برگزیده های پرشین تولز

نمایندگی اصلی Zippo در ایران - فروش فندک های زیپو اصل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
ایران زیپو نمایندگی اصلی زیپو

ارسال رایگان
گارانتی مادام العمر
ضمانت استرداد وجه
گارانتی 10 روز تعویض
تنوع بیش از 1800 مدل
حکاکی های لیزری و عمیق

https://iranzippo.com

Last edited:

shayan love red

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
زیپو کبریتی هم دارید ؟
میشه نمونه بزارید اگر هست

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
سلام
زیپو کبریتی هم دارید ؟
میشه نمونه بزارید اگر هست
بله موجود هست و هنوز در سایت موجود نشده
توجه نمایید این محصول برای Zippo نیست و چون طرح زیپو هست به اشتباه به مشتریان فروخته میشود
مدلی که ما در فروشگاه iZippo به اسم طرح زیپو قرار هست به فروش برسونیم طرح زیپو هست
و کیفیت اون highcopy درجه 1 هستش و این محصولات طرح زیپو هم شامل گارانتی فروشگاه نمیشوند
کبریت دائمی طرح زیپو : 39500 تومان هست با ارسال رایگان
13931111164514kebrit2.jpg 13931111164743kebrit4.jpg

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
داداش این کبریت دائمی منبع انرژیش چیه و طرز کارش به چه شکله؟؟

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
داداش این کبریت دائمی منبع انرژیش چیه و طرز کارش به چه شکله؟؟
منبع انرژیش بنزین زیپو که داخلش میریزید و زمانی که سرشو به تنه میکشید جرقه که میزنه سر کبریت فلزیتون روشن میشه و خیلی طرز کار خاصی نداره
بیشتر برای طبیعت و بیرون رفتن خوبه

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
دوست عزيز قيمت ها يمقداري تند نيست؟
خیر همینطور که توضیح دادم بدلیل قیمت دلار + هزینه گمرک محصولات لوکس + دادن هزینه لایسنس و اسم به Zippo این قیمت ها نسبتا قیمت های خوبیه.
تا 3سال پیش ما زیپوها رو از خود زیپو ارزونتر میفروختیم ولی با این قیمت دلار و هزینه گمرکی محصولات لوکس و هزینه های بازرگانی و تجارتی این قیمتی هم که داریم میدیم بهترین قیمت برای یک نمایندگی هست.
دلیل اینکه بنظر گرونتر میاد قیمت پایین تر فندک های درجه 2 و 3 و فیک هست و شما قیمت فندک رو با دلار 3200 حساب میکنید و هزینه های سنگین تر از اون رو بهش اضافه نمیکنید.
در هر صورت ما سعی میکنیم همیشه هزینه ها رو پایین بیاریم و مشتریان خودمون رو راضی نگه داریم

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
اینم از اعتبار ماست ، حتما امتحان کنید و ببینید که غیر از نمایندگی زیپو چطور ممکنه فروشگاهی بین سایت Zippo.com اصلی و Amazon خرده فروش باشه؟
خودتان قضاوت کنید
Capture.JPG

nokia6303

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام خیلی خوبه که این سایتو راه اندازی کردین.خودم یکی از مشتریاتون میشم.یک سوال دارم فندکهای نو که از شما بخریم برچسب نارنجی رنگ که علامت هشداره و مثلا پلمب شده هست رو دارا میباشد یا خیر

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
خیر ، در اصل باید داشته باشند ولی به دلیل ورود قانونی این فندک ها به ایران تمامی آنها تک به تک در گمرک بررسی میشوند. دلیل اینکه برچسب ندارند اینه که تک تک برچسبارو بر میدارند تا در فندکو باز کنند که مطمئن بشن چیزی غیر از مغزی داخلش جایگزاری نشده باشه و و ماهم ترجیح دادیم با مشتری صادق باشیم و برچسبی که کنده شده است رو با روش های مختلف نچسبونیم،زیاد به فندک هایی که برچسب داره اعتماد نکنید اگه از خود شرکت زیپو مستقیما نگرفتید جون این برچسب ها تو بازارهای اطراف شهرهای آمریکا کیلویی به فروش میرسه و هرکسی میتونه اونهارو بچسبونه ، یک زیپو باز همیشه از صدای در فندک اورجینال بودنشو تشخیص میده نه از حکاکی زیر فندک ، در هر صورت ما برای فندک های اورجینال خودمون 7 روز مهلت عودت گذاشتیم ، 7 روز مهلت دارید تا تاییدیه اورجینال بودن رو از هرکسی بگیرید و اگه در هر شرایطی راضی نبودید یا تقلبی بود بدون هیچ قید و شرطی هزینه شما رو برمیگردونیم ( البته زمان عودت تا وقتی که شما بنزین در مغزی نریخته باشید)

