برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
ممنون بابت وقتی که گذاشتید حرفتون کاملا مورد قبول ولی دوست عزیز من باشگاه هم رفتم
متاسفانه جسارت نشه طرف دو سال رفته باشگاه شد مربی هر کی میره یک برنامه میده دستش کاری هم با تیپ بدنی طرف نداره
مربی خوب هم که میخوای پیدا کنی که علمشو داره باید 10 تا واسطه ببینه تا افتخار برنامه دادن نصیبت بشه
درسته . ولی خب به قول معروف نابرده رنچ گنج میسر نمیشه ! پیدا کردن مربی خوب سخته واقعا . ولی ارزشش رو داره

Last edited:

sinaahmadi615

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام،من اندازه دور بازوم 30 و اندازه دور شکمم 80 و دور مچم 17 هس، و قدم 174 هس میخوام برم.بدن سازی اما نمیدونم پروتئین چربی سوز بخورم یا بروتئین مکمل?ب نظر شما نیاز به لاغر شدن دارم?و لطفا ی برنامه بدن سازی بدید، البته چون خیلی وقته نرفتم بهتره دو هفته ی اول رو فقط برنامه سبک برم،حالا بی زحمت ی برنامه بدن سازی با توجه ب اینک میخوام پروتئین بخورم بدین?

alikka

Registered User
لایک‌ها
226
تا اونجایی که می دونم پیلاتس زیاد حجم ماهیچه هارو زیاد نمیکنه و یه جورایی بیشتر تواناییشون رو زیاد می کنه.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
سعی کن هر دو رو به اندازه داشته باشی

blake

Registered User
لایک‌ها
531
هر روز باشگاه رفتن هم افراط و اشتباهه ! اگه هدف حجمه هفته ای 4 یا 5 بار نهایتش . چون بدن نیاز به ریکاوری داره
درضمن شما اگه از استروئید ها استفاده نکنی و خودتو به همه نوع مکمل نبندی اصلا امکان نداره غول بشی خیالت راحت !:D
مکمل پیشرفت رو خیلی سریعتر میکنه . من الان 1 سال و 5 ماهه بدون مکمل و فقط با تغذیه دارم کار میکنم ولی خب کسی که مثلا 1 سال با مکمل کار کرده پیشرفتش اندازه من شاید باشه
اره راستش کس دیگه ای هم بهم گفته بود که هر روز باشگاه نرم!!!
والا بیشترین دلیلی که دلم نمیخاد برم سمت مکمل یکی جوش زدن هست(که دیدم توی افرادی که استفاده میکنن)
مخصوصا من که بعد یه دوره ی طولانی مدت اسنفاده از دارو تازه یک سالی هست از شر جوش زدن راحت شدم!
و دلیل دومش هم اینکه یکی از دوستان رفته بود به اسم کراتین اصل یه جنس تقلبی بهش انداخته بودن(خودش خیلی سرش میشد ولی نفهمیده بود که تقلبیه)و متاسفانه بعد از استفاده و کار کردن استخون سر لگنش سیاه کرد و یعد از 3 تا عمل جراحی و کوتاه کردن استخون و کوتاه شدن پاش تونست باز سلامتیش رو برگردونه!!!(نه فقط این مورد بلکه خیلی چیزای دیگه دیدم که به اسم اصل و هزینه زیاد جنس تقلبی میندازن به مردم)!!!!!!
یعنی شما میگین بدون مکمل و اینا نمیتونم به اون موردی که میخام یرسم؟؟؟

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
اره راستش کس دیگه ای هم بهم گفته بود که هر روز باشگاه نرم!!!
والا بیشترین دلیلی که دلم نمیخاد برم سمت مکمل یکی جوش زدن هست(که دیدم توی افرادی که استفاده میکنن)
مخصوصا من که بعد یه دوره ی طولانی مدت اسنفاده از دارو تازه یک سالی هست از شر جوش زدن راحت شدم!
و دلیل دومش هم اینکه یکی از دوستان رفته بود به اسم کراتین اصل یه جنس تقلبی بهش انداخته بودن(خودش خیلی سرش میشد ولی نفهمیده بود که تقلبیه)و متاسفانه بعد از استفاده و کار کردن استخون سر لگنش سیاه کرد و یعد از 3 تا عمل جراحی و کوتاه کردن استخون و کوتاه شدن پاش تونست باز سلامتیش رو برگردونه!!!(نه فقط این مورد بلکه خیلی چیزای دیگه دیدم که به اسم اصل و هزینه زیاد جنس تقلبی میندازن به مردم)!!!!!!
یعنی شما میگین بدون مکمل و اینا نمیتونم به اون موردی که میخام یرسم؟؟؟
چرا میتونین ولی خب پیشرفتتون به اندازه کسی که کراتین و گینر و ... مصرف میکنه نیست مسلما
اگه دنبال مقایسه کردن بدن خودت با بقیه نباشی و هدفت یه بدن ورزشکاری واسه خودت باشه چرا بدون مکمل هم میشه.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام،من اندازه دور بازوم 30 و اندازه دور شکمم 80 و دور مچم 17 هس، و قدم 174 هس میخوام برم.بدن سازی اما نمیدونم پروتئین چربی سوز بخورم یا بروتئین مکمل?ب نظر شما نیاز به لاغر شدن دارم?و لطفا ی برنامه بدن سازی بدید، البته چون خیلی وقته نرفتم بهتره دو هفته ی اول رو فقط برنامه سبک برم،حالا بی زحمت ی برنامه بدن سازی با توجه ب اینک میخوام پروتئین بخورم بدین?

