برگزیده های پرشین تولز

Fantasy Premier League 2015-16

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
یعنی کلا 3 تا تیم هستیم!؟
برار همینجا هم 5 6 نفر ثبت نام کردن دیگه!
تا حالا 10 نفر ثبت نام کردن!
ولی اینجا اعلام نمیکنن! :( نمیدونم چرا! :D
اگر اینجا هم اعلام میکردن خوب میشد! چون باعث میشد استقبال بیشتری بشه!
در هر صورت من اسمشون رو به پست اول اضافه کردم! :D به جز Hero به نام آقای Hesam KM که نمیدونم یوزر کدوم بزرگوار هست!

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
حامد دلم می خواد ثبت نام کنم حداقل بخاطر درخواستی که کردی ولی هنوز نتونستم با تحقیر ناشی از قهرمانی یک خانم در فصل پیش کنار بیام می ترسم این فاجعه این فصل هم تکرار بشه و از شدت سنگینی چنین تحقیری از پا دربیام
اینو اساسی چرت گفتم زیاد جدی نگیر!
کلا این فانتزی لیگ یه جورایی آدمو تو نتایج دچار دوگانگی می کنه اکثر بازیکنای خوب و با کیفیت تو تیمهای رقیب هستن مثل چلسی و آرسنال و سیتی بخاطر اینکه امتیاز خوبی بگیری در اکثر اوقات مجبوری با بازیکنای این تیمها ترکیب بچینی و چشم به موفقیتشون بدوزی
از یه طرف دلت می خواد بخاطر فانتزی لیگ بازیکنهای تیمهای رقیبت بدرخشن که متاسفانه با موفقیت تیمشون در یک راستا قرار می گیره از اون ور بخاطر جدول لیگ برتر دوست داری رقبات ببازن!
شده خیلی وقتها بخاطر کلین شیت یا پیروزی پرگل حریفایی مثل سیتی و چلسی که با درخشش بازیکنای ترکیبم رخ داده ته دلم خوشحال شدم!
امسال می خوام بدون عوامل آزار دهنده و حس دو گانگی فقط و فقط لیگ رو بخاطر موفقیت و نتایج به نفع منچستر ببینم
در مجموع این مسابقات بیشتر به درد هوادارهای لیگهای دیگه می خوره که طرفداری تیمی از جزیره نیستن و نتایج بازیها براشون زیاد مهم

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
حامد دلم می خواد ثبت نام کنم حداقل بخاطر درخواستی که کردی ولی هنوز نتونستم با تحقیر ناشی از قهرمانی یک خانم در فصل پیش کنار بیام می ترسم این فاجعه این فصل هم تکرار بشه و از شدت سنگینی چنین تحقیری از پا دربیام
اینو اساسی چرت گفتم زیاد جدی نگیر!
کلا این فانتزی لیگ یه جورایی آدمو تو نتایج دچار دوگانگی می کنه اکثر بازیکنای خوب و با کیفیت تو تیمهای رقیب هستن مثل چلسی و آرسنال و سیتی بخاطر اینکه امتیاز خوبی بگیری در اکثر اوقات مجبوری با بازیکنای این تیمها ترکیب بچینی و چشم به موفقیتشون بدوزی
از یه طرف دلت می خواد بخاطر فانتزی لیگ بازیکنهای تیمهای رقیبت بدرخشن که متاسفانه با موفقیت تیمشون در یک راستا قرار می گیره از اون ور بخاطر جدول لیگ برتر دوست داری رقبات ببازن!
شده خیلی وقتها بخاطر کلین شیت یا پیروزی پرگل حریفایی مثل سیتی و چلسی که با درخشش بازیکنای ترکیبم رخ داده ته دلم خوشحال شدم!
امسال می خوام بدون عوامل آزار دهنده و حس دو گانگی فقط و فقط لیگ رو بخاطر موفقیت و نتایج به نفع منچستر ببینم
در مجموع این مسابقات بیشتر به درد هوادارهای لیگهای دیگه می خوره که طرفداری تیمی از جزیره نیستن و نتایج بازیها براشون زیاد مهم
بيخيال بابا, ژست روشنفکرى نگير! دوگانگى!
منچستر که به جايي نمى رسه! :D
هرجور راحتى آقاى دوگانه سوز. :D

