برگزیده های پرشین تولز

نیازمند سئو کار خارجی برای لینک سازی و توسعه سایت در شبکه های اجتماعی

xenoox01

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
دوستان یک سایت با موضوع موزیک و عکس دارم که میخوام در مشتقات عبارت دانلود آهنگ بالا بیاد.
یک سئو کار داخلی هم دارم که امور سایت رو در دست داره و برای لینک سازی طبیعی هم اقداماتی انجام شده ، مطالب هم سئو شده ارسال میشن. آهنگ ها که خوب میدونید معمولا محتوای یکسان با سایر سایت ها دارند ، ما سعی میکنیم تا جای ممکن متن آهنگ رو هم بذاریم (اگه موجود نباشه خودمون مینویسیم) و برای خوانندگان معروفتر بیوگرافی و عکس و... برای تمایز و نتیجه بهتر.

کارهای انجام شده به منظور نتیجه بخش بودن در دراز مدت انجام شده ، حالا میخوام برای گرفتن نتیجه در کوتاه مدت هم یه کارهایی انجام بدم.
به شخصی نیاز دارم که با لینک سازی در سایت ها و شبکه های اجتماعی سایت در کوتاه مدت در عبارات مشتق از دانلود آهنگ بالا بیاره.
بنده ترجیح میدم قرارداد بطور مقطعی باشه ، مثلا سئو کار متعهد بشه بعد از آوردن x عبارت به صفحه سوم فلان مبلغ و... دریافت کنه
لطفا با قیمت منطقی پیشنهاد بدید
آدرس سایت:
harooz.com

xenoox01

Registered User
لایک‌ها
56
ممنون محمدجان
با ایشون تماس گرفتم حالا هنوز جواب نداده

hastina

Registered User
لایک‌ها
230
بصورت مقطعی برای چه کلمه ای میخاید ؟
یکی دوتا کلمه پیشنهادی بفرستید و مقدار هزینه ای که میتونید برای رتبه و مقطع مورد نظرتون انجام بدین رو بگید. تا ببینیم چه انتظاری دارید.

xenoox01

Registered User
لایک‌ها
56
بصورت مقطعی برای چه کلمه ای میخاید ؟
یکی دوتا کلمه پیشنهادی بفرستید و مقدار هزینه ای که میتونید برای رتبه و مقطع مورد نظرتون انجام بدین رو بگید. تا ببینیم چه انتظاری دارید.

سلام
دوست عزیز ، با یک نفر صحبت کردم و برای تست روی یک عبارت داریم کار میکنیم
امیدوارم موفقیت آمیز باشه ولی اگر نتونیم به نتیجه برسیم باهاتون تماس میگیرم

بالا