برگزیده های پرشین تولز

وام ١٠٠ ميليونى

Noblea

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يكى ميگفت يكى از بانك ها معادل ٨٠ درصد سپرده وام ميده و اقساط وام رو هم با سود سپرده ميده خودش و بعد اتمام اقساط ميتونى اصل سپرده رو هم بردارى
همچين چيزى هست؟
كدوم بانك؟

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
سلام
سامان..پاسارگاد
اینارو من میدونم و مطمئنم...(ولی یواشکی یه چیزی بگم خدمتت که کسی نشنوه : سودش خیلی بالاست ضرر میکنی)
موفق باشید.

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سلام
سامان..پاسارگاد
اینارو من میدونم و مطمئنم...(ولی یواشکی یه چیزی بگم خدمتت که کسی نشنوه : سودش خیلی بالاست ضرر میکنی)
موفق باشید.
سامان و پاسارگاد وام با سود 13 درصد میدن دوست عزیز؟؟!!! مطمئنی؟

Noblea

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون
فكر كنم منظورمو متوجه نشديد، من ميخوام كه با سپرده هم وام بگيرم و هم سود
سودش اندازه اى باشه كه بشه اقساطو پرداخت كرد

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
ممنون
فكر كنم منظورمو متوجه نشديد، من ميخوام كه با سپرده هم وام بگيرم و هم سود
سودش اندازه اى باشه كه بشه اقساطو پرداخت كرد
دوست عزیز یه مثال میزنم...
مثلا شما تشریف میبرید یه شعبه و سپرده یکساله 20درصد باز میکنید به مبلغ 100م.تا اینجا درست...(شما ماهانه سود این صد میلیون رو میگیرید.)
بعد از یک هفته از بازشدن سپرده، دوباره تشریف میبرید بانک و میگید که میخاین روی این سپرده وام بگیرید.بعد بانک یه سری فرم میده شما پر میکنید و بدون ضامن تا حداکثر 80م به شما وام میده...
شما ماهانه سودتون رو دریافت میکنید و از اون طرف هم ماهانه باید اقساطتون رو پرداخت کنید و هر موقع آخرین قسط خودتون رو دادید، اون موقع میتونید اون 100م خودتون رو هم برداشت کنید و به اصطلاح از بانک بکشید بیرون...
حالا من گفتم اینکار رو نکنید ، ضرر میکنید.چرا؟
چون شما دارید از بانک سود 20درصد سالیانه میگیرید ولی وامی که بهتون میدن که 20درصد نیست...مطمئن باشید اون وام رو با سود بسیار بالاتر از 20درصد به شما میدند...
یه نکته دیگه : فرمول محاسبه سود سپرده و فرمول محاسبه سود تسهیلات کلی باهم فرق داره...
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید...
موفق باشید...

wate

Registered User
لایک‌ها
94
سلام
سامان..پاسارگاد
موفق باشید.
سلام با اجازه استارتر عزیز
نظرتون راجع به وام بانک مسکن 35 میلیونی چیه؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
دوست عزیز یه مثال میزنم...
مثلا شما تشریف میبرید یه شعبه و سپرده یکساله 20درصد باز میکنید به مبلغ 100م.تا اینجا درست...(شما ماهانه سود این صد میلیون رو میگیرید.)
بعد از یک هفته از بازشدن سپرده، دوباره تشریف میبرید بانک و میگید که میخاین روی این سپرده وام بگیرید.بعد بانک یه سری فرم میده شما پر میکنید و بدون ضامن تا حداکثر 80م به شما وام میده...
شما ماهانه سودتون رو دریافت میکنید و از اون طرف هم ماهانه باید اقساطتون رو پرداخت کنید و هر موقع آخرین قسط خودتون رو دادید، اون موقع میتونید اون 100م خودتون رو هم برداشت کنید و به اصطلاح از بانک بکشید بیرون...
حالا من گفتم اینکار رو نکنید ، ضرر میکنید.چرا؟
چون شما دارید از بانک سود 20درصد سالیانه میگیرید ولی وامی که بهتون میدن که 20درصد نیست...مطمئن باشید اون وام رو با سود بسیار بالاتر از 20درصد به شما میدند...
یه نکته دیگه : فرمول محاسبه سود سپرده و فرمول محاسبه سود تسهیلات کلی باهم فرق داره...
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید...
موفق باشید...
سود تسهیلات اگر نهایت تا 27-28 درصد باشه خوبه یعنی شما داری سود 20 درصد میگیری و قسط وام 28 درصد میدی
انگار یه وام با بهره 8 درصد گرفتی
اما باید ببینی بازپرداخت وام چطوری هست

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
سلام با اجازه استارتر عزیز
نظرتون راجع به وام بانک مسکن 35 میلیونی چیه؟
دوست عزیز در مورد اون وامی که شما فرمودید بنده اطلاعات زیادی ندارم و اصلا ریز جزئیاتش رو نمیدونم...

بالا