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
حامد من دیگه انرجی برای اینکارا ندارم :دی
یه توضیح مختصر بده شاید مشتاق شدم .
یه ترکیب از بازیکنها رو میچینی! بازیکنهای لیگ برتر انگلیس!
بر اساس عملکردشون بهشون امتیاز داده میشه! مثلاً بنتکه گل بزنه 4 امتیاز میگیره!:D
به پوزیشنشون بستگی داره! دروازه بان بر اساس کلین شیت و سیوهاش! دفاع بر اساس کلین شیت و گل و ....!
بر اساس امتیازهایی که تیمت میگیره رتبه بندی میشه تیم تو جدول!
این مختصرش بود! سوال دیگه ای داشتی بگو تا پاسخت دهم! :D
===
یادم رفت از یک لیورپولی دیگه! @HajiBolbol خان شوما رو هم دعوت مینماییم!

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بر اساس عملکردشون بهشون امتیاز داده میشه!
عملکردشون در دنیای واقعی دیگه ؟
یعنی اون هفته اگه بازیکنای منتخب من عملکرد بهتری داشته باشن ، امتیاز تیمم بالا میره درست فهمیدم ؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419

برا چند سال پیش خوب بود که من بازیها رو کامل میدیدم ، الان معلوم نیست چند خط در میون نگاه کنم ، ولی ایده ی جالبیه .
خوراک ایناست که تو شرط بندی ها فعالن ، مطمئنن این دو تا مقوله باید یه روابطی داشته باشن ، لامصبا از کارشناسای فوتبال هم بهتر بلدن تحلیل کنن ، فوتبال میبینن ، حال میکنن ، پول در میارن ! :general210:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
برا چند سال پیش خوب بود که من بازیها رو کامل میدیدم ، الان معلوم نیست چند خط در میون نگاه کنم ، ولی ایده ی جالبیه .
خوراک ایناست که تو شرط بندی ها فعالن ، مطمئنن این دو تا مقوله باید یه روابطی داشته باشن ، لامصبا از کارشناسای فوتبال هم بهتر بلدن تحلیل کنن ، فوتبال میبینن ، حال میکنن ، پول در میارن ! :general210:
دوست داشتى ما خوشحال ميشيم باشى محسن!
کارشناسها از اونها کارشناسى ميگيرن!

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
دوست داشتى ما خوشحال ميشيم باشى محسن!
کارشناسها از اونها کارشناسى ميگيرن!

فکر کنم باید قبل شروع لیگ تیمو جمع کرد دیگه درسته یا نه هر وقت رفتی سینه کار ملالی نیست ؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
فکر کنم باید قبل شروع لیگ تیمو جمع کرد دیگه درسته یا نه هر وقت رفتی سینه کار ملالی نیست ؟
هر وقت برى که ملالى نيست ولى امتيازهاى هفته هاى ماقبل رو از دست ميدى!

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
برار همینجا هم 5 6 نفر ثبت نام کردن دیگه!
تا حالا 10 نفر ثبت نام کردن!
ولی اینجا اعلام نمیکنن! :( نمیدونم چرا! :D
اگر اینجا هم اعلام میکردن خوب میشد! چون باعث میشد استقبال بیشتری بشه!
در هر صورت من اسمشون رو به پست اول اضافه کردم! :D به جز Hero به نام آقای Hesam KM که نمیدونم یوزر کدوم بزرگوار هست!
Hero قهرمان هد تو هد سال قبل:D

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
سلام
آقا من بار اول دارم شرکت میکنم، از مسئول مسابقات :D میخوام که چک کنه ببینه من درست ثبت کردم و اسمم هست یا خیر؟
team : gunner
manager : majid moradi
همون صفحه که ترکیب میچینی اسم لیگهایی که شرکت کردی هست!!
همونجا میتونی چک کنی اعضای لیگ رو! و با شروع مسابقات ترکیب بقیه تیمهای لیگ! :p
Capture1.JPG
========
لیست تیمها! که اسم شما هم هست! :D
Capture2.JPG

بالا