برگزیده های پرشین تولز

دوستان دارای سرمایه 250 میلیونی چه میزان درآمد انتظار دارند از این مقدار نقدینگی؟

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
سلام
قبل از همه چیز هدف ابتدایی این تاپیک جذب سرمایه نیست.
هدف انتهاییش پیدا کردن مورد مشارکتی هست.
دوستانی که در بازار مشغول هستند یا سرمایه در این حد دارند در صورت سرمایه گذاری انتظار چه میزان برگشت پول رو دارند ماهیانه از این میزان سرمایه؟
با توجه به اینکه این پول رو بذاری بانک و با احتساب سالیانه 22درصد میشه ماهی 4.600 حدودا. و خب در سرمایه گذاری انتظار دو برابر این موضوع حداقل میره یعنی ماهی 9 تومن.
این 9 تومن به نظر دوستان معقول هست یا اینکه همه به درآمد 5 و 6 راضین؟ با توجه به کیفیت بازار و افت معاملات این چند وقته؟

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
علیک السلام:p

با وضعیت فعلی بازار ، من اگر به اندازه ریسکی که میکنم، سود ببرم کاملا راضی هستم. حتی به کمترش هم راضی هستم. برای مثال اگر با این 250 میلیون چیزی بخرم که ضررش حداکثر ماهانه 5 میلیون باشه، به سود 5 میلیونی در ماه راضیم

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
من 250ندارم اما اگر داشتم به شرط به اسم کردن ملک به ارزش حداقل 300میلیون ماهی 7تومنم راضی بودم -5تومن دیگه خیلی کمه سود بانک میشه اما اگر آدمش پیدا بشه ممکنه حتی به 6هم راضی باشه اما باید تضمین درست حسابی مثل همون سند ملکی بدهید یا بعضی ها طلای زنشون را پلمپ می کنند به عنوان ضمانت می دهند . اما عرف بازار نزول 4درصد است که همون 10میلیون در ماه میشه اما چون بازار بازدهی خوبی نداره برای همین افراد به زیر این اعداد هم راضی هستند

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
علیک السلام:p

با وضعیت فعلی بازار ، من اگر به اندازه ریسکی که میکنم، سود ببرم کاملا راضی هستم. حتی به کمترش هم راضی هستم. برای مثال اگر با این 250 میلیون چیزی بخرم که ضررش حداکثر ماهانه 5 میلیون باشه، به سود 5 میلیونی در ماه راضیم
شما که حسابت کلا جداست. این 5 رو خوب اومدی
اگه این تاپیک رفت جلوتر بیشتر توضیح میدم چرا سوال کردم.
من 250ندارم اما اگر داشتم به شرط به اسم کردن ملک به ارزش حداقل 300میلیون ماهی 7تومنم راضی بودم -5تومن دیگه خیلی کمه سود بانک میشه اما اگر آدمش پیدا بشه ممکنه حتی به 6هم راضی باشه اما باید تضمین درست حسابی مثل همون سند ملکی بدهید یا بعضی ها طلای زنشون را پلمپ می کنند به عنوان ضمانت می دهند . اما عرف بازار نزول 4درصد است که همون 10میلیون در ماه میشه اما چون بازار بازدهی خوبی نداره برای همین افراد به زیر این اعداد هم راضی هستند
آقا شوما فکر کنم 250 دستت باشه خود طرف رو هم بگیری بعنوان استحکام قرارداد.:D
مزاح بود.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
شما اگه هدف داشته باشی و علمشو 250 که خیلی زیاده با کمتر از این هم سود خوبی میکنی منتها تو ایران باید دزدی هم بلد باشی وگرنه سود حلالا دراوردن کار هرکسی نیست متاسفانه تو همه شغل ها ا به بالایی وصل نشی خیلی اذیتت میکنن اون بالایی هم فقط با روشوه حواستون به هست وگرنه ... البته کل دنسا هم به همین شکل ولی تو سایر کشورها چیزی به اسم انسانیت هم ملاک براشون ترجیح میدمکوزووویی باشم تا ایرانی:D

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
نکته اینه که یه پروژه ای هست که حدود 220 سرمایه میخواد با کم و زیاد 10 تومن.
سود دهی 1005 داره ولی اینکه چقدر سود دهی مناسب این میزان سرمایه هست رو دارم در میارم.
یه کمینه بیشینه داره دیگه با توجه به زحماتی که داره و اینکه پول یکسال خواب داره و باقی قضایا.

پ.ن: تاپیک رفت جلوتر.:D

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759

آقا شوما فکر کنم 250 دستت باشه خود طرف رو هم بگیری بعنوان استحکام قرارداد.:D
مزاح بود.
عزیز شما اطمینان داشته باش 250که هیچی 50تومن هم کسی امروزه بدون ضمانت سفت و سخت به کسی نمیده چک . سفته شده کاغذ پاره پس فقط با ضمانت اموال درست حسابی می تونید پول بگیرید .اگر هم کسی را بخواهید شریک کنید یا آخرش با هم دعواتون میشه یا یک طرف پولو میکشه بالا و.......

به قسمت نیازمندی های روزنامه بخش شریک و سرمایه گذار مراجعه کنید به هر کدوم زنگ بزنی بعد سلام میگه ملک به نام خودت داری یا نه گفتی نه میگه خدا حافظ

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
کار درست داریم تو این وضعیت الان؟ بازار شده ریسک. شما واقعا 250 تو دستت باشه حتی نمیدونی کدوم بانک باید بذاریش.

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853

حساب خودت جداست. حساب من یکپارچه است :p

الان واقعا ریسک شروع هر کاری بالاست. تقریبا هر کی که من میشناسم پولش رو توی بانک سپرده کرده... سرمایه گذار که گزینه بانک دولتی رو داره، در مقابل سرمایه گذاری در هر پروژه ای، تضمین قطعی + سود بالاتر از بانک میخواد..... شما هم میتونی با همین شرایط( تضمین قطعی و سود بالاتر از بانک) به راحتی وام بگیری....پس همکاری این شکلی خیلی به ندرت اتفاق میفته:p

برای مشارکت اینجوری، فقط باید شریک بگیری که حاضر باشه خواب سرمایه و سود در حد بانک و کمتر رو قبول بکنه به امید آینده ای بهتر :D و سود خیلی بیشتر .......... اگر کاری با ریسک کم سراغ داری، دنبال شریک بگرد نه سرمایه گذار .... البته هیچ شریکی هم قبول نمیکنه تمام ریسک رو تحمل کنه... در حال حاضر با این شرایط بازار، مردم دوست دارن در وهله اول، ضرر های احتمالی کار رو با دیگران قسمت کنن، سود هم آمد چه بهتر :p...... این 5 میلیونی که من گفتم بی حساب و کتاب نبود :D ... شما اگر بتونی با 250 میلیون کاری ایجاد کنی که در ابتداش با حداکثر ضرر 2 درصد ماهانه، 2 درصد سود بده، از عالی هم یچیزی اونورتره

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
نیازمندی رسانه برتر همین امروز اصفهان

نیازمند 250میلیون سرمایه با ضمانت سند ملکی به ارزش 2برابر

خودت نیستی :D

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
چجوری این مبلغ رو جمع کردی داداش ؟ من اگه هیچی هم نخورم تا 60 سال نمیتونم این مبلغ :(

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
نیازمندی رسانه برتر همین امروز اصفهان

نیازمند 250میلیون سرمایه با ضمانت سند ملکی به ارزش 2برابر

خودت نیستی :D
نه برادر سوراخ سنبه های مورد نیاز ما با 10 برابر این مبلغ هم پر نمیشه.:general208:

بالا