برگزیده های پرشین تولز

کیفیت پائین صبانت و عدم رضایت از سرویسها

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
با سلام خدمت دوستان.
بنده هم با صبانت به مشکل برخوردم!!
من3 سال پیش از صبانت در شیراز اینترنت داشتم و بسیار راضی بودم.
دو سال مشترکشون بودم و مشکلی باهاشون نداشتم.
کارم شیراز تموم شد و اومدم شهرخودمون بندرانزلی.
اینجا صبانت نداشت و ما مجبورا از یک آی اس پی که به صورت کاملا انحصاری کار میکرد ای دی اس ال گرفتیم!!!(128 نامحدود با حجم 6 گیگ 19000 تومن)
پس از مدتی صبانت در گیلان و بندرانزلی هم شعبه دار شد و از اونجا که بنده مشترکشون بودم و بسیار راضی و با آی اس پی قبلی در انزلی مشکل داشتیم به دلیل کیفیت پائین و قطعی مکرر ، رفتم از پشتیبانی صبانت در انزلی و رشت(نماینده مرکزی استان) پرسیدم که من دانلود زیاد میکنم و برای همین از 128 نامحدود استفاده میکنم. وضعیتش چطوره!!؟
پشتیبانی به من گفت که تا 10 گیگ(حجم منصفانه) سرعت شما تا 2مگ باز هست و بعد از اون هر چی بیشتر دانلود کنید سرعتتوت میاد پاینتر!!(قیمت 27000 تومن)
گفتم خب یعنی سرعتم 0 میشه!!!
گفت نه!
گفتم پس تا چقد میاد پائین؟
گفت تا نهایت 30!! از 30 به هیچ وجه پائینتر نمیاد!!!
گفتم خب خوبه دیگه ، من با این شرایط راضی هستم و سرویس رو گرفتم.
ما هم خوشحال استفاده و دانلود کردیم و یکدفعه سرعتم شد بین 8 و 9!!!:general208::general208::general208::general208::general208:
زنگ زدم پشتیبانی و گفتن حجمتون تموم شده و همینطوریه!!!:general208::general509:
گفتم شما چند روز پیش به من چیزه دیگه ای گفتید و من الان چیز دیگه ای میبینم.
گفتند که همکارمون اشتباه کرد!!
و .....

خلاصه گفتم از تهران پیگیری کنم و اونم هیچی و گفتن همینه و میتونید از سرعتهای بالاتر ما استفاده کنید مثلا 512.

گفتم این تاپیک رو بزنم تا دوستان و مخصوصا همشهریام و انزلیچیها گول صبانت رو نخورن که فقط با دروغ قصد فروش دارن.

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
کار ما با همین فعلا ها شده نهایتا هر سال تعویض آی اس پی و دادن پول رانژه و ضرر و دوباره سال بعد و سال بعد و سال بعد.
اینترنت هم که هستا قربونش برم ، یا قطعه ، یا کوسه فیبر نوری رو گاز گرفته ، یا لنگر کشتی خرده بهش یا .....
همشون دزدن همه

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
کار ما با همین فعلا ها شده نهایتا هر سال تعویض آی اس پی و دادن پول رانژه و ضرر و دوباره سال بعد و سال بعد و سال بعد.
اینترنت هم که هستا قربونش برم ، یا قطعه ، یا کوسه فیبر نوری رو گاز گرفته ، یا لنگر کشتی خرده بهش یا .....
همشون دزدن همه
داداش زیاد خودتو ناراحت نکن!
همه چی درس میشه(البته نوه نتیجه هامون شاید اونم شاید این تغییر رو ببین)

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
داداش زیاد خودتو ناراحت نکن!
همه چی درس میشه(البته نوه نتیجه هامون شاید اونم شاید این تغییر رو ببین)
آره دیگه تا نوه های ما هم دزد بشن و کلا دزدها با هم در رفاه و آسایش و آرامش زندگی کنن.:(
البته اون موقع دیگه شاه دزد زیاد میشه چون اونجا دیگه دزد از دزد بزنه شاه دزده:eek::D

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
آره دیگه تا نوه های ما هم دزد بشن و کلا دزدها با هم در رفاه و آسایش و آرامش زندگی کنن.:(
البته اون موقع دیگه شاه دزد زیاد میشه چون اونجا دیگه دزد از دزد بزنه شاه دزده:eek::D
سلام خدمت شما دوست عزیز
واقعا عجب حرفی زدیا خدایی کل فلاسفه هم جمع بشن نمیتونن این جملاتو تراوش کنن!

