برگزیده های پرشین تولز

سلام تو رو خدا لطفا کمکم کنید

mahdi_1375

Registered User
لایک‌ها
10
سلام سایتی که با asp.net نوشته شده باشه پنل کاربریش چطوره؟مثل مطلب گذاشتن و اینا؟شبیه وردپرسه یا برنامه نویسیه؟میشه کمکم کنید من اصلا نمیدونم.بعد همه ی سایتا که با این زبان نوشته میشن پنلشون مثل همه؟یا فرق دارن؟اگه مثل همه آموزش داره که من دانلود کنم.ممنون

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
ببینید ب همون اندازه ک php قوی هست، asp.net هم قویه! (البته asp.net قویتر از php هست، تو سرعت هم سر تره)
پنل صرفا ی قالب هست، میتونه شبیه قالب پنل وردپرس باشه یا شبیه قالب پنل فلان سایت یا اصلا از پایه طراحی شده باشه (البته منظور از پنل، امکاناتش نبود!)

mahdi_1375

Registered User
لایک‌ها
10
سلام ممنون که جوابمو دادین.یعنی تا واسه هر سایتی فرق داره.کلا سخته یا میشه یاد گرفت

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
ببینید دوست عزیز
اینو در نظر بگیرید که ماشینی دارید، خب همه ماشینا فرمون و دنده و گاز و ترمز و کلاچ دارن، درسته؟(گذاشتن پست و مطلب و ...)
اما تو همین موارد با هم تفاوتهایی دارن ، ک هاین تفاوتها در سایت هم هست و در بعضی سایتها بسته به طراح سایت خیلی پنل مدیریت راحتی داره و در بعضی مواقع خیلی سخت و گیج گننده هست.
اما در اصل فرق خاصی تو پنل نداره وبرای شما فرقی نخواهد داشت به عنوان یک استفاده کننده ، اما اگر طراح و توسعه دهنده باشید ، باید بینید که کدوم براتون به صرفه تر و راحتتر هست

mahdi_1375

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون دستتون درد نکنه.توضیحاتتون کامل بود.واقعا مرسی

mahdi_1375

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون دستتون درد نکنه.توضیحاتتون کامل بود.واقعا مرسی
ببینید دوست عزیز
اینو در نظر بگیرید که ماشینی دارید، خب همه ماشینا فرمون و دنده و گاز و ترمز و کلاچ دارن، درسته؟(گذاشتن پست و مطلب و ...)
اما تو همین موارد با هم تفاوتهایی دارن ، ک هاین تفاوتها در سایت هم هست و در بعضی سایتها بسته به طراح سایت خیلی پنل مدیریت راحتی داره و در بعضی مواقع خیلی سخت و گیج گننده هست.
اما در اصل فرق خاصی تو پنل نداره وبرای شما فرقی نخواهد داشت به عنوان یک استفاده کننده ، اما اگر طراح و توسعه دهنده باشید ، باید بینید که کدوم براتون به صرفه تر و راحتتر هست

بالا