برگزیده های پرشین تولز

ماجرای دانلود یک تروجان فارسی!

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
باسلام
سریعاً فایل را برایم ارسال کن توسط اطلاعات زیادی که دارم پادزهری بسازم و ریشه اش را در نطفه بخشکانم تا این بلی همه چیز ها واسه ی ما توروجان نیندازند.
فقط سریع بفرست که الان سیخ کردم روش بترکونمش

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
باسلام
سریعاً فایل را برایم ارسال کن توسط اطلاعات زیادی که دارم پادزهری بسازم و ریشه اش را در نطفه بخشکانم تا این بلی همه چیز ها واسه ی ما توروجان نیندازند.
فقط سریع بفرست که الان سیخ کردم روش بترکونمش
سلام فرستادم

yasharmahdi

Registered User
لایک‌ها
56
جالبترش هم اینه که کلا آنتی ویروس کسپراسکای جواب منو نداد..
خخخخ
ببینید به چیا دل بستیم و امیدواریم...

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
لطفآ تو ویروس توتال آپلودش کن و نتیجش رو بزار .
لطفآ MD5 اون هم بنویس .
ی نسخش هم برام بفرست .
مرسی

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
از آنتی ویروسهایی که اسم بردی شاید معروف باشن ( 40 ضد ویروس معروف داریم ) ولی ضد ویروسهای برند و معتبر فقط 4-5 تا هستن :
Trend Micro
Webroot
Symantec
McAfee
Sophos

همین .

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
فایل رو برای 2 آزمایشگاه معتبر Webroot و Trend Micro فرستادم . منتظرم .

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
Webroot جواب داد و اون رو به عنوان ویروس شناخت .
البته سیستم وب روت ی جوریه اگه ویروس رو نشناسه به شدت از سیستم حفاظت میکنه و نمیذاره تکون بخوره .

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
از آنتی ویروسهایی که اسم بردی شاید معروف باشن ( 40 ضد ویروس معروف داریم ) ولی ضد ویروسهای برند و معتبر فقط 4-5 تا هستن :
Trend Micro
Webroot
Symantec
McAfee
Sophos

همین .
Avira و F-Secure جزو این آنتی ویروسها نیستند؟

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
Avira و F-Secure جزو این آنتی ویروسها نیستند؟

آویرا - بیت دفندر - اف-سکیور - پاندا - نود32 - کسپرسکی - تراست پورت و بولگارد - جی دیتا و ای اسکن و کوئیک هیل و .... عمدتآ مشابه هستن .

اون 4-5 تا که اسم بردن کلآ حسابشون جداست و محصولات برند و بسیار معتبر تو بازار آنتی ویروس هستن . مخصوصآ ترندمیکرو - سیمنتک و مکافی

yasharmahdi

Registered User
لایک‌ها
56
آویرا - بیت دفندر - اف-سکیور - پاندا - نود32 - کسپرسکی - تراست پورت و بولگارد - جی دیتا و ای اسکن و کوئیک هیل و .... عمدتآ مشابه هستن .

اون 4-5 تا که اسم بردن کلآ حسابشون جداست و محصولات برند و بسیار معتبر تو بازار آنتی ویروس هستن . مخصوصآ ترندمیکرو - سیمنتک و مکافی
والا اصلا هم این حرف شما درست نیست
کلا اصلا ایناییکه گفتید به گوشم نخورده
آنتی ویروس حرفه ای فقط کسپراسکای هستش که در سیستم های مخابراتی و سازمان ها بسیار کاربرد داره
نود 32 رو هم فقط کاربرای ایرانی اونو بزرگ کردند و اکثر مردم ایران از نود32 استفاده می کنند
سپاس.

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
والا اصلا هم این حرف شما درست نیست
کلا اصلا ایناییکه گفتید به گوشم نخورده
آنتی ویروس حرفه ای فقط کسپراسکای هستش که در سیستم های مخابراتی و سازمان ها بسیار کاربرد داره
نود 32 رو هم فقط کاربرای ایرانی اونو بزرگ کردند و اکثر مردم ایران از نود32 استفاده می کنند
سپاس.

خوب شما به گوشت نخورده باشه . مگه مهمه شما شنیده باشی یا نشنیده باشی ؟؟؟؟؟؟؟

مثل این میمونه من بیام از شما بپرسم ماشین چی بگیرم و بعدش شما بگی مرسدس بنز بگیر و من بگم پیشنهادت رو قبول نمیکنم چون تاحالا نشنیدم .

شما ی سرچ بزنی " ترندمیکرو " یا " سیمنتک " یا " وب روت " " Webroot " میتونی اطلاعات خوبی درباره این شرکتها و آنتی ویروسهاشون و همینطور شرکتهایی که دارن از محصولاتشون استفاده میکنن بدست بیاری .