درود
سن و وزنتون ؟
پروتئین چربی سوز نداریم ! منظورتون پروتئین با درصد پایین کربو , کالری و مواد معدنیه ؟
2 هفته اول رو باید برنامه آماده سازی که در تمامی باشگاه ها وجود داره رو انجام بدید بعد از اون می تونید یا یک **** ساده بگیرید و یا اینکه زیرسازی انجام بدید

توضیح به صورت کلی :
برای ذخیره و افزایش نیتریک اکسید می تونید از فرمول ویتامین C + ال - آرژنین بهره ببرید ( برای شروع 500 میلی گرم ویتامین سی + 3000 میلی گرم ال - آرژنین ) 1 ساعت قبل از تمرین مصرف کنید اینجوری تواناییتون در دوره **** روند کاستی به خودش نمی گیره حداقل تا حد زیادی از تحلیلش جلوگیری میشه

مصرف مولتی ویتامین در دوره های **** متوسط و سنگین توصیه میشه ( فارماتون 1 عدد همراه با صبحانه ) در صورتی که دوره های **** سخت باشه 15 روز یکبار تزریق 1 عدد آمپول ویتامین D3 توصیه میشه

از ساعت 19 بعد از ظهر مصرف کالری و کربوهیدارت رو به شدت پایین بیارید

مصرف 10 گرم گلوتامین ( **** های ساده و تمرینات عادی ) در 2 وعده مصرف بشه مثال : 1 پیمانه 5 گرمی بعد از تمرین - 1 پیمانه 5 گرمی قبل از خواب

در دوره های **** تلاش شما ابتدا در دفع مواد معدنی انباشته مانند فسفر - پتاسیم و سدیم هست در نتیجه سعی کنید مصرف مایعات رو بالا ببرید و روزانه از مدرهای طبیعی مانند عرق کاسنی استفاده کنید ( نصف لیوان کاسنی + نصف لیوان آب )

میزان پروتئین مصرفی روزانه در شروع تمرینات (4 الی 6 هفته ) = وزن * 1.8
میزان پروتئین مصرفی روزانه در ادامه دوره ( زیر 6 ماه سابقه تمرینی ) = وزن * 2

از چربی سوزها تا جایی که ممکنه استفاده نکنید عوارض وخیمی داره که در صفحات همین تاپیک در موردش بسیار توضیح داده شد در عوض می تونید از ال - کارنیتین و یا کافئین استفاده کنید.

پروتئین : می تونید از whey استفاده کنید مثل Whey gold standard کمپانی Optimum Nutrition

توضیحات زیاده اگر نیاز بود بفرمائید توضیح بدم

موفق باشید

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان سایتی یا مقاله و مطلبی برای کسی که تازه می خواد باشگاه رو شروع کنه میشناسید؟ برای اینکه در کوتاه ترین زمان یک کلیتی از کاری که باید بکنم رو متوجه شم
برای آب کردن شکم و آوردن عضله
ممنون

sinaahmadi615

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود
سن و وزنتون ؟
پروتئین چربی سوز نداریم ! منظورتون پروتئین با درصد پایین کربو , کالری و مواد معدنیه ؟
2 هفته اول رو باید برنامه آماده سازی که در تمامی باشگاه ها وجود داره رو انجام بدید بعد از اون می تونید یا یک **** ساده بگیرید و یا اینکه زیرسازی انجام بدید

توضیح به صورت کلی :
برای ذخیره و افزایش نیتریک اکسید می تونید از فرمول ویتامین C + ال - آرژنین بهره ببرید ( برای شروع 500 میلی گرم ویتامین سی + 3000 میلی گرم ال - آرژنین ) 1 ساعت قبل از تمرین مصرف کنید اینجوری تواناییتون در دوره **** روند کاستی به خودش نمی گیره حداقل تا حد زیادی از تحلیلش جلوگیری میشه

مصرف مولتی ویتامین در دوره های **** متوسط و سنگین توصیه میشه ( فارماتون 1 عدد همراه با صبحانه ) در صورتی که دوره های **** سخت باشه 15 روز یکبار تزریق 1 عدد آمپول ویتامین D3 توصیه میشه

