برگزیده های پرشین تولز

جذب همکار در مجموعه ایران فیلم

RiCaRoS

Registered User
لایک‌ها
18
دوست عزیز مثال بنده رو توجه کنید
بتونید تو خونه با خونوادتون نگاه کنید
بد اینطوریه : طرف با بیکینی باشه یا سوتین یا لباس هایی که سینه هارو نشون بده یا نصفه !

Kandi

Registered User
لایک‌ها
110
اتفاقا جواب میده
کدوم سی دی فروش بعد از امام لینک فیلم فیلم رو با کیفیت 1080 میزاره؟
سایت های غیر مجاز همچنان پر بازدیترین سایت ها هستن این نشان از خواسته کاربرای ایرانی داره

RiCaRoS

Registered User
لایک‌ها
18
دوستان لطفا بحث های حاشیه دار رو در اینجا نکشید

IranFilms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان سعی کنن وقتی درخواست همکاری میدن همراهش یه نمونه کار هم ارسال کنن مخصوصا بچه هایی که واسه قسمت گرافیک اعلام همکاری می کنن

eskimos91

Registered User
لایک‌ها
148
کاری به نظر دوستان ندارم و به نظراتشون احترام میذارم
ولی
1 . فیلم هایی که اساسا خانوادگی هستن اصلا به اون صورت صحنه ندارند که بخواد سانسوری در اون صورت بگیره. این رو من در صدها انیمیشن و فیلم مناسب برای کودکان و فیلم های خانوادگی مشاهده کردم
2 . اگر هدف تماشای فیلم خانوادگی باشه اون هم با سانسور، که خود صدا و سیما داره زحمت سانسور و ناقص کردن فیلم رو می کشه
3 .فیلمی که سانسور بشه از لحاظ محتوای و داستانی اصلا برای کودکان مناسب نیست چه با سانسور چه بی سانسور، چونکه از محتوای فیلم سر در نمیاره
4 .دانلود فیلم اون هم با اینترنت محدود ایران اصلا به صرفه نیست اون هم فیلم سانسوری! شبکه های ماهواره ای بقدر کافی فیلم میذارن واسه مخاطباشون و همچنین شبکه های صدا و سیما به اندازه کافی فیلم های سانسوری میذارن
5 .کسی که فیلم بین باشه یا به صورت حرفه ای به دنبال تماشای فیلم باشن مطمئنم هستم که ترجیح میدن فیلم کامل و بدون سانسور رو تماشا کنن
6 .مورد آخر هم اینکه سایت های فیلم مثل تاینی موییز یا اریامووی آرشیو کاملی دارن و شخصی که بخواد خانوادگی فیلم تماشا کنه می تونه فیلم های خانوادگی یا انیمیشن های این سایت های رو دانلود کنه یا فیلم های مد نظرشو بدون سانسور و بدون خانواده تماشا کنه!

به امید موفقیت شما

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,919
از دید من یک سایت با سانسور میتونه راحت موفق بشه . چنان میگید صداوسیما میزاره انگار صداوسیما تمام فیلم های مطرح رو تو یه شبکه مجزا صبح تا شب پخش میکنه ! نه آقا اصلا اینطور نیست.
به راحتی یک سایت با فیلم های سانسور شده مرتب چندین پست بزاره در روز به راحتی مشترک چندصدهزاری پیدا میکنه.
به چشم خودم دیدم که طرف با زن و بچه اش میخواد فیلم رو نگاه کنه ولی نمیتونه بالاجبار میشینه فیلم تنهایی لیلا نگاه میکنه !

Essin

Registered User
لایک‌ها
270
سلام
لطفا اطلاعات رو برای طراحی بفرستید

adnan magic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
برای ترجمه زیر نویس ها می تونم کمک کنم.
خیلی ببخیشد می پرسم حقوق هم داره یا فقط افتخاری هستش؟

::..::..::..::

Registered User
لایک‌ها
37
همه اش یک طرف, این جمله "ایران فیلم تقدیم میکند" ! یه طرف !! کلا تهیه کننده ها و کارگردانها و استودیوهای سازنده و بازیگرهایی که زحمتها کشیدن برای ساخت فیلمها/سریالها هـــــیچ !!:confused::general306: (یه دانلود و زیرنویس و لوگو دار کردن فایل میشه "تقدیم میکند!")

adnan magic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
همه اش یک طرف, این جمله "ایران فیلم تقدیم میکند" ! یه طرف !! کلا تهیه کننده ها و کارگردانها و استودیوهای سازنده و بازیگرهایی که زحمتها کشیدن برای ساخت فیلمها/سریالها هـــــیچ !!:confused::general306: (یه دانلود و زیرنویس و لوگو دار کردن فایل میشه "تقدیم میکند!")
عزیز این ایران فیلم اونی نیست که شما فکر می کنی. ولی انصافا آره کل زحمات نویسنده و کارگردان و بازیگر رو میبره زیر میکروفون! :general208:

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
باسلام
جناب استارتر لطف کنید در انتخاب سانسور چی ها دقت کنید
بنده فیلم گودزیلا۳ دوبله ایران فیلم را که نوشته بودید مناسب خانواده، با اعتماد به حرفتون بدون بازبینی گذاشتم برا خانواده، خدا شاهده اون صحنه معاشقه که پخش شد آب شدم رفتم تو زمین[emoji52]
بخدا مسلمون نیستین!

fardin78

Registered User
لایک‌ها
99
آقا زشته به خدا
خجالت بکشید
از نام ایران فیلم استفاده میکنید تا بازدید و طرفدار بگیرید بعد خراب کاری هاتون میفته گردن ایران فیلم بدبخت
من خودم یکی از مسئول ایران فیلم اصلی هستم. جمع کنید به خدا. زشته ( دوبار گفتم :)

بالا