برگزیده های پرشین تولز

از دوستان و فعالهای انجمن کسی پشتیبانی ATM کارکرده راهنماییم کنه؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
اوکی
متاسفانه انصراف دادم از کارشون هم مسیرش برام دوره 2 ساعت تو راهم هم اینکه سنگینه تایم کاریشم مشخص نیست باید همون سمت خودم کار پیداکنم با این حقوقها نصفش برای ناهار و کرایه ماشین میره
اگر همین الان کار بهتر سراغ داری که هیچی اما اگر قراره بشینی تو خونه به نظر من اشتباه کردی می رفتی تو اجتماع کلی چیز یاد می گرفتی قرار هم نبود تا آخر عمر بری سر این کار یک سال می رفتی هم کار یاد می گرفتی هم سابقه کار برات میشد برای کارهای بزرگتر و استخدامهای بهتر

yar_66

Registered User
لایک‌ها
139
اگر همین الان کار بهتر سراغ داری که هیچی اما اگر قراره بشینی تو خونه به نظر من اشتباه کردی می رفتی تو اجتماع کلی چیز یاد می گرفتی قرار هم نبود تا آخر عمر بری سر این کار یک سال می رفتی هم کار یاد می گرفتی هم سابقه کار برات میشد برای کارهای بزرگتر و استخدامهای بهتر
اره درسته از بیکاری بهتره اما میگم چون تهت درمان افسردگی هستم زیاد توان کار ندارم روحیه و فکرم خرابه باید یک مدت یکار سبکتر انجام بدم فکرو بدنم آماده بشه بعد برم کار سنگینتر با تایم بالا متاسفانه افسردگی بیماریه سختیه درمانش هم سختر و خیلی ها فکر میکنن بری سرکار بهتر میشی اما برعکسه کار سنگین باشه بیشتر ادیتت میکنه و همش دنبال بهانه ای تمومش کنی

بالا