برگزیده های پرشین تولز

فروش یک مودم وایرلس ADSL TP-Link در حد نو 35ت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoudjamali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فروش یک مودم ADSL TP-Link Wireless N در حد نو با تمام لوازم
2سال از گارانتیش هم مانده
تلفن تماس: 09369146090
در واتس اپ هم میتونید پیام بدید

عکس:
http://uupload.ir/files/cwoa_dsc_0695.jpg

samsung2222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
ایشون درهفته پیش شماره حسابشون دادن وبنده مبلغ موردنظررودرساعت۱۷:۳۰دقیقه به حساب ایشون واریزکردم وادرس روهم اس ام اس کردم خصوصی هم به ایشون پی ام دادم دوروزی گذشت مودبانه چندبارتماس گرفتم بزورتلوجواب دادن اول گفتن باشه من کدرهگیری مرسوله رومیدم بعدافرمودن دوستم باتیپاکس فرستاده وشماره قبضو میدم باتماسهایکه مجدداگرفتم موبایل روروی خط مشغولی میذارن وانگارنه انگارحداقل شما دوست عزیزوبقیه مثل بنده زوداقدام نگنیدبراخریدحتی برای هزارتومن پول برای بنده مهم نیست مهم بی احترامی وفرض کردن اینکه طرف فکرکندطرفشوشوته خریدازدوستان زیادداشتم ولی امثال این دوستان وجه سایتودارن خراب میکنند کاشکی حداقل اونقدرمردانگی میداشتن جواب میدادن وهمونقدرمطمنم که نه گرفتاری براشون پیش امده ونه چیزی دیگه واگرهم زمانی بیان اینجا روضه بخونندباورندارم چون من ادم صبوریم واحترام برای افرادزیادقایلم ولی دراین موردخیرتمام قوانینوهم خوندم واشتباه روازسمت خودم میدونم ولی لطفااگرخواستین شماتتم کنیدناراحت نمیشم ولی بگذاریدتاپیک بالابمونه اگرهم بیان ایشون وبخوان سروتهشو هم بیارن اصلابرای بنده ارزشی نداره ومهم نیست باعذرخواهی ازمدیران باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا