برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران چلسی

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
خیلی ببخشید ولی فکر کنم این حرفا رو زن رافا بنیتز زده نه زن پرز
البته به من ربطی نداره ها، ولی میخواستم بگم که اشتباه نشه
درسته داداش پس عصبانی بودم میمون رو اشتب گفتم زن پرز
یکی نیست بگه الاغ 2روزه اومدی اگه نتیجه نگیری پرز تو اون شوهر بی خاصیتت رو عین دستمال توالت میندازه بیرون
چه اعتماد به نفسی هم داره

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
دم خوزه گرم خوب قهوایش کرده جواب ان بنیتز
اصلا خنده دار نیست چون شوهر او در چلسی جانشین روبرتو دی متئو شد و اکنون هم در رئال مادرید جانشین کارلو آنچلوتی شده است. تنها تیمی که شوهر او جانشین من شد اینتر میلان بود که او ظرف شش ماه بهترین تیم اروپا و فاتح سه گانه را نابود کرد. در نهایت درباره صحبت هایی که او در مورد من انجام داده است باید بگویم که فکر می کنم که او (همسر بنیتز) نیاز به سرگرمی ای برای وقت گذرانی دارد و اگر او بیشتر حواسش به **** شوهرش باشد کمتر وقت پیدا می کند که درباره من اظهار نظر کند.

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
دم خوزه گرم خوب قهوایش کرده جواب ان بنیتز
اصلا خنده دار نیست چون شوهر او در چلسی جانشین روبرتو دی متئو شد و اکنون هم در رئال مادرید جانشین کارلو آنچلوتی شده است. تنها تیمی که شوهر او جانشین من شد اینتر میلان بود که او ظرف شش ماه بهترین تیم اروپا و فاتح سه گانه را نابود کرد. در نهایت درباره صحبت هایی که او در مورد من انجام داده است باید بگویم که فکر می کنم که او (همسر بنیتز) نیاز به سرگرمی ای برای وقت گذرانی دارد و اگر او بیشتر حواسش به **** شوهرش باشد کمتر وقت پیدا می کند که درباره من اظهار نظر کند.
کلاً چرا همه‌جای دنیا مربیا انقدر تو کار همدیگه سرک می‌کشن؟!
من فک می‌کردم فقط ایران اینطوره ولی ظاهراً همه‌جا همینه... همین خوزه خودمون دهن همه رو سرویس کرده! به پورتو میگه چرا کاسیاس رو گرفتی، به ونگر گیر میده چرا ولخرجی کردی و ...
:general405:

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
یکشنبه 18:30 با آرسنال تو ومبلی بازی داریم.
کنداکتور شبکه 3:

upload_2015-7-31_13-48-3.png

اگه تو 90 دقیقه بازی مساوی بشه وقت اضافه ای در کار نیست و بازی میره به ضربات پنالتی.
هیچ بازیکنی از 2 تیم برای این بازی محروم نیست.
داور بازی انتونی تیلور هست. آخرین باری که انتونی برای چلسی قضاوت کرد فینال لیگ کاپ بود که تاتنهام رو بردیم.
کنفرانس خبری مورینیو امروز 17:30 برگزار میشه و مطمئنا در مورد وضعیت مصدومیت کوستا و کیهیل ازش میپرسن.
ازپلیکوئتا با 245 دقیقه بازی تو پیش فصل بیشتر از سایرین بازی کرده.
مورینیو و ونگر 13 بار برابر هم قرار گرفتن که ونگر 7 بار باخته ولی موفق شده 6 بار از مورینیو تساوی بگیره.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
دومین پیشنهاد بازهم برای استونز رد شد شانس رو میبینی نمیدن:(
پیشنهاد سوم برای استونز داره اماده میشه 30 ملیون
از اونورم اورتون دنبال جانشین داره میگرده برای استونز
از بابا رحمان و کایخون هم فعلا خبری نیست

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
ظاهراً آگزبورگ برای انتقال عبدالرحمان بابا اوکی داده... خودشون پارسال تابستون ۲.۵ میلیون خریدن و بعد از یه سال دارن ۲۵ میلیون ینی ۱۰ برابر می‌فروشن!!! :eek:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
ظاهراً آگزبورگ برای انتقال عبدالرحمان بابا اوکی داده... خودشون پارسال تابستون ۲.۵ میلیون خریدن و بعد از یه سال دارن ۲۵ میلیون ینی ۱۰ برابر می‌فروشن!!! :eek:
بله بزودی راهی لندن میشه استونز هم احتمالش زیاده بیاد
میمونه کایخون یا ویتسل که بیان البته من کایخون رو قبول دارم ولی ویتسل کلا نمیدونم چجوریه

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
منچستر که ابراز علاقه کرده نسبت به استونز، سیتی هم که یه جورایی استرس گرفته وقتی فهمیده ما افتادیم دنبال استونز! پس یه احتمال هایی هست که سیتی و منچستر هم بیان وسط، اگه ایننطور بشه یکم کار واسه گرفتن استونز سخت میشه.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
منچستر که ابراز علاقه کرده نسبت به استونز، سیتی هم که یه جورایی استرس گرفته وقتی فهمیده ما افتادیم دنبال استونز! پس یه احتمال هایی هست که سیتی و منچستر هم بیان وسط، اگه ایننطور بشه یکم کار واسه گرفتن استونز سخت میشه.
شک نکن قرار باشه استونز بدن میدن به چلسی عمرا بره سیتی و منچستر خودشم دوست داره بیاد چلسی خودشونم دارن دنبال جانشین برای استونز میگردن

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
خب، اولین جام رو هنوز فصل شروع نشده از دست دادیم :) اولین شکست چلسی مورینیو در مقابل آرسنال ونگر در اولین سالی که کینگ دروگبا در چلسی مورینیو حضور نداشت
02.gif

امیدوارم بازی های لیگ رو بهتر بازی کنیم، این بازی که زیاد به دلم نچسبید.
آها راستی، کورتوا نشون داد واقعا چک دومی میشه واسه خودش، عالی بود گل پسر.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
با اینکه مورینیو در خرید و فروش همیشه خوب بوده ، اما خرید فالکائو توجیه پذیر نیست ، فالکائو از بعد اتلتیکو دیگه فالکائو نبود ، نه تو من یو و نه حالا .
امروز چلسی عملا بدون مهاجم بود و بازیکنان گوش به محوطه حرکت میکردن یا شوت میزدن . فقط چند تا خطای فوق مبتدی روی مدافعین ... همین . حالا اینکه احیا بشه یا نشه 50-50 هست ولی الان بالفعل یه مهاجم بدرد بخور نیست .
برای رد کردن شورله و دی بروین هم مورینیو بعدا سعی کرد کارش رو توجیه کنه ولی تصور کنید این دو بازیکن امروز تو بازی بودن ، تاثیر خیلی زیادی میتونستن داشته باشن . یعنی مرده ی این دو تا به زنده ی فالکائو میارزه .

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
یه مسئله خیلی جالب و یا شایدم آزار دهنده اینه: پیتر چک، 3 بازی برای آرسنال، 3 جام : )

قبل بازی میخواستم یه خدافظی با پیتر داشته باشم که وقت نکردم، الان یادم افتاد...
واقعا بازیکن بزرگی بود واسمون، با اینکه کورتوا رو داریم که تو این بازی هم نشون داد واقعا دروازبان بزرگی خواهد شد، اما با این حال بازم دلمون تنگ میشه واسش و به قول تری حس عجیبیه که مقابلمون ببینیمش...بیشتر از 10 سال با تمام وجود دروازمونو نگه داشت، شاید خیلی از موفقیتامونو مدیونشیم، واقعا هم عجیبه که مقابل خودمون ببینیمش
همیشه عاشق این آرامش قبل پنالتی گرفتنش بودم:

1a1a1a1a1a1a1a1a1a511.jpg

walters2.jpg

ولی الان دیگه فک کنم باید بترسم ازش
02.gif

مرسی بابات سال ها خاطرات خوش...
نبود مهاجم تو زمینم منو یاد کینگ انداخت دوباره که امسال دیگه رسما خدافظی کرد از چلسی، همین چندروز پیش هم تو اینستاگرام گلش به تاتنهام تو نیمه نهایی جام حذفی رو گذاشته بودن که کلی با دیدنش کیف کردم، یادش بخیر...چنین اسطوره ای داشتیم ما:

https://instagram.com/p/5z8C5WBlDP/
تو هم خداحافظ، مرسی بابت تمام خاطرات
03.gif

Last edited:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
مارتینز استونز رو نمیدیم اینکه هیچی
راستی احیانن این سزار رو گل مقصر نبود نه من میخوام بدونم فیلیپه یعنی ارزشش کمتر از اینبود
تو نقل و انتقالات وجدانن خوب عمل نکردیم
از اونطرفم چک رو دادیم ارسنال تا تنها نقطه ضعفش مرتفع شه
چرا باید رامیرس از ابتدا رو نیمکت باشه چرا باید موزس رو نیمکت باشه
فالکائو هم که خدا بخیر کنه تورس نشه
خدا بخیر کنه فقط همین به قول خود خوزه که میگفت باید خون تازه تزریق بشه به تیم امیدوارم هرچی میشه که خوب بشه

947947

Registered User
لایک‌ها
238
بجه ها بازیا از کی شروع میشن.....کف کردیم :general210:

بازی آرسنال و چلسی دیروز رو نشون داد شبکه سه ؟؟ من زدم چیزی نشون نمیداد که...شبکه ورزشم داشت والیبال نشون میداد

بالا