از ساعت 19 بعد از ظهر مصرف کالری و کربوهیدارت رو به شدت پایین بیارید

مصرف 10 گرم گلوتامین ( **** های ساده و تمرینات عادی ) در 2 وعده مصرف بشه مثال : 1 پیمانه 5 گرمی بعد از تمرین - 1 پیمانه 5 گرمی قبل از خواب

در دوره های **** تلاش شما ابتدا در دفع مواد معدنی انباشته مانند فسفر - پتاسیم و سدیم هست در نتیجه سعی کنید مصرف مایعات رو بالا ببرید و روزانه از مدرهای طبیعی مانند عرق کاسنی استفاده کنید ( نصف لیوان کاسنی + نصف لیوان آب )

میزان پروتئین مصرفی روزانه در شروع تمرینات (4 الی 6 هفته ) = وزن * 1.8
میزان پروتئین مصرفی روزانه در ادامه دوره ( زیر 6 ماه سابقه تمرینی ) = وزن * 2

از چربی سوزها تا جایی که ممکنه استفاده نکنید عوارض وخیمی داره که در صفحات همین تاپیک در موردش بسیار توضیح داده شد در عوض می تونید از ال - کارنیتین و یا کافئین استفاده کنید.

پروتئین : می تونید از whey استفاده کنید مثل Whey gold standard کمپانی Optimum Nutrition

توضیحات زیاده اگر نیاز بود بفرمائید توضیح بدم

موفق باشید
سلام. من خیلی اصرار دارم ک پروتئین استفده کنم ما خونواده نمیزارن.موادی طبیعی وجود داره ک جای پروتئین استفاده کردم در ضمن من سنم 18 و وزنم 69 هس

Vooker.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
تاپیک خوب و بسیار کاربردی آرزوی موفقیت برای همه ورزشکاران

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام. من خیلی اصرار دارم ک پروتئین استفده کنم ما خونواده نمیزارن.موادی طبیعی وجود داره ک جای پروتئین استفاده کردم در ضمن من سنم 18 و وزنم 69 هس

درود
در تاپیک مکمل های بدنسازی در یکی 2 صفحه آخرش توضیح دادم ! چک بفرمائید متوجه میشید
ران گوساله - سینه مرغ - ماهی - میگو - تخم مرغ - حبوبات - لبنیات و ...

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
دوستان :کسی اینجا بدنسازی فوتبالی هم کار می کنه؟؟؟

MR.Mr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان :کسی اینجا بدنسازی فوتبالی هم کار می کنه؟؟؟

سئوالتون ؟؟

برنامه بدن سازی برای ورزش فوتبال متفاوت هست باید به مربی کار بلد مراجعه بشه بگید برای فوتبال میخواید بهتون برنامه میدن .

موفق باشید

MohammadRe2a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان من 16 سال و 6 ماهمه و قدم 177 و وزنم 60 کیلوئه.رفتم پیش دکتر برای افزایش قد و گفت با توجه به قد پدرت هنوز قد میکشی و قرص زینک و ال آرژنین برام نوشت.
به نظر شما این قرص ها هیچ عوارضی نداره و مصرفش کنم؟

MR.Mr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان من 16 سال و 6 ماهمه و قدم 177 و وزنم 60 کیلوئه.رفتم پیش دکتر برای افزایش قد و گفت با توجه به قد پدرت هنوز قد میکشی و قرص زینک و ال آرژنین برام نوشت.
به نظر شما این قرص ها هیچ عوارضی نداره و مصرفش کنم؟

من یک 180 تایی قرص 1000 میلی گرم ال ارژنین خوردم الانم سالم دارم برات پیام می نویسیم .

قرص زینک نمیدونم

نکته مهم اینه که از دوز تایین شده توسط دکتر بیشتر مصرف نکنی یعنی اوردوز نکنی

MohammadRe2a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من یک 180 تایی قرص 1000 میلی گرم ال ارژنین خوردم الانم سالم دارم برات پیام می نویسیم .

قرص زینک نمیدونم

نکته مهم اینه که از دوز تایین شده توسط دکتر بیشتر مصرف نکنی یعنی اوردوز نکنی
خب تاثیری هم روی قد شما داشت؟و اینکه چند سالتون بود که شروع کردید به خوردن؟

mehrdad092000

Registered User
لایک‌ها
67
سلام
دوستان من باشگاه بازشروع کردم
تاحالا چیزی مصرف نداشتم
میخوام یه دوره بردارم حالا
اما تا اون موقع یه‌‌‌‌‌ ۱ماه یا ۲ماه کار کنم
حالا تا اون موقع خواستم مخلوط پودر سفیده تخم مرغ شیر خشک ...بخورم اما داروخونه که بودم milk and eggویتا پی دیدم چطوره اینا؟
176قد وزنم ۶۵
یا چیز دیگه پیشنهاد دارین

بالا