برگزیده های پرشین تولز

فروش آموزش های نایاب فتوشاپ و چند اموزش نرم افزارهای گرافیکی دیگر

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
این ادعا رو میکنم که چندین مورد آرشیو اموزش فتوشاپ در هیچ سایتی برای فروش موجود نیست.
ارشیو حاصل بیش از یه سال سرچ در انواع سایت های فارسی و خارجی و شبکه های اشتراک ویدیو هست و میشه گفت گلچینی از بهترین های اینترنت.یعنی میشه گفت اموزشی نمونده در سطح نت که در مجموعه من نباشه:D و هر انچه برای حرفه ای شدن نیازه در این مجموعه هست و شما رو از هر مجموعه دیگری بی نیاز میکنه
سایت های فروش اموزش زیادی وجود دارن ولی متاسفانه خیلیاشون کاربردی نیستن و فقط چندین مورد از مجموعه به کار شما میاد.همچنین لایه بازها که بریا فروش میذارن خیلیاشون به کار شما نمیاد ولی من ضروری ترین ها رو گذاشتم.
فقط در مورد ترکیب تصاویر بیش از 40 آموزش کمیاب و میشه گفت نایاب گذاشتم که فقط تازگیا 5 تاش رو یه سایت ایرانی دوبله کرده با قیمت 12 تومن.دقت کنید 12 تومن برای 5 آموزش ولی من در یه دی وی دی بیش از 40 اموزش حرفه ای از ترکیب تصاویر حرفه ای با قیمتی بسبار ارزان میفروشم.ابن مجموعه به مرور اضافه میشه
اموزش هایی که باز زبان اصلی تهیه کردم و جایی ندیدم برای فروش ،در 90 درصد موارد اموزش دهنده ابزار مورد نیاز پروژه رو قرار نداده بود و من با صرف ساعاتی در نت ابزار و عکس های مورد نیاز هر پروژه رو نیز تهیه کردم
عکس مجموعه رو ببینید میفهمید تفاوت با بقیه اموزش های نت و زحمتی که برای تهیه مجموعه کشیده شده.حتی برای حرفه ای ها نیازه این مجموعه و ضرر نمیکنن.
فروش هم بر روی هارد و هم دی وی دی
برای دریافت لیست پیام بدید.
ضمنا در پایان هر ماه جایزه ای برای دو نفر از خریداران در نظر گرفتم:
اونایی که هارد دارن یه ترا داده مجانی تعلق میگیره (قرعه و انتخاب دو نفر).و کسانی که هارد ندارن و نمیخوان بفرستن بر روی دی وی دی جایزه تعلق میگیره ولی نه یه ترا:D

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
دوستان در مورد جایزه:
1-صددرصد بلوف نیست و این جایزه رو با صداقت خواهم داد
2-شاید فکر کنید کلکی در کارشه و هم ارزون میده و هم جایزه.فقط برای اینکه تشویقی بشه و استارت کار.5 نفر هم خرید کنن من این جایزه رو خواهم داد و بین 5 نفر قرعه کشی میکنم.
3-جایزه چیزی غیر از گرافیک هست یعنی از مجموعه ای شامل ارشیو بزرگی از موزیک ویدیو های ایرانی و خارجی و بالیوود و نیز مجموعه ای شامل فیلم میشه

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
من در راستی حمایت از قانون گپی رایت میخرم.
انداختنی باشه میام اینجا هوار میکشم.... [emoji2]

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
من در راستی حمایت از قانون گپی رایت میخرم.
انداختنی باشه میام اینجا هوار میکشم.... [emoji2]

Sent from my SM-G900H using Tapatalk
:D
البته نایابیش به معنی این نیست که جایی برای فروش گذاشتن و من از اونا خریدم و حالا میخوام مفت بدم نه.رایگان هست خیلیلش و هیچ سایت وطنی نذاشته برای فروش

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
چیزی که به درد عکاسی بخوره
برای نمونه 3 تا لطف کن جهت آشنایی اسمشون رابگو

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
یه مجموعه که بطور اختصاصی به این موضوع پرداخته:
آموزش فتوشاپ cs5 مخصوص عکاسان هست PS CS5 for Photographers از شرکت لیندا مدرس chris orwig که مشهوره و بی نظیر در تولید محصولات آموزشی
و 2-نیز اموزش افکت های مخصوص اتلیه ها که به کار ترکیب تصاویر میپردازه و در یه دی وی دی حدود 40 پروژه و بیشتر اموزش داده شده و چون دانلود شده خودم هست اسم مجموعه نداره ولی اسم هر پروژه مشخصه
3-و بقیه اموزشا که افکت عکس و طراحی پوستر نشون میده.با عنوان اموزش های گوناگون طراحی پوستر دی وی دی 1 و 2
مجموعه 2 و 3 در هیچ شایتی برای فروش نیست .قسمتیش از بعضی سایت های ایرانی دانلود شده ولی خیلیاش در هیچ سایت ایرانی نه تنها برای دانلود نه برای فروش نیست.کلا این مجموعه ها جدا از کمیابی مهمترین مزیتش برای شما صرفه جویی ذر زمان برای سرچ و حجم شما و گلچین بهترین هاست.

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
لدفن ليست و شرايط رو برام ارسال كن.
ممه نون،

sat3007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید.
لطفا لیست رو ارسال بفرمایید.
و شرایط خرید بر روی dvd .
باتشکر.

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
قیمت ؟و حجم

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
سلام
قیمت و شرایط رو برای منم ارسال کنید
اگه شرایطش خوب باشه خریدارم :D
سلام
مجموعه از اون زمان تا حالا خیلی بزرگتر و به روزتر شده;););) .و خوب،شما هر کدوم رو میخواید انتخاب می کنید.
در مورد شرایط کنار میایم.لیست که بسیار زیاده ولی من میتونم گلچینی از ناب ترین اموزش های ترکیب تصاویر و پوستر رو براتون گلچین کنم .حتی بکگراندهای با کیفیت عالی اگه خواستید.
شما چیا رو میخواید؟

Mobinam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
مجموعه از اون زمان تا حالا خیلی بزرگتر و به روزتر شده;););) .و خوب،شما هر کدوم رو میخواید انتخاب می کنید.
در مورد شرایط کنار میایم.لیست که بسیار زیاده ولی من میتونم گلچینی از ناب ترین اموزش های ترکیب تصاویر و پوستر رو براتون گلچین کنم .حتی بکگراندهای با کیفیت عالی اگه خواستید.
شما چیا رو میخواید؟
پ.خ رو چک کنید ;)

بالا