Games_Store

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام خدمت دوستان.
بنده هم با صبانت به مشکل برخوردم!!
من3 سال پیش از صبانت در شیراز اینترنت داشتم و بسیار راضی بودم.
دو سال مشترکشون بودم و مشکلی باهاشون نداشتم.
کارم شیراز تموم شد و اومدم شهرخودمون بندرانزلی.
اینجا صبانت نداشت و ما مجبورا از یک آی اس پی که به صورت کاملا انحصاری کار میکرد ای دی اس ال گرفتیم!!!(128 نامحدود با حجم 6 گیگ 19000 تومن)
پس از مدتی صبانت در گیلان و بندرانزلی هم شعبه دار شد و از اونجا که بنده مشترکشون بودم و بسیار راضی و با آی اس پی قبلی در انزلی مشکل داشتیم به دلیل کیفیت پائین و قطعی مکرر ، رفتم از پشتیبانی صبانت در انزلی و رشت(نماینده مرکزی استان) پرسیدم که من دانلود زیاد میکنم و برای همین از 128 نامحدود استفاده میکنم. وضعیتش چطوره!!؟
پشتیبانی به من گفت که تا 10 گیگ(حجم منصفانه) سرعت شما تا 2مگ باز هست و بعد از اون هر چی بیشتر دانلود کنید سرعتتوت میاد پاینتر!!(قیمت 27000 تومن)
گفتم خب یعنی سرعتم 0 میشه!!!
گفت نه!
گفتم پس تا چقد میاد پائین؟
گفت تا نهایت 30!! از 30 به هیچ وجه پائینتر نمیاد!!!
گفتم خب خوبه دیگه ، من با این شرایط راضی هستم و سرویس رو گرفتم.
ما هم خوشحال استفاده و دانلود کردیم و یکدفعه سرعتم شد بین 8 و 9!!!:general208::general208::general208::general208::general208:
زنگ زدم پشتیبانی و گفتن حجمتون تموم شده و همینطوریه!!!:general208::general509:
گفتم شما چند روز پیش به من چیزه دیگه ای گفتید و من الان چیز دیگه ای میبینم.
گفتند که همکارمون اشتباه کرد!!
و .....

خلاصه گفتم از تهران پیگیری کنم و اونم هیچی و گفتن همینه و میتونید از سرعتهای بالاتر ما استفاده کنید مثلا 512.

گفتم این تاپیک رو بزنم تا دوستان و مخصوصا همشهریام و انزلیچیها گول صبانت رو نخورن که فقط با دروغ قصد فروش دارن.

با سلام خدمت دوست عزیز
سرویسی که شما خریداری کردین اسمش 128 نامحدود طلایی هست پس از نظر حجمی نا محدود
شرایط این سرویس به این صورت که از 0 تا 10 گیگ با سرعت 1مگ میتونید استفاده کنید از 10 گیگ تا بینهایت با سرعت 128 همون سرعتی که خرید کردین
اگرکسی به شما گفته حجمتون تموم شده اشتباه کرده

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
درود
این تاپیک مربوط به ماهها پیش میباشد ، اما الان که به روز شد پس جواب شما رو میدم.
اگر متن من رو کامل میخوندید متوجه من منظور من میشدید.
مشکل تموم شدن حجم نبود ، افت شدید سرعت بود و همچنین برعکس چیزی که قبل از فروش به ما گفته بودن.
قبل از فروش به ما اطمینان این رو دادن که بعد از مصرف 10 گیگ حجم تعیین شده سرعت ما به هیچ وجه پایینتر از 30 نمیاد با سرویس 128 طلایی.
اما بعد از اتمام 10 گیگ حجم ، سرعت ما رسید به 8 و یعنی 22KB کمتر از چیزی که قول داده بودن و بعدش هم میگفتن همکار فروش ما اشتباه کرده!!!!
یعنی با یک اشتباه همکار فروش یا شاید هم سیاست شرکت برای دروغ گفتن همکار فروش ، سرویسهاشون رو میفروشن و بعدش هم خیلی راحت میگن اشتباه شده و اگر سرعت بالاتر میخواید طرح 60 هزارتومن رو بزنید

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
البته فرقی هم نمیکنه
همشون دزد هستن و از یه راه و روش دارن استفاده میکنن ، فقط اسماشون فرق میکنه و هیچ فرقی با هم ندارن.
من با اکثر ispها کار کردم و هیچکدومشون به فکر کیفیت و پشتیبانی نیستن و فقط به فکر فروش و چاپیدن جیب من و شما هستن.
قطعی ها هم همشون دارن و همشه هم زنگ بزنی مشکل از اونا نیست و سراسری هست و هزار یک داستان دیگه که من با همشون این داستانا رو داشتم.

اینجا فقط مجبوریم بخریم و چون مجبوریم میخریم وگرنه هیچ کجای جهان اینترنت به این بی کیفیتی با این قیمت بسیار بالا ارائه نمیشه.

Games_Store

Registered User
لایک‌ها
10
به احتمال زیاد اشتباه کردند
ولی چیزی که هست و ما میفروشیم
تا 10 گیگ سرعت بالا بعدش همون سرعتیه که خریدید .

بالا