برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد گرفتن دیپلم کامپیوتر

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
آقا تو نت با یه نفر اساسی در مورد این تغییر رشته حرف زدم، گفت راحت می تونم برای کارشناسی کامپیوتر اقدام کنم و اصلا ربطی به کارشناسی رشته قبلیم نداره که مجبور باشم اول برای ارشد اون اقدام کنم بعد تغییر رشته بدم آلمان و...! گویا کسایی که قبلا ازشون پرسیده بودم همه فکر کرده بودن می خوام برای ارشد کامپیوتر اقدام کنم!
به هر حال بازم اگه طرف اشتباه گفته بگید!
@افتک!!

mahboob21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
منم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
من سایتای اپلای ابراد و آکادمیا کافه رو خیلی پیگیری میکردم حدودا سه سال (برای ارشد در آلمان) و تا جایی که یادمه اون اتریش هست که حتما باید قبولی تو دانشگاه سراسری ایران رو داشته باشید تا پذیرش بدن نه آلمان.
اون ارشد هست که سفارت شاید خیلی گیر بده که چرا اگر این رشته رو دوست نداشتی تا ارشد ادامه دادی؟؛
در مورد شما همون دلیل سن و ... رو ذکر کنید فکر کنم متقاعد بشن و البته حتما اگر تاحالا شروع نکردین برید کلاس آلمانی.
هم راحت تر پذیرش میگیرید هم تایید سفارت رو‌. در واقع برای سفارت باید ثابت بشه که قصدتون جدیه برای ادامه تحصیل نه فقط خروج از کشور.
در ضمن بازار کار مهندسی کامپیوتر کلا در اروپا خیلی خوبه.
موفق باشید

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
آقا تو نت با یه نفر اساسی در مورد این تغییر رشته حرف زدم، گفت راحت می تونم برای کارشناسی کامپیوتر اقدام کنم و اصلا ربطی به کارشناسی رشته قبلیم نداره که مجبور باشم اول برای ارشد اون اقدام کنم بعد تغییر رشته بدم آلمان و...! گویا کسایی که قبلا ازشون پرسیده بودم همه فکر کرده بودن می خوام برای ارشد کامپیوتر اقدام کنم!
به هر حال بازم اگه طرف اشتباه گفته بگید!
@افتک!!
اقا مشکلت حل شد ؟

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
اقا مشکلت حل شد ؟
هنوز پی اشم آرش جان! رفتم آموزش پرورش و هنرستان شبانه پرسیدم نتیجه گرفتم باید اولا دیپلم انسانیم رو معادل سازی کنم بکنم دیپلم کاردانش بعدشم برم آموزشگاه بیرون ثبت نام کنم چون فقط یکی دو تا درساش تو مدرسه هست.
هنوز نرفتم آموزشگاه قیمت بگیرم و دارم می بینم گرافیک واسم بهتره یا برنامه نویسی...فردا می پرسم فکر کنم یه رقمی تو مایه های 700 الی 3 بگن:D یه جوری باید از بابام بگیرمش...

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
هنوز پی اشم آرش جان! رفتم آموزش پرورش و هنرستان شبانه پرسیدم نتیجه گرفتم باید اولا دیپلم انسانیم رو معادل سازی کنم بکنم دیپلم کاردانش بعدشم برم آموزشگاه بیرون ثبت نام کنم چون فقط یکی دو تا درساش تو مدرسه هست.
هنوز نرفتم آموزشگاه قیمت بگیرم و دارم می بینم گرافیک واسم بهتره یا برنامه نویسی...فردا می پرسم فکر کنم یه رقمی تو مایه های 700 الی 3 بگن:D یه جوری باید از بابام بگیرمش...
اقا رشته چی میخوای بری شوما؟ نگاه کن اگه کاردانی پیوسته بخوای میتونی با همین دیپلم انسانی بری.الان ثبت نام علمی کاربردی شروع شده دانشگاه ازادم باید چک کنی.هر دو تا بدون ازمون هستن علمی کاربردی معمولا انتخاب اول دوم قبولی
بعد کاردانیم ک میشه کارشناسی ناپیوسته گرفت
حالا نمیدونم بچه ها اینم گفتن یا نه ولی امیدوارم کمکی کرده باشم
موفق باشی

بالا