برگزیده های پرشین تولز

مرتضی دارایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
صبح ماشین استارت نزد باتری داره ها علتش چیه؟
دوستان عزیز خواهشششششششش میکنم فوری راهنماییم کنین لطفا چیکار کنم

ashyani

Registered User
لایک‌ها
116
سلام
صبح ماشین استارت نزد باتری داره ها علتش چیه؟
دوستان عزیز خواهشششششششش میکنم فوری راهنماییم کنین لطفا چیکار کنم
سلام اگه زمان استارت زدن صدای تق میدهد و استارت نمیزند یا این که پشت صفحه کیلومتر رنگ کلیه چراغ های اعلان مثل اویل پمپ چک و .. ضعیف میشود فقط مربوط به باطری میباشد
اگر این دو مورد نیستش استارت خودرو ایراد دارد

مرتضی دارایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام اگه زمان استارت زدن صدای تق میدهد و استارت نمیزند یا این که پشت صفحه کیلومتر رنگ کلیه چراغ های اعلان مثل اویل پمپ چک و .. ضعیف میشود فقط مربوط به باطری میباشد
اگر این دو مورد نیستش استارت خودرو ایراد دارد
منم فک کنم از باطریشه چون وقتی می خام استارت بزنم عقربه بنزین
چپ و راست میره .چراها هم روشن هستن ولی اوایل صدای استارت تق تق مزد ولی بعدش صدا قطع شد وصدای خیلی ضعیف موقع استارت زدن شنیده میشه؟حالا چیکار کنم؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
منم فک کنم از باطریشه چون وقتی می خام استارت بزنم عقربه بنزین
چپ و راست میره .چراها هم روشن هستن ولی اوایل صدای استارت تق تق مزد ولی بعدش صدا قطع شد وصدای خیلی ضعیف موقع استارت زدن شنیده میشه؟حالا چیکار کنم؟
ببین از بست باطری ها نیس مثلا سولفاته بسته باشه اینا

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

مرتضی دارایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببین از بست باطری ها نیس مثلا سولفاته بسته باشه اینا

فکر نه کنم .راستی از کجا بفهمم سولفاته شده این بستا .راستی این برف پاک کن و چراغها به زور کار میکنن نکنه باطریش خالی شده؟

ashyani

Registered User
لایک‌ها
116
عزیز ببینید بهترین راه حل اینه یه باطری دیگه روش بذارید و تا یه تعمیر گاه ببریدش ببین هم ممکنه دینامت مثلا از کار افتاده باشه و چون باطریت شارژ نشده ماشینت مونده الان هم میتونه باطریت خراب باشه بنظر من بهترین کار اینه
یا یه راه حل دیگم داری ببریش باطریتو تا یه باطری سازی چکش کنه خرابم بود یکی بگیر بیار بذار روش و تمام

مرتضی دارایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عزیز ببینید بهترین راه حل اینه یه باطری دیگه روش بذارید و تا یه تعمیر گاه ببریدش ببین هم ممکنه دینامت مثلا از کار افتاده باشه و چون باطریت شارژ نشده ماشینت مونده الان هم میتونه باطریت خراب باشه بنظر من بهترین کار اینه
یا یه راه حل دیگم داری ببریش باطریتو تا یه باطری سازی چکش کنه خرابم بود یکی بگیر بیار بذار روش و تمام
تازه باطریشو عوض کردیم یه سال هم نشده اگه از باطریش باشه مثلا باطریش ضعیف شده باشه خیالم راحت میشه فقط خدا کنه باطریش خراب نشده باشه

pars71

Registered User
لایک‌ها
17
سلام.
آیا میشه برای پراید دهه 80 که ایموبیلایزر نداره , ایموبیلایزر گذاشت ؟ سایپا انجام میده ؟ اگر میشه , هزینش چقدره ؟
در مورد ABS گذاشتن چطور ؟
ممنون

ashyani

Registered User
لایک‌ها
116
سلام.
آیا میشه برای پراید دهه 80 که ایموبیلایزر نداره , ایموبیلایزر گذاشت ؟ سایپا انجام میده ؟ اگر میشه , هزینش چقدره ؟
در مورد ABS گذاشتن چطور ؟
ممنون
سلام دوست عزیز
هر دو مورد هزینه بالایی براتون داره
که معقول نیس انجام دادنش

pars71

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوست عزیز
هر دو مورد هزینه بالایی براتون داره
که معقول نیس انجام دادنش
ممنون . میگم پس برای جلوگیری از سرقت خودرو , مخصوصا وقتی شب تا صبح تو خیابون پارک کردیمش , چه مواردی رو پیشنهاد میکنید ؟ من نظرم روی ایموبیلایزر گذاشتن بود بخاطر اینکه یک کم خیالم راحت بشه که خطر دزدیده شدنش کم بشه . آخه شنیدم دزدگیر ها موثر نیستند و من هم قفل پدال و قفل فرمان میزنم و ماشین دزدگیر نداره.

ashyani

Registered User
لایک‌ها
116
ممنون . میگم پس برای جلوگیری از سرقت خودرو , مخصوصا وقتی شب تا صبح تو خیابون پارک کردیمش , چه مواردی رو پیشنهاد میکنید ؟ من نظرم روی ایموبیلایزر گذاشتن بود بخاطر اینکه یک کم خیالم راحت بشه که خطر دزدیده شدنش کم بشه . آخه شنیدم دزدگیر ها موثر نیستند و من هم قفل پدال و قفل فرمان میزنم و ماشین دزدگیر نداره.
ببین عزیز الان ایموبلایزر هم بدرد نمیخوره چون باز میکنن یه ای سی یو خام جایگزینش میکنن و بسم اله میرن
بنظر من همون فقل پدال رو بزن و ببر یه کلید مخفی قشنگم جای سیم پمپ بنزینش برات بذارن

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
ببین عزیز الان ایموبلایزر هم بدرد نمیخوره چون باز میکنن یه ای سی یو خام جایگزینش میکنن و بسم اله میرن
بنظر من همون فقل پدال رو بزن و ببر یه کلید مخفی قشنگم جای سیم پمپ بنزینش برات بذارن
مرد مومن عوض کردن با ی ای سیو خام سخت تره یا باز کردن قفل پدال!!!!!!!

pars71

Registered User
لایک‌ها
17
مرد مومن عوض کردن با ی ای سیو خام سخت تره یا باز کردن قفل پدال!!!!!!!

نظر شما برای امنیت پراید مخصوصا که شب تا صبح تو خیابون باشه چی هستش ؟

Momojj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه خودرو Citroen c4 دارم. فیوز استارت اون (۱۵ آمپری) خیلی می سوزه. علتش چیه؟

neh38

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام جهت فرسودگي كمتر موتور اتومبيل چند نوبت گاز و چند نوبت بنزين زده شود راهنمائي فرمائيد تشكر
(پايه گاز سوز)

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام جهت فرسودگي كمتر موتور اتومبيل چند نوبت گاز و چند نوبت بنزين زده شود راهنمائي فرمائيد تشكر
(پايه گاز سوز)
سلام
هر 120 کیلومتری با گاز رفتین یه 20-30 کیلومترم هم با بنزین برین. بهرحال گاز ذاتا خشکه.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه تعمیرگاه تو محلمون تابلوشو زده بود، کلاچ برقی اتوماتیک، بدون کلاچ رانندگی کنید!
کسی میدونه چیه سیستمش؟!

بالا