برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام من با این که ریجستر یوزر شدم اما نمی تونم امتیاز بدم اموزشش هم خوندم و گزینه ی زیر امتیازات بازارچه که با اون بتونم امتیاز بدم واسم نمیاد لطفا من رو راهنمایی کننین
سلام
مشکلی در سیستم امتیاز دهی و اکانت شما وجود ندارد.
لطفا مجدد امتحان نمایید.
در صورت بروز مشکل اطلاع دهید تا بررسی های دقیق تر صورت گیرد...

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
هنوزم نمی تونم اطلا اون گزینه ی زیر امتیازات بازارچه واسم نمیاد

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
سلام.

آقا من نمیتونم پست بذارم. یعنی اون باکسی که باید مطالب رو تایپ کنی غیر فعال هست. اعصابمو خورد کرده......الانم نمیدونم چی شد که فعال شد.

saeed1000

Registered User
لایک‌ها
90
سلام
اگه از پلاگین addblock یا همچین چیزی استفاده میکنید اونو غیرفعال کنید.
متاسفانه سایتو طوری تغییر دادن که وقتی تبلیغات رو غیر فعال میکنی بعضی قسمت های سایت هم غیر فعال میشن و مجبوری تمام تبلیغات رو تحمل کنی

Sent from my thl T11

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
سلام آقای مدیر:D
این دوست ما وارد نیست زیاد و نوشته هاش کمه
http://forum.persiantools.com/bazar/seyed-rahi.211777/
میخواد امتیازاتی که بش دادن رو بشون بده اما نمیتونه
میشه براش باز کنید این امکان رو
ممنون:general504:
@Forum Manager

manutd2009

Registered User
لایک‌ها
69
سلام و عرض ادب فروان
دوست و استاد گرامی بنده پارسال تاپیک فروش موفقی داشتم که بنا بر یکسری شرایط شخصی قادر به انجام فروش نبودم لذا در پست آخر تاپیک عنوان کردم که فعلا بعد از گذشت حدود 37 صفحه از حضور دوستان مرخص میشوم . خداروشکر در 37 صفحه همه کابران و دوستان از بنده و عملکرد بنده راضی بودند و همینطور در امتیازات بازارچه من . لذا بعد از گذشت اندک زمانی بنده مجدد تصمیم به استارت تاپیک خودم دارم
و این تاپیک برای فروش بنده حکم تایید بنده رو داره لذا خواهشمندم تاپیک مورد نظر را فعال کنید منظور از فعال این است که تاپیک نام برده با اینکه پست جدید در اون درج میشود اما در لیست صفحه اول فروش موبایل و ... نمی آید !!! دلیلش رو بنده هم نمیدونم
ممنون میشوم در این راه بنده رو یاری بفرمایید
با تشکر فراوان

آدرس تاپیک : http://forum.persiantools.com/threads/فروش-موبایل-زیر-قیمت-بازار-و-همکاران.476562/page-37

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام و عرض ادب فروان
دوست و استاد گرامی بنده پارسال تاپیک فروش موفقی داشتم که بنا بر یکسری شرایط شخصی قادر به انجام فروش نبودم لذا در پست آخر تاپیک عنوان کردم که فعلا بعد از گذشت حدود 37 صفحه از حضور دوستان مرخص میشوم . خداروشکر در 37 صفحه همه کابران و دوستان از بنده و عملکرد بنده راضی بودند و همینطور در امتیازات بازارچه من . لذا بعد از گذشت اندک زمانی بنده مجدد تصمیم به استارت تاپیک خودم دارم
و این تاپیک برای فروش بنده حکم تایید بنده رو داره لذا خواهشمندم تاپیک مورد نظر را فعال کنید منظور از فعال این است که تاپیک نام برده با اینکه پست جدید در اون درج میشود اما در لیست صفحه اول فروش موبایل و ... نمی آید !!! دلیلش رو بنده هم نمیدونم
ممنون میشوم در این راه بنده رو یاری بفرمایید
با تشکر فراوان

آدرس تاپیک : http://forum.persiantools.com/threads/فروش-موبایل-زیر-قیمت-بازار-و-همکاران.476562/page-37
سلام دوست عزیزم
مدتی هست سیستم جدیدی با نام «Up Thread» و یا «آپ کردن تاپیک‌ها» برای سامان بخشیدن به بازارچه و جلوگیری از پست های نامرتبط راه اندازی شده.
موضوعات در هر بخش بازارچه فقط با استفاده از این سیستم به بالای بخش منتقل می‌شن و ارسال نوشته جدید در موضوع، چه اونو آغازگر موضوع بنویسه چه سایر کاربران، تأثیری در بالا بودن موضوع نداره.
بنابراین اگر می‌خواید تاپیک تون رو آپ کنید فقط از این سیستم باید استفاده کنید وگرنه آپ نمی‌شه!
این لینک ها رو بخونید تا بیشتر با این سیستم آشنا بشید:
اطلاع رسانی در مورد سیستم جدید بروز رسانی تاپیک‌ها در بازارچه
امکانات ویژه بازارچه
آپ کردن موضوع
این تاپیک‌ها رو هم می تونید مطالعه کنید تا بیشتر و بهتر با قوانین و دستورالعمل‌های فعالیت در بازارچه آشنا بشید:
متشکرم.

