برگزیده های پرشین تولز

♛ پکیج برترین بازی و برنامه آیفون،آیپد،آیپاد|2018-1396-آپدیت روزانه اپ ها|✸تخفیف ويــــژه✸

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
سلام .
ببخشید روی iOS 8.4 ویا iOS 9 قابل استفاده هست ؟
آیا امکان اضافه کردن بازی های BioShock و Lost Within وجود دارد ؟
با پست پیشتاز چقدر طول میکشد تا برسد ؟ (بنده کرمانشاهم)
سپاس از پاسخ شما

سلام دوست عزیز
بله کاملا از این دو نسخه پیشتیبانی می کنه.
امکان اضافه کردن هم وجود داره اما با کمی هزینه بیشتر جهت ادیت شدن پکیج.
حداکثر 3 روز زمان می بره با پیشتاز.

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44

4508e52619c527b61.png

با سلام و وقت بخیر دیگر

اطلاعات پست #1 بروزرسانی شد. برنامه تنگبو iOS 8.4 و آخرین نسخه های بتا iOS 9 beta 4 را پشتیبانی می کند.

تمامی برنامه ها و بازی ها تا تاریخ امروز 3 مرداد 94 به آخرین نسخه موجود در تنگبو بروزرسانی شدند.

نکته مهم :

(تمام برنامه ها و بازی ها دائما در حال آپدیت هستند اما اطلاع رسانی از آپدیت شدن از طریق همین پست ها هفتگی انجام می شود)

.::سفارشاتی که از ساعت 8 صبح تا ساعت 8 شب ثبت شوند فردای همان روز ارسال می شوند::.

با سپاس

ParsaSS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پک من رسید و همه چی عالی بود... پشتیبانی واقعا قوی بود و همه چی کامل بود و مشکلی در برنامه هایی که نصب کردم اصلا نبود و بازی ک درخواست کردم رو هم اضافه کرده بودند .
با سپاس از شما

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44

fe236ffdc094e4521.png

با سلام و وقت بخیر
خب پس مدتی یک آپدیت بزرگ و ویژه داریم. آخرین نسخه ی اپلیکیشن های زیر به پکیج اضافه شدند.

a795413c477596632.png

لیست برنامه ها و بازی ها در پست یکم #1 همین تاپیک بروزرسانی شد.

تمامی برنامه ها و بازی ها تا تاریخ امروز 12 مرداد 94 به آخرین نسخه موجود در تنگبو بروزرسانی شدند.

(تمام برنامه ها و بازی ها دائما در حال آپدیت هستند اما اطلاع رسانی از آپدیت شدن از طریق همین پست ها هفتگی انجام می شود)

سفارشاتی که از ساعت 8 صبح تا ساعت 8 شب ثبت شوند فردای همان روز ارسال می شوند.

با سپاس

wiliam.sin

Registered User
لایک‌ها
100
سلام آقا یک سوالی دارم ؟

این نسخه جدید تنگبو رو من نصب کردم 3 تا گذینه داره اولی برای جیلبرگ هستش دومی برای اونای که جیلبرگ نکردن سومی هم یک سیب کشید مال سایت اپله من روی دومی میرم و میخواهم یک برنامه دانلود کنم اما لینک میکنه توی مرورگر به سمت سایت اپل استور چرا اینطوری هستش

دمت گرم میدونم اینجا جاش نیست ولی ممنون میشم یک راهنمایی کنی کاکو

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
سلام آقا یک سوالی دارم ؟

این نسخه جدید تنگبو رو من نصب کردم 3 تا گذینه داره اولی برای جیلبرگ هستش دومی برای اونای که جیلبرگ نکردن سومی هم یک سیب کشید مال سایت اپله من روی دومی میرم و میخواهم یک برنامه دانلود کنم اما لینک میکنه توی مرورگر به سمت سایت اپل استور چرا اینطوری هستش

دمت گرم میدونم اینجا جاش نیست ولی ممنون میشم یک راهنمایی کنی کاکو

سلام

بايد از نسخه هاى قديمى تر استفاده كنيد.

موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

wiliam.sin

Registered User
لایک‌ها
100
سلام

بايد از نسخه هاى قديمى تر استفاده كنيد.

موفق باشيد

خیلی لطف کردی فقط یک سوال چه نسخه ای این مشکل رو نداره من چند تا دانلود کردم بازم مشکل بودش :general601:

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
خیلی لطف کردی فقط یک سوال چه نسخه ای این مشکل رو نداره من چند تا دانلود کردم بازم مشکل بودش :general601:
نسخه ى قبل از ٣. ٢.٣.١ بهترين نسخه هست كه داخل پكيج هم موجود است.

wiliam.sin

Registered User
لایک‌ها
100
نسخه ى قبل از ٣. ٢.٣.١ بهترين نسخه هست كه داخل پكيج هم موجود است.

