برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع کاهش یا افزایش وزن

armstyle

Registered User
لایک‌ها
35
سلام خسته نباشید .
من الان 6 ماهی میشه بدنسازی کار میکنم در کنارش هوازی هم میرم برای اب شدن چربی های شکم و ران و پهلو . میخواستم بدونم خوردن کالباس های 90 درصد مثلا ماهی 1 بار به اندازه 4 تا برگ متوسط مشکلی داره ؟ بعد خوردن تخمک چطور ؟
بعد موز و هندوانه و این ها چون شیرین هستند که مشکلی اینجاد نمیکنند ؟
هدف من کم کردن وزن هست . هنوز باید 5 کیو دیگ کم کنم .
فقط هم چربی های شکم هست و پهلو . ممنون . ورزش هم 4-5 روز در هفته حدود 3 ساعت میرم بدنسازی

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
سلام.
دوستان من حدودا 23 کیلو کمبود وزن دارم.
مشاور تغذیه 3ماه رفتم یه سری دستورات بهم داده شد که بیشتر روی مصرف کالری تاکید داشت. کلا از این روش نتیجه نگرفتم.
قبلا هم حدود 2ماه روزانه به صورت مداوم فقط پروتین و کالری مصرف کردم شامل : پیتزا/ساندویچ و غداهای فست فودی به همراه ماالشعیر.که نتیجه ای نداشت.
البته معمولا صبحانه کم میخورم و یا بعضا نمیخورم.که بعید میدونم به این مربوط باشه.
بعضی از دوستان باشگاه بدن سازی رو پیشنهاد دادن ولی من علاقه ای به این کار ندارم.البته بدن سازی فقط عضله میاره و کالری زیادی میسوزونه که این مورد هم مورد توحه هست.
دوستان اگه روش خاصی سراغ دارین که میشه وزن رو افزایش داد ممنون میشم اطلاع بدین.فقط عوارض نمیخام داشته باشه.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

rasoulsh

Registered User
لایک‌ها
251
صبحونه وعده خیلی مهم و ضروریه ! سعی کن حتما بخوری + اینکه همونطور که دوستتون گفتن بدنسازی و یا هر ورزشی میتونه میزان جذب و اشتهای شما رو زیاد کنه ( یه پروتئین هم اگر مصرف کنه فبها )
فقط تعداد وعده هات رو هم بیشتر کن !

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
فقط مایه تیله میخواد چاق شدن مدتی خودت رو ببندی به فست فود و مرغ چینی و غذای بیرون و دلستر ببندی ردیف میشی. درسته چربی میشه ولی چاق شدن آقا چاق شدن.

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
فقط مایه تیله میخواد چاق شدن مدتی خودت رو ببندی به فست فود و مرغ چینی و غذای بیرون و دلستر ببندی ردیف میشی. درسته چربی میشه ولی چاق شدن آقا چاق شدن.
من 2ماه همین کار رو انجام دادم فک کنم 500-600 گرم زیاد کردم.بی تاثیر هست

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
من 2ماه همین کار رو انجام دادم فک کنم 500-600 گرم زیاد کردم.بی تاثیر هست

غیرممکنه با این کار نتیجه نگیری حتی کسی که استعداد چاقی نداره
باید ببینی کجات مشکل داره.
1. زیاد فکر میکنی ؟ فکرت آیا مشغوله و آرامش نداری ؟ این میتونه دائما باعث لاغری باشع
2. کالری که مصرف میکنی رو به شدت کنترل کن و غذاهای حجیم بی خاصیت نخور

