برگزیده های پرشین تولز

دوستان این مدل آیپد به نظرتون حرفه ای هست واسه کار من؟

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
من میخوام یه تبلت بخرم تو رنج یک و پونصد تا دو تومن
به این رسیدم
به نظرتون برای من که شغلم برنامه نویسی هست ، مرور وب زیاد دارم ، مقاله زیاد میخونم ، صدا برای آموزش زیاد گوش میدم ، همچنین رکورد هم زیاد میکنم صدا رو ، سبک بودنش ، هنگ نکردنش ، داغ نکردنش برامم مهم هست
سیم کارت البته نمیخوره چون من با همکارام از طریق تلگررام در ارتباط هستم اینشو نمیدونم چی کار میشه کرد

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
باهاش نمیتونی برنامه نویسی کنی اما میتونی مطالعه کنی
به نظرم واسه مطالعه ایپد ایر خیلی بزرگه و خیلی سنگینه
به سمت مینی بری خیلی خیلی عالی تره

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
باهاش نمیتونی برنامه نویسی کنی اما میتونی مطالعه کنی
به نظرم واسه مطالعه ایپد ایر خیلی بزرگه و خیلی سنگینه
به سمت مینی بری خیلی خیلی عالی تره
به خاطر سیستم عاملش میگی؟ البته منظورم این نبود باهاش برنامه نویسی بکنم چون پی سی و بعد لپ تاپ رو وقتی دارم از اونا استفاده میکنم
بیشتر برای همون کارها یعنی دیدن فیلم با کیفیت خوب ، رکورد صدا ، مرور نت
مینی به خاطر رتینا میگی؟ ممکنه مدلشو معرفی کنی بسرچم

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
به خاطر سیستم عاملش میگی؟ البته منظورم این نبود باهاش برنامه نویسی بکنم چون پی سی و بعد لپ تاپ رو وقتی دارم از اونا استفاده میکنم
بیشتر برای همون کارها یعنی دیدن فیلم با کیفیت خوب ، رکورد صدا ، مرور نت
مینی به خاطر رتینا میگی؟ ممکنه مدلشو معرفی کنی بسرچم
نه صرفن بخاطر رتینا بودن
اول اینکه بخاطر اندازه که نه بزرگه و نه کوچیک واقعن فیته
دوم بخاطر وزن
سوم بخاطر استایلش که میشه با یه دست گرفت و به راحتی کتاب خوند
جای زیادی نمیگیره
بعدش رتیناست
من این مدل رو دارم و واقعن راضی ام
iPad Mini Retina 16G wifi

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
دوست عزيز آيپد اير ٢ كه خودتون انتخاب كرديد عالى هست
به نظر من دنبال آيپد مينى نگير چون صفحه ش كوچيكه به درد فيلم نمى خوره
تو وبگردى و كيفيت صفحه رتينا آيپد و دوام باطرى آيپد شك نكن
سيم كارت زياد مهم نيست شما مى تونيد اينترنت گوشى رو با آيپدتون share كنيد

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
مزاياي آيپد
١ . سرعت فوق العاده بالا در اجراى نرم افزار ها كه به علت سيستم عامل خاص خودشه
٢. زمان نگه داشتن باطرى زياد در حالت وبگردى حدود ١٠ ساعت و اجراى بازى فول اچ دى modern combat با نور تمام صفحه حدودا ٤ يا چهار ساعت ونيم
٣. نصب راحت و اجراى بازى ها به طورى كه مثل اندرويد ديگه به دنبال ديتاى خاص با مدل گرافيك خاص تبلت و گوشى نخواهيد بود
٤. صفحه نمايش عالى
٥. بدنه آلومىنيومى كه واقعا حس عالي داره و ساخت باكفيت
٦. موقع فروش راحت فروخته مى شه و ضرر كمترى نسبت به ديگر تبلت ها داره
٧. نرم افزار ها اول براى ios ساخته مى شن. وبعد براى اندرويد. پس تعداد. نرم افزار هاى ios نسبت به اندرويد بيشتره
٨. كندى خيلى كم نسبت به اندرويد اگه برنامه هاى زيادى نصب. بشه بنده حدود ٢١٠ برنامه وگيم مختلف. روى آيپدم نصب كرده بودم كندى محسوسى نداشت و هر از گاهى هنگ مى كرد مطمنم اين قدر. برنامه اگر روى اندرويد بود هميشه هنگ مىكرد
٩. سرعت زياد موقع نقل و انتقال فايل به آيپد هنگام اتصال به كامپيوتر حدودا ٢٣ مگا بايت بر ثانيه
١٠ . كاربرى عالى ، ساده و روان ios خودتون بايد امتحان كنيد مخصوصا فرمان هاى چند انگشتى كه واقعا كاربرديه
معايب آيپد
١. عدم اتصال ممورى كارت پس نمى تونيد. حافظه رو افزايش بديد
٢. عدم امكان مكالمه كه به. نظر من لازم نيست پس گوشى براى چى ساخته شده ء؟ ولى با سيم كارت ديتا دار مى شه راحت به اينترنت وصل شد
٣. لوازم جانبى گران قيمت كه مى شه دست دو پيدا كرد از همين سايت يا فروشگاهي كه گران فروش نيست
٤. دوربين نسبت به بعضى اندرويد ها رزولوشن پايين ترى داره ولى در حد خودش با كيفيته دوربين پشت ٥ مكا پيكسل
٥. عدم شناخت فلش ممورى و هارد اكسترنال بدون استفاده از hub آداپتور دار پس علاوه بر تبديل بايد هاب آداپتور دار هم بخريد
٦. گران بودن آيبد نسبت به ديگر تبلت ها ولى اگه استفاده كنيد مى بينيد ارزش پول اضافى رو داره
٧. عدم فعال بودن بلوتوث كه با ١٤. هزار تومان و خريد برنامه airblue sharing قابل حله و يا راه حل بهتر استفاده از zapya هست كه رايگانه و هزار برابراز بلوتوث سريعتره
٨. نقل و انتقال فايل به آيپد به راحتى اندرويد نيست و توسط نرم افزار خاص مانند itools يا tongbue صورت مى گيره. كه راهش رو بلد باشيد. خيلى آسونه

vimax

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
دوست عزيز آيپد اير ٢ كه خودتون انتخاب كرديد عالى هست
به نظر من دنبال آيپد مينى نگير چون صفحه ش كوچيكه به درد فيلم نمى خوره
تو وبگردى و كيفيت صفحه رتينا آيپد و دوام باطرى آيپد شك نكن
سيم كارت زياد مهم نيست شما مى تونيد اينترنت گوشى رو با آيپدتون share كنيد
حسن مینی همون رتینا و کوچیک بودنش هست اما air رتینا نیست
من باید برم حضوری ببینم چطوریه بتونم انتخاب کنم

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
حسن مینی همون رتینا و کوچیک بودنش هست اما air رتینا نیست
من باید برم حضوری ببینم چطوریه بتونم انتخاب کنم

هر دو رتينا هستند يعنى
1536*2048
چون اندازه صفحه اير كمى بزرگ هست پيكسل در هر اينچ نسبت به آيپد مينى كمى كمتره ولى زياد مهم نيست