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام، خوبین؟
ببخشین من میخاستم بطور همزمان به چند نفر پیغام خصوصی (یا علنی!) بدم، امکانش هست؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام، خوبین؟
ببخشین من میخاستم بطور همزمان به چند نفر پیغام خصوصی (یا علنی!) بدم، امکانش هست؟
سلام
بله این امکان وجود دارد.
نام های کاربری را بوسیله کاما"،" از هم جدا کنید. شما می توانید از 25 کاربر دعوت کنید.و به طور هم زمان پیام خصوصی ارسال نمایید.

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
بله این امکان وجود دارد.
نام های کاربری را بوسیله کاما"،" از هم جدا کنید. شما می توانید از 25 کاربر دعوت کنید.و به طور هم زمان پیام خصوصی ارسال نمایید.
امتحان کردم، نشد!!

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
@Forum Manager جوابه مارو نمیدید آیا؟
سلام
طبق قوانین کاربران در صورتی میتوانند امتیاز دهند که تعداد پست ها به بیش از 70 رسیده باشد و یک ماه از تاریخ عضویت گذشته باشد.
در غیر این صورت امکان دادن امتیاز برایشان مقدور نمی باشد...
با تشکر.

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
سلام
طبق قوانین کاربران در صورتی میتوانند امتیاز دهند که تعداد پست ها به بیش از 70 رسیده باشد و یک ماه از تاریخ عضویت گذشته باشد.
در غیر این صورت امکان دادن امتیاز برایشان مقدور نمی باشد...
با تشکر.

خب ایشون از سال 2012 عضو هستند و 33تا پست گذاشتن 5تا معامله هم کردن اکانتشونو گذاشتم ملاحظه کنید
بنظر حقشو میاد بتونن امتیاز بدن اینطور نیست؟

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
مدیران عزیز و زحمتکش پرشین تولز
خدا قوت :general406:
خواهشمندیم فکری برای بخش خرید و فروش دامین و وبسایت نمائید
01-jpg.826648

میشه گفت لج و لج بازی سر آپ کردن تاپیک ها باعث آشفتگی شدید این بخش شده و صفحه اول چند ماهه توسط 2-3 کاربر بلوکه شده!
پیشاپیش سپاس

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
مدیران عزیز و زحمتکش پرشین تولز
خدا قوت :general406:
خواهشمندیم فکری برای بخش خرید و فروش دامین و وبسایت نمائید
01-jpg.826648

میشه گفت لج و لج بازی سر آپ کردن تاپیک ها باعث آشفتگی شدید این بخش شده و صفحه اول چند ماهه توسط 2-3 کاربر بلوکه شده!
پیشاپیش سپاس
سلام
دوست عزیز کاربرانی که از امکانات ویژه بازارچه خریداری کرده اند یک سری دسترسی در اختیارشان قرار میگیرد و میتوانند از آن استفاده کنند.
همچنین این امکانات به صورت خودکار است و امکان محدود کردن ان نمی باشد.
با تشکر...

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سلام
چرا فروم چت روم نداره!
قبلا داشت!
ولی الان همینطوری تبلیغات فلش رو هم که غیر فعال کنی هر صفحه نزدیک 20 بنر gif باز میشه که واقعا برای هر سیستمی جواب نمیده و سریع سیستم داغ میکنه :general509:

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
قبلا داشت!
ولی الان همینطوری تبلیغات فلش رو هم که غیر فعال کنی هر صفحه نزدیک 20 بنر gif باز میشه که واقعا برای هر سیستمی جواب نمیده و سریع سیستم داغ میکنه :general509:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
یه سوال مهم!
الان جستجو برام کار نمیکنه! انگار دایره جستجوی به 5 6 تاپیک خاص محدود شده و فقط توی همونها جستجو میکنه!
مثلاً من آیفون یا Iphone سرچ میکنم نهایت یک آیتم میاره!

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
یه سوال مهم!
الان جستجو برام کار نمیکنه! انگار دایره جستجوی به 5 6 تاپیک خاص محدود شده و فقط توی همونها جستجو میکنه!
مثلاً من آیفون یا Iphone سرچ میکنم نهایت یک آیتم میاره!
جستجو از دیشب خراب بوده
در حالی که دیروز ظهر کار میکرده

بالا