اکثر مردم ایران ؟؟؟ شما چطوری آمار گرفتی ؟؟؟ بعدش منظور شما نسخه های اصلی هست یا داری درباره ضد ویروسهای fake av نقلبی و جعلی و لایسنس سرقتی و کرک صحبت میکنی ؟

من فقط درباره نسخه های اصلی و معتبر و اورجینال و قانونی صحبت میکنم دوست عزیز .

yasharmahdi

Registered User
لایک‌ها
56
خوب شما به گوشت نخورده باشه . مگه مهمه شما شنیده باشی یا نشنیده باشی ؟؟؟؟؟؟؟

مثل این میمونه من بیام از شما بپرسم ماشین چی بگیرم و بعدش شما بگی مرسدس بنز بگیر و من بگم پیشنهادت رو قبول نمیکنم چون تاحالا نشنیدم .

شما ی سرچ بزنی " ترندمیکرو " یا " سیمنتک " یا " وب روت " " Webroot " میتونی اطلاعات خوبی درباره این شرکتها و آنتی ویروسهاشون و همینطور شرکتهایی که دارن از محصولاتشون استفاده میکنن بدست بیاری .

اکثر مردم ایران ؟؟؟ شما چطوری آمار گرفتی ؟؟؟ بعدش منظور شما نسخه های اصلی هست یا داری درباره ضد ویروسهای fake av نقلبی و جعلی و لایسنس سرقتی و کرک صحبت میکنی ؟

من فقط درباره نسخه های اصلی و معتبر و اورجینال و قانونی صحبت میکنم دوست عزیز .
خخخ عزیز خودتو چی محسوب کردی؟؟
وقتی آنتی ویروس معروف نباشه معلومه کاراییش چیه
اینایی که گفتی رو برو از 10 نفر بپرس ببین کدومشون میدونن شاید بگی مهم نیست بدونن یا نه . وقتی کسی ندونه اینا چیه پس ارزش نداره.خودت بیای بگی سایتت مثلا فلان چیزه و داره یه آنتی ویروس میفروشه 1 میلیون تومان کی میاد اطمینان کنه بخره؟؟ حتما مردم اون وقت هم بگن نمیشناسم سایتت رو تو برمیگردی میگی شناختن و نشناختنت واسم مهم نیست؟!؟جوک گفتیا
تو برو اول به سیستم های مخابراتی نگاه کن بعدش ادعا کن که خیلی میدونی
به نظر من یه سرچ کنی بد نیست واست تا بیای ادعای علامه دهر کنی
درضمن بنده صحبت لایسنس اصلی رو میکنم.
اول بهتره بری یه تحقیق کنی تا بیای جواب منو بدی عزیز :)
موفق باشید
سپاس

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
استار شما استادی یا . من ک هر چی دم دستم باش دانیود میکنم :(

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
خخخ عزیز خودتو چی محسوب کردی؟؟
وقتی آنتی ویروس معروف نباشه معلومه کاراییش چیه
اینایی که گفتی رو برو از 10 نفر بپرس ببین کدومشون میدونن شاید بگی مهم نیست بدونن یا نه . وقتی کسی ندونه اینا چیه پس ارزش نداره.خودت بیای بگی سایتت مثلا فلان چیزه و داره یه آنتی ویروس میفروشه 1 میلیون تومان کی میاد اطمینان کنه بخره؟؟ حتما مردم اون وقت هم بگن نمیشناسم سایتت رو تو برمیگردی میگی شناختن و نشناختنت واسم مهم نیست؟!؟جوک گفتیا
تو برو اول به سیستم های مخابراتی نگاه کن بعدش ادعا کن که خیلی میدونی
به نظر من یه سرچ کنی بد نیست واست تا بیای ادعای علامه دهر کنی
درضمن بنده صحبت لایسنس اصلی رو میکنم.
اول بهتره بری یه تحقیق کنی تا بیای جواب منو بدی عزیز :)
موفق باشید
سپاس

خوب گفتی سیستم مخابراتی :
منظورت نکنه مخابرات ایرانه که دنبال ی ضد ویروس ارزون که فروشنده با چک 3 ساله بهشون بفروشه ؟ ;)

برو ببین Asiainfo بزرگترین شرکت سرویس دهنده مخابراتی آسیا چی استفاده میکنه.
یا شرکت Anittel
یا شرکتهایی مثل Cisco - IBM - VMware - Citrix - Amazon - Microsoft Azure - F5 Network و ...
راستی من عادت ندارم از کاربر عادی که سواد نداره سوال بپرسم . سوالام رو از آدمهای متخصص و متعهد میپرسم .

بالا