در رابطه با اندازه بهتره از نزديك ببينيد و مقايسه بفرماييد

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6742&idPhone2=6741

vimax

Registered User
لایک‌ها
60
مزاياي آيپد
١ . سرعت فوق العاده بالا در اجراى نرم افزار ها كه به علت سيستم عامل خاص خودشه
٢. زمان نگه داشتن باطرى زياد در حالت وبگردى حدود ١٠ ساعت و اجراى بازى فول اچ دى modern combat با نور تمام صفحه حدودا ٤ يا چهار ساعت ونيم
٣. نصب راحت و اجراى بازى ها به طورى كه مثل اندرويد ديگه به دنبال ديتاى خاص با مدل گرافيك خاص تبلت و گوشى نخواهيد بود
٤. صفحه نمايش عالى
٥. بدنه آلومىنيومى كه واقعا حس عالي داره و ساخت باكفيت
٦. موقع فروش راحت فروخته مى شه و ضرر كمترى نسبت به ديگر تبلت ها داره
٧. نرم افزار ها اول براى ios ساخته مى شن. وبعد براى اندرويد. پس تعداد. نرم افزار هاى ios نسبت به اندرويد بيشتره
٨. كندى خيلى كم نسبت به اندرويد اگه برنامه هاى زيادى نصب. بشه بنده حدود ٢١٠ برنامه وگيم مختلف. روى آيپدم نصب كرده بودم كندى محسوسى نداشت و هر از گاهى هنگ مى كرد مطمنم اين قدر. برنامه اگر روى اندرويد بود هميشه هنگ مىكرد
٩. سرعت زياد موقع نقل و انتقال فايل به آيپد هنگام اتصال به كامپيوتر حدودا ٢٣ مگا بايت بر ثانيه
١٠ . كاربرى عالى ، ساده و روان ios خودتون بايد امتحان كنيد مخصوصا فرمان هاى چند انگشتى كه واقعا كاربرديه
معايب آيپد
١. عدم اتصال ممورى كارت پس نمى تونيد. حافظه رو افزايش بديد
٢. عدم امكان مكالمه كه به. نظر من لازم نيست پس گوشى براى چى ساخته شده ء؟ ولى با سيم كارت ديتا دار مى شه راحت به اينترنت وصل شد
٣. لوازم جانبى گران قيمت كه مى شه دست دو پيدا كرد از همين سايت يا فروشگاهي كه گران فروش نيست
٤. دوربين نسبت به بعضى اندرويد ها رزولوشن پايين ترى داره ولى در حد خودش با كيفيته دوربين پشت ٥ مكا پيكسل
٥. عدم شناخت فلش ممورى و هارد اكسترنال بدون استفاده از hub آداپتور دار پس علاوه بر تبديل بايد هاب آداپتور دار هم بخريد
٦. گران بودن آيبد نسبت به ديگر تبلت ها ولى اگه استفاده كنيد مى بينيد ارزش پول اضافى رو داره
٧. عدم فعال بودن بلوتوث كه با ١٤. هزار تومان و خريد برنامه airblue sharing قابل حله و يا راه حل بهتر استفاده از zapya هست كه رايگانه و هزار برابراز بلوتوث سريعتره
٨. نقل و انتقال فايل به آيپد به راحتى اندرويد نيست و توسط نرم افزار خاص مانند itools يا tongbue صورت مى گيره. كه راهش رو بلد باشيد. خيلى آسونه

هر دو رتينا هستند يعنى
1536*2048
چون اندازه صفحه اير كمى بزرگ هست پيكسل در هر اينچ نسبت به آيپد مينى كمى كمتره ولى زياد مهم نيست

در رابطه با اندازه بهتره از نزديك ببينيد و مقايسه بفرماييد

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6742&idPhone2=6741
همونطور که گفتم آیپد air بدیش اینه رتینا نیست دلیل اینکه فروش مینی بیشتر بوده با اینکه سال ساختش 2013 بود فقط همین تفاوت رتینا هست

UnlovelyWriter

Registered User
لایک‌ها
135
کلا از خرید آپید پشیمون نمیشی فقط هواست به این باشه که به هیچ وجه انتظار تمام کارایی که میشه با اندروید کردو روی iOS نداشته باشی ( مگر با هک که اونم خیلی پایدار نیست )

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
به هیچ وجه انتظار تمام کارایی که میشه با اندروید کردو روی iOS نداشته باشی ( مگر با هک که اونم خیلی پایدار نیست )
هر انتظاری که داشته باشید قطعن یه توییکی براش نوشته شده نگران نباشید

UnlovelyWriter

Registered User
لایک‌ها
135
عزیز بنده خودم الان 4 ساله که از جیلبریک و توییک استفاده می کنم اما هیچوقت Stablility رو که میخواین کامل بدست نمیارید. کاملا بی طرفانه میگم. بنده تبلتم The New iPadه و گوشیم Note 4 و از هردو سیستم عامل کاملا راضیم ولی باید با کم و کاستی های هرکدوم کنار اومد و قبولشون کرد.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

بالا