برگزیده های پرشین تولز

ی سوال فنی

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
چرا مواقع غیر رایگان میخوام از آپلود سنتر ها مثل 4upld یا آپلود بوی دان کنم سرعت بالاست ولی مواقع رایگان میشه یک هشتم در حالی ک سایتهای دانلودها یا میهن دانلود سرعت رایگان و غیر رایگان فرقی نداره؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
چرا مواقع غیر رایگان میخوام از آپلود سنتر ها مثل 4upld یا آپلود بوی دان کنم سرعت بالاست ولی مواقع رایگان میشه یک هشتم در حالی ک سایتهای دانلودها یا میهن دانلود سرعت رایگان و غیر رایگان فرقی نداره؟
قانون آپلودسنترها همینه خو! :D
همه جای دنیا همینجوریه! اگه همه چی رایگان در بهترین حالت باشه که نمیشه!

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
میهن دانلود و دانلود ها که آپلود سنتر نیستن و دانلودشون رایگانه و از تبلیغاتشون دارن پول در میارن و باید سرعت بالا ارائه بدن تا محبوب شن
اما آپلود سنتر ها منبع درآمدشون اکثرا فروش همین اکانتا هست
سرعت بالا میخاید باید اکانت تهیه کنید
اکانت هم اگه میخاید تهیه کنید بسته به نیازتون

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
میهن دانلود و دانلود ها که آپلود سنتر نیستن و دانلودشون رایگانه و از تبلیغاتشون دارن پول در میارن و باید سرعت بالا ارائه بدن تا محبوب شن
اما آپلود سنتر ها منبع درآمدشون اکثرا فروش همین اکانتا هست
سرعت بالا میخاید باید اکانت تهیه کنید
اکانت هم اگه میخاید تهیه کنید بسته به نیازتون
قانون آپلودسنترها همینه خو! :D
همه جای دنیا همینجوریه! اگه همه چی رایگان در بهترین حالت باشه که نمیشه!
میدونم سرعتشون با اکانت زیاد میشه رایگان کمتر پولی بیشتر ولی چرا تا ساعت 1 شب سرعتشون بالاست ساعات رایگان کم میشه؟اگه با اکانت رایگان سرعت کم خوب کل 24 ساعت باید کم باشه این واسم سوال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
میدونم سرعتشون با اکانت زیاد میشه رایگان کمتر پولی بیشتر ولی چرا تا ساعت 1 شب سرعتشون بالاست ساعات رایگان کم میشه؟اگه با اکانت رایگان سرعت کم خوب کل 24 ساعت باید کم باشه این واسم سوال
چون بیشتر دانلود ها تو اون ساعاته! سیاستشون اینه که کسی نتونی رایگان فایل های حجم بالا بگیره! :D

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
چون بیشتر دانلود ها تو اون ساعاته! سیاستشون اینه که کسی نتونی رایگان فایل های حجم بالا بگیره! :D
باو 4upld و رپیدشیر مال ایران نیست ک بدونن چ ساعاتی رایگان اصلا اونور ساعات رایگان معنی نداره فک کنم

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
بسته به تجربه خودم به نظرم 3 تا حالت باید داشته باشه

1. یا سرویس دهنده اینترنت شما در ساعتی از شبانه روز سرعتش کمتر از حالت عادی میشه (مثلا بنا به سیاستشون٬ اکثر سرویس دهنده ها ساعت رایگانشون کمتر از حالت عادیه)
2. یا بعضی از سایت های آپلود سنتر یا دانلود سنتر ساعتی از شبانه روز رو به تعمیر٬ نگهداری یا مدیریت از سیستمشون اختصاص میدن که در این حالت ممکنه سرعت کاهش پیدا کنه یا با اختلالاتی همراه باشه
3. یا در ساعاتی از شبانه روز سرویس اینترنتی شما یا آپلود سنتر ها فشار زیادی روشون هست و سرعت پایینه

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ممکنه ای اس پی تون دسترسی تونو به سایت هایی که سرورشون خارج از کشوره محدود کنه ولی سرویس هایی که سرورشون داخله مثل میهن دانلود و ... محدود نمیکنه
تنها دلیلش میتونه این باشه

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
ممکنه ای اس پی تون دسترسی تونو به سایت هایی که سرورشون خارج از کشوره محدود کنه ولی سرویس هایی که سرورشون داخله مثل میهن دانلود و ... محدود نمیکنه
تنها دلیلش میتونه این باشه
رو داخلی هم همونطور مثل آپلودبوی
بسته به تجربه خودم به نظرم 3 تا حالت باید داشته باشه

1. یا سرویس دهنده اینترنت شما در ساعتی از شبانه روز سرعتش کمتر از حالت عادی میشه (مثلا بنا به سیاستشون٬ اکثر سرویس دهنده ها ساعت رایگانشون کمتر از حالت عادیه)
2. یا بعضی از سایت های آپلود سنتر یا دانلود سنتر ساعتی از شبانه روز رو به تعمیر٬ نگهداری یا مدیریت از سیستمشون اختصاص میدن که در این حالت ممکنه سرعت کاهش پیدا کنه یا با اختلالاتی همراه باشه
3. یا در ساعاتی از شبانه روز سرویس اینترنتی شما یا آپلود سنتر ها فشار زیادی روشون هست و سرعت پایینه
1 فک نکنم چون رو دانلودها و میهن دانلود تورایگان با آخرین سرعت داره دان میکنه
2اگه یکی دوتابود شاید ولی اکثر آپلودسنترها باهم تعمیر نمیرن
3 این دانلودها و میهن دانلود منو شک انداختن روزی 300 400 هزار بازدید دارن

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
باو 4upld و رپیدشیر مال ایران نیست ک بدونن چ ساعاتی رایگان اصلا اونور ساعات رایگان معنی نداره فک کنم
4upld که مطمئنم تو ایرانه و ایرانیه! ولی RapidShare رو مطمئن نیستم ایرانی باشه یا نه!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
کلاً یه احتمال دیگه هست که سرویس دهنده اینترنت برای بعضی سرورها محدودیت سرعت میزاره تو اون ساعات!
که احتمالش خیلی بیشتر از تئوری شماست!:D

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
@aryamehr1368
جوابت که همونی هست که گفتم و سزویس دهنده تو اون ساعات بعضی سرورها رو محدود میکنه! :D
در مورد 4UPLD هم برو فوترش! شرکت طراحش رو ببین! :D
قسمت نیوزش رو هم ببین! :D
http://4upld.com/

بالا