به جرات بهت میگم برای این مشکل پول داشته باشی و منظم بخوری راحت چاق میشی ولی یرخی فایده نداره

salman_m2h

Registered User
لایک‌ها
238
سلام.
دوستان من حدودا 23 کیلو کمبود وزن دارم.
مشاور تغذیه 3ماه رفتم یه سری دستورات بهم داده شد که بیشتر روی مصرف کالری تاکید داشت. کلا از این روش نتیجه نگرفتم.
قبلا هم حدود 2ماه روزانه به صورت مداوم فقط پروتین و کالری مصرف کردم شامل : پیتزا/ساندویچ و غداهای فست فودی به همراه ماالشعیر.که نتیجه ای نداشت.
البته معمولا صبحانه کم میخورم و یا بعضا نمیخورم.که بعید میدونم به این مربوط باشه.
بعضی از دوستان باشگاه بدن سازی رو پیشنهاد دادن ولی من علاقه ای به این کار ندارم.البته بدن سازی فقط عضله میاره و کالری زیادی میسوزونه که این مورد هم مورد توحه هست.
دوستان اگه روش خاصی سراغ دارین که میشه وزن رو افزایش داد ممنون میشم اطلاع بدین.فقط عوارض نمیخام داشته باشه.

پودر بومبا رو از عطاری ها بخر . 15 تومن
میتونم بگم در یکماه ده کیلو اضافه میکنی
صددرصد وزنت میره بالا با این پودر. من خودم پارسال مصرف کردم از 65 کیلو رفتم 75

این که میگن مضره این پودر اصلا توجه نکن

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
پودر بومبا رو از عطاری ها بخر . 15 تومن
میتونم بگم در یکماه ده کیلو اضافه میکنی
صددرصد وزنت میره بالا با این پودر. من خودم پارسال مصرف کردم از 65 کیلو رفتم 75

این که میگن مضره این پودر اصلا توجه نکن
الان سرچ کردم همه جا نوشتن ضرر داره و اثراتش از 30 سالگی نمایان میشه.

take

Registered User
لایک‌ها
100
دوستان عزیز من 33 سالمه و استخوان بندی ریزی دارم کمبود وزن هم دارم
تو شبکه های اجتماعی و بعضا اشناها و دوستان تحقیق و سوال و جواب زیادی داشتم ولی هر کسی یا طرف قبلی رو نقض میکنه یا توصیه ای میکنه که با نفر قبلی کلی فرق داره
دکتر تغذیه هم رفتم بهترینش نتیجه نداشته محل کارم هم دانشگاه هستش و وقت خالی زیادی ندارم
خلاصه دنبال کسی میگردم که واقعا بتونه منو به وزن ایده ال برسونه مشکلی هم بابت هزینه ندارم البته معقول و منطقی
اگر واقعا کسی میتونه کمک کنه پیغام خصوصی بده

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
طبق معمول تاپیک به سمت عطاری ها و مصرف انواع مکمل های دست ساز و ... و دارای کورتون بسیار خطرناک کشیده شده که بارها در موردش بحث شده و تذکرات لازم هم داده شده
در صورت تکرار این مدل تبلیغات گزارش تخلف داده میشه

در مورد افزایش وزن در همین تاپیک و تاپیک مشاوره بدنسازی توضیحات زیادی داده شده مطالعه بفرمائید

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
سلام دوستان:
من 4-5 سال پیش چاق بودم و با یه **** چاق تر نشدم و قدم هم حدود 10-15 سانت رشد کرد و الان بدنم نرماله.....

اما الان یه مشکلی دارم:
شکمم از زیر کاملا سفت هست و 4 تکه کامل از زیر مشخصه اما یه مقداری چربی و پوست روی اینا هست که اجازه نمی ده عضله ها بزنه بیرون......

چطوری می تونم اون شکم رو از بین ببرم؟؟؟با ورزش بیشتر؟؟؟یا با **** و یا با روش های دیگه؟؟؟

ممنون می شم راهنماییم کنید.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام دوستان:
من 4-5 سال پیش چاق بودم و با یه **** چاق تر نشدم و قدم هم حدود 10-15 سانت رشد کرد و الان بدنم نرماله.....

اما الان یه مشکلی دارم:
شکمم از زیر کاملا سفت هست و 4 تکه کامل از زیر مشخصه اما یه مقداری چربی و پوست روی اینا هست که اجازه نمی ده عضله ها بزنه بیرون......

چطوری می تونم اون شکم رو از بین ببرم؟؟؟با ورزش بیشتر؟؟؟یا با **** و یا با روش های دیگه؟؟؟

ممنون می شم راهنماییم کنید.

**** و همینطور کاهش میزان فسفر - سدیم و پتاسیم که می تونید با خوردن روانه نصف لیوان عرق کاسنی ( مدر طبیعی ) و همینطور تمرینات هوازی کمک شایانی در دفع این مواد انجام بدید مصرف فیبرهای نامحلول مثل گوجه - خیار - سبزیجات با برگ سبز رو هم بیشتر کنید

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
خوب من می خوام لاغر بشم چند وقت بود کلش اوف کلن بازی می کردم حدود 10 کیلو زیاد کردم حالا جدا از اون چاق بودم قبلش هم . سنم 28 سال هست جدود 98 وزنم هست . بدن سازی هم میرم خیلی وقته اما چند وقت خوب نمی رم . البه من با استفاده از مکمل می خوام این مارو انجام بدم

می خوام یک پمپ یا ال ارژنین بگرم الکارنتین که بهم انرزی بده و بتونم بیشتر ورزش کنم برای اشتها هم قرص زیره مفید هست . حالا نتیجع رو اعلام می کنم

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سلام دوستان
من 20 سال دارم قدم 175 و وزنم 80 است می خواهم به 67 برسم می خواستم بدونم چه قدر زمان می بره و به نظر شما بیشتر چه ورزش هایی را انجام بدم
راستی بیشتر چاقی من در قسمت ران پا هست

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
خوب من می خوام لاغر بشم چند وقت بود کلش اوف کلن بازی می کردم حدود 10 کیلو زیاد کردم حالا جدا از اون چاق بودم قبلش هم . سنم 28 سال هست جدود 98 وزنم هست . بدن سازی هم میرم خیلی وقته اما چند وقت خوب نمی رم . البه من با استفاده از مکمل می خوام این مارو انجام بدم

می خوام یک پمپ یا ال ارژنین بگرم الکارنتین که بهم انرزی بده و بتونم بیشتر ورزش کنم برای اشتها هم قرص زیره مفید هست . حالا نتیجع رو اعلام می کنم

ال آرژنینی که فرمودید رو به تنهایی مصرف نکنید : 1 ساعت قبل از تمرین به همراه 500 الی 1000 میلی گرم ویتامین C مصرف کنید
دلیل : ال-آرژنین در بدن به راحتی تبدیل به نیتریک اکسید میشه و منابع نیتریک اکسید رو افزایش میده و ویتامین C یک آنتی اکسیدان بسیار قدرتمند که از اکسیداسیون جلوگیری می کنه در نتیجه منابع نیتریک اکسید تحلیل نمیره و افزایش پیدا می کنه که باعث افزایش قدرت شما میشه

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام دوستان
من 20 سال دارم قدم 175 و وزنم 80 است می خواهم به 67 برسم می خواستم بدونم چه قدر زمان می بره و به نظر شما بیشتر چه ورزش هایی را انجام بدم
راستی بیشتر چاقی من در قسمت ران پا هست

سعی کنید از دوچرخه ثابت در بین دیگر تمرینات هوازی بیشتر استفاده کنید زمان بستگی به **** غذایی شما داره و قابل پیش بینی نیست
متدی که برای **** غذایی , تمرینات هوازی و بی هوازی در دستور کار قرار می گیره تعیین کننده خواهد بود

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سعی کنید از دوچرخه ثابت در بین دیگر تمرینات هوازی بیشتر استفاده کنید زمان بستگی به **** غذایی شما داره و قابل پیش بینی نیست
متدی که برای **** غذایی , تمرینات هوازی و بی هوازی در دستور کار قرار می گیره تعیین کننده خواهد بود
خیلی ممنونم بابت راهنمایی

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سلام یک سوال دیگه ببخشید برای استفاده از دوچرخه ثابت آیا باید همه را پشت هم استفاده کرده یا می شه مثلا نیم ساعت صبح نیم ساعت عصر و نیم ساعت شب بریم و اینکه می گن بدن بعد از 40 دقیقه تازه شروع به چربی سوزی می کند درست است

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
دوستان یک سوال دیگه قرص کاهش اشتها و یا چربی سوز چیزی هست که عوارض نداشته باشه؟

بالا