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
اطلاعیه : به 100 نفر دوم که ثبت نام کنند اشتراک VIP رایگان یکساله داده میشود.

nokia6303

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تشکر از جوابتون .من ثبت نام کردم لطفآ وی آی پی من رو فعال کنید .یه سوالی داشتم یکی از امکانات وی آی پی در سطر دوم نوشتین باز شدن فندک های Zippo قدیمی و نایاب و Limited Edition این رو توضیح جامع بدین لطفآ

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
تشکر از جوابتون .من ثبت نام کردم لطفآ وی آی پی من رو فعال کنید .یه سوالی داشتم یکی از امکانات وی آی پی در سطر دوم نوشتین باز شدن فندک های Zippo قدیمی و نایاب و Limited Edition این رو توضیح جامع بدین لطفآ
VIP شدید.
این فندک ها بزودی به فروشگاه اضافه میشوند قیمت بالاتری نسبت به بقیه زیپوها دارند بدلیل خاص بودن و تعداد تولید محدود در جهان که در صورت درخواست مشتری VIP تهیه میشود یا در صورت موجود تحویل داده میشود.
نمونه فندک های زیر :
این ها یک نمونه فندک های لیمیتد ادیشن هستند که در جهان فقط 1000 تا موجوده و قیمتشون بین 600 تا 900 تومانه
500-Milion-211x300.jpg 5760b_1385728423.jpg zippo-tomahawk-emblem-228x300.jpg

nokia6303

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
زیپو های قدیمی هم اضافه میکنید ؟؟؟ زیپو های قدیمی دست دوم هم میارین ؟؟؟ به عنوان مثال دنبال زیپو به شماره 24812 bottomz up میگردم البته نو باشه .فکر کنم تولید 2010 هستش.تو کاتولوگ سال 2010 آمریکا هم هست.

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
زیپو های قدیمی هم اضافه میکنید ؟؟؟ زیپو های قدیمی دست دوم هم میارین ؟؟؟ به عنوان مثال دنبال زیپو به شماره 24812 bottomz up میگردم البته نو باشه .فکر کنم تولید 2010 هستش.تو کاتولوگ سال 2010 آمریکا هم هست.
زیپوهای قدیمی بزودی میذاریم و احتمالش کمه برای زیپو دست دوم گذاشتن
این مدل زیپو که میخواید بدلیل فروش پایینش موجود نکردیم چون تو سری های قدیمی فندک های بهتری هست مردم ایران میخرند و اگه بخواید باید بصورت سفارشی براتون بیاریم از شرکت Zippo آمریکا
البته Grade B که درجه یک در حد اورجیناله هستش که حدود 195 تومانه و اورجینالش هم که نیست حدود 230 240 تومانه

Last edited:

matw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
میشه بگید تفاوت های زیپو اصلی با تقلبی چی هست؟

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
سلام
میشه بگید تفاوت های زیپو اصلی با تقلبی چی هست؟
تشخیصش کار آسونی نیست و بیشتر به صدای باز شدن درش و عمق حکاکی Zippo در زیر فندک هستش که بیشتر فروشنده ها متوجه میشن

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
من هم در سایتتون ثبت نام کدرم لطفا vip کنید.ممنونم

farbod.de

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
4
سورپرایز iZippo در آسیا و خاورمیانه
بدلیل گرفتن لایسنس تجاری A+ بزودی پرداخت های بین المللی برای کشورهای خارجی باز خواهد شد و تمامی محصولات با پست هوایی ارسال خواهند شد.
نماد اعتماد دو ستاره فقط تا 14 روز دیگر

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا