برگزیده های پرشین تولز

نظر نوجوانان امروزی در رابطه با NES

Malware

Registered User
لایک‌ها
30
نظر نوجوانان امروزی در رابطه با NES

nes-250x140.jpg

نسل های قبلی دنیای گیم را به خاطر دارید؟ بازی های خاطره انگیزی مثل ماریو، سونیک، کراش، و … این بازی های برای بازیکنان قدیمی عنوان های نوستالژیکی هستند و مطمئنا آن ها بازی های آن دوره را با عنوان های امروزی عوض نخواهند کرد. در هر نسل بازی ها شاهکارهایی آفریده می شوند مثل عنوان The Last Of Us. اما همه بازی های آن دوره را می توان شاهکار نامید زیرا همه آن بازی ها به نوعی با زندگی تک تک ما پیوند خورده اند. حال به تازگی نیز ویدیویی از نظرات نوجوانان امروزی در رابطه با کنسول NES منتشر شده است که در ادامه مطلب می توانید آن را مشاهده کنید.

ویدیو را می توانید از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود تریلر

در ویدیو فوق می توانید مشاهده کنید که بعضی از نوجوانان حتی نمی دانند که NES یک کنسول بازی است! و می گویند ” این دیگه چیه ؟ ” و ” این ویدیو پروژکتوره ؟!! “​

منبع : gamefa

esi625

Registered User
لایک‌ها
15
هنوز هم بعضی موقع ها بازیش میکنم مخصوصا قارچ خور

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

عالیه

متاسفانه سوپر ماریو بروس فقط فقط نسخه 1 ش تو ایران نشاخته شد همون میکرو 2 نسخه دیگم داشت یعنی 1 - 2 - 3
که نسخه 3 بهترین گیم پلی ماریو ها کلاسیک لغب گرفت
بعد برای سوپر نینتندو کنسول بعدی نینتندو دوباره عرضه شد اونم 3 نسخه و این عرضه ها هنوز ادامه داره
تو نسل هفت بازی ماریو گلگسی نسخه 1 و 2 ش عرضه شد که محیط بازی 3d هستش و ماریو گلگسی 1 برترین بازی کل نسل هفت شد
و الانم تو نسا هشت هستیم ماریو 3دی لند برای 3ds و ماریو 3دی ورلد برای wii u هم اومده

ip ماریو تا الان پرفروشترین و پردرآمدترین ip کل تاریخ صنعت گیمه

esi625

Registered User
لایک‌ها
15
ممنون از اطلاعات خوبتون
بله دیگه ماریو رو همه الان میشناسن

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

UnlovelyWriter

Registered User
لایک‌ها
135
خاطراتش واقعا تکرار نشدنیه. البته به خاطر سن آدمه در اصل. بچه های الانم وقتی سنشون بره بالا همین نظرو واسه کنسولای نسل هشتم دارند.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
خاطراتش واقعا تکرار نشدنیه. البته به خاطر سن آدمه در اصل. بچه های الانم وقتی سنشون بره بالا همین نظرو واسه کنسولای نسل هشتم دارند.

تا حدودی درسته اما نه صد در صد چون گیم ها اون موقع واقعا برای سرگرمی و نشاط و تجدید روحی بودن در کل برای اوقات فرلغغت بودن اما الان بازیا بیشتر جنگی - شوتر - بکش برو جلو و ..... شدن
بازی ها قدیمی از بازی ها الان خیلی سختر بودن

UnlovelyWriter

Registered User
لایک‌ها
135
بله خوب از این نظر حرفتون درسته.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

|Dark Knight|

Registered User
لایک‌ها
58
صدا پیشه ماریو در سال 2010 لقب دومین صداپیشه با بیشترین تعداد حضور در یک بازی را به خود اختصاص داد.
اما در مورد نینتندو. به نظر من دوران طلایی بازیها همون سالهای نینتندو تا اوائل نینتندو64 بود . بهترین خاطرات و لذت بخش ترین لحظات. هیچ وقت برنمیگرده.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
صدا پیشه ماریو در سال 2010 لقب دومین صداپیشه با بیشترین تعداد حضور در یک بازی را به خود اختصاص داد.
اما در مورد نینتندو. به نظر من دوران طلایی بازیها همون سالهای نینتندو تا اوائل نینتندو64 بود . بهترین خاطرات و لذت بخش ترین لحظات. هیچ وقت برنمیگرده.

درسته
گیم کیوب با این همه قدرت شکست خورد البته شکستم نخورد خرجش در اومد اما راضی کننده نبود بخاطر چنتا اشتباه مدیریتی
اما نینتندو با wii بگشت با اینکه نصف قدرت رقبا نداشت اما برنده نسل شد من که عاشق wii ام

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
نس نمیدونم چیه ولی ناس خوبه مارم بازی بدید هستیم

rog66

Registered User
لایک‌ها
98
خرگوش---

بالا