارجی هماهنگ تر هست . از ورژن 2.1 ما فقط روی BMW و بنز تست کردیم و جواب داده ولی روی خیلی از خودروهای داخلی جوابگو نیست. این مدل اصطلاحا Can Support هست . بهترین مدل در حال حاضر به تجربه ما مدل 1.5 هست.
با تشکر
ممنون از توضیحلت کاملتون

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
دوست عزیز دیاگ کاملتری هم دارید همراه با آموزشش بتونم ایرادات مشخص شده رو بدونم و رفع کنم

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
در حال حاضر فقط همین مدل ها رو داریم . برای چه خودرویی می خواید؟
این دستگاه هم همین کارهایی رو که فرمودید میکنه.

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
در حال حاضر فقط همین مدل ها رو داریم . برای چه خودرویی می خواید؟
این دستگاه هم همین کارهایی رو که فرمودید میکنه.

مثلا یکی واسه ریپ زدن موتور و بعضی وقتا چون ماشین اس دی دوگانه سوز هست گاها به گاز نمیره که با دیاگ کردن حل شد نمیدونم این مدل شما همین کارارو میکنه ی نه !!!

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
روی اس دی تست کردیم ولی دوگانه نبوده.

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
با توجه به وارد کردن تعداد بالایی از این دستگاه قیمت دستگاه کاهش پیدا کرد!

مدل بلوتوث 65000 تومان

مدل USB : ا 55000 تومان

تلفن تماس : 09305662972

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
******‌ توجه ****** نمایندگی فروش دیاگ در استان های تهران، تبریز، شیراز ، بوشهر و سایر استان ها ****** توجه ******

جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه تماس بگیرید.
09305662972
با تشکر

mehdi2l

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام روی 206 SD مدل 93 جواب میده ؟

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
سلام
مدل ECU رو برام بفرستید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم.
با تشکر

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
خبر خوش ویژه دوستانی که خودروی JAC دارند و اون اینکه دستگاه روی خودروی JAC J5 تست و ارتباط برقرار شد / پارامترها / خطاها بدون هیچ مشکلی چک شدند.

با تشکر

mohammad-mdn

Registered User
لایک‌ها
36
از دوستانی که تا به حال از بنده خرید داشتند تقاضا دارم در صورت امکان نتیجه تست هاشون رو اینجا بیان کنند یا نسبت به ثبت فیدبک اقدام کنند تا اطمینان سایر دوستان نسبت به این موضوع جمع بشه و بهتر بتونن تصمیم گیری کنند
با تشکر از همکاری همه

بالا