برگزیده های پرشین تولز

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

ya30in

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه. راستش عکس هام درحد عکس دوستان دیگر نیست . ولی منم شانس خودمو امتحان میکنم دگ ...
فردا یه مسابقه عکاسی با موضوع انسان و معماری هست ... راستش اینا عکسای قدیمی که داشتمه.. چون دیر اطلاع دادن نمیتونم عکس جدید بگیرم..
میشه یه نظری بدین کدوم بهتره ؟؟! اصلا خوب هست یا نه ؟؟!؟؟!؟!

خیلی ممنون میشم ..:):general510:
1.
57yr_01.jpg

2.
8qww_02.jpg

3.
v9o_03.jpg

4.
q2n3_04.jpg

5. اینو با تلفن همراه گرفتن . چند دقیقه پیش. بنظرم ربط داره ..
6kzr_05.jpg

دوستان هرکسی هست نظر بده ... نظر همه بالا سرم جا داره ... فقط ی امشبه .. تشکر :)

fereydoon1

Registered User
لایک‌ها
895
سلام داداش با چی عکس هارو بهم چشبوندی؟؟چون من با چند نرم افزار کارکردم خوب درنیومده

درود
با ادوبی افتر افکت سی سی 2014 سکوانس باز کن -بسته به سرعت نمایش فیلم و تعداد عکسات براشون فریم تعیین کن
کادرت هم درست انتخواب کن

این ساده ترین روش هست میتونی چند تا افکت هم پیاده کنی

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه. راستش عکس هام درحد عکس دوستان دیگر نیست . ولی منم شانس خودمو امتحان میکنم دگ ...
فردا یه مسابقه عکاسی با موضوع انسان و معماری هست ... راستش اینا عکسای قدیمی که داشتمه.. چون دیر اطلاع دادن نمیتونم عکس جدید بگیرم..
خیلی ممنون میشم ..:):general510:
5. اینو با تلفن همراه گرفتن . چند دقیقه پیش. بنظرم ربط داره ..
دوستان هرکسی هست نظر بده ... نظر همه بالا سرم جا داره ... فقط ی امشبه .. تشکر :)

اول از همه سعی کنید خط افق عکسهاتون کاملا تراز باشه. چون اولین چیزی که تو عکسهای منطره به چشم میخوره خط افقه.
بعد هم این چند مقاله که درباره اصول اولیه ترکیب بنده هستند رو مطالعه کنید.
http://www.akkasee.com/articles/category/81

number-one

Registered User
لایک‌ها
322

سلام
منظره های قشنگی رو انتخاب کردید
منتهی کادر بندیتون یکم نا میزونه

بالا