ممنون ولی فقط نسخه های رایگان دانلود میشن پولی ها همه هدایت میشن به سمت لینک سایت آیتونز

بازم ممنونم

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
ممنون ولی فقط نسخه های رایگان دانلود میشن پولی ها همه هدایت میشن به سمت لینک سایت آیتونز

بازم ممنونم

راه و روش داره ، كه به مشتريان عرض مى شه گرامى + اين تاپيك در اين رابطه نيست.

ممنون

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44

51f0d8515b1677651.png

با سلام و وقت بخیر

تمامی برنامه ها و بازی ها تا تاریخ امروز 24 مرداد 94 به آخرین نسخه موجود در تنگبو بروزرسانی شدند.

برنامه با نسخه جدید iOS 8.4.1 , iOS 9 beta 5 و iTunes 12.2 سازگار شد.

با سپاس

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با سلام
دوست گرامی 100% شما مطمئن هستید که با sign out کردن از آپل آیدی در Settings>itunes & App store دیگه مشکل بیرون اومدن از بازی و برنامه به وجود نمیاد ؟
چون برای من بسیار مهمه این مورد
ممنون

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
با سلام
دوست گرامی 100% شما مطمئن هستید که با sign out کردن از آپل آیدی در Settings>itunes & App store دیگه مشکل بیرون اومدن از بازی و برنامه به وجود نمیاد ؟
چون برای من بسیار مهمه این مورد
ممنون

سلام. بله دوست من ١٠٠٪ حل مى شه. حتى مى تونيد اپ از اپ استور نصب كنيد بعدش ساين اوت كنيد و دوباره سينك و هردو رو در كنار هم داشته باشيد.

rezanahvi

Registered User
لایک‌ها
62
با سلام: AppleN1 عزیز میخواستم بپرسم امکان خرید مجموعه صرفاً برنامه ها نیست؟؟ (منظورم بدون بازیها)
ممنونم

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
7868667cfb2acae51.png

با سلام و وقت بخیر دیگر خدمت شما کاربران عزیز

با بروزرسانی هایی جدیدی در خدمت شما هستیم. طریقه سفارش محصول آسانتر شد.

با مراجعه به سایت خرید محصولات در همان زمان می توانید آدرس و مشخصات کامل خود را وارد کنید و دیگر نیازی به تماس نیست.

نخست از سمت راست محصول را انتخاب کرده سپس آدرس و مشخصات کامل پستی را کامل و پرداخت انجام می شود.

74a8bc3d8b2551064.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برنامه تنگبو با پشتیبانی کامل iOS 9 Beta 5 و اضافه شدن توگل های جدید جهت بک آپ به نسخه ی 3.1.5 آپدیت شد.

همچنین مانند همیشه تمامی اپلیکیشن های پکیج تا آخرین نسخه موجود در تنگبو در تاریخ 4 شهریور 94 بروزرسانی شد.

با سپاس

rezanahvi

Registered User
لایک‌ها
62
سلام به دوستان:
من این پکیج رو از دوست عزیزمون خریداری کردم. انصافاً فوق العادست. کامله، و کم هزینه. یه چیز دیگه که ارزش این پکیج رو صد برابر میکنه پشتیبانی آنلاین ایشون و حسن نیتشونه. برای بنده بیش از 3 ساعت وقت گذاشتند(سیستمم مشکل داشت و به سرور تانگبو وصل نمی شد). اصلاً تردید در خرید این مجموعه نکنید باور کنید اگه خودتون بخواهید کلیه این نرم افزار و بازیها رو دانلود کنید باید سه برابر این مبلغ هزینه کنید. باز هم از دوست عزیزمون تشکر میکنم. بنده مشتری آپدیتهای آینده ایشون خواهم بود.
ارادتمند
رضا

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
fd6rvp3a6xda12xpaeyn.png

با درود و وقت بخیر خدمت کاربران عزیز سایت

نخست بسیار سپاسگزارم از دوستان عزیزی که به بنده لطف دارند ...

اما می رسیم به آپدیت پکیج! پکیج تنگبو با اضافه شدن چندین برنامه کاربردی و جدید تکمیل تر از همیشه شد.

با توجه به نزدیک شدن انتشار نسخه نهایی iOS 9 در سریعترین زمان ممکن پکیج و نرم افزار های مرتبط مرتب بروز خواهد شد.

همچنین مانند همیشه تمامی اپلیکیشن های پکیج تا آخرین نسخه موجود در تنگبو در تاریخ 14 شهریور 94 بروزرسانی شد.​

با سپاس​

بالا